Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
25. okt 2010

@mirka285 jeeeeeeej miri ona sa uz tiez tak pekne drzi ako nasa edin 😉 ale ma velke kukuč....ozaj a pery ma po Gabovi????

ericica
25. okt 2010

@mirka285 pozeram ze mame asi rovnake pancuchy....kupovala si jej ich v tescu???lebo ja som jej kupila velkost 0-6 a este su jej trochu velke

mirka285
25. okt 2010

@ericica ano v Tescu,ale tiez su jej trosicku velke.no a ona je cela po Gabovi,len oci nema modre...a stavim sa ze ked bude mat rok,bude blond...a to som chcela nech je tmava po mne...

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 neee to sa mi nehodi k Linduske, podla mna bude tmava, aj okale ma take.. 😉

tutifruti
25. okt 2010

Caute baby... My sme dnes mali tažký den... Ráno som sa zobudila a Šimon mal na plienke krv /ako cikal/.... mi zle ostalo.... hned som mm poslala do lekárne kúpiť sáčok na moč.... Nalepila som a išla k DR. tá nás poslala na krv... a išli sme tiež na kontrolu s okom, lebo mu stále hnisalo a tiekli mu slzy.... Tam mu prepichovali kanálik.... som bola spotená až za ušami.... a potom nazad k Dr. po výsledky.... našťastie v moči krv nemal.... Dr. konštatovala, že to bude nejaká ranka na pipíku... pozrela a dala nám framykoin... a potom sa ma opýtala, čo som jedla.... lebo že z cvikle môže byt načervenalý moč.... a my sme mali včera krst a objednali sme hus a lokše a červenú kapustu.... tak vraj možno aj z toho... Ináč malý je v pohode... bez teploty.... tak dúfam, že to už bude Ok... ale ostarla som dnes o 10 rokov...

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka domi ona ma v tych hnedych vlasoch blondave...ja mam take zle tusenie,lebo takto isto to bolo s Tomaskom a nakoniec bol taky blondacik z neho ze az...no som ja zvedava co sa z nej vykluje...vcera vecer mi Gabo zadrel ze mala sa podoba ocami na jeho mamu ked bola mala...tak kukam na neho,ze a co si ty slepy ze oci ma jak ja 😕

mirka285
25. okt 2010

@tutifruti jezis a mna az zle doslo ako to citam 😕 dufam ze vsetko bude v poriadku,,,

kafoditka
25. okt 2010

@mirka285 teraz som kukala fotky a aj Gabko je taky tmavsi, tak potom preco blondava? 😅 A Tomasko je tiez tmavy, nie? To sa tym detom takto menia vlasky? To je sranda.. 🙂 no ja som bola do troch rokov holohlava a potom tmava, u mna sa farba nemenila 😀

tutifruti
25. okt 2010

@mirka285 aj....ale myslím si, že keby mu dačo bolo, tak reve... alebo je umrnčaný... a on je v pohodke.... o takéto prekvapko nestojím

kafoditka
25. okt 2010

@tutifruti neboj, to bola isto ta kapusta, vsetko bude v poriadku 😉

miki060707
25. okt 2010

@mirka285 jeeej, malá je super, aj náš šimon si tak dvíha hlavu, jak keby si už sadnuť chcel...
@tutifruti no tak to si mala deň teda, ti nezávidim, ale dobre si to zvládla, no mňa by tiež porazilo......
no inak moja dcéra je uplne moja svokra, xixi, a nekto povie, že celá ja...,.no niekto fakt nevie odhadnuť človeka 😉

petrap001
25. okt 2010

@kafoditka mojej kamosky mala sa narodila cierna ako uhol a do pol roka blondyna ako lusk,nepochopitelne 🙂 a ku tomu este uplne skuceravela.ale nas alex sa na ocka velmi nepodal,mozno tak postavou a aj usi ma take ale inac cisty dedo 😉
@tutifruti nebooj jasne ze to od kapusty.my sme tiez minule mali,ako malemu nic ale ja som sa sama tak zlakla ze co to ta krv znamena preboha a tak ze jaaaaj to kapusticka 😀
@mirka285 a ja by som povedala,ze Linda cista ty 🙂

petrap001
25. okt 2010

@miki060707 a ze bol tvoj Simonko teraz v casopise Dieta? 🙂

luminkasp
25. okt 2010

@janka_michal my sme mali prve v septembri v 2 mesiacoch a teraz mame 3. decembra 😉

mirka285
25. okt 2010

@kafoditka aj Tomas sa narodil ciernovlasy,ked mal rok uz bol cisty blondak,dokonca aj pokozku ma strasne bledu,akurat ze vlasy mu stmavli,teraz je taky hnedovlasy...baby dosiel Tomas a chce prazenicu,tak mu idem urobit...

noemarta
25. okt 2010

caute baby, asi vsetky uspavate, kupete, my uz to mame vsetko za sebou a Nelca krasne haja. 🙂
Dnes poobede spala tri hodiny, skoro som odpadla..... nooo a ja s nou dve hodky, tak mi to dobre padlo 😉
Vidim ze ste tu poniektore zacali pekne z OSTRA s prikrmami, mrkva, piskota.... 😉 @kafoditka , uz do teba nebudem rypat aj ja, aleeeee, neodpustim siiii, co ta to napadlooooooooooooooooo 😉 😉 😉 ja viem ze sa mi asi lahko hovori, ze moja mala pekne papa este k tomu moje mlieko, ale mohla si sa radsej svojej pediatricky opytat, ze co mas robit, ze maly je nekludny, ze ti nepapa. To je teda moj nazor, a uz ozaj nerypem....alee nemyslela som to urcite zle, ani ustipacne, v dobrom.... 😉
@katty17 mi volala ze krasne zvladli ockovanie, tak haaadam to zvladneme aj my v stredu, tusim aj linduska zeee??
Akurat som dnes tak rozmyslala, ze by som potrebovala ist od hlavy az po paty sa dat do poriadku, nooooo.... tak zacinam zajtra kadernickou, aspon nieco 😉

noemarta
25. okt 2010

@tutifruti tiez si myslim ze to bolo z kapusty, lebo ja hned po porode som pila odstavenu cviklu a ja aj Nela sme mali cerveny moc. takze si myslim ze to kludne mohlo byt z tej kapusty. 🙂

mirka285
25. okt 2010

@noemarta aj Linda uz je obriadena a spi jak drevo...no tak v stredu sme v tom spolu,aj Lindu budu ockovat...ja som dnes uz kadernika absolvovala,zajtra idem na bokombrady a chystam sa objednat aj na kozmetiku 😉

zrzulka
25. okt 2010

baby co mate chlapcekov nezda sa nam maleho penis... pred mesiacom lekarka povedala ze je to v poriadku ale co ja viem... od akeho veku vidno cez tu pididierocku zalud??? pato to ma akoby zrastene... povedala ze stahovat nemam ... ja mu to len oplachnem vodou ak ma maz pod penisom povytieram a to je vsetko... robim nieco nespravne??? nie ze mu to zarastie uplne

tinaki1275
25. okt 2010

@mirka285 @noemarta tak mi ideme tiez v stredu na druhe ockovanie..uz teraz mam paniku ..to bude zase placu ..a ja poplacem s nou ..☹

noemarta
25. okt 2010

@tinaki1275 vy uz idete na druhe, fuuuha, tak vies o com to je uz... 😔
alee, vsak haadam to zvladneme, ze to nebude az take strasneee.
@mirka285 dnes som sa chystala aj na nohy, ze si ich zdepilujem, aleee sa mi nechcelo, asi vybehnem k susede, ona je kozmeticka. A asi by mi mala spravit aj kozmetiku, lebo od tych mojich prvych kramov, som nejaka vyzadzana. 😒

mirka285
25. okt 2010

@noemarta mna uz Gabo upodozrieva ci nemam milenca,akurat som si dorobila manikeru....tak som mu vysvetlila,ze nemusim vyzerat jak supacka ked som na materskej 🙂

tinaki1275
25. okt 2010

@noemarta to nie je take strasne ,akurat ze ja tak strasne trpim ked trpi aj mala,asi by mi mali dat nieco na ukludnenie predtym ☹ale hned ako vyjdem z ordinacie tak jej dam cipok ,minule som s tym meskala a uz bolo po 3 hodinach zle..

bambola
25. okt 2010

@tinaki1275 ako skoro idete uz na druhe, ved nas dnes len prvykrat pichali 😕 greci su nejaki rychli 😀 som rada, ze vam to sono dobre vyslo 😵

katty17
25. okt 2010

ahojte babulky. som tu len na minutku. sandricka ma ockovanie uspesne za sebou a poviem vam ze to statocne zvladla. poplackala si len chvilocku. o par minut uz ani nevedela ze ju pichli dve vcelicky 🙂 dala som jej preventivne sirupcek panadol baby ktory jej hodne chutil 🙂 uvidime aka bude noc a dalsi den. ale zatial spinuska babulka 🙂 dobru nocku srdéééénka 😉

katty17
25. okt 2010

@mirka285 - miri pytala som sa aj na tie hlieny. moze to byt ze dieta je prechladnute alebo ze je nadychana prachu a inych drobnych necistot. ona ich vdychuje, a potom vsakuje nostekom do telicka ... tym padom sa to prejavuje hlienmi... dostala som tie probiotika gaya ci ako sa to pise. uz ste tu o tom pisali.

tinaki1275
25. okt 2010

baby chcem sa vas opytat vy ste dali ten sirupcek proti rotaviromv alebo nie? a co sa dava na svk Rotarix alebo Rotateq,teda tieto su tuna v grecku ...ja este stale neviem ci dat ale mam poslednu sancu kedze mi povedali ze prvu davku musim dat do 16teho tyzdna a druhu mesiac potom ....

kafoditka
25. okt 2010

@zrzulka ja mu tiez len povytieram maz ale pri kupani mu tu kozku jemnulinko stiahnem a preplachnem vodou, lebo ten maz vie byt aj tam pekne schovany 😉 maly ked je v klude tak to tiez vypada akoby zrastene ale ked sa mi podari rozbalit ho z plienky tesne po vycurani, tak mu ostane na tej predkozke taka mala dierocka, potom sa to stiahne.. Ja chcem pretahovat, ale az neskor, okolo roku. Nas Jakub to mal zrastene a pred nedavnom - a to ma 6 rokov mu to narezavali zaziva NUEMRTVENE, (pichli mu injekciu ale nemala ziaden ucinok..) chudak tak strasne plakal a este tyzden potom tiez, lebo mu to museli niekolko krat denne pretahovat a cistit.. ☹ Tak tomuto sa chcem vyhnut..

tutifruti
25. okt 2010

Tak u nás uz je klud.... baby na záver "úspešného" dna.... Alžbetke vypadol prvý zub.... Tak bolo plaču od strachu aj od radosti.... lebo v triede už majú všetci vypadnuté.... a naša Alžbet až teraz 😀 Tak očakávame zúbkovú vílu.... Sme riešili teraz dilemu, ako jej tá malá víla dokáže zodvihnúť hlavu a podhlavník 😀 😀 😀

@tinaki1275 určite áno.... Moje krsňa/segrina malá/ dostala črevnú virózu ked mala 7 mesiacov.... segra sa snažila dostať do nej vodu, tak do nej liala čaj.... tým, že nič iné nepíjmala iba čaj... je vyplavila z tela sodík /čo segra netušila/.... a malá dostala kŕče.... našťastie má susedu Dr., ktorá hned pribehla.... domov.... volali záchranku.... malá dostala zástavu srdca.... v nemocke druhý krát.... Potom jej robili všetky možné vyšetrenia... prevážali ju do Martina na špecializované pracovisko.... mysleli si, či nemá epilepsiu.... a pod. a nakoniec to mala z toho sodíka.... takže po takejto skúsenosti určite

tinaki1275
25. okt 2010

@bambola ja som tiez bola prekvapena ze tak skoro mame druhe ale tak nas objednali ..ja uz to chcem mat za sebou .. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre