Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
26. okt 2010

@meruska ja sa tiež čudujem.. 😀 ešte som sa ani k športiaku nedostala,nechce sa mi riešiť ďalší kočík,lebo už vidím,ako budem zas vymýšľať. 😀 😀 ten druhý čo dala karinnka sa mi najviac ppáči. túším ešte niekto hodil podobný.

oacka
26. okt 2010

@mirka285 ja robím stroganov z bravčového. hodila som práve mäso do pácu. ja viem robiť asi len mäso...cestoviny mi prídu všetky na jedno kopyto... a zeleninové veci vobec neviem variť....

lulu1983
26. okt 2010

@mirka285 ja robim lecove sote: masko nakrajane na kusky opeciem, pridam leco (najlepsie je domace), sol, cierne korenie, podusim a tesne pred koncom pridam kyslu smotanu. Ako priloha je dobra ryza, hranolky, opecene zemiacky ale aj grahamovy chlebik. Hotove je to za 15 minut. Dnes sa mi nechce dlho varit 🙂

karinnka
26. okt 2010

@meruska ale vies ako informovane musime byt 😀 a prehlad tiez mat 🤐
Ja som si vcera uvarila pecienku s ryzou tak mam o obed postarane 😉

meruska
26. okt 2010

ja mam dnes cestoviny na jedno kopyto ako povedala @oacka 😀 rezance s makom a k tomu velky pohar mliecka, mnam

mirka285
26. okt 2010

ja som si vcera nevybrala ziadne maso z mrazaku....
@lulu1983 ale prave si mi dala super tip,ved ja spravim leco,mam domace,takze to mam hned a vyberiem len cerstve pecivo k tomu 🙂 normalne sa mi slinky zbiehaju 😝

lulu1983
26. okt 2010

@mirka285 ked to takto podas, aj mne ;)

mirka285
26. okt 2010

a vcera som robila pravu tiramisu s mascarpone a s amarettom...

oacka
26. okt 2010

ale ja mám konečne tú fazuľovú s údeným mäsom,čo som sa ju už týždeň chystala uvariť! mňam, dnes je taká dobrá odstáta. 😀 😀 Kika zatiaľ na fazuľu nijako nezareagovala...

lulu1983
26. okt 2010

@oacka to je super 🙂 ja som bravcove a udene uz nejedla hadam sto rokov 😲 stroganov robim z morcacieho

mirka285
26. okt 2010

@oacka to by som si dala veru aj s takymi sirokymi domacimi rezancami....boze vsak ja som normalne hladna uz,no nic,idem varit...

oacka
26. okt 2010

@lulu1983 morčacie úplne neznášam,to nemá nijakú chuť....a kuracieho som sa už totálne prejedla. 😖 strašne často ho robím.

ericica
26. okt 2010

dobry den sa zela....obed sa nam vari a predstavte si mala taha uz vyse hodiny co je u nas zazrak....cerstve foto ....
to s tou cervenou ciapkou je par minutova,tak tvrdo zaspala ze aj dudel jej vypadol 😀

lulu1983
26. okt 2010

@oacka mm povazuje za maso len kuracie a morcacie prsia, co ti poviem... 😒

oacka
26. okt 2010

@lulu1983 fakt? veď to je ako tofu - bez chuti.. ešte stehno ako tak môže byť.

@ericica no krásavica!

lulu1983
26. okt 2010

@oacka stehno vraj nie je maso, lebo ma kost.. z ryb zje zase len lososa, vsetko ostatne mu smrdi... ako vravis, to su take dietne chute vsetko.. 😖

lulu1983
26. okt 2010

@ericica aka krasulka 🙂

noemarta
26. okt 2010

ja mam navareny granatir, aleeee take dobreee tiramisu by som si dala ku kavicke poobede 😉
idem sa chystat ku kadernicke, budem za peknuuuu 🙂

oacka
26. okt 2010

dnes mi dojdu čižmičky! to je teda rýchlovka ten internet!

oacka
26. okt 2010

@noemarta joj závidím! aj ja chcem ku kaderníčke,ale neviem sa rozhodnúť,čo s vlasmi. mám sto chutí sa dať ostrihať,ale viem,že potom budem ľutovať... 😒

meruska
26. okt 2010

aj ja rozmyslam nad ostrihanim....vlasy mi riadne narastly..ofina je uz udesne dlha....a nakoniec ich aj tak vzdy dam do gumky....

uz aj po niecom poskulujem na nete 😉 len neviem ci chcem polodlhe ci kratke ...

oacka
26. okt 2010

@meruska úplne krátke si nedávaj, to budeš ľutovať. ja som mala taký strih,že vzadu kratšie a vpredu dlhšie, tak došikma to išlo,to sa mi páčilo...ale ke´d to rýchlo odrastie...a potom to už tak nevyzerá... aj ja mám zopnuté,lebo malá ich je.

meruska
26. okt 2010

@oacka inak ja uz som sa dala z dlhych na 2 cm ostrihat....vlatne oholit 🙂 a nelutovala som 😉

oacka
26. okt 2010

@meruska aj ja.... a ešte k tomu boli blond.... 😖 😖 ak to máš vyskúšané a vieš do čoho ideš,tak to je iné..
pozeráte Dokonalý svet? mne sa páči účes ako má tá tmavovlasá redaktorka, tá macatá,čo chodí so ženatým. ona sa mi celá páči, ja mám rada také bacuľky. 😀

meruska
26. okt 2010

@oacka joooj teraz by som uz az taky radikalny strih nechcela 🙂

mirka285
26. okt 2010

tak leco navarene,uz som sa aj najedla,hned mi je lepsie 🙂
@ericica jaaj podarena je....zajtra som sa rozhodla ze spravim srnci gulas..

karinnka
26. okt 2010

Aj ja by som sa ostrihala,pacia sa mi polodlhe vlasy,ale viem,ze by som bola za par dni na nervy,ze chcem dlhe 😖 mozno keby som bola chudsia tak by to bolo ine 🙂 @oacka a ke si si objednala cizmicky?pochval sa 🙂
@ercica malicka je rozkosna 😵 😵

mirka285
26. okt 2010

@karinnka ja som tiez taka ze by som fnukala za dlhymi vlasy 😒 som sa dala pocas tehu otrihat o 15 cm a ledva som cakala kym mi to dorastie 😔

jeiny
26. okt 2010

ahojte

co obliekate drobcom v tomto pocasi von ked idete kocikovat?

kafoditka
26. okt 2010

Jooooj baby ja sa tak vytesujem 😵 😵 maly mi krasne spapal mrkvicku a vela 🙂 Kiez by mu to pekne papanie ostalo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre