Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
14. feb 2010

Ani mi nehovor, ja tu blúdim už od piatej po byte... Ide ma trafiť šlak... A potom okolo deviatej by som už spala, avšak to už naše ženy /Alžbetka, Dory/ žijú naplno, tak sa nedá... 🙂

tutifruti
14. feb 2010

A ozaj zabudla som sa pochváliť... Konečne sme dievčatám povedali, že čakáme bábätko, strašne sa tešili, Alžbetka bola dojatá, slzy v očiach, držala ma za ruku, hladkajú ma po brušku, pozeráme fotky bábatka a tak... A potom prišli otázky... "Maminka a ako sa ti dostalo bábatko do bruška?, tak som povedala, že mi tatinko do bruška zasadil malilinké semiačko, z ktorého narastie bábätko... Tak sa Alžbetka uspokojila a my sme sa tešili... predčasne.... Raňajkovali sme a naša Alžbetka sa pýta:..."Maminka a čím ti ho tam zasadil...?" Mužovi skoro oči vypadli do taniera, ja som si musela najprv odpiť z čaju a vravím: "No cikou"... A ona: ..."AHÁ?".... 😀
To jej našťastia zatiaľ stačilo.... Môj muž jej hneď pripomenul, že bábatko môže mať len maminka a tatinko, keď sú dospelí.... 🙂

zrzulka
14. feb 2010

Tutifrutti dobreeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 Ste sa s manzelom vynasli. Co narobime deti su velmi zvedave bytosti....Tieto otazky cakaju na kazdu jednu z nas skor ci neskor 😀 😀 😀

mojalili
14. feb 2010

Ahojte kočky, TUTIFRUTI- ako vyzerame - tak tie depky mame viecere ☹ 😒

Na to, ze mam dnes slavit a je aj Sv. Valentin, ten den zacal hrozne... 😒 😒 😒
Vcera som sa nasrala na muza, skoda reci 😠 a dnes rano dcérka má 39,3 teploty ☹ ☹ ☹ Davala som jej vlaznu sprchu, aby to kleslo dole, chvalabohu zabralo, takze ostavam dalsi tyzden doma s nou....Boli ju cele telicko chudatko moje male... ☹ ☹ ☹ Proste chrípka .....
TAk neviem co skor, ci varit nedelnajsi obed, ci piect pre navstevu, ci co robit.....manzel siel na futbal 😠 😠 😠
Ale tak som pri malej, to je prednejsie a odbehujem nieco porobit v kuchyni 😕

tutifruti
14. feb 2010

Moje chudatenko... Naša Dory mala také teploty pred dvoma týždňami, keď som bola v nemocnici... Som myslela, že umriem od strachu....
Na obed sa vykašli.... objednaj pizzu...

mirka285
14. feb 2010

Dobre rano,Mojalili to je ale pech ☹ dufam ze to zvladnes,prajem ti vsetko najlepsie,aby bolo babatko zdrave a v zivote vele vele stastnych dni...lilianka nech sa rychlo uzdravi,a chlapi a futbal,no vsak to ani komentar nepotrebuje 😒

zrzulka
14. feb 2010

Mojalili 😢 😢 😢 Skore uzdravenie zelam tvoje hviezdicke....

A tebe napriek tomu vsetkemu krasneho valentina na ktoreho si sa tak tesila a vsetko najlepsie a najkrajsie k dnesnym narodeninam!!!!! 😀

mojalili
14. feb 2010

Dakujem kočky, ste zlatučké 😵 😵 😵
Ale stará páka by už narodeniny nemala oslavovať 😀 😀 😀

mirka285
14. feb 2010

juj kocky vcera som jedla mladu cibulku,okrem toho ze som sa zase cela vyhadzala na brusku sa mi tak tazko spalo v noci,som si uz najmenej 10 krat umyla zuby a stale to citim...no nic,nabuduce si ju uz nedam...co budete dnes varit?ja som si to ulahcila,idem dat piect do plechu zemiacky,nato masko,slaninku,cibulu..vsetko spolu...tak to mam skoro bez roboty,mozno len polievocku hribikovu este spravim...syn ide buducu nedelu na lyziarsky vycvik a vcera mi zahlasil ze on si nezoberie prilbu lebo ani jeho spoluziaci nemaju...tak ma to nasralo..no tak som mu potom pol hodinu vysvetlovala,ze to nie je frajerina byt bez prilby,ze v dnesnej dobe je uz skor frajer ten co ju ma...

oacka
14. feb 2010

AHojte, kočky!
Mojalili, všetko najlepšie a zároveň držím malej princezne palce, a aj tebe. Vy sa tých chorôb dajako neviete zbaviť. ☹
Tutifruti, bomba príspevok! 😀 😀 😀 😀 😀 som to hneď čítala aj manželovi.
Mirka,cibuľu ani ja nemôžem, cítim ju v ústach aj v žalúdku ešte týždeň. 😖
My budeme mať na obed pangasiusa (tak sa to píše?????) na grile, manžel robí. a ja pridám zemiaky a hovädziu polievku.
Čo poviete na koložvársku kapustu? Ja som si ju tento týždeň robila a skoro celú misu som aj sama zožrala! Ja mám strašne rada kyslé. 😵

mirka285
14. feb 2010

oacka kolozvarsku milujem 🙂

oacka
14. feb 2010

čítam tu,že niekto nie je spokojný s momentálnym výzorom. ja sa musím pochváliť, že hoci čakám dievčatko, čo vraj "berie krásu", tak mám teraz omnoho lepšie vlasy a nechty! Normálne mi rastú dlhé nechty,o ktorých som predtým mohla len snívať. vždy som si robila umelé. neviem odolať a stále si ich lakujem a zdobbím,dúfam,že to malej neublíži. Pleť mám naprd,ale to ja mám stále. a tučko som už tri roky, takže som si už zvykla. 🙂 🙂

mirka285
14. feb 2010

aspon niekto je so sebou spokojny 🙂 ja mam pocit ze vyzeram jak strasiak do maku a to si myslim ze som bola predtym kocka..moje skoro po pas dlhe vlasy som si musela dat ostrihat,tak sa mi zacali mastit,s pletou to nie je az take katastrofalne,zato sa citim nemotorna,priberam do tvare,takze mam pocit ze hlavu mam jak medicimbal 😠

kafoditka
14. feb 2010

Dobre ranko kocky! Mne je dnes vynimocne velmi zle. Mam vysoky tlak, pobolieva ma podbrusko akoby miestami tvrdlo. Ledva som do seba napratala ranajky... 😒 😒

Mojalili, vsetko najlepsie k narodeninkam, vela zdravicka, lasky a pohody, aby bolo Danielko zdravucky a taktiez prajem malej Lili skore uzdravenie..

kafoditka
14. feb 2010

Dobre ranko kocky! Mne je dnes vynimocne velmi zle. Mam vysoky tlak, pobolieva ma podbrusko akoby miestami tvrdlo. Ledva som do seba napratala ranajky... 😒 😒

Mojalili, vsetko najlepsie k narodeninkam, vela zdravicka, lasky a pohody, aby bolo Danielko zdravucky a taktiez prajem malej Lili skore uzdravenie..

Vsetkym vam prajem pekneho Valentina 😉

oacka
14. feb 2010

Keďže už pred tehotenstvom som mala nadváhu,tak do tváre som vôbec nepribrala,ja som vlastne teraz chudšia ako predtým. A vždy som mala problém s opuchnutými nohami a teraz nič, vôbec nepuchnú. Moja dieťa sa o mňa stará. 😀 😀 😀
kafoditka,držím palec,aby sa ti polepšilo, v nedeľu treba oddychovať a manžel nech sa stará. Šak je Valentín!

kafoditka
14. feb 2010

oacka dakujem, az na to, ze manzela mam v praci a valentinovat mozem sama 😉 😠

oacka
14. feb 2010

To je ako možné? To by som zakázala! 😠 😠

kafoditka
14. feb 2010

no manzel je zastupca sefkuchara v hoteli a robi kratky-dlhy tyzden, tak si nevyberiem 😉

oacka
14. feb 2010

A vyvára ti doma?

erytrea
14. feb 2010

ahojte kocky

tak ja som dnes ako matoha, vcera sme prehadzovali spalnu kvoli miestu co sa sice podarilo ale som narobena ako kono 😝 s velkymi skrinami manzelikovi pomohol sused ale potom tie veci zase na miesto.... no ale zvladli sme to 😵 a s vysledkom som spokojna 😵

no a vcera mali svokrovci zabijacku tak sme sa isli vecer najest mnaaaaaaam, 😵 😵 😵 sice to boli maskrty ale celu noc sa mi snivali take blboviny ze az.....

niektora z vas tu pisala o poprade Aquacity jaaaaaaj milujem to tam, vzdy sme si takto prilezitostne spravili vylet s manzelikom bud na nejaky nas sviatok alebo na valentina, no a tento rok ked sa kupat odmetam sme to museli odlozit, ale tesim sa ked tam zase najblizsie pojdeme 😵

baby co dnes varite? ja idem piect kurca s ryzou to sme uz davno nemali, ale poradte co na buduci tyzden.... manzelik ma narodeniny a pride svokra na obed, tak ked mate nieco speci tak poradte lebo ja som bez napadu 😖

vsetkym pekny valentinsky dnik prajem 😵 😵 😵

kafoditka
14. feb 2010

no jasne, moj manzel ma to stasie, (okrem toho, ze ma mna 😉 😀 ) ze robi v zivote povolanie, ktore ho nesmierne bavi.. Doma vyvara tak isto, ja som tomu veeelmi rada, pretoze naopak ja k vareniu nemam vobec vztah, pre mna je to skor take utrpenie 😝 Ale raz za cas sa prekonam a cosi ukuchtim, tak ma pochvali, ale to musi byt, aby som dostala chut nieco navarit.... co uz so mnou 😀 😀

mirka285
14. feb 2010

moj prvy manzel bol tieez kuchar,ale doma varil mozno dvakrat do mesiaca..tvrdil ze ja varim lepsie,ale skor si myslim ze doma sa mu nechcelo ☹ aj ked to bolo davno,pamatam si ze som nenavidela ten kuchynsky smrad ktory si vzdy priniesol domov z prace ☹ sa mohol aj tri krat okupat a vzdy som to citila..kafoditka teraz su uz nastastie kuchyne inac vybavene,odsavanie je uz samozrejmostou,takze predpokladam ze ten tvoj uz tak nesmrdi 😀

oacka
14. feb 2010

jaj, kafoditka, ty si šťastná žena! Ešte keby dieťa malo vzťah k upratovaniu,tak máš vystarané! 😀 😀 😀

oacka
14. feb 2010

ja som vždy chcela pekára! 😀 lebo pekári tak dobre voŇAJú! po koláčikoch. a môj muž predtým robil v pekárni vedúceho, vo Vamexe, tam robia všelijaké dobroty, no keď sa zoznámil so mnou,tak už robil inde! Som to tak ľutovala! ☹ 😀 😀

kafoditka
14. feb 2010

Mirka, manzel ked odchadza z prace tak sa vzdy sprchuje a domov mi pride krasne vonavy 😀 presne ako hovoris,
dnes su tie kuchyne uz na inej urovni..

kafoditka
14. feb 2010

oacka 😀 😀 ja som manzelovi este v svadobny den hovorila: budes mat oprate. ozehlene, upratane, nakupene, napecene, vsetko tip top, ale nechci po mne, aby som varila.. A on na to: Tak to beriem 😀 😀

jaruska8
14. feb 2010

Ahojte, ja som sa sem votrela včera, prajem Vám krásneho Valnetína a Mojejlilly všetko naj a nech ste zdraví!! 😉 No, môj manžel práve vysáva a zistila som, že nie je dobré, keď to vidím, lebo ho len sledujem, či niečo nezničí pri tom, som strašná. 😀 Ja som teraz úplne nefunkčná, na PN, mám veľmi dlhé prázdniny, ale mám z toho normálne depku, že najradšej by som všetko vyupratovala, vydrhla, ale nechcem riskovať. Varí mi mamina a svokra, mamina aj upratuje.Hádam to už dlho nepotrvá. 😠

oacka
14. feb 2010

Jaruska,to poznám,ja som si to užila v novembri a decembri a ani teraz sa radšej nepretrhnem. Manžela som sa naučila chváliť,hneď sa mu lepšie upratuje. 😀 😀 Tak my si ideme variť obedík, majte sa a dobrú chuť! 😵

liluu
14. feb 2010

ja mám drahého mechanika, tak mi vonia za naftou, ale rád mi navarí. Takže super. Dnes varí segedínsky guláš. mňam. 🙂
ináč našla som krásnu zavinovačku http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1449331 dúfam, že bude taká dobrá ako je krásna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre