Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
26. okt 2010

@cigaretka5 myslim co baby spominali tak, ze maju dasienka skor zacervenane ale v tomto ti neporadi, mala este zubky nema a snad sa ani nechysta este mat lebo obcas mi "cvakne" prso aj dasienkami a to uplne staci 😠

bambola
26. okt 2010

hm....aky je dnes den? baby sak streda je az zajtra 😀

tinaki1275
26. okt 2010

@bambola a som tu len som vypisovala papiere do roboty a prekladala si tu blbu pracovnu zmluvu co mi poslali svajciari ..😢vobec nemam chut ani pomysliet na pracu este ze zacnem normalne az v aprili ....a este vypisovala papire na 6 -mesacnu mtersku co mam zacat od buduceho tyzdna brat..
zajtra ideme na ockovanie takze za chvilku si pojdem lahnut a pripravit sa na ten tazky den..ty co nove?

tinaki1275
26. okt 2010

tak som tu pre zmenu teraz ja sama🙂

bambola
26. okt 2010

@tinaki1275 uz som tu, citala som maily 🙂

bambola
26. okt 2010

@tinaki1275 nove nic, nasa mala si asi ani nevsimla ze bolo ockovanie tak som rada, ze sme to zvladli bez komplikacii (klop klop) tak aby to aj vam dobre zajtra dopadlo. hned je potom supni nieco proti teplote

tinaki1275
26. okt 2010

@bambola tak to presne urobim ,prvykrat som jej dala az ked mala teplotu a chuda trpelo..

bambola
26. okt 2010

@tinaki1275 ja som supla hned preventivne aby som nrzistila ci treba 😉

bambola
26. okt 2010

@tinaki1275 idem si asi lahnut , mala je nekludna a nejako mi blbne net. tak dobru noc a drzim paste 🙂

tinaki1275
26. okt 2010

@bambola tak dobru🙂

sunnygirl
27. okt 2010

Dobré ránko dievčatá,
tie čo Si ma pamätali ako ranostaja, tak už som vo svojich koľajoch a opät som ako východ slnka 🙂 a spimkať chodím so sliepočkami 😀 .

Tak prepichovanie naušničiek máme za sebou, urobili nám zo v pôrodnici za 3,32 €. Pripájam aj foto do súkromnej. Dnes ideme do poradne po mesiaci, tak som zvedavá koľko bude vážiť.

Prajem Vám pekné písanie, pa 🙂

sunnygirl
27. okt 2010

@monline raz si mi poslala link na drevené dekorácie, náhodou nejaký izbový teplomer s detským motívom? Tie čo mi hodilo na internete sa mi nepáčia.

Baby, ako a povie teplomer po česky?????

sunnygirl
27. okt 2010

Bóóóže samé preklepy 😅

lulu1983
27. okt 2010

bree ranko,

vidim vonku slnko.. naozaj.. ;)

fajny den vsetkym, idem citat, co ste popisali vcera vecer ;)

oacka
27. okt 2010

ahojte, kočky. ja som mala včera úplne naprd deň a hlavne večer... nálada v ťahu,všetci ma nasierali...mm mi povedal,že veľa nakupujem!!!!!!!!!! to ma teda naštvalo! všetci dookola majú sviatky, musím im kúpiť darčeky,lebo on to samozrejme nevybaví a keď kúpim cez net,aby som sa s Kikou nemusela nikde trepať,tak som márnotratná! Kike som zase nakúpila samé starinky z bazaru,lebo podrástla, a on mi to ide vyčítať. by som chcela vidieť,čo by robil,keby som bola taká matka,čo by veci z bazaru nechytila ani osratým papekom a za každé dupky by som dala 10 euro! a za rifle 20,-!!!!!! za 40 evri som jej kúpila asi 15kusov oblečenia až do 9 mesiacov! somár. že čo budeme robiť s tými,čo sú jej malé? no tak jej poviem aby nerástla, aby ich dlhšie ponosila! jeho brat čaká dcéru, ešte bude rád,keď mu to posunieme...no proste ma nasral.
a samozrejme moja matka... že 8 kíl, to ani nepovedala mne,len tak do telefónu ROmanovi,aby sme sa uvedomili,a dačo s tou malou robili,naštopkali ju poriadne nutrilonom! bože,ja neviem prečo,ale moja mama má na mňa smrtonosný vplyv. mne sa pri nej chce len depkovať. neviem,či aj vy cítite z ľudí pozitívnu a negatívnu energiu,ja hej, a bohužiaľ z mojej mamy,jej sestry, jej detí a aj z mojej babky ide hrozne negatívna energia. preto som si zobrala ROmana,lebo z jeho rodiny a najmä z neho vyžaruje práve pozitívna, on strašne ukľudňuje a moja svokra tiež,aj keď je aká je. mamina rodina je strašne negativistická.. moja mama ma zvykla objať a povedať mi,daj mi trošku energie! ona to myslela obrazne,ale ona to fakt robí. a minule tak stískalla Kiku,že dám ti trošku dobrejj energie,ale pritom to robila preto,aby sa ona sama pri nej ukľudnila! brala mojmu decku energiu... moju mammu tá negativistická energia samú ničí,ale nevie sa jej zbaviť, všetko vždy kritizuje a vidí len tie zlé veci,nikdy nie dobré... dúfam,že sa vám to nebude chcieť cdelé čítať preskočíte ma,lebo naserem na ráno ešte aj vás... ☹

lulu1983
27. okt 2010

@sunnygirl tak potom uz chapem to slnko ;) prisla sunny a priniesla slniecko... musis chodit castejsie 😀

aalexis007
27. okt 2010

@sunnygirl teplomer po česky teploměr 🙂

lulu1983
27. okt 2010

@oacka srdiecko, uz davno som ti chcela napisat, ze uzivaj si, ze ma kristinka len 6 kg, lebo moj risko uz ma cez 8 kg a nosit ho, kojit a tak podobne nie je lahke... kristinka je krasna princezna a nie je vychudnuta, je akurat.. nie kazde dieta musi mat 100 faldikov, inak ani moj Risko nema na tele faldik ani jeden, lebo on je dlhsie ako zvycajne deti byvaju.. ja zase pocuvam furt z kazdej strany, ze nedavaj mu jest tak casto.. pozri aky je velky, ved uz nosi veci pre polrocnych... a podobne.. No nech sa pokusu...
Najviac neznasam, ked zacne porovnavat svokra Riska so svagrininym malym - toto mama od 3 tt cpala nutrilonom, len aby spal, hoci mala mliecko a mohla kojit, jej vec, ale to pre mna nie je vzorova mama. Ale tiez ma to vie vzdy vytocit, ked to pocuvam....

Hlavu hore... kristinka je nadherna a spolu vam to moc a moc pristane 🙂

to je fakt

karinnka
27. okt 2010

@oacka to ma mrzi,ze mas tak blby vecer za sebou...Rodinu si clovek zial nevybera....Kludne povedz mamke,ze Kikus nie je jedina,ktora este nema osem kil 😉 My ich budeme mat mozno po pol roku najskor 😉 Vsak Kristinka je krasne zdrave dietatko,vsak keby mala uz teraz osem tak ked bude mat rok tak by mala mat dvadsat?Kasli na ich reci,aj ked je to tazke a tes sa,ze si ina ako oni 😉 Ja to obcas robim a tesim sa 😀 😀
lA to nakupovanie,skus manzelovi ukazat,kolko stoja na nete bezne detske veci 😉 Ja som mojmu ukazala a patricne mu to zdoraznujem,pri kazdom nakupovani pre malu 😉 Tak je na mna hrdy,ako viem usetrit 😉

Idem si Vas docitat....

oacka
27. okt 2010

@karinnka veď on dobre vie,koľko stoja veci, veď ja som okrem tesca v normálnom obchode veci pre malú vobec nekupovala! iba v detexe a to platila moja mama. lenže on si myslí,že jej na tri mesiace stačia jedny dupky a jedny iné nohavice... ešte mi včera prišli tie čižmy,sú krásne a sú úzke...... a ešte má moja najlepšia kamoška hrozné trápenie s mužom a asi sa bude rozvádzať.... a Kika včera nič nejedla a bez večere zaspala... no všetko je na figu.

oacka
27. okt 2010

@lulu1983 moja matka by bola najšťastnejšia,keby mala tvojho Riška za vnuka. jej druhý vnuk je taký istý, malý Budha. 🙂

aalexis007
27. okt 2010
lulu1983
27. okt 2010

@alllexa: na povzbudenie a pobavenie, ani risko nechce vzdy past baranky... napriklad takeho kraba zo zasady papa, vid foto:

merikac
27. okt 2010

@oacka si dobra mama a vies co mas robit,,,podla toho co pises, citit, ze velkarat pochybujes ci rady ktore dostavas z tvojho okolia su spravne a preto si len chces vzdy overit, co sama tusis,- ze Kika je krasne, zdrave dietatko....preto si ju uzivaj, a nepocuvaj to co ti nehovori instinkt a srdieco - riad sa vlastnou hlavou. Pozri sa na kiku- co vidis? cloviecika ktory ma energie n rozdavanie- tak bud jej oporou a zoprite sa obe proti vsetkemu zlemu, co by vas mohlo nespravne ovplivnovat............. 😵 😵 .....

Dnes je krasny den- dneska by to slo 😵

merikac
27. okt 2010

@lulu1983
@aalexis007 nadhernych chalanov mate- neuveritelne ako rastu- clovek to najslepsie vidi na cudzich detoch,,to svoje je pre rodica stale babo,,,ale ked pozeram na tie vase sikuliatka,,tak veru musim priznat, ze uz nam vyrastli z drobulinkych babatiek 😵

merikac
27. okt 2010

@sunnygirl ranna sovicka je spat 😀 .........a Lenka, je aka nadherna pukackova princezna 😵

karinnka
27. okt 2010

@oacka tak mas toho dost ☹ ale ja si vzdy poviem,ked sa na mna vela veci zosype co sa povecsine zosype 😀 Ze aspon to mam vsetko jednym vrzom snad za sebou 😉
Ono ani toto hnusne pocasie,nepridava nikomu na dobrej nalade 😖 Ale dnes vykuklo slniecko,tak snad bude lepsie 😵

karinnka
27. okt 2010

Dievcata ake mate overaly do Fusaku?Hrubsie, tensie? 🤐 Ja sliedim po nete a nie a nie si vybrat 😎
Tak sa pochvalte 😉

lulu1983
27. okt 2010

@merikac :dakujem... to moje drobuliatko sa uz takmer 4 kg narodilo 😉 teraz ho zacinam upodozrievat, ze mu idu zuby, lebo vsetko obhryzava hrozne zurivo

petrap001
27. okt 2010

dobre ranko baby 🙂
no nasa noc nebola az taka zlaa,spal od 8mej do 2hej a tak do pol 5,pol 6,pol 8 😠 proste rano na prd este vzdy..ale pokrok,mozno to trosku zabralo ta kasicka 🙂
@aalexis007 ,@lulu1983 zlati su ti vasi drobci 🙂
@oacka no ty sa mas 😒 sama radost z kazdej strany..neboooj,bude dobre jednym uchom dnu druhym von a netrap sa nad tym.Kika je princeznicka a ma sa pri tebe vyborne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre