Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
28. okt 2010

@oacka ved ak myslis ze malo papa, zacni s prikrmom, ved uz mate 4 mesiace..mrkvicka, zemiacik a tak..ale nadalej koj

lenuss84
28. okt 2010

@maxara dakujemza dalsi suer pribeh.ach,Maxi co by sme tu bez tvojich skvelych story robili?bolo by tu smutno.pripajam sa k prosbam,aby si kazde ranko hodila nieco...ale ani ja nenalieham.... 🙂 😉

oacka
28. okt 2010

@strasska@meruska ty vole, normálne ma tie odpovede vystrašili! ve´d všetky tie deti majú v 5mesiacoch 8 kíl...takže to je asi normálne...

lenuss84
28. okt 2010

@oacka prosim ta ja neviem co furt riesis tu vahu.ved ak ti doki nic nehovori o vahe,tak bud spokojna.my sme tiez tak akurat.taki skor drobci oproti ostatnym babam co kukam...no tak co.tak budeme mat z nasich princezien modelky so stihlou liniou.ved nechces mat obezne babo?ak sa ti vaha nezda,spytaj sa na to doki,ona ti odporuci ci ju mas dokrmovat alebo nie.ja malu Adriku teda tymto nestresujem,a ani seba.kasli na to.urcite ti bude lepsie ked na to nebudes mysliet.uzivaj si malu.

bambola
28. okt 2010

@oacka neda ti to pokoj, nechaju ju samu si regulovat jedalnicek, keby bola hladna da ti vediet

oacka
28. okt 2010

baby, fakt vás úprimne obdivujem,že vám to nevadí, že babätká sú chudšie... a najviac obdivujem mirku totálnu pohoďáčku vo všetkom... ja neviem, či to u vás tak nefrčí,ale moje kamošky, čo majú deti,tak prvé čím sa chváia je váha....a hneď ukazujú faldíky...

meruska
28. okt 2010

@oacka jooj moja..mne kolegyna rodila presne mesiac po nas a uz je jej Lukasko o 500 g tahsi od mojho no a? dokonca Timko posledne dni vobec nepribera, stoji na vahe uz 4 den a to v noci pytal napr. dnes kazdu hodinu...

oacka
28. okt 2010

@meruska nesere ťa to? jaaaj,aj ja chcem byť tak v kľude! ☹

oacka
28. okt 2010

@lenuss84 možno tá moja modelka fakt tuší,že sa mi na nej čosi nepáči,lebo posledné dni je nervózna.... a poplačkáva... chúďatko moje, ju vystresujem

monline
28. okt 2010

@oacka pozrela som nikin album- trojmesačná mala 5020g a polročná 7 kíl. A nikdy mi nepripadala, že by nebola v poriadku..nestresuj, nesleduj to až tak...mne daniela vážia len na poradni, a tam chodíme raz za dva mesiace..vidím, že sa mu darí, že mu chutí, neriešim váhu (je ale fakt, že malý priberá viac ako nika)

meruska
28. okt 2010

@oacka nesere ved nic s tym nenarobim, co mu mam nieco napchat do hrdla ako hus?
ja si pockam na 4 mesiac, a kedze vidim ze zjavne je pri mne hladny, zacnem prikrmovat zeleninkov, ale kojit chcem nadalej..

oacka
28. okt 2010

@meruska no napríklad 😀 treba naštopkať,nie? 😀

strasska
28. okt 2010

@oacka Ja sa ti priznam, ze moj Misko mal na 5 mesiacov 7700 gr...a furt mu kazdy hovoril aka je buchticka ... na 9 mesiacov sme boli v nemocke a tam lekarka, aky je krasny a za asi lubi papat a potom to zaklincovala: "to ma asi po mamicke" Tak vtedy ma to strasne zamrzelo.
A minule sme boli u kamosky a ona na Julku, ze aka baculka a nakoniec sme zistili, ze ma od jej o 3 dni starsieho syna o 2 cm a iba o 200 gr viac.
a kedze ja este aj v 30 riesim svoju vahu, tak ja by som radsej stihlu babulku 😉

meruska
28. okt 2010

@oacka si podarena 😀
moj hlados sa tak natahuje za jedlom akoby sto rokov nejedol a nepribera, co snim? nic.... vecer mu musim vzdy dat aspon 100 ml odsateho mliecka ako pridavok, lebo by od hladu asi ani nezaspal

oacka
28. okt 2010

@meruska je ti jasné,čo by ti povedala moja mama? 🙂 máš slabé mlieko!!!!! daj mu nutrilon!!!! 😀 😀 😀 😀

@strasska no si sa vyfarbila teraz! doma máš buckov, a moju triesočku ideš obhajovať! 😀 😀 😀

meruska
28. okt 2010

@oacka slabe asi nie, ale prenho asi malo 😀 ale zial musi si vystacit s tym co ma 😀
uz keby zacal az chudnut vtedy by som to riesila, zatial len stoji na vahe

miki060707
28. okt 2010

ahojtee, tak mi sme dnes boli na očkovaní, natom druhom, do druhej nožičky..hned nas objednala na poradnu ale koncom novembra...tak hadam nebudem horučkovať,
ja som sa doktroky pýtala, že niekto dáva vodu z vodovodu prevarenú namiesto kojenecke, že čo si o tom myslí, hned na mna kukla, že či to nemyslim vážne, lebo si myslela, že rozprávam o niekom od nás z dediny, že mi nemáme dobrú vodu pre deti, lebo obsahuje vela dusičnanov, lebo jedna dávala a dieťa bolo totál modré, také sivé a skoro sa udusilo, ale že BA voda by mala byť uplne dobrá, nie ako u nás...
takže nadalej budeme kupovať flaše 🙂

strasska
28. okt 2010

@oacka ale julka nie je bucko 😠 ...ona mala pre tyzdnom 5900...tak mi nehovor, ze to je bucko... 😠 😠 😠

oacka
28. okt 2010

@strasska ježíš moja, ve´d u detí je to najväčší kompliment! šak si z východu,tak to musíš poznať! to je najväčšie uznanie pre mamičku! u vás to tak nefrčí? julka je úplne akurát! prečo nedávaš do albumu jej fotečky? kvôli možnému urieknutiu?

oacka
28. okt 2010

@miki060707 vy ste akí rýchli! Kika nemá ešte ani jedno očkovanie. 😒 ona je taká pozadu 😀 😀 😀 😀 len v kecaní a nepleche je popredu 😀

strasska
28. okt 2010

@oacka my teraz nemame fotak ☹

miki060707
28. okt 2010

@oacka no to su baby, v kecaní dopradu, aj dcéra bola taká 🙂
tiež som sa čudovala, že už druhé a na december dala dalšie, ani neviem aké, neviem, ale toto bol asi prevenar, musim kuknuť do preukazu...
no dcéra zaspala, a ja, že ideme von, no supeeer, asi šimona dám nadvor a ja si niečo pôjdem robiť,...
ja nemáme zatial ani jednu fotku vyvolanú, čakám na akciu... 🙂

strasska
28. okt 2010

posledna fotka je spred 2 mesiacov

oacka
28. okt 2010

@strasska aká zlatá! podobá sa na Miška? lebo tu sa podobá,či?

oacka
28. okt 2010

@miki060707 v happy foto boli veľké fotky za 0,11, tak som dala asi 200 urobiť,aj pre babky! a teraz sú menšie za 0,06,tak zas dám. mm ma zabije...ani sa mu nečudujem. 😀

strasska
28. okt 2010

@oacka vraj sa podoba, ale ja to velmi nevidim. dufam, ze na vianoce uz bude fotak...tento vikend ideme k svokrovcom, tak budem cvakat a potom sem nieco hodim.
lucim sa...papa

bambola
28. okt 2010

@oacka ja len tolko, ze slabe mlieko je taky nezmysel ako stierace na ponorke. nieco take neexistuje!!! moje dieta nema ani 5500 a spokojne sme obe

oacka
28. okt 2010

@bambola no ve´d preto som tam dala tých smajlíkov! ale ja som už rezignovala na vysvetľovanie v prípade mojej mamy a švagrinky, oni tomu proste veria. 🙂

oacka
28. okt 2010

šupla som si pivo so spritom,hne´d mám lepšiu náladu! 😀

maxara
28. okt 2010

Tak baby, som doma..
Tak velmi sme sa bali, ale ked sme prisli k dr, mala tam byt len sestricka, lebo dr bola na skoleni, tak sestricky nikde.. nakoniec sme zavolali do ambulancie, ale nastastie mal mm cislo len na ustrednu a teta nam pocedala, ze ani sestricka tu nie je, vraj ochorela.. ☹ 😒 😠 takze nausnicky az nekdy priste..
No aspon som zbehla kuknut kamosku, co sme spolu presne v rovnaky den rodili, vlastne jej Lea je od Ninky starsia o 47 minut, tak sme pokecali a kedze som sa postazovala (obe nase krasule mali zltacku), ze Ninkino hovno nejde dole z oblecka, ked sa prekandli a ona mi dala @mirka285 recept, ako mi to zarucene zide.. ja som to este neskusala, ale veru najblizsie vyskusam. Cize do 1l takmer zovretej vody (nemusi uplne zovriet) pridam 3PL octu a 2PL prasku na pranie, pomiesam a do toho namocim kvadro.. a k tomu este dodala, ze ked zacnem s prikrmami, tak po mrkvicke na flak od mrkvy nalit trosku detskeho olejceka, po chvilke na to kvapku jari a sup ho do toho sajrajtu.. vraj krasne to vyjde z oblecka vsetko.. a este som ti chcela odporucit moju milovanu knizku z mojho detstva RIEKANKY Z CITANKY.

@oacka neviem kedy presne sa to stane, ale 100percentne ma z teba raz picne.. kukni sa na tebe do pasu, ze kolko ma tvoja Kika mesiacov.. tak nechapem, preco sa zapodievas tym, kolko maju ine 5 mesacne decka.. Tato kamoskina Lea je rovnako ako nasa Ninka narodena a ma nieco malo cez 5 kg.. Tak uz prosim ta nenervac, lebo Kika bude potom rovnako neuroticka ako ty. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre