Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. okt 2010

@maxara fiha,no este aby sa do teba nebuchol 😝

merikac
28. okt 2010

@maxara Peti,,,zostala som smutna po tom co si napisala,,mna takeho osudy vedia polozit,,ale zas na druhej strane, ked si vsimam, taketo deti,,,tak dokazu byt vdacnejsie ako tie, co maju vychovu, dostatok vsetkeho,,,,jasne, nie vzdy to tak je,,,moze to skoncit aj uplne inac,,ale to by ste vy iste nechceli

maxara
28. okt 2010

@mirka285 😀 aka krava.. mozno je farboslepa a mysli si ze modry je v skutocnosti cerveny konik 😀

merikac
28. okt 2010

@maxara pocuj,jeho asi laka take vzruuuso,,,,,a verim, ze sa mu dobre s tebou keca,,,,aaach chlapi 😖 - noooo, aby som bola spravodliva,,,,,aaaach maxa 😀 😀 😀 😀

merikac
28. okt 2010

@mirka285 daka narusena,,,,,,,,,,,,,,,, 😲

merikac
28. okt 2010

@macik27 je dobre dat preventivne nie az ked je teplota

mirka285
28. okt 2010

@maxara asi 🙂 koceny opustam vas lebo moj drahy uz chce spatlebo je straaasne unaveny z prace,tak ja idem este do obyvacky kukat telku,lebo ja som nejaka svieza,ale ved ani nemam byt z coho unavena 🙂

merikac
28. okt 2010

@mirka285 tak pekny zbytok vecera,,a dnes ti tu Lindu zavidim,,,teda tu jej poslusnost,,,,,,,,,,,,,,,,,

maxara
28. okt 2010

@merikac jasne, ze by sme to nechceli.. ja so sestrou hodim rec.. ked nam da 100e a k tomu da mlademu vreckove tak ako mu dava a este aj cestovne, tak v pohode.. ale ja ho nemozem len tak chovat. ☹ ved ja budem len na rodicaku

a pan primar.. no nase debaty nie su nejako extra zabavne, lebo on pise medzi vysetreniami ludi a obcas mi zadeli, co prave robil.. 🤐 obcas mi je na vracanie.. akoze odstranoval tuk z krku, krcove zily na nohe prepchaval a podobne.. uz aj o rektoskopii bola rec

bambola
28. okt 2010

dobry vecer dievcata, vidim ze zaujimave temy 😀

@maxara maxi tvojho synovca mi je luto a este viac toho mensieho co ide do prvej ☹ ale neboj sa deti sa rychlo prisposobia a nauci sa nemecky aj ked rok v skolke a nie v skole by mu skor pomohol, kym sa samozrejme nerozhodne zase sa niekam odstahovat za inym frajerom 😠 ale ona musi byt od teba asi o dost starsia ze?

maxara
28. okt 2010

@mirka285 😀 najprv uspi draheho a hned budes unavenejsia 😝 bru nocku

bambola
28. okt 2010

@macik27 vitaj 🙂 nasa mala bola tiez bez reakcie, dokonca nebola ani vecer podrazdena ale preventivne som jej dala dva paralenove cipky, ten druhy preto lebo mi ten prvy uz rozpusteny vyprdla 😀

macik27
28. okt 2010

@merikac ja som jej merala teplotu navečer a nemala už bola aj celkom pokojná aj sa smiala tak tie plače boli asi len od bolesti. No potom už kopala aj nožičkami tak sa jej asi polepšilo

bambola
28. okt 2010

mala mi dnes zaspala uz o pol 11 co je u nej skoro tak som zvedava dokedy, snad sa nezobudi o dve hodiny, ze vyspana a ideme sa hrat 😠

bambola
28. okt 2010

@maxara myslis, ze ho ma uspat? tak sa tomu u vas doma hovori? 😀

merikac
28. okt 2010

@maxara ved ked budes i nadalej taka pozorna citatelka,,tak tema uz nebude len o jeho vysetreniach,,,,pekne nam to tu bedes referovat 😀
Kde ty chodis na tie napady,(rada mirke) 😀 ,,jakeby som chcela nieco take vtipne hodit,,tak aj keby som sa prevratila na rub, nikde nic by som podobne zo seba nevydolovala

macik27
28. okt 2010

@bambola no mne mala zaspava každý den tak o pol deviatej a budí sa ráno o siedmej 😀 ona je také zlatíčko

merikac
28. okt 2010

@macik27 tak to je fajnprajem Vam, aby ste sa udrzali v takej skvelej forme celu noc- myslim bez teplot,,,jasne, ze usmievat sa nemusi,,nech len pekne haja

bambola
28. okt 2010

@macik27 no moja najnovsie zaspava o polnoci a vstava na obed, ze spi 12 hodin je super ale mohla by spat napriklad od deviatej do deviatej nie 😠 ale vzdy lepsie ako by mi nespavala 😉

maxara
28. okt 2010

@bambola ona je krava.. ma tento rok zachvilu 40.. toto je jej asi 50ty zivotny partner.. nikto s nou nevydrzi, lebo ona je blba.. tak sa smejeme s druhou sestrou, ze s tymto je uz mimoriadne dlho a to preto, ze on jej a ani ona jemu moc dobre nerozumie.. 😀 jedine pozitivum toho vsetkeho je, ze konecne bude v tom jej pidibyte poriadok.. ked si vyprace veci. Ona ma totiz na kazdeho poziadavky, vsetci jej MUSIA vsetko robit a vzdy vyhoviet, inak sa urazi.. ale ze chce vsetko zadara a ludia sa na nu mozu z vysoka, tak na to nejako neprihliada.. priklad.. chcela si skajpovat, lebo sa dozvedela, ze sa tak da zadarmo telefonovat a tak sa spytala mm, ci ma take sluchatka do kompu, cez ktore sa da skajpovat. A on jej povedal, ze ma v robote. A ona ze, a das mi ich? Mohol by si mi take zohnat? 😀 Alebo mm rodicia maju na chalupe obrovsky gastan. Ja gastany milujem, ale aj oni samozrejme a tak vzdy nam proste z urody odsypu. No a ja este z toho polovicu odnesiem nasich, nech si upecu. A ona videla u nich gastany, pytala sa odkial oni maju, mama ze odo mna a ze ja ich mam z Harmonie a ona sa MNA opytala, ci si moze ist k mm rodicom na zahradu pozbierat gastany 😲 😲 😲 ona co si mysli? ze ich je tak malo, lebo sa nam nechce zohnut? chapes? proste tehla

maxara
28. okt 2010

@bambola 😀 ano, ja tak mm uspavam, ked chcem ponocovat a on chce tutu mutu.. potom tak tvrdo zaspi, ze mozem aj zurovat 😀 podotykam PO tom, nie POCAS toho 😀 😀 😀

macik27
28. okt 2010

@bambola no tak to by zase vyhovovalo mne bo ja aj tak nemôžem ísť spať lebo si musím odstriekať mlieko, inak by som sa ráno zobudila ako Doly Buster alebo iná hviezda s obrovským poprsím 😀 😀 😀

bambola
28. okt 2010

@maxara poznam taketo pripady mame a mali sme aj my podobne v rodine . nuz ale rodinu si nenavyberas. a ked jej nahodou niekto nevyhovie tak je strasne ukrivdena a zacne ukazovat na druhych co dostal henten a tamten. vies, mozete ju osrat akurat, ze cloveku faakt pride luto tych deti.
a obe deti maju jedneho otca? nemoze starsi byvat u otca?

bambola
28. okt 2010

@maxara ten moj zaspi aj bez toho, ale zase ma toho vela takze mu nemozem vycitat, len sa nas snazi zabezpecit 🙂 vcera mi mala rumadzgala asi hodinu vkuse, uplne srdcervuco a jeho ani nehlo, ako keby som ho vazou ovalila 😀

maxara
28. okt 2010

@merikac 😀 a ty sa pri com takto prijemne unavis? na rylovanie je uz tma 😀

bambola
28. okt 2010

@macik27 jaaaaaaaaaaaj tak to moja si cuckne aj v noci ale kedze ja len tak nejako automaticky a v polospanku jej davam tak ani neviem poriadne kedy 😀 a este rano potom niekedy o 5 a niekedy az o 8. ale to by moje kozy tiez nevydrzali 😀

merikac
28. okt 2010

@maxara ved predsa tu pri vas- to mam ako knizku na dobru noc 😀

macik27
28. okt 2010

@maxara tá tvoja sestra je asi zvyknutá že všetci okolo nej behajú a čo si zaželá to dostane ako také velké dieťa niektorý ludia jednoducho zabudli že treba aj dospieť a prebrať zodpovednosť poznám tiež takú osobu a naneštastie má tiež dieťa (v zmysle ja som ho porodila rodina postarajte sa mi o neho) tkýto ludia si deti nezaslúžia

merikac
28. okt 2010

@maxara pocuj,,,ona sa prestala asi v urcitom veku vyvyjat,,alebo skor, len niektore jej casti mozgu,,,pretoze aj male deti ked nieco chcu,,tak povedia,," aj moja mamina take vari"..."aj ja take lubim"- len skoda, ze jej telo dorastlo,,lebo uz nieje asi taka rozkosna, aby ste podlahli jej sarmu a vyhoveli jej 😝

maxara
28. okt 2010

@bambola kazde decko ma ineho otca a tento frajer nie je ani jedneho otec.. ale ma ich radsej ako ich vlastni otcovia, to je najsmutnejsie.. ☹
U otcov nemozu byvat, lebo jeden je uplne mimo obliga (ten mladsieho otec) a ten druhz bol jej manzel, ktory ju nechal po jeho narodeni pre milenku a o syna jednoducho zaujem nejavil.. ona inak dlho nikoho po rozvode nemala a potom sa takto "zopsula". Ona nie je akoze nejaka promiskuita, al eskor nemala stastie na toho praveho a takto sa na jej ucet pripisalo viac poloziek.. 😒 a vlastne ked cakala toho druheho syna, tak bola akoze stastna prestastna, bola s typkom dlllho, asi 5 rokov a ono sa to potom straaasne zamotalo, az sa rozisli.. vtedy sme si vsetci vydychli, lebo to bol strasny dement.. no teraz tento ma tie decka rad, vyzera sice strasne, ale laska je slepa a ja s nim zit nemusim, cize mne to nevadi 😀 ale toto mi vadi, ze sa odtrepe do Viedne a decka zite si.. ale keby tomu starsiemu aspon prachy na byvanie dala, ale ona si povie, ze sak bude u nasich.. a oni su dochodcovia a to ju nijak nesere.. ved jej syn nic nepotrebuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre