Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
28. okt 2010

bola som skontrolovať moju Kajku, čielko také teplé ale nie horúce hlavička otočená do ľava spinká tak je asi všetko v poriadku

bambola
28. okt 2010

@macik27 tak pokial spinka tak je dobre 🙂vyzera ze to vzala v pohode

merikac
28. okt 2010

@bambola presne,tak ,,,moja vecer zaspava pri panelaku a moze ist telka aj celu noc nevadi jej to,,,ale cez den ked zaspi v tichu, tak ju zobudi aj sms

merikac
28. okt 2010

@macik27 tak to je fajn,,niektore deti to zvladaju super...... 😉

bambola
28. okt 2010

@merikac ja som mm rano zakazala splachovat zachod lebo mi ju vzdy tym zobudil 😀

macik27
28. okt 2010

tak " podojené" 😀 😀 😀 další pohárik mlieka v mrazáku neviem čo budem s toľkým mliekom robiť 😀

merikac
28. okt 2010

@bambola - mne ju mm, vzdy rano preberie, ked zacne kaslat,,ja mam take nervy,,,, 😠

bambola
28. okt 2010

@merikac presne kaslat, popripade smrkat a este ma stve aj s tym, ze nutne si musi bundu zapnut este v predsieni, co je vlastne hned pri spalni a nemoze su ju zapnut az za dverami 😠

merikac
28. okt 2010

@bambola
@macik27
@monline
dobru nocku,,,zacalo ma nejak trhat v uchu ☹ , bud to bude zo zuba- sice ma neboli, alebo som dostala prievan 😠

bambola
28. okt 2010

@macik27 neboj, raz sa zide. ja tiez capujem ale len kvoli tomu ze v sobotu chodievam do skoly tak aby mal mm co malej dat papat 🙂

bambola
28. okt 2010

@merikac sup paralen a dobru

macik27
28. okt 2010

@merikac
@bambola ja vám tíško závidím my máme nášho tatinka už mesiac preč a vráti sa až vo februári celkom by som prijala keby bol doma a mohol by aj kašlať aj splachovať 😀

bambola
28. okt 2010

@macik27 a je preco kvoli praci? to mu musi byt luto , ze nevidi ako mala rastie ☹ my sme bez mm boli len tyzden a jemu to dost vadilo, bol z toho smutny

monline
28. okt 2010

@merikac nepríjemné...ak bude moc bolieť, paralen..dobrú noc

macik27
28. okt 2010

@bambola no my spolu každý deň voláme cez skype ale to neni ono a niekedy sa na ňu tak zahľadí a to na ňom vidím že má až slzy na krajíčku a to vo februári príde len na dovolenku a zase pôjde a vráti sa na stalo až v septembri to už malá bude možno aj chodiť je to škoda fakt príde o veľa

monline
28. okt 2010

@macik27 ahoj, ty si dnešná? objavila si koníka len dnes? a tiež nočná sova? 🙂

bambola
28. okt 2010

@macik27 a co robi a kde robi? teda ak to nie je tajomstvo 😉

macik27
28. okt 2010

@monline no ja som sem chodila ešte ked som bola tehu ale len tak po rady a dnes som sa zaregistrovala a mne malinká celkom dobre spáva tak mne sa spať nechce 😉

macik27
28. okt 2010

@bambola je vojak a je na misii na Cypre myslím že to neni tajomstvo teda aspom dúfam 😀 😀 😀

monline
28. okt 2010

@macik27 aj mne malý už prespí celú noc..dnes sa zobudil o siedmej ráno, ale po napapaní ešte zaspal do desiatej..málokedy sa stane, že sa zobudí v noci (dúfam, že to nezakríknem)

bambola
28. okt 2010

@macik27 iha, vlastenec 😀 no to ho fakt musi mrziet ☹ ale tak nejako sa prebojujete, nemoze sa dat prevelit alebo tak nejak? ale tak asi ste skusali vselijake moznosti

macik27
28. okt 2010

@monline no moja sa rano tiež len napapá a ešte spí ale niekedy na mňa vykrikuje z postielky ale potom zaspinká

macik27
28. okt 2010

@bambola my sme sa s tým vlastne zmierili aj sme to vedeli už ked som bola tehu že tam pôjde no ja som povedala radšej dobrovolne na Cyprus ako rozkazom do Afganistanu to by som sa každý den strachovala či sa mu tam niečo nestane

monline
28. okt 2010

@macik27 a si s malou sama, či s rodičmi? náročné to máš..ale muž ešte ťažšie, lebo mu uniká nenávratné obdobie malinkej...ty ju môžeš bozkávať, on nie

macik27
28. okt 2010

@monline no ja som s ňou sama ale celkom dobre to zvládame ona je fakt dobručká

bambola
28. okt 2010

@macik27 @monline dievcata idem aj ja uz spat, aj net mi ide pomaly (asi mm v obyvacke prilahol wifi 😀 ) a rano vstavam s mm aby som sa mohla ucit kym mala este spi. tak dobru noc

macik27
28. okt 2010

@monline a to máš pravdu on to má tažšie ešte ked bol doma tak mi ju ani nechcel dať ja som ju len kojila všetko ostatné robil on len aby bol čo najviac s ňou

macik27
28. okt 2010

@bambola tak dobrú noc 🙂

monline
28. okt 2010

@macik27 verím, ale zvládnete to,..musíte
idem kočky spať
@bambola dobrú noc prajem

macik27
28. okt 2010

@monline no idem aj ja dobrú noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre