Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
29. okt 2010

bre ranko vsetkym 🙂

bubo ma dnes od rana ukecanu naladu... pol hodinku mi tu uz rozprava, co sa mu snivalo 🙂

pekny den vsetkym

bambola
29. okt 2010

Dobre ranko vospolok 🙂,

dnes vsetci pospavate? 😉 Dnes nas caka poobede cesta do BB tak sa uz strasne "tesim" na zapchy a vikendovych soferov ☹ 😒 My ani na hroby nechodievame a keby sme nemuseli kvoli mojej skole tak ani nikam nejdeme. Predlzeny vikend sa u nas nekona lebo mm robi pondelok 😒 ale aspon bude mat volno za to utorok, streda tak snad este bude vtedy pekne 🙂

ma napadlo ako sa tu moja bobka prave vedla mna dokadila 😀 aj vam decka kadia kazdy den? resp. ked sa narodila tak to bolo po kazdom jedle, po mesiaci a pol sa to tak ustalilo na kazdy 3.-4. den a teraz zrazu poslednu dobu da dvakrat denne 😕 alebo, ze by to bolo tou davkou rotarixu?

noemarta
29. okt 2010

dobre ranko,
jooj, hadam som sa vyspala do ruzova, a uz nebudem jak scipla zvednuta kvetina, neviem co mi bolo posledne dva dni, uplne vypnutaaaa. ☹
dnes mame zas navstevu vecer, tak idem rychlo upratat navarit, napiect.
@bambola nasa kadi aj trikrat denne, takze pohoda. je to indi vindi.... 😉

kafoditka
29. okt 2010

Bre ranko 🙂 tak moj drahy synator sa rozhodol, ze bude hore v noci kazde dve hodiny. Nie preto, ze by bol hladny, ale aby som ho pomojkala a strcila cumel do pusy.. 😕 Takto uz tahame asi tyzden, podla toho aj patricne vypadam 😝
Co dnes budete porabat?
@lulu1983 mne takisto uz hodinu lezi v nasej posteli a vyprava sa s rolldorkou 😉

katty17
29. okt 2010

ahojte babulky.
@kafoditka - presne toto sme mali aj my tuto noc. kazdu hodku bola hore. zaplakala ale papat nechcela. len sa pomojkat a potom dudel do pusiny 😀 .
@noemarta - vy nejako casto navstevujete 🙂

katty17
29. okt 2010

@bambola - aj nasa zacala viackrat kadit. doteraz to bolo raz denne a posledny tyzden si to mala rozlozila na dva krat. niekedy aj tri krat 🙂

zuzik1983
29. okt 2010

ahojte,
tak my sme mali taku noc,ze mala pekne spinkala od 8 do pol 6,len ja som nespala vobec,zaspala som az o 4.45,takze som spala za celu noc asi 45 minut.som rozbita ako ciganske hracky 🙂
inak moja mala kaka od porodu stale 2-3krat denne,este nikdy sa nam nestalo,ze by nekakala viac ako den

lulu1983
29. okt 2010

@kafoditka Kafko, nas sa takto budi uz vyse 2 tyzdnov!! ale zaberie nanho jedine cicik :( normalne som sa musela vratit rano ku kave, lebo som nebola schopna fungovat 🙂
risko si zase takto vyklada so stromom za oknom, vzdy mu musim odhrnut zaluzie a on sa nanho diva a vyklada mu a vyklada.. 🙂

zrzulka
29. okt 2010

@mirka285 my sme dostali od kamaratky cimcarara cim, je vela knih s recnovankami ale co aj viem mne sa to nejako nepaci, ja si vymyslam svoje recnovanky 😀 inak ak chces ludove pesnicky tak canaky a podhradska ma kopec CD
jo a na tie flaky od mrkvy bud ich vyhod vonku na slnko (slnko je najlepsi bielaci prostriedok a zadara) alebo tie flaky pokvapkaj olejom a potom vyper

😉 @oacka dobry nakup, my tiez nakupujeme aj v lidli, pancuchy maju super, ja som teraz malemu objednala take co maju protismykove kolienka, uz len lozit nech zacne 😀

@mojalili ktory spaci vak myslis? aku velkost????... ak mas link hod myslim ze u nas som tie vaky este videla, ak by mali tak kupim a poslem 😉

@kafoditka no tak to je blbe ked sa nieco deje vo vztahu, poznam ☹ zelam nech to cim skor vyriesite a nech si stastna a vysmiata. taka aku ta poznam 😉

no uz ani neviem na co som chcela reagovat, stracam prehlad co tu rozoberame, paradoxne odkedy zacala Miska chodit do skolky tym menej casu mam na net 😀
Od utorka zaciname s patulom chodit do bazena tak sa tesim na to... Som zvedava ako bude reagovat na to mnozstvo vody 😀

kafoditka
29. okt 2010

@lulu1983
@katty17 baby sak ja mu aj dohovaram 🙂 Keby sa nebudil na to, ze mu cumel vypadne, tak ja sa krasne v noci vyspim 😒 no nevadi, sak to sa upravi.. Baby ja som si teraz spravila kavu - mala som posledny kus kavy z dolce gusta a ja krava som si do toho naliala miesto mlieka kefirove mlieko!! 😠 😠

zrzulka
29. okt 2010

@kafoditka 😀 😀 😀 aku to ma chut???? 😉

kafoditka
29. okt 2010

@zrzulka dakujem, ale nastasie problem nie je vo vztahu S Petom, ale tyka sa rodiny a dedicstva 😒 😒

aalexis007
29. okt 2010

@kafoditka - to my sme hore tak už od narodenia - náš Filipko papká každé 2 hodiny a niekedy aj menej a to celých 24 hodín 😉

kafoditka
29. okt 2010

@zrzulka no svetovu 😝
Baby chcem sa opytat, ked teraz bude vonku okolo nuly za chvilu, zacnete len tak natierat tvaricku nejakym kremom?? Lebo ja malemu nedavam na tvar absolutne nic ale v zime by sa mal davat nejaky ochranny krem, nie? Navyse maly je stale vyhadzany po tvaricke tymi miliami. Niekedy menej, niekedy viac. Tak neviem, ci mu to nezhorsim, ked mu na to budem kydat nejaky krem..

zrzulka
29. okt 2010

@kafoditka jaaaaaaj , no tak to je este ten horsi pripad ... to je fakt beh na dlhe trate. prajem veeeeeeela trpezlivosti, veru dedicstvo byva obvykle kamenom urazu vo vela rodinach. tiez mam osobnu skusenost 😒

zrzulka
29. okt 2010

@kafoditka ja planujem kupit (ale furt zabudnem ked nakupujem v Dmke) nivea krem maju taky speci do mrazu a vetra. Ale zatim ho tiez nicim nenatieram. tiez ma taky akoby lisaj na tvari a nie a nie zmiznut. uz to ma hadam 2 tyzdne. Ale niekto dava len obycajnu modru indulonu. Ta je mastna. Vraj ma hojive ucinky. dokonca ju odporucaju davat aj na popaleniny

lulu1983
29. okt 2010

@kafoditka planujem kremovat urcite, ked bude okolo nuly, nemyslim, ze filipkovi tym poskodis.

zrzulka
29. okt 2010

@aalexis007 no tak to nezavidim, to musis byt ako ziva mrtvola. aspon ja by som tak vyzerala keby som sa nevyspala 😝 prajem nech sa to polepsi!!!!!!

zrzulka
29. okt 2010

idem ja, este vychutnat posledne prijemne dni von... tak sa netesim na zimu ☹

aalexis007
29. okt 2010

@zrzulka no už by som bola šťastná keby som sa trošku lepšie vyspala. A najhoršie je, že ja mám problém potom zaspať. Niekedy spím možno pol hodinku a potom je zase malý hore a znovu papkáme. ☹

mirka285
29. okt 2010

caute koceny,vyspinkane?vcera ste pekne potiahli...ja som si dnes privstala takze uz mam umyte vlasy aj vypitu kavu...na obed spravim bryndzove halusky a poobede sa pojdeme s malou vyvetrat 🙂

kafoditka
29. okt 2010

Baby, inak mojho maleho posledne tri dni brutalne zapeka. Vsak neviem z coho, davam mu len cistu mrkvu varenu. On tisne tisne a nemoze dostat kakanicu zo seba.. Zarobila som mu sunar s kamilkovym cajom a absolutne nepomohlo... Tak volam doktorke a ona mi hned povedala, ze dnes som uz tretia mamicka s rovnakym problemom 😕 Na upravu a zmaknutie stolice mi nakazala zarabat sunar do odvaru z ovsenych vlociek. Tak sa jej pytam, ci nevadi, ze obsahuju vlocky lepok a ona ze nevadi, ved dieta okolo 5 mesiaca veku by si malo pomaly uz na lepok zvykat, aby sme sa vyhli neskor celiakii a tak isto mi kazala ako Mirke davat malemu korku z chleba ožužlavat..

sarai
29. okt 2010

ahojte, tak my sme dnes boli na poradni a ockovani. mala ma takmer 6 kg. uz je z nej poriadna baba 😉 je uz co nosit. pytala som sa doktora na prikrmovanie pocas kojenia - teda ani nie prikrmovanie, ale skor skusit sem-tam dat nejaku zeleninku, ale on je informovany zatial len o 6 mesacnom plnom kojeni a az potom. ale ze sa mozu od takeho 5-6 mesiaca davat kravske mlieka (tym sa myslia vsetky susene, sunar, nutrilon...), kasicky. ze to je dobre zavadzat pocas kojenia, aby potom dieta nemalo naraz taky "sok". ze potom byvaju casto podrazdene reakcie.

kafoditka
29. okt 2010

Jaj a este ze je normalne, ze niektore deti reaguju na prikrmy zapchou, hlavne co sa tyka mrkve, lebo mrkvovy odvar a mrkva sa padava detom, ktore maju hnacku..

sarai
29. okt 2010

kupili ste niektora ten vak z lidla?

sarai
29. okt 2010

@mirka285 ja som usudzovala len podla fotky https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mirka285/alb.... ale neutocila som, len som sa pytala.

merikac
29. okt 2010

@kafoditka aj moju z mrkvicky zapekalo...sa veru nasnazi kym to da chuda zo seba von.... 😉

merikac
29. okt 2010

pekny den vam vsetkym....baby, seklo ma v krku a mala uz asi 4. noc chce kazdu chvilku dudel ked jej vypadne, alebo cuckat moje didi-tak to aso z toho som taka seknuta 😠

bambola
29. okt 2010

@kafoditka ja som ti to chcela napisat, ze tak logicky mi vychadza , ze ked si mu zacala davat papu inu ako mliecko tak aj to hovienko bude ine- tuhsie tak mu ide tazsie

kafoditka
29. okt 2010

@bambola mozno je to uplna hlupost, ale ja dufam, ze maly po mne nezdedi problemy so stolicou, ktore mam ja cely zivot 😒 v tehu sa mi to zlepsilo a teraz posledne dva tyzdne mam pre istotu zasa behačky na wcko 🙄 som zvedava, kedy sa mi to konecne znormalizuje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre