Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
30. okt 2010

@monline jasne ze aj zeleninove a masove a nie su take drahe ako tie hipp a su vraj dobre..baby ja ked mixujem zeleninku ja dam nedavam tu vodu a mam to take riedke asi ako detska vyziva,je to ok?

nebbia
30. okt 2010

@monline no to nie je,udajne 4 hodky na operacke a tyzden v spitali ak pojde vsetko ako ma.No ved aj ja som si povedala,ze deti mamu potrebuju a ze radsej obetujem kojenie ako zivot

kafoditka
30. okt 2010

@mirka285 ja z tej vodicky trochu prilejem do tej zeleninky..

nebbia
30. okt 2010

fuuuuuha,baby,vy ste odvaaaaazne....:D Ze korku z chleba...

kafoditka
30. okt 2010

@nebbia mne aj mirke to odporucila detska lekarka aby sa predislo celiakii.. deti okolo4-5 mesiaca by si mali zacat zvykat na lepok

monline
30. okt 2010

@mirka285 tiež mám kašu asi ako detská výživa, niekedy hustejšiu, tá sa mu lepšie papá ako ked je redšia...kvapneš tam aj kvapku olivového oleja? niekde v júnovkách som čítala, že to tak robia, lebo vitamíny sú rozpustné v tuku, nie vode..ja občas kvapnem

@nebbia úplne súhlasím..zdravie na prvom mieste

kafoditka
30. okt 2010

Baby ja ked som mu pomixovala cistu mrkvu bez stavy tak mi ostali take mini kusocky a to mi nechcel. Pridala som tam z tej vyvarenej vody, bola z toho hladka kasa a to mi pekne spucoval skoro cele.

nebbia
30. okt 2010

@kafoditka aha tak to pocujem prvy krat.A ma niekto v rodine predispoziciu na celiakiu,alebo je to odporucanie vseobecne pre vsetky deti?

mirka285
30. okt 2010

ja to mam take redsie,mozno vela prsalo tento rok tak je ta mrkva vodnata 😀 ja keby som tam pridala vodu tak mam z toho mrkvovy dzus 🙂
@monline ten olej este nedavam,doktorka mi kazala tak od 5.mesiaca az,a este nemame tolko,ale urcite zacnem davat,asi zarovno s maskom,nech sa to lepsie smyka..

monline
30. okt 2010

@nebbia je to pre všetky deti..pozri si stranu dozadu, to odporúčanie

merikac
30. okt 2010

@monline ozaj,,mlady sa este okrem dakovnej sms, neozval?!..a mm, ho nespominal?

merikac
30. okt 2010

@kafoditka presne aj mne to takto papka,,ale tiet olej nedavam ani ma to nenapadlo

mirka285
30. okt 2010

a pamatate ako som vam piala ze sme kupili mixer?tak sme ho kupili uplne zbytocne lebo ja minule hladam nieco v skrini a kukam ze co to je za malu nadobku ze vsak to vyzera jak ta mala nadobka co som chcela povodne na ten rucny mixer ale nepredavaju to zvlast...tak sa pytam Gaba a on ze jee ved to sa da nasadit na normalny mixer velky a zmixovat co len chcem...takze pouzivam to,lebo velky mixer mame vytiahnuty stale na linke,takze je to pre mna aj prakticke a mixuje mi to uplne do hladka,minule mixoval Gabo a urobil mi z toho penu ☹

kafoditka
30. okt 2010

babyyyy kukate particku??? ide im karta 😀 😀

tinaki1275
30. okt 2010

baby tak nam asi tiez idu zuby ..drbne ma..este neskoncili koliky a uz toto. .vcera bola cely vecer nervozna ako das..po prvykrat zacala odmietat cumlik a pchala si cele dlane do pusy alebo aj okraj tricka co mala na sebe a potom si tam napchala plienku . 😕 ze sa skoro dusila..tak som vybrala nove hryzatko od Tommy tippi co mam to s cislom 1 zachladila a dala jej ze vyskusame a to ste mali vidiet tu show..ze som nemala videokameru po ruke.sama si to chytila a posuvala po dasnach ..ak profesional..a potom som zobrala taky ten spes.naprstok na prsty na masaz dasien a namocila do harmanceka a to bolo zase zakusovala mi tymi dasienkami (inac su tvrde ako kamen a belave)do prsta..som si povedala chvalabohu ze nekojim ..lebo to by bolo/...slinta ako bernardin -to predtym nebolo a ta ruka v puse este ja ked spi teraz..

nebbia
30. okt 2010

@monline ja si tak myslim,ze pomaly kazdym rokom je nieco ine odporucane a to co bolo predtym dobre je o par rokov nemyslitelne a tak zas dokola.Ked som zavadzala pred 4 rokmi prvy prikrm mojej starsej dcere,tak som jej ho dala o 2 tyzdne skor.A som sa nejako na poradni preriekla a detsky lekar mi vynadal,ze to som skoro dala.

monline
30. okt 2010

@merikac písali sme včera, podakoval zas, povedal, že môžem byť kľudná, že sa to nebude opakovať...a že sa mu dobre spalo a že u nás cítiť atmosféru domova, že mám sympatického muža, pracovitého a peknú milú vtipnú dcéru, a údajne vyzerám dobre (bola som v nočnej košeli, strapatá, kruhy pod očami, pol šiestej ráno, resp. pol jednej v noci 😀) doma sme to viac neriešili..ono je lepšie nepripomínať a neriešiť, čoskoro to zapadne prachom a kým tá moja kamoška k nám príde, dovtedy sa predsa mladí rozídu, nie? 🙂

monline
30. okt 2010

@mirka285 ja mám len taký ponorný a k nemu hlbokú vysokú nádobu, vlastne dve, lebo som zobrala aj maminu, má rovnaký mixer

merikac
30. okt 2010

@tinaki1275 tak zeby bol na svete v julovkach druhy zubok?!........ 😉

merikac
30. okt 2010

@monline a on ozaj vyzera ako,,,?!

monline
30. okt 2010

@kafoditka pozerám..a rehocem sa 🙂)

monline
30. okt 2010

@merikac bol nahodený, lebo mal pracovný pohovor..vysoký chudý 26 ročný voňavý 🙂

maxara
30. okt 2010

Ahojte zlaticka.. dakujem za rady na odrieknutie.. podarilo sa mi ju uspat, po tom ako mi komplet ogrcala celucicku postel, mna a este aj seba, teliatko.. ☹ ja uz neviem..
Inak este som sa chcela pochvalit, ze svokra nam dala urobit nalepku na auto a je fakt krasna.. viem, ze ste si niektore davali robit, ale nejako si ani nepamatam, ci ste ich tu ukazovali.. tato moja je taka krasna, tusim som este taku ani nevidela. Mate niekto? Ja mam cerveny trojuholnik, v nom Ninkinu fotku a text Opatrne! Ninka na vylete 😀 az som bola milo prekvapena, ked som ju zbadala. 🙂

@mirka285 tak Ninus mala vecer tiez take cervene licka ako pri teplote, az som sa zlakla, ale tiez nemala teplotku.. este to by mi chybalo.. tak asi maju rovnaku diagnozu.. strasne som si trieskala hlavu o volant, ze som sa zabudla zastavit v lekarni po ten posraty viburcol 😠 Ale zato som urobila dobry skutok v takku, kedze som tam kupovala iba dve veci, zvysne dve nalepky na 20 a 10 percentnu zlavu som darovala tete stojacej za mnou v rade. 😒

@adelaine Mati si poklad, zrovna jednu novu varechu mam doma este z vinobrania, este nepouzita, tak vyvarim a dam jej ju, nech zuje.. ona tie hryzadielka moc nevie ovladat.. 😒

tinaki1275
30. okt 2010

@merikac jezis ja stale dufam ze este to pocka..kamoska mi hovorila ze jej dcere to zacalo liezt v stvrtom mesiaci a potom sa to zastavilo a zase pokracovalo o mesiac neskor..tak dufam ze je to prechodne..ale mala sa chova totalne divne..fakt je ze ma v kuse hryzatko v puse.. 😒 ja este nechceeeeem zuby .... 😖

merikac
30. okt 2010

@monline ---------fuuu, ozaj mladucky,,,,,,,,,,,,,, 😀 no babiky,,idem do duchien dobru a nicim nerusenu 😀 noc vam

monline
30. okt 2010

@nebbia nielen každým rokom, ale aj teraz sa názory lekárov rôznia..je to na nás, každá robí ako to cíti..ja som sa rozhodla učiť ho jesť už od 4 mesiacov, aj ked plne kojím a chcem nadalej kojiť, viem, že švagriná kojila pol roka a až potom začala a malý sa jej drhol, nechcel jesť, strašne vymýšľal, doteraz zle je

monline
30. okt 2010

@merikac skoro to dnes vzdávaš 🙂) dobre sa vyspi

tinaki1275
30. okt 2010

jaj baby ja nestiham mrkat do zadu co ste popisali ..uz tu nikoho k sebe na navstevu nepozvem 😝 nestiham potom citat..inac kamoska uz odisla a situacia je este horsia ako sa zdalo ... ☹ ale jedna dobra sprava je ze caka dievcatko ..co aj chcela a aspon jej mozem pomoct a dat jej nase veci po malej..

monline
30. okt 2010

@maxara to je milý darček od svokry..tá moja bola dnes u nás, ale žeby mu niečo priniesla? kdežeeeeee

merikac
30. okt 2010

ozaj,,teraz som pozerala do fotoalbumu nasich julovcatiek a nasla som tam tento odkaz,,,neviete ako to skoncilo??? stanka25 My máme Filipka, narodil sa v Brezne, sekciou (neplanovanou, trvalo to prilis dlho) 18.7.2010 o 15.30. miery 49 cm a 3000 g bohuzial mal chore srdiecko a musel absolvovat operaciu a este stale sme v detskom kardiocentre v Bratislave. Tak drzte vsetci palce aby sme sa dostali sim skor domov.
Stanka 19. augusta 2010 o 19:47

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre