Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
30. okt 2010

@merikac dobru noc..

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 kamoška to prekoná, dcérka jej všetko vynahradí

mirka285
30. okt 2010

baby tie nase deti maju nejake rovnake diagnozy tusim..Linda zatial pekne spinka,horucku nema tak snad bude dobre zajtra...dobru noc vsetkym

monline
30. okt 2010

@mirka285 dobrú noc

kafoditka
30. okt 2010

bru nocku a nezabudnite, ze mame o hodinu menej 😉

miki060707
30. okt 2010

dobrú noc vám, ja som robila takú tortu, kupené korpusy, spravila som taký čokol, krém, som to naplnila a obliala čokoládou, no to sa mi naprd robila, som v tom nešikovná, ale hadam bude chutiť, zajtra dojde brácho, tak reku, nech máme niečo ku káve

tinaki1275
30. okt 2010

@monline v to dufam zatial je to ale velmi zle.. ☹

tinaki1275
30. okt 2010

@miki060707 jaj nerob chute 😒 teraz sa vrhnem na chladnicku ... 😠

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 v čom zlé? že ostane sama?

monline
30. okt 2010

@miki060707 šikuľka si..ja som tortu ešte nepiekla, aj ked sa už dlho chystám..ale dnes som robila svoju prvú roládu a je celkom dobrá, aj chutná aj pekná 🙂

monline
30. okt 2010

@kafoditka práveže ja sa spolieham na to, že máme o hodinu viac k dobru 🙂

maxara
30. okt 2010

@monline hej, pekny darcek, este aj umele lyzicky nam doniesla a prachy na autosedacku, co mame vsetci traja pod stromcek.. zajtra odfotim tu nalepku, mozno.. ak bude cas.. ☹

@kafoditka povedz Nine, nech chrape o hodinu dlhsie ☹

tinaki1275
30. okt 2010

@mirka285 dobru a dufam ze to mame len plany poplach zatial s tymi zubami ..

maxara
30. okt 2010

@miki060707 pozerala som foto a musim povedat, ze si krasavica.. usi ti odtrhnem u samej riti za tie tvoje reci.. 😀 a aj muza mas fesiho a deti krasne.. tak uz nechcem pocut o skaredosti, jasne?

maxara
30. okt 2010

@tinaki1275 a preco nechces este zuby?

monline
30. okt 2010

Georgievová ani nepostúpila do semifinále, pritom na internetovom hlasovaní viedla..to je škoda, dopriala by som jej úspech, je fakt krásna

maxara
30. okt 2010

@monline kto to je? co robila?

tinaki1275
30. okt 2010

@monline no ved si predstav ze sama bez otca dietata a na cypre, ona sa na svk nema kde vratit rodina je rozlezena po svete ale zase na cypre ma len zopar kamaratov.. a dnes mu uz povedala ze teda nech si peniaze strci niekam ze ona chce aby mala mala otca aj keby nebol jje partnerom ..ale on nechce prist o svoj "sukromny zivot" ako sa vyjadril..proste si niekoho nasiel.. 😠

monline
30. okt 2010

@maxara a ja odfotím čiapočku, ktorú malému uštrikovala..a komentár potom napíšem do súkromnej 🙂)))

maxara
30. okt 2010

@tinaki1275 ved aj to sa nejako da sklbit ☹ 😠 ja viem, je to hrozne, ale videla si ten film, kde hrala madona? jej naj kamos bol buzniak a ona s nim otehotnela.. a tak..

maxara
30. okt 2010

@monline 😀 oki, zajtra teda kuknem aj tam

tinaki1275
30. okt 2010

@maxara chcem ale nie tak skoro 😖 ..inac ja som mala prvy zub az po roku ..mam sa smiala ze mi uz chcela dat robit protezu ..ale ze vraj som to potom lepie znasala..a vysli vsetky skoro naraz za nejake tri tyzdne..

miki060707
30. okt 2010

@maxara no normálne ste mi dodali radosť žiť....ked sa namalujem trochu aj som k svetu teda, 😀
ale inak je to obrovská bieda, ...
no ja mam takú povahu, že ja samu seba akosik nemusim a do zrkadla sa pozriem, len ked sa malujem, mne chýba taký ten ..no jak sa to povie "mať sa rád" a tým to začína, ...a odvíja sa od toho všetko, ale milujem svoje deti a mm a rodičov a priatelov a vás...to mi stačí k životu 🙂

monline
30. okt 2010

@maxara marína georgievová, misska, na miss world v číne bola dnes, celý čas viedla v hlasovaní na nete, dokonca mala 55% všetkých hlasov jeden čas..a aj počas prenosu viedla v hlasovaní divákov a nedajú ju ani medzi 20tku? to je hnusný biznis, vyhrala američanka, ako inak
http://www.diva.sk/clanok/27184/sklamanie-marin...

tinaki1275
30. okt 2010

@maxara videla presne sme to s kamoskou rozoberali ..ona teraz ale neche ani pomysliet na taky kompromis a uprimne kto by na to mal zaludok v piatom mesiaci tehotenstva 😒 casom sa to mozno urovna ..teda dufam..

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 nedá sa proti jeho vôli ...musí sa pozbierať, nič iné jej neostáva, čím skôr to pochopí, tým lepšie..a peniaze nech jej dá..je spoluzodpovedný, nech sa nehrá na hrdinku..ak ich nechce minúť, nech ich niekam ukladá, ale nech platí

monline
30. okt 2010

@miki060707 a za 20 rokov budeš pozerať na svoje fotky a budeš si hovoriť..bože, aká som bola mladá a krásna a hlúpa, lebo som sa necítila krásna!!!!

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 mne vyšli zuby veľmi skoro...a keďže som bola zlé dieťa, mama ma uspávala v kočíku..a raz som sa tam zobudila a postavila sa- kočík sa so mnou prevrátil a o rúčku som si vybila horné dva zuby..a narástli mi až stráááášne neskoro, o pár rokov neskôr ako rovesníkom..bola som dlho štrbavá 🙂

tinaki1275
30. okt 2010

@monline to som povedala aj ja,ale ona je zatial tak zranena ze "to chce zvladnut sama"..ale ten pocit urcite prejde...

tinaki1275
30. okt 2010

@monline ty a zle dieta?neverim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre