Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
30. okt 2010

ozaj- vlani o takomto čase som sa s dvomi kamoškami dohodla, že budeme chudnúť a najlepší čas je od prvého v mesiaci..ale dali sme si podmienku, že prvého musí byť pondelok..tento rok to padlo na február a marec a november..kedže na jar som bola tehu, tak ostal dátum 1.11...som zvedavá, či sa mi kamošky ozvú, že teda ako...alebo budú ticho čučať 🙂)))

maxara
30. okt 2010

@miki060707 ja som v tomto taka ista.. a nedaj boze sa fotit.. najnovsie riesim, ze na plavani s detickami ti urobia v urcitom stupni dvd s potapanim a tak a tam su vlaswtne maminy v plavkach ☹ takze ak budem chodit ja, na dvd budem ja, co nechcem a ked budem, tak ho neukazem nikomu, ani mm ani nine ☹ ale to DVD samozrejme chcem..

@tinaki1275 ja viem, chapem ju, ved to je strasne pomyslenie, ked si predstavim ako sme to s mm prezivali, ako som obcas potrebovala sa pritulit a postarat sa o mna (teda aby sa mm o mna postaral) a ked som revala do telefonu vysledky pred porodom, ked mi hrozil cisarak a ja som ho nechcela.. a po porode, ked prisiel za mnou kazdy den a ked som videla tu slzicku stastia pri porode.. neviem si to predstavit bez neho, aj ked lezie obcas na nervy 😔

@monline ahaaa, nieco mi to meno hovorilo.. takze nic z toho? to su filcky

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 to je fajn, že to chce zvládnuť sama..ale tie peniaze pekne krásne nech jej chodia na účet!!!!! nech nie je blbá...sama v cudzej krajine??

tinaki1275
30. okt 2010

@monline potrebujes chudnut? mne ostala jedna pirelli na bruchu ale stale sa tvarim ze to ma cas.. 😀 sak leto je este daleko ... 😉

tinaki1275
30. okt 2010

@maxara presne toto ona chcela zazit s nim a aj povedala ze chce len trochu ludskeho tepla ..obcas pohladit a tak ..nic viac..ze teda vlastne by mohli byt ako dvaja dobri priatelia...ale on nechce prist o svoj "sukromy zivot" 😠 do prdele ja ho asi zabijem....

maxara
30. okt 2010

@tinaki1275 ja suhlasim s mon.. nikdy nevie, kedy ich bude potrebovat.. len nech kesuje mlady pan.. vedje to normalne.. co si ona mysli, ze potom na nu nebude mat narok?

maxara
30. okt 2010

@tinaki1275 ☹ ani na to nemozem mysliet.. mozno aj on zmeni nazor, ked bude mozno pri porode.. a tak..

tinaki1275
30. okt 2010

@monline dufam ze jej to dojde,zatila sa hraje na hrdinku 😒 uz mi poslala aj jej "potencionalna svokra "sms ze sa mam zajtra ozvat( sme dobre kamosky) ,je to inac super zenska a moju kamosku zboznuje..to osynvi sa dozvedela sucasne s nou ..je v soku ..

maxara
30. okt 2010

baby ja idem spat, lebo ked znovu nina vstane o 4tej, ma v tu ranu drbne o mur

maxara
30. okt 2010

@tinaki1275 no tak to je dobra sprava, ma aspon tu "svokru", vlastne malej babicku.. takze super, nie?

tinaki1275
30. okt 2010

@maxara a este k tomu on aj celkom ma prachy ..prenajima 4 byty a ma aj slusny plat ..musim jej otvorit oci za kazdu cenu ...

monline
30. okt 2010

@maxara ja som tiež neznášala svoje fotky a nechcela som sa fotiť..ibaže- vždy to bolo tak, že ja som pofotila všetkých a vyskytla som sa náhodne na jednej fotke, samozrejme bud s otvorenou hubou, alebo takou grimasou, že hrôza..a ked som pozerala nejaké videá, kde bola nika malá a ja s nou, tak som si (ak bolo aktuálne) povedala- bože, ale vyzerám hnusne tlsto...a ak som ho pozerala po roku, dvoch, tak zas- jeej, o koľko som ešte bola chudšia..a však celkom fajn som tam...a teraz ked pozerám staré fotky, mala som 60 kíl a cítila som sa tlsto, som tam vo voľných veciach, príšerných, pritom som mohla byť nahodená ako kočka a je mi to ľúto, preto sa už vždy budem snažiť cítiť sa sama dobre a pekne
(darmo- som v priemere o desať rokov staršia, skúsenosti😀 )

tinaki1275
30. okt 2010

@maxara dobru a nech ninka pekne spinka pre zmenu 😉

maxara
30. okt 2010

@tinaki1275 hej si pamatam ze si to pisala.. to teda jej musis oci otvorit, je to tvoja povinnost

maxara
30. okt 2010

@monline 😀 ale ty si odo mna o polku chudsia.. ja som 60 nemala nikdy 😀

maxara
30. okt 2010

dobru nocku

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 presne..niekto jej musí otvoriť oči a babička sa jej bude hodiť..a on? nech jej pomáha všemožne a až bude mať dosť síl, tak lásku si bude môcť nájsť inde..u neho asi už nehrozí

monline
30. okt 2010

@maxara 🙂))) však i ja pred 16 rokmi po nike 🙂)) teraz mám o 14 viac, ale o 11 menej ako pred tehu, dobrá som 🙂))

monline
30. okt 2010

@maxara dobrú noc a ninka nech krásne spinká, že to teta monline jej vraví 🙂

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 ostali sme tu len my?

tinaki1275
30. okt 2010

@monline tak jej to hovorim aj aj..no dufajme ze sa to nejako poriesi ..ja uz tiez pomaly nemam sil nad tym co len uvazovat ... 😒

tinaki1275
30. okt 2010

@monline asi ano ... 🙂

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 určite jej dobre padlo, že bola u vás, že si mohla vyskúšať aké je starať sa o dieťatko

tinaki1275
30. okt 2010

@monline ona to nazvala ze rychlokurz materstva 🙂 a zdalo sa jej to dost tazke..ale mne ako to pomohlo 😀 a este ked sme boli potom ockovani s teplotou ...joj a od zajtra zase sama 😒 mm teraz cele dni pracuje.. 😖

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 a už nepríde kým neporodí?

tinaki1275
30. okt 2010

@monline blbne mi zase net.... 😒 tak keby som neodpovedala...nie ze nechcem..

tinaki1275
30. okt 2010

@monline to zavisi od situacie...keby sa bola stahovala do aten tak by prisla ale z cypru uz asi nie..lebo bude musiet pracovat dalej az do porodu ,aby tam dostala aspon 4 mesiac e matersku ...

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 tú potenciálnu svokru má tam na cypre? aj "drahého"? tak by tam mala ostať, aspoň kým sa to všetko utrasie a uvidí sa ako ďalej..tie 4 mesiace žiadna výhra, pekne krásne nech otecko platí a ona nech neprepína sily

tinaki1275
30. okt 2010

@monline praveze on a jeho rodina su v atenach.. 😒 a tam sa ona za takychto okolnosti nechce stahovat ..a ma pravdu ..

monline
30. okt 2010

@tinaki1275 a ty si kde presne? koho má na cypre? no neviem, či je rozumné nemať pri sebe vôbec nikoho..tá jeho mama by sa jej hodila ako pomoc, spriaznená duša, ako niekto, kto by vnučku ľúbil..a možno aj on by bol oporou, keby boli blízko..nemôže ho brať ako klasického neverníka..žiaľ..musí sa zmieriť s tým, že niečo sa proste nedá zmeniť, to neznamená, že to je od neho podraz..proste to cíti inak a je akurát chyba, že to zistil neskoro a nasľuboval jej niečo iné...asi ani ona by nechcela vzťah, ak by vedela, že on cíti niečo diametrálne odlišné..ibaže on to necíti jej naschvál...život to tak priniesol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre