Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
31. okt 2010

@mirka285 presne tak..aj ja som uz spokojna 🙂 a neriesim to ...hlavne ze je zdrava..

tutifruti
31. okt 2010

@mirka285 mne kamarát zlatník povedal, že je blbost namáčat do liehu...., že akýkoľvek nový šperk je vyčistený tak, že to vôbec nie je treba... Tak ja som babám vôbec nenamáčala a prežili 😅

mirka285
31. okt 2010

@tutifruti no tak mam ich v liehu uz od vcera vecera,takze staci,idem ich dat malej,snad nebude plakat moc 😒

denisse
31. okt 2010

ahojte ...

@mirka285 miri, prosim ta, nevies ako dlho sa moze davat ten viburcol? uz som jej ho dala asi 4 krat po sebe, vzdy na noc .. a neviem, ci urobit pauzu, alebo este jej ho mozem dat .. ten druhy zubok este nema uplne vonku, tak nechcem riskovat, ze sa vobec nevyspime (teda nie zeby sme spali nejak uzasne, ale mohlo by byt aj horsie 😀 )

katty17
31. okt 2010

babule prave sme sa vratili z lidlu a kupili sme malej mile pancusky a teplakovu supravicku 🙂

mirka285
31. okt 2010

@denisse Deni podla mna ked davas len na noc tak kludne daj...a po takych 6 dnoch by som spravila pauzu...som volala segre,a ona ze davala malemu tyzden vkuse a nezbadala ziadny negativny vplyv....

alllexa
31. okt 2010

@mirka285 @tinaki1275 - aj moj Misko je stihly, volam ho slizik🙂 A citala som, ze je vyssia pravdepodobnost, ze deti, ktore su obezne, budu mat aj v buducnosti problem s vahou.

denisse
31. okt 2010

takto kazde rano cvicime 😀

https://www.youtube.com/watch?v=VoLNdveKb7I
alllexa
31. okt 2010

@kafoditka - ja som mala tiez tazku noc, 4 razy hore a aj po nakojeni som ho musela ukludnovat. A to uz som si myselal, ze mame obdobie dvojhodinoveho intervalu nocneho kojenia za sebou. A pred desiatou vecer nikdy nezaspi.

@katty17 - aj ja som v Lidli nakupila🙂
A co to nase kocikovanie?

denisse
31. okt 2010

@mirka285
diky, tak ja jej este aspon dnes dam ...

denisse
31. okt 2010

@alllexa
sme na tom so spanim podobne ... tiez nejdeme pred desiatou a v noci sice nekojim kazde dve hodky, lebo sa mi zda ze nechce jest, len proste nekludne spi, tak ju upokojujem, obcas davam rurku, ked sa mi zda, ze ju trapi brusko a taaak .. kojim tak kazde tri hodky ...

alllexa
31. okt 2010

@denisse - jej, to je hrozne mile! To si Ty?

denisse
31. okt 2010

@alllexa
ano, dufam, ze ma tam velmi nevidno, lebo je to hned rano po zobudeni, tak vyzeram hrozne 😀

tutifruti
31. okt 2010

@denisse kráááásne..... naše baby pozerali so mnou a Alžbetka... "To je náš Šimonko?... a on neplače? 😅

strasska
31. okt 2010

@denisse pekne, aj mne sa pacilo 😉

tutifruti
31. okt 2010

Baby.... na návšteve u nás je neter /Magdaléna/ 7 rokov a s Dorotkou a Alžbetkou sa hrajú:..."Zomrela mi mama..... aj tatinko mi zomrel.... aj pes.... aj sestra..... musím im kúpiť kvety a ísť zapáliť sviečky".... 😀 Tuná sú v zemi pochovaní... aha aký pekný hrob...

kafoditka
31. okt 2010

@tutifruti 😀 😀

@denisse to je mileeee, dva krat som si to pozrela 😉

merikac
31. okt 2010

@erytrea vsetucko len to najkrajsie k okruhlinam,,,a to slniecko, ktore mas na rukach nech ti je stale k srdiecku blizke -ak nie i viac a nech sa stale nadherne usmieva na teba aj pri dalsich okruhlinach,,,,,

petzi
31. okt 2010

@mirka285 Ahojky, nie nie som, zostanem na zimu na SVK i ked mam uz v prenajme byt v AT,ale kde mi bude lepsie,ako u nasich s malym, nie? 😉

mirka285
31. okt 2010

@petzi veru vsade dobre,doma najlepsie...hlavne pri mamine..
@denisse Barunka este stale vyzera ako moja Linda,maju rovnaky tvar hlavicky 🙂 co ste dnes vsetky porabali?ja som sa bola prejst,uvarila som puding a normalne som sa nudila...a toto je moja Linda s chlebom 😀

alllexa
31. okt 2010

@mirka285 - fiha, Linda je uz taka jedacka?🙂
Ja sa tesim, lebo som si dnes dobre zaplavala...

merikac
31. okt 2010

@petzi veru mas pravdu,,len skoda zbytocne vyhodenych penazi za prenajom,,ci?!

mirka285
31. okt 2010

@alllexa cucat tu chlebovu korku ju viac bavilo ako jest mrkvicku...

merikac
31. okt 2010

ahojte babule,,,normalne ste to vcera pekne potiahli,,dali ste mi zabrat, kym som vas docitala,,,,,
@tutifruti deti su naladene na aktualnu dusickovu temu,,,ale aspom si uz teraz mozes byt ista,,ze kupia kvetinky a hrob bude pekny 😀

@mirka285 - ja som zas behala po hroboch,,,je hrozne - jeden dedko tam, duhy, tam,,,tak ale uz to mam za sebou
Jeej Linduska je aka vazna pri tom papani,,,,vy uz mate tak dlho tie nastrelovacky??..ja som jej ich minule odopla a vycistila,,lahko sa jej zas dali spat,,,tak hadam aj ja uz o tyzden vymenim.

Emme som pred hodinoou uvarila jeden stredny zemiak,brokolicu podobnej velkosti, strednu mrkvu, a asi polovicku nevyklepaneho kuracieho rezna- vsetko som rozmixovala,,bola toho plna miska a ona to zhltla,,za kazdou lyzickou otvarala usta a kricala mam, mam,mam 😀 - ja som sa jej to uz aj bala davat,,ale evidentne bude masovy typ,,Zaklincovala to este mojim mlieckom,,,a teraz je paralizovana,,,ona sa mi nezvykne takto prepapat,tak dufam, ze ju nebude boliet brusko

merikac
31. okt 2010

@denisse uzasne videjko ... 😵

merikac
31. okt 2010

baby dnes rano som bola v kostole a tam bola aj taka maminka s malym mi´minkom,,ho tam vytiahla a kojila ho vedla mna a emmy,,a to je neskutocne uz ake to babo bolo malunkate,,,ved si ani nepamatam, ze aj moja taka bola,,,,,jaka sentimentalita ma chytila 😀

mirka285
31. okt 2010

@merikac Emma sa nezda,iny gurman 😀 my mame tie nausnicky 5 tyzdnov,a chcel som jej vyskusat take co dostala od sestry,zdaju sa mi sice este troska velke ale nemam tu odvahu jej zase dat tie povodne lebo bude jacat pri tom tak uz som jej nechala tie nove ze vsak dorastie...

merikac
31. okt 2010

@mirka285 ved jej ich nechaj,,myslim, ze oprtoti tym tupkam by sa ti zdali vsetky velke,,,,,my sme bolli na nausnickach 29.09- takze aj ja by som uz mohla vymenit??...lebo mava otlaceneny ten zadok nausnic,,

mirka285
31. okt 2010

@merikac ale jasne ze mozes vymenit,odporuca sa 6 tyzdnov,ale podla mna ked nehnisalo ani neboli problemy ziadne,tak mesiac staci..

mirka285
31. okt 2010

@merikac mame taketo,su moc velke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre