Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
1. nov 2010

tak Petka ma predbehla a uz to vysvetlila 😉

maxara
1. nov 2010

@monline no v skutocnosti dusit = hrat hry na pocitaci, teda aspon my to tak volame.. neviem, ci sa to este niekde tak hovori.. u nas totiz bezne vznikaju nove slova a slovne spojenia, takze neviem, co je prevzate a co vypotene 😀

@tinaki1275 fusnik (na s makcen a n citat makko / nemam tu slovensku klavesnicu) je Ninka 😀 alebo niekto taky hamky mnamky makkucky a krasny

tinaki1275
1. nov 2010

baby to ja som uplne bez fantazie...v grectine ked chces povedz zdrobneninu od zenskeho mena- ako u nas Anna je Anka,alebo Tina Tinka..tak pridas -aki ..teda Ananki ,Tinaki ,maraki a pod... 😒 asi som na to mala ist originalnejsie..

maxara
1. nov 2010

@kafoditka kafko ty nebonzuj 😀 😀 😀 ty popis tvoj 😉

noemarta
1. nov 2010

Takze ja odchadzam a na miesto mna nastupuje Kafko, ako sa tu dobre striedame. 🙂 🙂
Mirka sa asi ozaj venuje, rozraaaba, hi hi 😀 😀
pekny vecer vam prajem. paaaa zajtraa.

monline
1. nov 2010

@maxara podobne si založil nick aj môj šéf..a. videl značku reprákov, či monitora či čoho, že genijus..tak je genijus 😀 😀 mne sa páči ak v nicku nie sú čísla..(tie si horšie pamätám)

maxara
1. nov 2010

@tinaki1275 pozri, nahodou ja som nevedela, co znamena to ki a to cislo neviem doteraz a predpokladam, ze to nebude rok tvojho narodenia 😀 😀 😀

@noemarta to ma samozrejme len teraz napadlo 😀

noemarta
1. nov 2010

teda pockam este na vysvetlenie kafka.

maxara
1. nov 2010

@monline ano ,ja som tiez chcela bez cisel mat nick

maxara
1. nov 2010

@noemarta neblazni, nevzdavaj to.. jedno chrapanie sem.. noa, ved kecaj s nami..

tinaki1275
1. nov 2010

@noemarta neblazni - noc je este mlada🙂

noemarta
1. nov 2010

@maxara ha ha, ty vtipaleeek 🙂

kafoditka
1. nov 2010

Ja kedze robim v hoteli v bare tak som si rozmaznavala kolegovcov v kuchyni dobrym presskom.. Ako vdaku mi slubili parcelu na Olympe, kedze kava bola zevraj božska 😀 A nakoniec z tej parcely nic nebolo ale vznikla Kafoditka = bohyna kavy 😵 😵

monline
1. nov 2010

@maxara ja som to spojenie ešte nepočula, je fakt, že ty máš tých novotvarov dosť 🙂

tinaki1275
1. nov 2010

@maxara jezis to je rozkosne..to si vymyslela ty ?alebo to fakt existuje? mne uz nejako ten slovensky slang nejde... 😒

kafoditka
1. nov 2010

@noemarta co budes furt spat, sak mas ukazkovu Nelku, trochu to tu s nami potiahni 😉

noemarta
1. nov 2010

vsak som tuuuuu 🙂

tinaki1275
1. nov 2010

@maxara je to cely datum 1.2.1975

tinaki1275
1. nov 2010

@kafoditka to je super taku bohynu este na Olympe nemaju ak sa dobre pamatam🙂

noemarta
1. nov 2010

@kafoditka tak od dnes ta volam bohynooooou 🙂 🙂
vsak som tuuu, som chcela vediet ako zareagujeteee

kafoditka
1. nov 2010

@tinaki1275 😀 ved to... hihi

monline
1. nov 2010

@kafoditka takže k tebe chcem ísť na kávu 🙂))

monline
1. nov 2010

@tinaki1275 a ja som potom monikaki? 😀 😀

kafoditka
1. nov 2010

No a moj zakonity mi za tu kavu chodil osobne dakovat do baru.. Zeby som si ho na tu kavu ulovila????? 😕 😀 😀

noemarta
1. nov 2010

@kafoditka hmmmmm... zeby????? to potom musela byt ozaj bozska kava 🙂

kafoditka
1. nov 2010

@monline ak oblubujes super horku Braziliu, tak ti ho rada spravim 😉 Teda najskor o 2,5 roka, ak sa tam ovsem vratim 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@kafoditka to zaradim buducu sezonu turistom do vykladu ked budeme rozoberat mytologiu 🙂

monline
1. nov 2010

@kafoditka niečo mi hovorí, že káva bola iba zámienka aby za tebou mohol chodiť 🙂

gagarinka
1. nov 2010

Ahojte, asi vam skacem do zaujimavej debaty (pozrela som len poseldnu stranu), ale chcela som sa spytat bab, ktore maju deticky na UM, ako casto vam kakaju deticky? A ako to vyzera? Ja som doteraz bola tak pol na pol s materskym mliekom, to mi kadila tak raz na 2-3 dni strasnym sposobom az po usi, ale uz sa mi straca mlieko, tak ze na co sa mam pripravit. Diky.
A mimochodom @tinaki1275, aj ja som narodena 1.2., len o dva roky neskor 😀

tinaki1275
1. nov 2010

@monline presne tak😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre