Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
1. nov 2010

@maxara nooo takze dalsia sa pridava, tak ale to nehrozi aby si isla na hned na dalsiu matersku, ved to budes znovu tehu a to uz by nebolo ono,tak musime to nejak naplanovat..
A ty kde si pracovala, ze vybavis ubytko???

maxara
1. nov 2010

@gagarinka aj my mame viac do zelena.. a to kolko ti vydrzi to netusim, lebo ja som pol na pol a niekedy viac kojim. 😒

tinaki1275
1. nov 2010

@gagarinka to je v pohode., .ja si na svoj vek velmi nepotrpim 😉 mam to v pazi ..🙂 (zatial)

monline
1. nov 2010

@maxara a ozaj, ako dopadol tehu test? asi negatívne, ked tu nevidím žiadne oslavné salvy..
@kafoditka
@noemarta aj ja chcem píííííííííííííííííííííííííííííííííííííť

maxara
1. nov 2010

@noemarta no ved neboj, na Ninku sme cakali tri roky, mozno dalsieho sa ani nedockame ☹
robila som v ubytovni pri trznici, tam je zeleznicna nemocnica a vedla je ubytka..

kafoditka
1. nov 2010

@monline tak te bereme do partie a Petka ti vybavi to ubytko 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@monline ja som si predvcerom dala dva giny so spritom a uz som bola pripita🙂..ale ten pocit...bolo to super...

noemarta
1. nov 2010

@monline jasne ze ides s nami, len musime este zbuchat termiiin. 🙂
@maxara o tej cakacke mi hovor, tri roky su tri roky aj u nas.... aaale mozno teraz to pride tak rychlo ze nebudeme vediet ani ako a kedy sa to podarilo, ver tomu 😉

monline
1. nov 2010

@kafoditka super, teším..aj to bude až za 2,5 roka? či? 😀

tinaki1275
1. nov 2010

@kafoditka aj ja sa rada pridam🙂)

noemarta
1. nov 2010

joooj baby, ja by som si dala campariiii 🙂

monline
1. nov 2010

@tinaki1275 ja si len občas dám pohár vína..ale ako mi dokáže zafarbiť líca! 🙂

maxara
1. nov 2010

@kafoditka Domi, sak donesies domov blocek 😀

@monline no ja mam momentalne zmiesane pocity.. ja prave neviem, ci by som ho chcela hned.. takze neviem, ci by som nebola z testu vyvedena z miery.. test som si len kupila preventivne, dostala som kramy den predtym.. ak sa to da tak nazvat.. teda prve po 600nedeli boli riadne silne a potom som mala uz trikrat iba take spinenie..a toto tretie je trosku take silnejsie.. tak ja som si ho preto kupila, lebo som nevedela, co maju tie spinenia znamenat.. ze ci to je ovulka, hniezdenie alebo take pidikramy

monline
1. nov 2010

@tinaki1275 ozaj..dnes som na teba myslela...prišiel nám domov reklamný leták z lidla, bude týždeň gréckych špecialít, tak som listovala a kadečo tam budú mať...tak asi nakúpim a budeme ochutnávať..je niečo špeci, čo by som určite mala skúsiť?

noemarta
1. nov 2010

o.k. takze vyhodenie z kopytka mame dohodnute, tak mozem ist spat 🙂 🙂 🙂
Uz ma ozaj bereeeee.

maxara
1. nov 2010

@monline aj ja horim z jedneho pohara vina.. a jedno pivo? ani nehovorim.. ja som sa normlane citila tak spita, jak ked som dala na dni zelezniciarov 10 hruskovic a 2 vermuty 😀 ale to som inak vyzerala

tinaki1275
1. nov 2010

@monline vinko k obedu obcas hej,ale to tvrde so mnou po roku urobilo zazraky ..🙂

maxara
1. nov 2010

@noemarta noe a ty uz mas aj termin dohodnuty?

maxara
1. nov 2010

Baby, ja vas musim strasne sprdnut, lebo ja som uz tu tabulku poondiatu urobila, aj som vam nakazala, ze mi mate posielat hmotnost v 3tom mesiaci a zatial ziadna IP.. to mam akoze dat prazdnu tabulku zajtra do juloviek? 😕 😲

kafoditka
1. nov 2010

@monline Jezis co si, jasne, ze to musime spachat skor 😉
@noemarta ja mam momentalne chut na fajnovy sekt...bublinky ja mozem 😉

Baby, my by sme chceli dalsie babo az tak o styri roky.. chcem sa naplno venovat Filipkovi a ked uz bude trocha odrasteny, tak potom druhe. Dovtedy dufam vyriesime bytovu otazku...

monline
1. nov 2010

@maxara bábätko poteší vždy, najmä ak ho plánuješ a chceš mať čoskoro..ale zas- ešte ste si poriadne neužili Ninku a už máte venovať polovicu myšlienok novému dieťatku? a neskôr aj času? mne to príde skoro..iste- ak sa pritrafí, niet čo riešiť..ale plánovať tak skoro?

noemarta
1. nov 2010

@maxara ako termin stretka, ci termin otehotnenia, hi hi
nieee, ale vsak hlavne ze je zaujem o stretko. Skor nez za rok to asi nevidim, ved to budu mat krpci rok...

tinaki1275
1. nov 2010

@monline zavisi od toho co tam budu mat ..ja si neviem predstavit ze co tam akoze polotovarove budu predavat..nejake koreniny ?alebo nejake morske potvory?napis mi co tam bude....

maxara
1. nov 2010

@kafoditka ja som tiez minule nad tym uvazovala, ze by som prisla o Ninkine pokroky.. ale kedze sa nechranime, tak ked pride pride.. budeme sa tesit 🙂

maxara
1. nov 2010

@monline ved preto nemam v pase snazime sa otehu 😉

@noemarta no ja len, ze ty uz si dohodnuta a ides spat a vlastne sme sa dohodli len, ze sa to stane 😀

macik27
1. nov 2010

ahojte , teda vy si tu robíte normálnu žúrku 😀

maxara
1. nov 2010

@tinaki1275 😀 druha si bola, kafko posledna a noe prvaaaa 😀 a mon asi hlada v zaznamoch

noemarta
1. nov 2010

ja si predstavujem mat dalsie dieta tak za dva tri roky, aleeee vzhladom na nasu skutocnost, ze clovek mieni, pan boh meni, ako pise max, nic neplanujeme, a kedy pride vtedy pride. 🙂

maxara
1. nov 2010

@macik27 ak chces byt aj ty v tej tabulke, tak od teba budem potrebovat trosku viac veci.. ako datum narodenia malej, meno, miery pri narodeni a vahu v tretom mesiaci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre