Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. nov 2010

@macik27 no ale to potom ani nemusi byt o mna oprety.. to moze byt aj o niekoho ineho a vobec to nebude nevera 😀

maxara
1. nov 2010

nahodou mna to teraz bavi, taky adrenalin 😉

mirka285
1. nov 2010

@maxara ale Peti,nie nie,vsak mala som to pod kontrolou 🙂 maly Vili nas opustil vodovodnym potrubim..

maxara
1. nov 2010

a kam ste pokapali? 😕 ..

kafoditka
1. nov 2010

@mirka285 No ja takisto, buduce kramy idem na to, odrazu sa vypytam aj na mamografiu, malo by sa chodit kazde dva roky a ja uzu by som teda mala ist.. aby som mohla kludne spavat a splnit si povinnost 😉

maxara
1. nov 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 niekolko milionov malych Vilinkov 😀 a druhe dievca by sa ako volalo?

tinaki1275
1. nov 2010

@mirka285 biele vino s chutou zivice..mne velmi chuti ale ked ho zmixujem so spritom ..ako sekt ale trochu vyraznejsia chut..🙂

macik27
1. nov 2010

@maxara mm hovorí že všetko čo je nad 60km od domova už nie je nevera tak dúfam že to teraz nepraktizuje

kafoditka
1. nov 2010

@tinaki1275 fuuuu tak to poletim kupit, vinko ja mozem a bublinky tiez.. 😉

maxara
1. nov 2010

baby, vy ste uz skusali kliknut na to opravit preklepy? ved to ja mozem nieco napisat a potom rychlo aj vymazat 😀 a vy budete cumet, kde som to videla..??? 😀

kafoditka
1. nov 2010

@mirka285 kamoska bude mat syna a maly sa bude volat Vilko. Vilko Sedlak. 😀

maxara
1. nov 2010

@macik27 😀 😀 😀 no to je dost drsne, kedze je v takej prdeli.. myslim tak daleko.. ved to by mohol aj 20 naraz 😀

mirka285
1. nov 2010

@tinaki1275 tak to si kupim,to by mi mohlo chutit 🙂
@maxara tak u mna Vanda a u Gaba Margita 😀

maxara
1. nov 2010

@kafoditka 😀 Vilko Sedlak je hrozneeee spojenie mena a priezviska

monline
1. nov 2010

@maxara hej, občas tak opravím preklep a premýšľam, či ho niekto zbadal neopravený

mirka285
1. nov 2010

@kafoditka chuda male,take priezvisko...ale moj by bol Viliam Zirkelbach,to sa hodi podla mna...

maxara
1. nov 2010

@mirka285 Gitka??? to preco?

kafoditka
1. nov 2010

@mirka285 MARGITAAAA ?? 😕 take rydze slovenske meno sa nehodi k vasmu priezvisku mu povedz.. 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@maxara jaj dostala si ma..😉)spytam sa maminy ...ale chodit som zacala presne ked som mala 10 mesiacov-teda 1.12.1975

maxara
1. nov 2010

@mirka285 hej to sa hodi.. k zahranicnemu priezvisku je Viliam jak usity

maxara
1. nov 2010

@tinaki1275 tak este sa opytaj maminy, aky nick by si dala a prihodim ju do tabulky 😀 😀 😀

macik27
1. nov 2010

@maxara no to by mohol chvalabohu su tam samí chlapi 😀

maxara
1. nov 2010

@monline a skusala si ho aj radikalne zmenit?

kafoditka
1. nov 2010

Baby opustam vas, teraz idem rozoberat ja, peto ma uz caka v posteli 😉 Takze paaaaaaa

maxara
1. nov 2010

@macik27 fuuu, to by bolo este horsie.. 😀 😀 😀 😀 keby s chlapom

maxara
1. nov 2010

@kafoditka prijemnu rozoberacku 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@macik27 a kde na Cypre je ten tvoj ?mozem poslat kontrolu 🙂)).mam tam vela znamych ..

macik27
1. nov 2010

@maxara no strašná predstava len ked príde domov neviem kto ho zastaví 😀 po takej dobe

mirka285
1. nov 2010

@kafoditka Margita asi nie je slovenske meno ked sa tak vola Gabova mama 😀 a este by chcel Zitu...no desne mena ma vybrate,ja by som si pretlacila Vandu,je mi to meni velmi smpaticke..ja si napr. neviem predstavit ze Linda by sa nevolala Linda...ved to meno jej tak pasuje 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@maxara vykonam..🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre