Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
2. nov 2010

Prosim urobte si reviziu, skontrolujte, lebo aj ja som mohla byt po orgazme a moze sa stat, ze dievca ma modru vypln a opacne, takze kazda si svoje skontrolujte..

tinaki1275
2. nov 2010

Dobre ranko babule..tak som si naivne myslela ze ked malu vezmem do pristavu na prechadzku ze mi pospi aja si vypijem v kaviarni kafe a popisem na konikovi ..a akoby povedala Mirka hovno zlata rybka..mala driemala cely cas..az ked som si objednala a precitala co ste stihli mala sa zobudila a uz mi tu robi cirkus.. 😠 tak ideme vozit..na nervy ...
@maxara sikulka si ze si to uz stihla,tabulecka je super 🙂

maxara
2. nov 2010

@tinaki1275 no este aby sa vam nepacila 😀 😀 😀

mojalili
2. nov 2010

@maxara je paradna 😉 a rest som vyplnila.
Kocky, kde mate stretko???

@merikac - Emka teda nepribra? Hm, bude lepsie sa poradit s Dr.
Ten moj Danko je taky sralbotko, stale ho bolia dasna, ked to takto pojde dalej, tak zosediviem skor, ako jemu narastie chrup. Ved je to chlap, mal by vydrzat, nie? 🙄

Pripajam fotky z 5 mesiacikoveho vyrocia 🙂

lutsine
2. nov 2010

pekny dnik 🙂

alllexa
2. nov 2010

Zase ma boli prsnik, uz ma to nebavi:(

@mojalili - krasny velky chlapcek!

lutsine
2. nov 2010

@maxara prosim dopln aj nase miery ako 3 mesacny sme mali 664O g a 65 cm

mojalili
2. nov 2010

@alllexa mna posledne 2 dni akosi stipe bradavka, hruuuza a mam plnsie prsia, ako na zaciatku kojenie. NEviem, ci Danko nestiha pit alebo co sa deje... ☹ MAs zapal? Dakujem z Danka🙂

alllexa
2. nov 2010

@mojalili - ja neviem, zatial teplotu nemam, ale boli to:( Pritom Misko pije kazde dve hodiny. Uz sa mi to stalo tri razy - bolel ma prsnik a o cca dva dni to preslo. Ale nemohla som na tej strane ani poriadne spat. A vcera som zase citila tie rany po zasivani:(

karinnka
2. nov 2010

@maxara my sme mali 5600gr a 63cm na 3mesiace,ako sledujem tak sme pribrali najmenej 😉

miki060707
2. nov 2010

ahojte, danke je krásny chlapček, k 5 mesiacu gratulujeme...
mi sme sa teraz dobre pokakali, nechala som ho luftovať a akosik ..... 😉
tak som vyskušala recept s práškom a octom,....
no veru, tá rodičovská sa nám blízi, ja mam našťastie všetky papiere doma, do sociálky pošlem poštou, do ba, nech mi vyplnia a pošlu naspať a do roboty zájdem, aj tak idem zubárovi, aby mi napísali ohladne dovolenky a potom šup na úrad s RL a malo by to byť a do troch rokov pokoj... 🙂

alllexa
2. nov 2010

@karinnka - tak to ste skoro ako my - 5550 a 63🙂

lenuss84
2. nov 2010

@alllexa ahoj.aj mna akosi posledne 3 dni boli prsnik.jednu bradavku mam taku zvlastnu.akoby som na nej mala modriny alebo co.podla mna Adrike uz tvrdnu dasna a takto sa to prejavuje.no co uz.usime to vydrzat.ale poviem ti pravdu,uz aj mna to prestava bavit.vzdy ked si len predstavim ze ide pit z tej bolavej bradavky,tak mam zimomriavky na chrbte.no ale co narobime?vydrzime to esta aspon chvilu.co ty na to?pekny den ti

miki060707
2. nov 2010

5570g, sme mali mi, ked mal dva mesiace, ja hlupa, či som si nezapísala, to dalšie váženie, teraz pôjdeme koncom novembra..

lenuss84
2. nov 2010

baby,ozaj sa chcem opytat jednu vec.zaujima ma,ze ci v tejto nasej teme jul 2010 su len babatka co sa fakt narodili v juli.alebo aj nejake skorsie?lebo vrta mi hlavou,ze ako tak pozeram,tak uz vela z vas prikrmuje.mrkvicka,zemiak a tak.a ja este nie.zatial to malej staci asi.to MM.tak ma to zaujima.zeby som uz aj ja zacala.lebo ja sa na to strasne tesim.konecne nejaky iny druh papania. 🙂 😉 😎

alllexa
2. nov 2010

@lenuss84 - no ved, aj ja som z toho mala nervy, ked pil z toho bolaveho miesta... Ale teraz sa mi trosku ulavilo, lebo mi celkom pekne odsal a uz to nemam take stuhnute. Myslim, ze po polroku uz take problemy mat nebudeme, budu prikrmy a celkovo sa bude tvorit asi menej mlieka. Hlavne je to kojenie na zaciatku, stale si vravim, ze uz budu skoro 4 mesiace, co kojim, ze aspon nieco🙂

mirka285
2. nov 2010

@mojalili Danko uz jaky fesacisko,a tie usmevy co hadze,no proste chlapina velka je to uz 🙂
@alllexa dufam ze ti to rychlo prejde,ja si to len predstavim a uz ma bolia cecule moje ☹ baby tak ja som utrela prach,vytrela dlazky a kvasim doma lebo nam maju dojst skontrolovat nejake kable na internet,tak ani von este nemozem ist...a viete aka som dnes bola leniva?ja som ani nenavarila,objednala som Tomasovi pizzu 😎 zajtra sa musim polepsit 😔

mojalili
2. nov 2010

Kočky, pripajam video, ako Danko vymysla....maturovala som nad tym 20 minut, tak snad to pojde... 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=xoabVfaxzek

lenuss84
2. nov 2010

@maxara ahoj,ta tabulka je super.chcem sa tam dopisat.neviem ci sa tam mam dopisat ja,alebo ma tam hodis ty.som z toho akasi blba.dopis ma tam teda prosim.moja princezna: Adriana,datum nar.:23.7.2010. pri narodeni:49 cm/ 3200gr. v 3mesiacoch: 4820gr/ 56cm. prvy zub este nieje.dam potom dalsie info aktualne.ved tie veci co sa udeju mame pisat tebe ci ako?fakt som z toho blba.dik.

lenuss84
2. nov 2010

@maxara maxi,prosim ta tu vahu v 3 mesiacoch mi tam zatial nepis.niesom si ista.pojdem si dat malu prevazit mozno aj zajtra tak ti napisem pravdivu info.dik.

noemarta
2. nov 2010

@mojalili danko je fesacik, ze 5 mesiacov, booze, jak ten cas letiiii. 🙂
@mirka285 ani ja som dnes nic nevarila, som vytiahla z mrazaku parene buchty a obed bol hotovy. Ja sa tiez len tak ponevieram po baraku, aleeee varovala som aj malu neter, takze aspon neco, teraz idem von s malou, ved je vonku supis.
@alllexa a to z coho ta boli, akoze mas vela mlieka, ciii??? lebo mna tak asi pred dvoma tyzdnami bolel, asi dva dni, ale dalo sa to vydzrat, ale z coho to bolo, netusim. 😕

lenuss84
2. nov 2010

@maxara ja som fakt blba.co je to IP?teraz som sa docitala ze tam som ti mala poslat tie udaje,a ja ani neviem co to je.hadam tu ani nieje debilnejsieho cloveka ako som ja. 😕

bambola
2. nov 2010

@lenuss84 interna posta hore na liste 😉

alllexa
2. nov 2010

@noemarta - neviem, z coho sa to robi, lebo zase ked si odsavam, tak moc toho neodsajem, jedine, ak nepije 3 hodiny, co je malokedy🙂 Niekde som citala, ze by sa nemalo spat na bruchu kvoli prsnikom, ze sa to zvykne vtedy spravit.

zrzulka
2. nov 2010

baby dnes sme mali prvu "plavaciu" hodinu. No mali ste vidiet Pata, v bazene pohoda plakal len chvilku ale ked bol vonku tak pomaly nonstop. Teraz neviem ci s nim chodit ci este pockat. Tie co chodite na plavanie s detmi nestalo sa vam to????

zrzulka
2. nov 2010

@miki060707 ked riesis ten rodicak mne konci md 28 od 29 som na rodicaku. to znamena ze mi schvalia este tych 256€ alebo 190? ja som to uz zaniesla, som bola minuly tyzden na podniku tak som vybavila vsetko co je potrebne tak snad maju vsetko uz...

@mojalili uz som gratulovala k 5tim mesiacom na FB ale aj tu mu zelam vsetko naaaaaaaaaaj. veru rastie vam do krasy. fesacisko velky je z neho 😉

@lenuss84 my sme jun 😉 nedojcene deti mozu zacat s prikrmovanim od 5teho mesiaca preto uz niektore babulky zacali 😉

zrzulka
2. nov 2010

@maxara jeeeeeeeej aka pekna tabulecka 😉 ja sa kuknem do papierov a napisem ip ze kolko mal pato v 3 mesiacoch ... a teeeeeeeeeda uz tu mame aj prvy zub??? pato bol dnes dost nervny tak zeby ho trapili zubky?sa mi to zdalo skoro

zrzulka
2. nov 2010

@mirka285 preco mas zakaz navstevovat kasina??? hmmmmmm to je dost blbe ci nie???a co s atyka vybavovania dokladov na rodicak tak nas urad SVaR chcel tiez to iste co ten vas karlovesky 😉 uz to tam maju tak dufam ze uz nic viac nebude potrebne nahanat

tinaki1275
2. nov 2010

@mojalili jaj fesacisko .vsertko najlepsie a nechtie zubky vyrastu co najrychlejsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre