Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
3. nov 2010

@maxara no ja som zvedava preto,,lebo ja si neviem na sebe predstavit, ze by som si mala dako vlasy upravovat a podfukovat- proste ja by som to nezvladla,,,,sice je pravda, ze dlhe si vyfukam,,ale na tom sa nic pokazit neda,

kafoditka
3. nov 2010

@mirka285 jaj ja som myslela ten papier z prace o tom, ze si nevycerpas dovolenku..sorry. Tak to ste dobre nakupili a preco si najprv kupis rifle a potom vahas ci ich posunies sestre?? 😕

noemarta
3. nov 2010

no caute koceny,
Nela uspesne uspana bez kupania, bez horucky, comu sa tesim. 🙂
@maxara, nooo co sa tyka novej frizury, ked som sa na teba pozrela, rehlim sa, videla som Janku 😀 😀 aleeee to len to ako to mas vyfukaneee, farbu mas supis. Takze pekne si to uprav podla seba ako pise merikac a hod foto, to ti urcite pochvalim na 100%, nie ako teraz na 89%. To nemyslim v zlom, lebo ja ked pridem od kadernicky, hned si idem umyt hlavu a vyfukat podla seba, malokedy som spokojna 😉
@kafoditka na tedaaa Recaro je od mojho fachu, tak co nekupim, 🙂 este som si aj zlavu v byvalej robote vybavila, tak som to vyuzila
@mirka285 dik za info, ja som si tam medzitym volala, a presne mi povedali co potrebujem, to co si ty spominala, uz to mam vsetko vyplnene, len som sa chcela spytat, kedze som v tomto zamestnani mzdarka, cize si pisem sama to potvrdenie, ze necerpam dovcu, ako ti to napisali, na hlavickovy papier, a ze tymto potvrdzujeme, ze.........atd. dole peciatka a to staci??? chcem to v piatok obehat v senci. A ja verim, ze mne to v socialke v senci spravia na pockanie.
A povedala mi, ze za december urcite dostaneme 257,-Eur a co bude v januari, netusia. 😒

bambola
3. nov 2010

dievcata co je tomu panovi v modrom z neba z je cely taky ofacovany? som to akosi nezachytila 😕

ywett
3. nov 2010

@bambola
ani ja...ale az mi srdce trhaaa

mirka285
3. nov 2010

@kafoditka no tak ten papier od zamestnavatela nemusi vyzadovat kazda socialka,to len na tej mojej by chceli pomaly neviem co....a rifle som zobrala lebo sa mi pacia,ale som tucibomba do nich lebo to su uzke elasticke ☹

@noemarta ano na hlavickovy papier presne tak jak hovoris...

kafoditka
3. nov 2010

je hluchy a slepy a komunikuje len ked mu mama pise na ruku pismena.. ☹ viac som nezachytila..

kafoditka
3. nov 2010

@mirka285 Miri neverim.. tak v leginach, ktore su tiez obtiahnute vypadas uplne super a v elastickych rifliach mas byt tucibomba? Urcite si len neni na to zvyknuta a urcite vypadas dobre. Sak Gabko ti ich urcite odobril, nie?

noemarta
3. nov 2010

@mirka285 a a aa kde si tucibomba akoze?????? 😕 😕 😕

kafoditka
3. nov 2010

Ak je Mirka tucibomba tak radsej nechcem vediet, co som ja.. 😒

mirka285
3. nov 2010

baby lenze ked mam leginy tak mam dlhy sveter a neni vidiet moja rit 😒 a tie rifle su navyse blede,takze mam v nich riadny kufor,ale ci verite ci nie,az tak ma to netankuje..vsak do leta casu dost 😉

bambola
3. nov 2010

@kafoditka kafko to som pochopila len som nepochopila preco je tak ofacovany a ma prilbu na hlave
@ywett mala by som prestat pozerat taketo veci lebo odkedy mam malu resp som bola tehu tak nad vsetkym revem 😨

mirka285
3. nov 2010

@bambola ja Modre z neba nikdy nepozeram,ja by som urcite pri tom revala,ja sa v poslednej dobre rozplacem aj pri romantickom filme ☹

monline
3. nov 2010

@mirka285 tak ja som papier od zamestnávateľa o zostatku dovolenky musela vziať na úrad ešte predtým ako mi vyplatili ten príspevok pri narodení dieťaťa...
@noemarta aj ja som si písala sama to potvrdenie a presne ako píšeš..

monline
3. nov 2010

@mirka285 keď si ty sťažuješ na veľkú riť, normálne začínam mať komplexy, a to som si hovorila cez víkend, že ako fajn vyzerám 🙂)

bambola
3. nov 2010

@mirka285 no v stredu nie je nic v telke a ja nemam rada ticho tak mam zapnute toto a to rozborila nejako extra nemusim 😠 roomanticky film je este dobry ale mne pride luto a sa rozplacem niekedy aj pri kriminalke, ze tam zavrazdili niekoho 😠 tak to uz je extrem 😀

bambola
3. nov 2010

@monline @mirka285 baby aj keby ste mali velke zadky (co isto nie je take strasne ako to vykresulujete) stale sa to da dat pod sveter ale keby ste videli moj vyhadzany ksicht tak mi same donesiete smirgel 😠 😀

kafoditka
3. nov 2010

no ja som si teraz porevala pri tom dievcatku, co prezilo pad z neviem akeho poschodia a jej brat - dvojca bol na mieste mrtvy 😢 kriste naco ja taketo veci pozeram.. 😠 idem ja spat koceny, Filip bol minulu noc zasa kazde dve hodky hore, uvidim, aka bude tato.. ma hore aj dole dasna cele cervene a je placlivy.. uz aby mal tie zubky vonku. Bru nocku 😉

monline
3. nov 2010

@bambola zasmiala som sa...😀 ksicht natrieš mejkapom 🙂

ericica
3. nov 2010

ahojte kto dnes ponocuje??? 🙂

monline
3. nov 2010

@kafoditka dobrú noc..a hlavne aby Filipko vydržal spinkať čím dlhšie

monline
3. nov 2010

@ericica ahoj..no ja som tu

monline
3. nov 2010

@tinaki1275 kdeže si ...kŕmiš?

ericica
3. nov 2010

@monline co porabas okrem tukania do klaves???ja som dokukala panelak a este sa mi dako nechce spat....

mirka285
3. nov 2010

@monline lenze ty si stihlejsia ako si bola predtym,tak musis byt spoko 🙂 ja potrebujem schudnut 5 kil a tiez budem spoko....mna to sere len preto ze boli casy ked som mala aj o desat kil menej ako teraz ale zase na druhej strane si vravim,ze preboha co by som chcela,mam pomaly 35 a dve deti 😀
@bambola dobre ze hovoris,musim sa objednat na kozmetiku,tiez som niaka vyhadzana ale asi hormony alebo co,lebo mam dva tyzdne po kramoch a zase som zacala trochu spinit..

monline
3. nov 2010

@ericica snažím sa vytráviť kus mrazenej torty, čo som pred chvíľou sprášila...ja som dnes mala celý deň takú chuť na sladké..už ráno som so zalepenými očami lovila v skrinke bonbóny a s plnou pusou ešte zaľahla k malému ..a to som chcela od 1.11. chudnúť 🙂
tiež som pozerala panelák, ale prepínala som cez reklamu na markízu a potom som sa aj dlhšie zapozerala na tie príbehy

monline
3. nov 2010

@mirka285 podľa mňa od žien v našom veku nikto nemôže chcieť váhu ako v 20tke..a ani my samé, inak budeme vyzerať vysušene a vráskavo 🙂 ja chcem tiež dať dole 5-10 kíl, ale teraz sa teším, že žeriem ako kyselina a nepriberám..aspoň chvíľu mám taký stav ako niektoré celý život..lebo ja predtým len som si spomenula na jedlo a už som pribrala 🙂

maxara
3. nov 2010

@bambola bambi ja revem aj pri prirodopisnom, ked pakona ulovi krokodil ☹ a pod. to prepinam.. ja po panelaku prepinam na primacool na teoriu velkeho tresku.. milujem ten serial 😀 pri nom by som uuuurcite nerevala

@noemarta no teda... pekne.. ale aspon si mi to potvrdila, ze som na Janku.. do riti..

@merikac Meri, ja si vlasy nefenujem.. ja si ich len tak nejako upravim hrebenom, pripadne lakom ked nedrzia.. a tak

ericica
3. nov 2010

@monline mon som rada ze som neni sama co sa citi tucna....ja mam posledne dni take mlsave obdobie raz mam chut na sladke dam si keksik a par minut nato zas dostanem chut na slane a idem na chipsy ,,,fuj uz sa sama sebe protivim aka som pažroška....aj mne by daka dieta bodla,vsak to ze kojim neni vyhovorka ze mozem vyzerat tak ako vyzeram....
no a o tej torte mi hovor ,dnes som si v obchode kupila mrazenu tortu od carte dor tu stou mozartovou prichutou mnaaaaam fantasticka bola,,,,,este som si nechala aj na zajtra 😝 😝 😝

ywett
3. nov 2010

@bambola
ja mam dni, kedy ma rozplace vsetko a mam dni, kedy ma nerozplace ani modre z neba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre