Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
3. nov 2010

@mirka285 už som mala bledý melír..ja si nepomôžem, ale mne sa v dlhých vlasoch melír nepáči..najmä ak je výrazný a tie dlhé pásiky.. 😨

merikac
3. nov 2010

@mirka285 mirka,,no mne sa fakt pacis v tej tmavej,,,,a tiez si myslim, ze blond by si vyzerala strasne,,,ale mne sa pacia vlasy aj ako ma napriklad katty,,take hnede,,,,,,,,,,,aspom na foto tak vyzeraju

merikac
3. nov 2010

@monline 😀 aj denis ked bol maly, na melir hovoril, ze pasiky

monline
3. nov 2010

@merikac uff..ešteže si ho tam mala

bambola
3. nov 2010

@merikac ja som prave v takychto situaciach uplne nemozna a nezmozem sa ani na slovo, lebo sa mi stiahne hrdlo a ak by som sa ozvala tak sa asi aj rozplacem pri tom 😠

tinaki1275
3. nov 2010

baby ozaj mrkvicku varite alebo dusite v pare?a potom mixujete alebo len potlacite vidlickou ?a pridavate aj vodu?
zajtra mame 17 tyzdnov..tak chceme pomaly zacat papat aj nieco ine ako mliecko .. 😉

mirka285
3. nov 2010

@monline a vies ze na tebe si viem prdstavit nejaku farbu aj do rysava?
@merikac taku hnedu ako ma Katty som nosila asi pred 5 timi rokmi a potom som zacala chodit jednemu znamemu kadernikovi a ten mi povedal ze mne pasuje studeny odtien farby tak odvtedy si davam tutu studenu tmavohnedu...na fotkach vyzera ako cierna,ale na slnku je vidno ze je to hneda....

tinaki1275
3. nov 2010

@monline zavisi ale ja od toho ako ti to urobia..videla som uz aj pekny v dlhych vlasoch ..

merikac
3. nov 2010

@bambola 😀 ...hmmm,,mne to dojde az neskor,,,,,sak blond.......... 😀

mirka285
3. nov 2010

@tinaki1275 ja varim,potom mixujem a ked je moc husta pridam trosku vody aj...mne to mala nevie jest ked su tm hrcky,ved ona to ledva takto je...najprv sa musi naucit pracovat jazykom,dovtedy budem mixovat...

merikac
3. nov 2010

@mirka285 dobre ti poradil,,,ja mam kamosku a ta ma tiez take vlasy ako ty a ona bola cista blondina kedysi,,ale ked pozeram spatne fotky,,tak som jej povedala, ze vyzerala hrozne,,,,a ona to aj priza a tato jej sadne ako rit na serbel,,a mne sa to paci,,katty som uviedla preto, ze taku farbu by som chcela skusit,,do tej tvojej by som sa urcite nikdy nepasovala

mirka285
3. nov 2010

@merikac asi vyzeras mlado ked sa s tebou bavil ako so seberovnou 😀 baby musim vypnut,dovalil sa Gabriel do postele,dobru nocku vsetkym

merikac
3. nov 2010

@mirka285 dobru,,,idem aj ja spat,,,,dobru nocku vam

bambola
3. nov 2010

@mirka285
@merikac dobru noc, idem asi aj ja, puding dorazeny 😀

monline
3. nov 2010

@mirka285 občas ak mi vybledne farba, tak hrá do ryšava...teraz mám doma kúpenú oslňujúcu hnedú, tak uvidím koho oslním 🙂

monline
3. nov 2010
tinaki1275
3. nov 2010

@mirka285 dobru ..hadam bude rozoberanie nie? sak je streda....🙂)

monline
3. nov 2010

@tinaki1275 ja mrkvu varím a mixujem s trochou vody alebo polievky..a ovocnú výživu mu tiež trocha ohrievam, tak mu to chutí viac

tinaki1275
3. nov 2010

@merikac dobru

tinaki1275
3. nov 2010

@monline ja som citala ze je to lepsie varit v parnom hrnci ..vraj sa zachovaju vitaminy atd..

tinaki1275
3. nov 2010

@monline ovocne vyzivy si robila sama alebo kupujes?

monline
3. nov 2010

@tinaki1275 ak máš, tak určite to skús v tom

bambola
3. nov 2010

@tinaki1275 u nas rozoberanie nehrozi kedze mm spi uz od osmej 😠

monline
3. nov 2010

@tinaki1275 kúpila som..neskôr chcem variť jabĺčka, ale zatiaľ mu to moc nechutí, chcem ostať dlhšie pri zelenine..mojalili varila výživy tuším

tinaki1275
3. nov 2010

@monline tak to skusim ..inac som uvazovala ze by som si sma urobila jablkove a hruskove pyre..niekedy to robil moj tatino ..len ci si na to najdem cas..

tinaki1275
3. nov 2010

@bambola to poznam..☹mm so mnou dnes komunikoval presne 15 minut a potom odpadol ..

monline
3. nov 2010

@tinaki1275 ja to viem dopredu- tak skoro si čas nenájdem..budem sa musieť spýtať @mojalili ako tie výživy sterilizuje a koľko sladí, či vôbec sladí a tak..nech to nerobím zbytočne

tinaki1275
3. nov 2010

@monline musim sa opytat myslim ze aj kafoditka..my mame kopu jablk ,dobrych nepostrekovanych ..a hrusiek tiez..

monline
3. nov 2010

@tinaki1275
@bambola kočky idem už spať..dnes som akási oťapená...dobrú noc

tinaki1275
3. nov 2010

@monline dobru🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre