Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
4. nov 2010

@bambola ozaj su krasne ale ta cena 😝

mirka285
4. nov 2010

@bambola ved ty sa tam podla mna aj zmestis a s vahou 😀

mirka285
4. nov 2010

kocky chcem sa vas spytat aj vase deti sa tak tahaju de sedu?ja uz neviem co s nou,lezi a taha sa do sedu,dam ju do lehatka a taha sa do sedu,v kociku taha sa do sedu,aj sa bojim ist s nou von ,zase bude vrestat v kocari jak pavian....

meruska
4. nov 2010

@mirka285 mne povedala na poslednej kontrole neurologicka ze od 4 mesiaca mam ocakavat ze sa bude tahat do sedu a ze par krat denne ho mozem dat na svoju nohu akoby sadnut, nozky nasiroko spustit dole a drzat popod pazusky, nie za boky a pas...jeho telo tym akoby nesedelo ale stalo a vraj tak mu nezatazim chrbticu..nic ine mu nemam dovoloit

lulu1983
4. nov 2010

@bambola : netusim, mozno kvoli ockovaniam?
@mirka285: ano, citim sa ovela lepsie, ako prvorodicka si vela pripustam 😉 ale verim, ze to nejako utrasiem k dobru vsetkych
@jaruska8: pravdu mas, na fotak som zabudla, stastnu ruku pri vybere noveho telefonu 🙂

merikac
4. nov 2010

@lutsine no nemyslim,ved zajedno vytocenie tel, cisla nedas nic..a budes mat dusicku na mieste,,teda mna by to zaujimalo,,este sa mohlo stat,ci malemu nedal niekto z toho makovnika,,tak by to vysvetlovalo celu vec 😉

mirka285
4. nov 2010

@meruska vsak ani jej nedovolim,nechcem jej nicit chrbticu,ja neviem co by chcela,normalne sa mi tu jeduje 😒

bambola
4. nov 2010

@mirka285 mirka taha sa do sedu a ked jej dam prsty tak sa aj posadi a cuci okolo seba , ale vzdy len na chvilku. mm povedal, ze to nevadi pokial sa taha sama, ze to je ine ako keby som ju nutila ja sediet. hned ako vidim, ze povolila chrbatik tak ju vraciam spat. ale v kociku neni nervozna ani ked je naleziacky ale uz som jej vyzdvihla trosku sportak

mirka285
4. nov 2010

@bambola idem jej asi pripravit sportiak na dnes a aspon zistim ci v nom bude ticho alebo bude aj tam pistat...lebo v nosici tiez nechce byt,tak ja neviem co s nou...

kafoditka
4. nov 2010

bre ranko 🙂 Ja som uz pradlo prezliekla, utrela prach, spravila malemu papat, teraz len cakam, kedy sa zobudi. Dnes ma tiez caka posta a seky, ak stihnem a maly nebude strajkovat, chcem ist pozriet tu autosedsacku kiddy.
@mirka285 toto je moj vecny problem 😠 co kupit polovicke k vianociam.. on totiz vsetko ma. 3 zimne bundy, topanky tiez, oblecenia haba kuk... no asi to poriesim hodinkami, on je maniak na hodinky. Sice ich dostal odo mna pred dvomi rokmi na vianoce, ale nevadi. Viem, ze ho potesia.. chlapom sa strasne zle kupuje... 😒
A moj Filip to iste - ci lezi v postielke, kociku alebo na gauci, stale sa taha do sedu a jeduje sa, ked mu nepomozem.. tak som ho chytila za ruky, na par sekund som ho posadila a bol spokojny, potom bol na dve hodky klud...

mirka285
4. nov 2010

najhorsie je ze ja som s tkouto moznostou vobec neratala lebo moj Tomas aj 9 mesacny bol schopny vklude lezat v hlbokom kociku...

jaruska8
4. nov 2010

@mirka285 MOju už niekdy nechávame tak ,,sedieť" ako to opisujete, na mojej nohe, rozkročená, trénuje si hlavičku tak a už som ju skúšala aj ,,posadiť" kukala a celkom sa jej to páčilo, bola opretá. Inak miluje hru, že si mi sadne rozkročená na brucho, ja ležím a natriasam ju jemne, ja akože v aute, vlaku na koníkovi, nenormálne sa pri tom rehoce. 😀 😀 😀 😀

bambola
4. nov 2010

@kafoditka si ma inspirovala, moj je zase maniak na pera, tak nejaky parker to vyriesi 🙂

mirka285
4. nov 2010

@kafoditka no tak to este nevies aky je Gabo maniak na hodinky,akurat ze take ake si on kupuje si ja nemozem dovolit 😀 a ty si aka sikovnica dnes,ja som este v pyzame 😒 potom podaj referencie....

mirka285
4. nov 2010

ja som raz v robote nasla pri spratavani stola pero,dala som ho Gabovi lebo sa mi pacilo a on ze to odkial mas pero Montblanc??ja ze ake??a on ze to pero stoji 300 eur,tak taky bol cely nateseny a ja tiez 🙂

jaruska8
4. nov 2010

@mirka285 Aj ja som v pyžame, malá spí a ja s mastnou hlavou nieže by som si ju šla umyť, ale tu ,,koníkujem". 😝

mirka285
4. nov 2010

@jaruska8 napodobne,potom sa zbadam a budem futasovat rychlo navarit obed 😀

meruska
4. nov 2010

ja som si prave hodila sprchu 🙂

kafoditka
4. nov 2010

@mirka285 Jasne, dam vediet. Fesak sa mi zobudil, idem ho obriadit a padame vonku, je tam krasne. Inak vcera som to zakrikla, ze maly mi spi v kociku dve hodky a nevymysla. Tak strajkoval a chcel vsetko vidiet, ze som musela chodit okolo stromov a mat sklapnutu budu na kociku aby sa mohol kukat a obdivovat - a tak kukal po vsetkom, ze ani nepipol. Tak som zvedava, ako pochodime dnes..

bambola
4. nov 2010

uf, citali ste? o tej mamicke co 20s po porode umrela? zase mam slzy na krajicku ☹

meruska
4. nov 2010

pridam vam foto mojho strapacika...@lenkaaninka to nazvala styl "datel woody" 😀
ozaj sa to neda niako ucesat, co uz 🙂

mojalili
4. nov 2010

KONEčNE MAME 1. ZUB, po tych umornych plakaniach 😀 😀 😀 😀 😀

mojalili
4. nov 2010

@meruska to je uuuužasný účes 😵 😵 😵

meruska
4. nov 2010

@mojalili gratulujeeem

merikac
4. nov 2010

@mojalili no teeeda gratulky,,ste sikuliaci🙂))))))) je to zasluzeny zubok 😵

lulu1983
4. nov 2010

@mojalili GRATULKA 🙂 pozdravujeme zubkaca 😵 😵 😵

merikac
4. nov 2010

@mojalili Tak ma napadlo do tej "nasej" tabulky, ktoru nam s radostou urobila @maxara a stara sa na o nu, ci by nebolo vhodnejsie pisat- pri zubku, kroku, ci mama,,pocet mesiacov prip.tyzdne, dni a nie datum- aby sme si to nemuseli prepocitavat,ze v kolkych mu to ten zubok vysiel?!...napriklad v pripade @mojalili by to bolo 5mesiacov+2 dni,-alebo tak podobne,,, 😕 🤐

lulu1983
4. nov 2010

@merikac podla mna dobry napad

bambola
4. nov 2010

@mojalili gratulujem 🙂
@meruska woody je super 😀

oacka
4. nov 2010

@meruska tvoje dieťa by malo ísť do filmu! je úúúúúžasný! 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre