Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
4. nov 2010

@mojalili no to je super! ale po tom trápení mu mohli aspoň 4 naraz vyrašiť,nech má na chvíľu pokoj. 😉

merikac
4. nov 2010

@meruska jeeej, ja som si az teraz vslimla foto- no uzasne 😵 ,,,,dalo by sa to dat do copiku 😀

merikac
4. nov 2010

@oacka ty si este zlomena?

mojalili
4. nov 2010

@oacka NO veru to mas pravdu....
@merikac - no Danko uz blaboce ked chce cecat alebo na ruky MAMA, tak neviem, ktory datum by som tam lipla. Ale je to dobry napad aspon s tym 1: zubkom a 1: krocikom....Maxi by ale mala chudatko veeeeela prace s tym ... 😉

tutifruti
4. nov 2010

@mirka285 nás Šimon sa nenormálne dvíha do sedu... stále.... prevaľuje ho nabok... potom sa jeduje.... Hlavne, že koníky nepasie... nechce držať hlavku hore... ale v lehu ked je... stále sa dvíha

@meruska krásny datel 😀
@mojalili gratulujem k prvému zúbku

bambola
4. nov 2010

inac uz je strana 1971, kto sa tu ponej zhanal? @monline? 😉

aalexis007
4. nov 2010

co mam robit ked ma hrozne boli chrbtica - asi mi vyskocil stavec v strede chrbtice a to sa uz takto trapim asi 3 mesiace. Bola som aj u Dr. ale povedala mi, ze aby som to rozcvicila, ale to mi nezabera. Je to hroznééééé 😢

lutsine
4. nov 2010

@merikac teraz kakal a uz mal peknu prazenickovu stolicu 🙂

lutsine
4. nov 2010

@aalexis007 aj mna boli v strede chrbtice...pripisujem to tomu,ze kojim maleho po sediacky a stale sa naklanam....

lutsine
4. nov 2010

@mojalili ktory vysiel ako prvy?

monline
4. nov 2010

@bambola ešteže som to stihla...😀 malý mi sedí na kolenách, pôjdem ho uspať, je akýsi nevrlý..
takže- strana 1971 - môj ročník narodenia...mama stále spomína na to, ako jej začali bolesti a povedala otcovi, nech volá sanitku a on, že počkaj, kým skončí Winetou...dávali ho asi prvýkrát 🙂) tak mama vzala metlu a vyzametala celý dvor, len aby ten čas rýchlo prešiel a aby to tak nebolelo...bolo to na konci októbra, práve bola dosť veľká zima...winetou skončil, otec zbehol zavolať sanitku, sanitka po nejakej hodine prišla, odviezli mamu do pôrodnice a 5min pred polnocou som sa narodila 🙂 ešteže sa nevolám Soči 😀 😀 😀

monline
4. nov 2010

@mojalili gratulujem k prvému zúbku a držím palce aby ťa moc nekúsal 🙂) malý tigrík

@meruska malý je krásny

bambola
4. nov 2010

@lutsine nechcem mudrovat ale vsade pisu, ze dieta ma ist pri kojeni k prsniku a nie prsnik k dietatu 😉 ja cez den tiez kojim po sediacky ale mna skor boli chrbat z toho navlacania malej 🙄

bambola
4. nov 2010

@monline soci by bolo este dobre ale keby si sa volala hatatitla tak to by uz bol vrchol 😀

lutsine
4. nov 2010

@bambola nam to tak vyhovuje,maly pekne papka 🙂

tutifruti
4. nov 2010

@lulu1983 preco vás dr poslala na rehabku

tutifruti
4. nov 2010

@aalexis007 mne mm zaplatil k výročiu masáže.. .tak chodím... lebo som išla umrieť od bolesti... ved stále sa hrbím.... ked kojím, prebaľujem a tak.... Fakt mi to pomáha...
@monline 😀 😀 😀

lulu1983
4. nov 2010

@tutifruti lebo na rozdiel od neurologicky si mysli, ze musime rehabilitovat, nechapem preco nas potom poslala za neurologickou, ked sa vopred rozhodla

tutifruti
4. nov 2010

@lulu1983 ale prečo?

lulu1983
4. nov 2010

@bambola @monline .. ze hatatitla 😀 😀 😀

oacka
4. nov 2010

@aalexis007 mňa v sobotu strašne seklo v krížoch, mm mi to natiera konskou masťou a lepší sa to. chrbát bolí stále,aj ja tam určite dačo zaseknuté, a mrazí ma po celom chrbte,akoby mi zamrzlo telo, ale už tie kríže nebolia,ke´d sa hýbbem.

tinaki1275
4. nov 2010

@monline ha ze Soci ..😉
@mojalili blahozelam k zubku ...a ktory vysiel?

mirka285
4. nov 2010

jeej clovek si len odskoci navarit a osprchovat sa a zatial tu uz mame noveho zubora a datla woodyho,supeeer 🙂 🙂

lulu1983
4. nov 2010

@tutifruti lebo podla nej neprirodzene zataca hlavicku na lavu stranu, co aj podla mna obcas robi, vacsinou ma ale hlavku uz vycentrovanu na stred, preto nas poslala za neurologickou, aby to posudila. Teraz neviem, ci mal u pediatricky tak zlu naladu, ze drzal hlavku moc nalavo, alebo u neurologicky tak dobru, ze ju drzal neprirodzene vycentrovanu? 🙂 preto chcem ist aspon na uvodnu rehabilitaciu spojenu s vysetrenim, viac nazorov, viac rozumu 😉

tinaki1275
4. nov 2010

baby mne niekto vymenil dieta...uz nespava do pol siedmej rana,ale pravidelne sa budi okolo stvrtej- pol piatej a to nie ze chce jest ,ona ani neplace len sa mrvi a demoluje postielkuaj do tej siestej ..ale spat sa mi pri tom neda..☹ ak jej dam papat tak 60tku stiahne..ale to len asi od smadu..tak jej tadsej davam cajik a potom otej klasickej pol siedmej ju krmim ..ale je to na nervy ,teraz ked by uz mala mat pomaly vytvoreny spankovy rezim sa ten jej kazi ..co s tym? 😕

lulu1983
4. nov 2010

@mirka285 zubor je skvele slovo 🙂 hodne @maxara i nasej 😉

tinaki1275
4. nov 2010

@mirka285 ty si aka rychla.. 😉

carrie84
4. nov 2010

Caute babule 🙂
Tak cipok vcera zabral. Danielkovi sa ulavilo a celkom pekne zaspinkal 😉 Ale poviem vam - ta priroda to ma paradne zariadene - maly ocividne potrebuje viac tekutin, ked ma teplotu a mne sa z nicoho nic tak naliali prsia, ze az 😀

@mojalili - jeeeej 😵 Prvy zubok!
@meruska - maly je neskutocne podareny 🙂 Keby ho mala moja mama cesat, tak naslini prsty a ide sa 😀 😀 😀 Boze, ako mala som to neskutocne neznasala! 😀
@tinaki1275 - hm .... moj maly to mal cca. pred mesiacom. Krasne spaval, budil sa len 1x za noc a zrazu sa budi cca. o polnoci, o 3 a o 6 .... Akurat dnes mi krasne prespal. Bol hore len o polnoci, o 4 a potom az o 7 30 😵 Ale zato od 4 do 5 tak tlacil, ze spat sa pritom rozhodne nedalo 😀 😀

aalexis007
4. nov 2010

@tutifruti aj ja som zo začiatku chodila na masáže, ale nič nezaberalo - skôr ako keby sa to horšilo - tak som to vzdala 😖

mirka285
4. nov 2010

ze a to som si stihla aj nohy oholit 🙂 idem malu napchat nejakom zeleninou,tvari sa ze je hladna tak snad trosku zje 😉
@tinaki1275 mozno je to len docasne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre