Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
4. nov 2010

caute baby ...
tak my mame obidve dolne jednicky vonku ... ktovie, kedy to bude pokracovat hornymi ..
ale odvcera mame sople, doobeda mala aj 37,2 teplotu, tak s nou dnes ani necvicim tu vojtovku ...
aj tak si nie som ista, ci to robim spravne a som z toho na nervy ...
a vcera sa barunka trikrat pretocila z chrbata na brusko, dnes to este nezopakovala, tak neviem, ci to bola nahoda, alebo uz na to prisla ...

denisse
4. nov 2010

@mojalili
gratulujem k zubku, o chvilku vyskoci aj ten vedlajsi ako nam ... 🙂

bambola
4. nov 2010

dievcata tak som prave objednala lodger , nakoniec predsalen fialovy lebo mm povedal, ze sa mu ten viac paci. som sa potesila lebp som vyuzila akciu eniki beniki, dali mi 10% zlavu a darcek k tomu 😵

inac mm vcera zahlobil ci musime kupovat fusak, ze ci malej nestaci perinka 🙄 no a nelub ho potom 😀

tinaki1275
4. nov 2010

@carrie84 mne ale netlaci ..kaka az okolo obeda-to je standard..ani sa nepuci len sa mi zda ze je proste vyspata..a to sa snazim ju davat spat az okolo desiatej ..
@mirka285 to dufam ze len docasne..prajem vela uspechov pri napchavani malej ..ja zacnem zajtra..dnes mame 17 tyzdnov..jaj uz sa tesim ..

aalexis007
4. nov 2010

@bambola - aj ja som si kupila fusak Lodger a som s ním veľmi spokoná 🙂

tinaki1275
4. nov 2010

@denisse super blahozelam..vy ste rychle..mne sa tiez tak pretocila dva dni po sebe a teraz zase dva dni nic..prisli na to len su lenive..

maxara
4. nov 2010

Dobre ranko, ja nic nove nemam tak vas citam.. vlasy uz mam lepsie, nie takeho helmintera sfuknuteho ako vcera 😀

@bambola ja som hotova z tohoto http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/32-1-HO...
ale aj toto sa mi paci
http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/32-1-HO...
😉

bambola
4. nov 2010

@maxara juj ten slonik je krasny, len je to velke jak hovado do nasho bytu 😒

bambola
4. nov 2010

@maxara inac poprosim tehlu s ofinou 😀

maxara
4. nov 2010

@lulu1983 tebe som chcela napisat, ze nesmies plakat za to, ze pediatricka je krava.. ved ked si sere do huby, tak ako sa mas v tom vyznat, ha? jasne, pekne ju zmenis, do pol roka nejako vydrzis, na rehabku chod, tam vedia najlepsie posudit, ci treba alebo netreba a ked aj treba, tak nevadi, trosku pocvicite 😉

maxara
4. nov 2010

@bambola su tam aj mensie, pokukaj, je ich tam mrte aj s konikmi a velmi pekne..
tehla s ofinou si zase uhla z burciaku.. ale tak kuknem ci ma fotak baterku a ak ano, idem to urobit.. ale iba pre teba 😀

bambola
4. nov 2010

@tinaki1275 jeeeeej my mame dnes 17 tyzdnov 😉

maxara
4. nov 2010

na tu mas 😀

lulu1983
4. nov 2010

@maxara dakujem 🙂

ten oslik hojdaci je na zozratie... aj ja som mala ako decko hojdacieho oslika... pamatam si, ze som ho chodila dotankovat k botniku, co sluzil ako benzinova pumpa.... 🙂

prikladam pamatne foto: ja, oslik a stromcek...kedysi roku pana...

aalexis007
4. nov 2010

A to je v autosedačke

bambola
4. nov 2010

@maxara 😀 nahodou mne sa to celkom paci, podla mna je to normalne a ziadna tehla 😀 ale vysmiata si tam poradne 😀 burciak ti farbi licka a roztahuje kutiky 😀
@lulu1983 retro foto 😉 ale zlata. inac ja idem malu zase objednat k neurologicke, mame ist na kontrolu, mam volat o pol2 lebo mi rano povedala, ze nema termin a ze to bude nadlho 😠 tak to ma mohla rovno objednat ked sme tam boli pred dvoma tyzdnami nie ked treba objednavat mesiac dopredu 😠 ach jaaaaaj snad nas niekde pichnu

bambola
4. nov 2010

@aalexis007 parada, aj tam sa napcha ten lodger? 😀 ale tak mi autosedacku len do auta takze to by jej tam bolo teplo

lulu1983
4. nov 2010

@aalexis007 zlatusik... nasmu riskovi sa prvy krat lodgerovi az tak nepacilo, ale on vseobecne nelubi kocik 🙂 Pekne ste vybrali, ladite s kociarom 😉

maxara
4. nov 2010

@lulu1983 jeeej super, takeho si pamatam.. ja som ale take nemala.. ja som mala taku tatrovku a na tej som sa vozila jednym kolenom.. ale to nebola tak ta velka klasicka, ale taka trosku mensia.. a volala som ju Colotka, co bol nejaky politik, ale ja som to zapocula v telke a sa mi to k tej tatre tak hodilooo 😀

maxara
4. nov 2010

@bambola Musim len pripomenut, ze toto nie je moj typicky usmev.. to som urobila tehlu a este aj s ofinou.. jasne? 😀 😀 😀 keby som sa takto smiala bezne, by som sa radsej nesmiala

denisse
4. nov 2010

@lulu1983
aj nas dr poslala na rehabku ... ale to ja som asi blba, lebo som jej povedala, ze sa mi zda, ze preferuje pravu stranu a na lavu sa toci menej ... a na rehabke samozrejme fyzioterapeutka posudila, ze by mala uz na svoj vek inak past koniky, ta mame jeden vojtov cvik ... vraj nic hrozne, len by z toho mohla v buducnosti mat zle drzanie tela ... tak cvicime ... aj ked ma to hrozne stve, lebo pri tom samozrejme reve a ja netusim, ci to robim spravne ... 😝

bambola
4. nov 2010

@maxara ja som mala taku velku oranzovu tatru a myslim, ze u babky este stale je 😀

lulu1983
4. nov 2010

@maxara ty si pripad... vlasy su fajn 🙂, som rada, ze ti nechala melir, svedci ti to... vsetky tehly blednu zavistou 😉
pred tatrovkami som ja mala respekt, lebo na chodniku vonku tak zvlastne hrkotali.. som si myslela, ze podobne hrkota tank 🙂 🙂 🙂

bambola
4. nov 2010

@maxara no ved ja chapem, ze to nie je tvoj normalny stav, ze si sa "tehlila" 😀

bambola
4. nov 2010

joj na tej neurologii je stale obsadene 😒 som si mohla mysliet. chcem ist s malou von len musim pockat kym sa tam dovolam 🙄

maxara
4. nov 2010

@merikac naaaahodou, ak chces, tak mi po prepocitavaj a urob taku kolonku, kam sa tento udaj zmesti a cele sa mi to zmesti potom do slusne viditelneho jpg, aby ste to nemali potom zas na koni prtate.. napr tak mojalili mi tento udaj vobec neposlala, musela som sa ho docitat.. 😒

tinaki1275
4. nov 2010

@bambola ja som este furt nerozhodna co da tyka farby ..paci sa mi aj fialova a aj zelena..uz sa musm rozhodnut..

maxara
4. nov 2010

Inak tie datumy v tabulke napr mne vyhovuju.. kuknem si podobne stare dieta (co mimochodom vsetky su skoro narovnako) a pozriem si datum nasho prveho zubku a toho vedlajsieho babatka a hned viem, komu skor.. ved to nemusi byt snad este aj o 10:27:23 stredoeuropskeho casu.. ci?

tinaki1275
4. nov 2010

@maxara to co taka stastne vysekerena? zeby po strede? ale vlasy su fajn..😉

aalexis007
4. nov 2010

@tinaki1275 keby som mala babu - tak určite ten fialovy. Videla som ich oba naživo a ten fialovy je naozaj nadherny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre