Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
4. nov 2010

@maxara noo tak ti poviem ze mne sa tehla s ofinou fakt ze lubi, mas to supis, fakt, takto ti to svedciii 🙂 🙂

maxara
4. nov 2010

@monline cize si mala aj teraz niekedy narodky, gratulujem, ak som ta odignorovala.. Inak som citala, ze ti hrozilo sa volat Nšoči.. alebo Hatatitla.. a keby si bola chlapec, mohla si skoncit ako Šošon 😀 to bol zas moj oblubeny kon (vzdy lepsie ako Klekipetra alebo Tasunka 😀 )

maxara
4. nov 2010

@noemarta uf noe.. uz som sa zlakla, ze ma zdrbes, ze som cela Janka 😀 😀 😀

maxara
4. nov 2010

@tinaki1275 to som vyskerena, lebo som chcela byt za tehlu, vies?
Inak mne sa Nina uz daaaaavno pradaaaavno otacala z bruska na chrbatik a odvtedy ani raz 😕 asi zistila, ze sa to da a ked bude chciet, tak to pouzije.. ale asi nechcela.. aspon dufam, ze taketo vysvetlenie je realne.. 😀

maxara
4. nov 2010

@bambola no, ja som presne tu nemala.. ja som mala od nej mensiu, s takou zltou korbou a cervenou kabinou, hore mala majak 😉

@lulu1983 ano, vidim, ze som uz uplne dokonala, ked som povedala kadernicke, ze ma volnu ruku a ona mi ziadnu radikalnu zmenu neurobila 😀

carrie84
4. nov 2010

@aalexis007 - nadherny fusak! Presne nad nim som rozmyslala 🙂 Ale nakoniec som vybrala Little Angel. Je tam material Outlas a vrch je akokeby sustak - byvame na kopci a dost tu fuka, tak nech je maly ako v bavlnke 🙂 A sa mi zdal kus praktickejsi, ked bude maly vacsi. Najma kvoli topanockam. Ale tak - ten sedy lodger je naozaj nadherny!

carrie84
4. nov 2010

@maxara - fesanda 😉 Ale najkrajsi je ten usmev! 😀

oacka
4. nov 2010

@maxara ksicht za všetky drobné 😀 😀 😀 ty ale fakt si si to dobre urobila,také rozevláté mám rada,len mne sa furt skrútia inak,ako chcem.

maxara
4. nov 2010

@carrie84 vdaka.. tak odteraz sa uz len takto budem usmievat 😀 😀 😀

strasska
4. nov 2010

@oacka a co keby sme dali aj my stretko na vianocnych trhoch? 🙂

meruska
4. nov 2010

@strasska ja som za 😉

strasska
4. nov 2010

@meruska jeeeeeeeeeej aj ty si tu, super. Ale mne viac vyhovuje doobedu, lebo ja mam domov bus o 11 😉
@oacka

carrie84
4. nov 2010

Milujem Chucka! 😀 😀 😀 Som sa zasmiala, tak sa pobavte aj vy 😉

http://alian.info/2010/11/5x-chuck-norris-v-rek...

meruska
4. nov 2010

@strasska mne je to jedno, ak prave nebudem mat neakeho lekara tak cas u mna nehra rolu..uz len si zajednam dedka aby nas s Timim dopravil do KE

meruska
4. nov 2010

@carrie84 sa taaaak smejem 😀 😀 😀

maxara
4. nov 2010

@oacka ved aj mne sa to kruti kadejako.. ale tak musis s tym spravit kratky proces 😀

@carrie84 😀 😀

sarai
4. nov 2010

ahojte, cmulaju si vase deti prsty? moja nada si dava do pusy niekedy cele ruky. cumel nechce asi od druheho mesiaca a namiesto toho si furt dava do pusy prsty. neuprednostnuje ziaden konkretny, proste cmula hociktory, ktory si vopcha do pusy.

mojalili
4. nov 2010

@denisse Veru uz aj druhy vidie, ze cochvila bude vonku, Nam vysla prva 1.vlavo dole.....a tlaci sa za nim 1.vpravo dole...
@maxara Ktorý udaj som ti neposlala? Mozno som prehliadla....ale udaje o vahe v 3:mesiaci som poslala 2.11.

@denisse Deti pri OVjtovke z zaciatku revu nie preto, ze to robis zle, ale ze im to obmedzuje pohyb....Danko si pocase zvykol, cvicili skme 3 cviky....drzim palce, aby to bolo coskoro dobreee.

Dnes som si konecne zafarbila vlasy, lebo som si pripadala ako sediva babicka 🙂

kafoditka
4. nov 2010

Caute 🙂 No tak som bola pozriet tu autosedacku kiddy. Bola tam jedna velmi "mila a ochotna" predavacka, ktora sa tomu rozumela jak koza nakladaku.. 😠 😠 Na moju otazku, ci mi vie povedat aky je rozdiel medzi kiddy 9-18 a 9-36 mi odpovedala : NEVIEM. Ja ze : prosim?? A Ona nasledne zacala s tou sedackou kmasat a vselijako tu tahat - kukam na nu ci je normalna - a potom mi povedala, ze rozdiel je ASI iba v tom, ze na sedacke 9-36 sa da vytahovat do vysky ten zahlavnik, kde ma dieta opretu hlavu. Tak sa jej pytam, ci si ju mozem pozriet a ochytat, kedze bola na vysokej policke polozena a fešanda mi zapotila, ze sa jej to zle dava odtial dole a mam prist, ked nebude maly v kociku spat, aby som si to mohla vyskusat a posadit ho tam.. 😲 😲 😲 😲 odpadla som... normalne sa otocila na opatku a niekam zmizla. Chapete ten pristup?? No nic, tak som si ju poriadne aspon obzrela, vypada super, ten pultik sa da dat prec, keby sa to dietatu nepacilo. Zvrchu je cely pogumovany, takze ked ho babo zaspini, dobre sa to cisti. Je priestranna a celkovo na mna dost dobre zaposobila. Len skoda, ze som k nej nedostala nejaky odborny vyklad alebo aspon par mudrych viet... Kupila som malemu aspon pyzamo a gumeny podbradnik, lebo mam vsetko od mrkve a spenatu.. Tot moj dnesny zazitok. Vlastne este jeden : Filip spal vonku tri hodiny 😕
@maxara Tehlovy usmev ma neskutocne pobavil 😀 😀

lenuss84
4. nov 2010

@sarai ahoj.aj moja Adrika si cmula prsty.niekedy si vopcha tak hlboko,az ju natiahne,drnda jedna.ale asi ju to bavi... 🙂 🙂 🙂

lulu1983
4. nov 2010

@kafoditka moja kamoska ma kiddy, odporucala nam tu znacku, ale uz sme mali kupenu sedacku, my sme mali od zaciatku kupenu pre 9 - 18 kg, nechceli sme vacsiu, lebo by tam riskovi moc drindala hlava 🙂

lenuss84
4. nov 2010

@maxara no tak to je super foto.ake cervenucke licka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenuss84
4. nov 2010

@mojalili gratulka k zubku 😉

maxara
4. nov 2010

@mojalili 🙂 prvy zubok

tinaki1275
4. nov 2010

@maxara ved to som si pamatala zeNinka zacala strasne skoro a hovorila som to Leii..ze teda by uz mohla zacat..dufam ze ninka nezacne sediet za nejake 2 tyzdne lebo z toho uz leia bude mat vazne komplexy ... 🙂

tinaki1275
4. nov 2010

@kafoditka j a som ju obzerala este v nemecku v predajni baby walz ale to som jueste nechcela kupovat,,ale kazdopadne si to pojdem dat v januari poriadne vysvetlit..tam boli v predajni super panie a vedeli fakt vsetko ..dale to ti uz bude neskoro ..ale napadlo ma ze napisem priamo vyrobcovi dnes vecer do Kiddy a opytam sa na rozdiely lebo aj ja neviem ci kupit ty do 36kg -tu chce mm a ja uvazujem ze nasa mrnava bude v nej lietat ..tvoj Filipko je chlapina tomu hadam bude dobra..

kafoditka
4. nov 2010

@tinaki1275 mozes mu napisat, to by bolo super.. ja som rozhodnuta pre kategoriu 9-18kg, len zo zvedavosti som chcela vediet ten rozdiel do 36kg a vidis, ako som pochodila. Pozriem este, kde v predajniach v BA ju maju a pojdem sa popytat. Snad pochodim uz lepsie. 😉

tinaki1275
4. nov 2010

@kafoditka moje krsnatko ma tu 9-36 kg a kupili jej ju ale az ked mala 15kg ..a su uplne nadseni ..mala im predtym v sedacke vyvadzala nenormalne(vymenili 3!) a dotejto sa zamilovala a velmi sa jej paci aj ten pultik ..este dnes tam napisem..

lenuss84
4. nov 2010

@monline ahoj.ja som varila vyzivy minuly tyzden.rozvarila som jablka/boli kyslejsie tak som tam dala normal cukor a 1 vanilkovy cukor-nie vela no tak aby mne pri tom usta nekrivilo-aby mi to chutilo-myslim ze ked to chuti mne tak bude aj malej/,nasruhala 2 mrkvy,podliala vodou.ked vsetko zmaklo,rozmixovala som to ponornym mixerom,dala do flias a sterilizovala 20 minut.uz som to tak varila aj pred rokom a su super.tak dufam aj tohtorocne sa vydarili.minuly rok som robila jablkovo-broskynove.a este chcem uvarit len costo jablkove.pa

kafoditka
4. nov 2010

babulky nasla som celkom fajn stranku ohladom kiddy : http://www.kiddy.bejby.cz/sk_dokumenty/energy.php

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre