Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. nov 2010

kto sa narodil v 1977? 😉

mirka285
5. nov 2010

baby ja nudim 😖 Tomas isiel na exkurziu do Polska,dojdu az okolo polnoci,Gabo isiel do Sale a ja nemam co robit 😠 chcela som od nudy umyt okno a oprat zaclonu ale som si to rozmyslela,ved do Vianoc by bolo zase jak hnoj,takze mesiac este pocka...varit nemusim,mam zo vcera,mala sa tu pri mne usmieva a hra s hrazdickou a ja sa nudim..

maxara
5. nov 2010

@mirka285 tak dobehni Miri.. my si vecer zas pustime karaoke, tak sa nasmejes dost (u nas vecer zacina okolo 16tej 😉 )

maxara
5. nov 2010

vcera sme si spievali a Ninka normalne radsej zaspala, aby nas nemusela pocuvat.. teraz sa vypeka na slnku na terase a spinkaaaa, mne sa vari kapustnicka, mnaaaam, voni to tu ..

bambola
5. nov 2010

baby ktore chodite na kramare.....boli sme na neurologickom vysetreni a vvtedy nas do pc zaregisttrovala dr (nevedeli sme ze treba), buduci tyzden ideme zas a to uz netreba sa ist registrovat ze?

merikac
5. nov 2010

@maxara nuz maxi,,ale nemozes sa predsa roztrhnut a kazdeho nahanat 😨 ,,to by slo ozaj na ukor tvojho casu...ja viem pisanim ti neoradim, ale stazit som ti to tiez nechcela ☹

mirka285
5. nov 2010

@maxara nemozem ist autom,som si od jedu dala pohar vina ze nemam cizmy 😠

mirka285
5. nov 2010

a inak to s tou tabulkou je to svata pravda,sorry baby ale obcas mi niektore pridete jak pripecene lebo sto krat sa to tu povie ze pisat udaje Maxi do IP a vy ich aj tak drbete na kona 😠 Sorry ale ja som to musela napisat

merikac
5. nov 2010

@mirka285 napisala si len pravdu,,,, napriklad necudujem sa Yvet, ktora prisla az po rozprave a mozno necitala spatne,,

zrzulka
5. nov 2010

@maxara no veru polepsim sa... mrknem sa na to a poslem
a uz jes kapustu?? ja som este nevarila nech maleho neduje ale veru chute si mi tu narobila

zrzulka
5. nov 2010

@mirka285 a niekto nedrbne ani do ip... 😒

zrzulka
5. nov 2010

@merikac no zvyka si na skolku... zaciatky su tazke

tinaki1275
5. nov 2010

@mirka285 jaj ja ti tisko zavidim 🙂 Leia sa hrat s hrazdickou bude len vtedy ak jej pri tom asistujem..inac je zle nedobre ☹

zrzulka
5. nov 2010

@maxara ja, ja som rok vyroby 77 co som vyhrala? 😀 😀 😀

maxara
5. nov 2010

@mirka285 ☹ tak tie cizmy, to fakt nasere.. ja som si nastastie kupila v obuvi, prvy krat, co mali na mna take, ze som ich pekne obula a aj celkom vyzeraju.. lebo ja kupujem topanky tak, ze jeeej tieto obujem, beriem ich..

A s tou tabulkou.. ono ja ked som tu a vykecavam s vami, tak dobre.. hned si to tu precitam a supnem to tam, ale ked tu nie som, tak ... a ked sa to este napise akoze len tak btw, ze ani zavinac sa pred moj nick neda, tak to uz fakt je len nahoda, ze to najdem.. ☹

lutsine
5. nov 2010

@maxara no vsetci hovoria,ze sa podoba na manzela.

mirka285
5. nov 2010

@maxara ale vsak mas aj inu robotu ako lovit kto spomenul medzi recou nejaky udaj,a najlepsie potom je ako sa ozyvaju ,ze a my nie sme v tabulke? 😠 no a cizmy som si nasla druhe co sa mi pacia,su to replay tekze zajtra obehnem aupark a Euroveu ci ich nahodou nemaju a ked nie tak si ich objednam,akurat ze som chcela trochu usetrit ze na kocikovanie mozem mat aj nieco lacnejsie ale tak bohuzial,snaha bola.ja som si totizto minuly rok kupila dvoje cizmy,kazde jedny stali vyse sto eur,a keby ste ich videli ako vyzeraju,no otras,akoby som ich 5 rokov nosila,tak zato som chcela kupit lacnejsie lebo mne tak ci tak vydrzia jednu zimu ☹ no co uz ...

maxara
5. nov 2010

@zrzulka uz som jedla viackrat kapustu, par krat omylom a potom uz aj vedome a teraz prvy krat idem jest vyslovene kapustnicu, tak sama som zvedava, ale my papame cajik, takze by mala byt pohodka.. 🙂
Mala si napisat na stranu 1977 😉 ale uz je 1978.. ja si cakam na tu svoju 🙂

bambola
5. nov 2010

@maxara vy dnes dojde na stranu 1985 a to ja budem urcite akurat vtedy na ceste do BB 😒 spomente ma aspon 😀

baby nikto neviete ako s tymi kramarmi?

maxara
5. nov 2010

@lutsine to fakt? ja som asi divna, ale mne sa vzdy dieta podoba presne na toho druheho rodica, ako hovoria vsetci 😒 myslim, ze ma po tebe urcite tvar tvare a aj oci sa mi zdaju tvoje...

@mirka285 presne tak.. 😒 a tie cizmicky si skus kuknut aj v nejakej lacnejsej obuvi.. urcite maju pekne.. napr u nas je taka obuv, co asi nie je ani inde a maju tam veru pekne topanky a aj celkom sa daju cenovo.. a su ine tie topanky ako inde

maxara
5. nov 2010

@bambola oki, spomenieme, ak tu budem 🙂 a spomeniem si 😀
neviem ako s kramarmi, ale podla mna staci raz regostrovat, ak ides iba na kontrolu alebo tak

ericica
5. nov 2010

ahojte babule malinka akurat zaspala idem si vas precitat a potom idem objednat manzelovi darcek na vianoce,kym neni doma lebo ked je doma tak sa neda 😉

denisse
5. nov 2010

ahojte zeny ...
tak my bojujeme so soplami ... takze v noci sa mrvime, ale na to, ze ma plny nos, sme celkom slusne spali ... zaspala o 21.30 a boli sme hore o 0.30, 3.00, 4.30 a potom spala do 9.40 .... takze super ... 😉

babenky, chcem sa vas opytat, ako tie vase deticky pasu koniky .. mi to nejde z hlavy, co mi povedala ta fyzioterapeutka, ze 3,5 mesacne dieta ma mat pri paseni uhol 120 stupnov medzi rukami a telom (akoby pod pazuskami) a ma dvihat skoro cele brusko, tazisko ma mat na lonovej kosti ... tak barunka tak teda nepasie a pritom zacala hlavicku dvihat pomerne skoro, takze natrenovane ma dost 😀
jej rucky idu skor do upazenia a robi take akoby lietadlo ... hlavu sice dviha vysoko, aj hrudnik, ale hlavicku ma zaklonenu, vraj ma byt v predlzeni trupu ... ja viem, ze toto su tabulky a kazde dieta je ine a ma svoje tempo a tak ... len som sa chcela opytat, ci vobe je dieta, ktore takto ukazkovo tabulkovo pasie ... 🙂

karinnka
5. nov 2010

Ahojte @denisse tak moja nepasie takto konicky vobec ako Tvoja...a niekedy ma den,ze sa jej nechce vobec past a moja lekarka bola spokojna 😉 myslim,ze sa vobec nestresuj ,ta fyzioterapeutka je nejaka moc divna 😉

luminkasp
5. nov 2010

@denisse my tak dvihame
baby, nestiham, ale chcem sa vam pochvalit, albertik sa uz sam pretoci z bruska na chrbatik, juj, ako ma potesil

katy1979
5. nov 2010

@maxara jasne ze sme v senci uz od augusta, len potom veeelmi dlho bez netu co som sa dotahovala s tcom a teraz nestiham akosi vsetko. stiham ako tak julovcata 2007 tam sa uz tolko nekeca a fb. takze tu ked vbehnem tak citam tak poslednu stranu inac by som sa nedocitala

ericica
5. nov 2010

@maxara maxi dostala si IP s vahou malinkej v 3 mes???poslala som ti ju este vcera ci predvcerom uz sa nepametam.

sarai
5. nov 2010

@lenuss84 presne tak, da si ich az tak do hrdla, ze ju potom nataha.

sarai
5. nov 2010

ahojte, tie, co ste zacali prikrmovat - ak malo predtym vase babo problemy s bruskom, pomohlo prikrmovanie?

sarai
5. nov 2010

@maxara aky cajik pijete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre