Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
5. nov 2010

@alllexa jaj chudatko ..to muselo byt neprijemne..a povedali ti z coho to moze byt?

denisse
5. nov 2010

bola u nas moja segra 🙂

sarai
5. nov 2010

@alllexa a pomaha na koliku? ja som dnes kupila tiez fenyklovy, taky normalny sackovy. od hippu je vraj sladeny, tak to som nechcela. tak som zvedava, ci to pomoze. a kolko vypije?

monline
5. nov 2010

@denisse wau, prekrásne fotky

kafoditka
5. nov 2010

baby ja som asi uplne blba, ale preco mi nejdu zamknut albumy vo fotoblogu - iba pre priatelov?????

monline
5. nov 2010

@sarai mne nechce piť malý z fľaše, tak čaj nepije...vytiahne len ked je hladný, inak nie...občas mu dám lyžičkou, vtedy si dá, ale kojím ho kedykoľvek chce

kafoditka
5. nov 2010

@denisse tie fotky su krasne a barunka carovna 🙂 chutna je strasne

katka55
5. nov 2010

@bambola Na kramaroch sa treba vzdy registrovat ako pise monline. To cislo je tvoje poradie ale napr deti do 3 mes maju prednost. Ale posledne tam ani nebolo cislo, len mesiac 😕 potrebujes len preukaz poistenca a trva to len chvilku. K tomu zapisu do pasu treba 3e kolok, ale kup ho na poste, lebo v dubravke uz polisi kolky nepredavaju.

merikac
5. nov 2010

@denisse ozaj krasne fotky,,predpokladam ze je to barunka a nie segra🙂))))))))))))))) 😉 😀

tinaki1275
5. nov 2010

@denisse uplne dokonala..a s tym jazyckom ..je carovna

tinaki1275
5. nov 2010

tak som sa skaredo pochytila s mm..mala je nervozna odkedy sme prisli od svokry ,on tam este ostal lebo potrebovali nieco opravits kurenim tak na to pozeral a ked po hodine a pol nechodil tak som mu volala..mali sme ist dnes este pozriet kym nezavru koberec do obyvacky nejaky lacny novy aby som mohla neskor davat malu na zem zatial mame len dlazdice stary davat nechcem ,po nom sa valali minule zimy nase zvery ..ked dosiel tak mala furt plakala a on ze preco tak som mu odpovedala ze je to normalne kedze od rana nespala,u svokry sa nedalo taky hluk tam robili ...potom som jej urobila mlieko a on ze ju nakrmi ..a ako ju krmi a ona nervozne medzitym pomrnkuje a ja mu z kuchyne vycitam ze meskal a ze zase nikam nepojdeme spustil na mna ze dieta je nervozne lebo sa musi cely den pozerat na moj nervozny ksich t..ze nech sa pozriem do zrkadla..baby mne je do placu ..som s nou stale sama, mala mi cely den neplace akurat svokra ju ta znervoznila a ani ten posraty koberec so mnou nesiel zase kupit..a on este po mne vrieskal popritom co ju krmil ,naco sa ona uplne rozplakala..hovorim mu ze nech sa so mno nehada ked ju krmi a on ze mam ist do certa...normalne po mne vrieskal..este ze som malu hned ulozila a furt mal blbe poznamky ..ti chlapi vedia byt taki nevdacni ..a ja tu teraz revem ako mala..asi mi sibe..

sarai
5. nov 2010

@monline ja podobne. tiez mi nechce pit z flase, aj ked zo zaciatku s tym nemala problem. teraz flasu len zuzle. tak tiez kojim kedy chce.

noemarta
5. nov 2010

@denisse krasna je mala, velmi mile fotky, a a aka je bacula 🙂 🙂
Baby ja mam dnes babsku zurku, mala uz spi a ja chystam jednohubky, mm isiel o ulicu dalej na pansku zurku, tak my sme si spravili babsku, takzeeee s velkym polutovanim sa vam dnes nebudem vecer venovat. Ze mi zavidite??? 😀 😀 😀 😀

meruska
5. nov 2010

@tinaki1275 a nedohucala nieco dohno tvoja svokra?

vam musim napisat moj dnesny zazitok z kocikovania..ked uz maly zaspal, odparkovala som ho pri maminckach na detskom ihrisku pre blokom (tvoria ho 3 lavicky a jeden kolotoc 😀 )...tam sa jedna suseda zacala stazovat ze jak ju bolia bradavky od kojenia, ze sa snazi malu krmit cajom len aby cim menej kojila...mala ma 2 mesiace...ked sme jej poradili klobuciky kym sa jej to prelieci...zabila to tymto....viete ja uz som nevedela vcera co s nou tak som jej davala mlieko zo skatule, umele som nechcela to je drahe..chcem kojit i nadalej...sme na nu kukli jak puky...dalsia suseda sa jej pytala..aspon si ho prevarila? a ona na to: naco ved je pasterilizovane.....co dodat ....

meruska
5. nov 2010

@denisse uplne super fotky a nadherna Barunka 😉

monline
5. nov 2010

@tinaki1275 mám len minútku...dúfam, že už neplačeš, že sa to doma upokojilo...sprav si čaj, vylož nohy zalistuj v časopise či kukni telku...netráp sa..také dni sa stávajú, nemá zmysel dnes do toho vŕtať, zajtra si to vysvetlíte, určite to nemyslel tak ako to povedal, obaja ste na seba narazili nervózni, tak lietali iskry..

maxara
5. nov 2010

@tinaki1275 chuuudatko, ale ako mon radi, neplac, vyloz nohy a ser na neho.. u nas je to bezne, sice nie az tak hrubo, ale stava sa, ked ma plno 😀 staci vyprazdnit.. ibaze ked je taky hulvat, tak sa mi vyprazdnovat nechce samozrejme.. 😖
koberec kupis nabuduce, alebo ho kupis rovno sama a nech si trhne..

@noemarta ja nezavidim, lebo mal k nam dojst mm bratranec s frajerkou a to o 17tej a prosim pekne, prave zvoni zvoncek 😠 akozeeeee, dve a pol hodiny je nachystana zranica..

@meruska proste sedlana 😒

sarai
5. nov 2010

@noemarta ja ti teda zavidim. moj muz siel tiez na zurku a ja som sama doma s malou a musim sa starat. tak rada by som vypadla uz aj ja niekde von.

tinaki1275
5. nov 2010

@monline dik 🙂 je mi mizerne a on si lahol na gauc a tvari sa ze nic..a mam pocit ze @meruska ma pravdu nieco donho nahucala svokra ked som odisla..on na nu zvycajne neda ale to akoby ani nebol on ..skusim to prekusnut..ved co mi ine ostava 😖

tinaki1275
5. nov 2010

@maxara no na vyprazdnovanie moze zabudnut, to ma tak skoro neprejde..on mna do certa posielat nebude..nech sa vyprazdnuje sam..akurat ze teraz tu na nho musim cumiet rozvaleneho na gauci keby aspon niekam do pekla isiel. 😖
prajem prijemnu navstevu

merikac
5. nov 2010

@tinaki1275 - muzi nepochopia, co zeny citia,,nebud smutna,,mal len jeden zo svojich dni,,,,keby mal zvladnut vsetko, co ty,,tak myslim,, on by sa nemusel pozriet ani do zrkadla,,istotneby mu niekto povedal ako nervozne a zurivo vyzera.....jeho to prejde a ty to ber s nadhladom, nech vidi, ze aku ma pokojnu a rozvaznu manzelku,ze nejake stupidne poznamky ju vobec nevyvedu z miery 😉

merikac
5. nov 2010

@noemarta uzi si to aj za mna,,teda ja osobne zaaavidim,,ale v dobrom,,dopriala by som kazej povinne takyto relax aspom raz zadva tyzdne

merikac
5. nov 2010

@meruska to bola daka dalisa brzda,,mozno ta ista, co sa tu na MK chvalila ako krmi svoje dieta mliekom

tinaki1275
5. nov 2010

@merikac ono mna to len vyviedlo z miery tentokrat lebo on uz 3 tyzdne robi 7 dni v tyzdni a dalsie dva bude..takze neexistuje ani jediny den ked by naozaj videl ake to je byt cely den s malou..a on este ide poucovat..pritom ja aj sama viem ze s malou nikdy nie som nervozna,nejako mi to prirodzene vychadza ze nejako by sa to prenieslo na nu ..nanho som bola nasrata...asi kvoli tomu kobercu(a aj kvoli svokre) ..uz mu to hovorim 3 tyzdne..on sa este teraz tvari akoby sa nic nestalo .. a mna to boli ako sa so mnou bavil..u nas sa to stane tak maxim.raz za 6 mesiacov , on je inac ako mantinel vsetko sa od neho odrazi a nikdy sa nerozculuje ale dnes sa predviedol .. 😒

meruska
5. nov 2010

@merikac nie to bola ina..ona to vraj vcera robila prvy krat

ywett
5. nov 2010

Zdravim maminy,
dnes bol pekny slnecny dnik, aj ked vietor pofukoval, sme boli s malinkou a mangelikom na stvorhodinovej prechadzke, supeeer, sme prisli okupali a zasa spinkame
Konecne som dnes zohnala vianocne oblecko s ciapkou, aj saticky, tak sa vytesujem...a este CD s detskymi pesnickami a spievaju to deticky, nie dospeli, tak uz si ho veselo pustame...
A zajtra bude malinka od 9 do 17 s tatinkom a iba na kojenie mi ju donesie, tak mam trochen obavy...

ywett
5. nov 2010

@tinaki1275
uz je lepsie? dufam, ze ho osvieti a pride sa ti ospravedlnit. take dni sa stavaju, ale potom vyjde opat slnieckooo

ywett
5. nov 2010

@noemarta
uz si uzivas zurku??? ale doma teda, ano? tak si to paradneee uzi, nas to caka v nedelu, ale susedska zurka vo stvorici 😀

erytrea
5. nov 2010

@tinaki1275 nic si z toho nerob, ja to mam doma podobne, cely den som s malym sama, teda nie sama ale so vsetkymi okolo len nie s manzelom, chodi domov o 8-9 vecer, toto robil asi do minuleho tyzdna kedy si zobral maleho z postielky na ruky a maly spustil taky rev ako keby ho drali z koze, nasledne ma zbadal, zobrala som si ho na ruky a prestal a ked sa toto zopakovalo asi 5 krat posebe tak mu trklo ze maly ho vobec nepozna, okrem toho sme sa aj dost povadili samo ze kvoli svokre, ktora ma stale pocit ze maleho by som uz mala dokrmovat i napriek tomu ze mam dost mlieka a v jednom kuse ma blbe reci ako sa o neho staram a ze vobec nepotrebujem jej rady atd....skratka des! no a maly reve aj ked ho ma svokra na rukach - tu tiez nepozna!!!!
Musis sa skratka na to povzniest, mala Ta potrebuje kludnu a nie nervoznu, nestoji Ti potom za to aby si si zlost kvoli manzelovi vylievala na malej, to sa inak aj mne stalo ze potom bol maly nervozny a ja z neho, taky zacarovany kruh....
chlapi su takí, ale Ty si mama a Ty rozhodujes o vsetkom co sa tyka malej aj o tom co sa bude robit a Tvoj manzel to musi pochopit. Drzte sa a hlavne bud v pohode, lebo si takto ublizujes a tiez aj malej. drzim palce 😎

erytrea
5. nov 2010

@ywett ahoj svatka 😎 ako sa mame? tesis sa na zajtra? neboj malinka to zvladne 😵 nevesticka nasa 😵 odkial mas oblecko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre