Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
5. nov 2010

@merikac no toto je skvele!!! hned si to odkopirujem..si zlata...🙂

macik27
5. nov 2010

@merikac úžasné, požičiam si 😀 😀 😀

maxara
5. nov 2010

😠 😠 😠 prepasla som tesne moj rocnik 😠 😠 😠 ale uz tu zase nie som, bruuu

aalexis007
6. nov 2010

Dobré ránko 🙂 Dnes máme 4 mesiace 😉 Presne o 8:35 ráno prišiel na svet náš Filipko a bol to po náročnej noci ten najkrajší pocit v živote.

jaruska8
6. nov 2010

@aalexis007 Moja sa tiež narodila 8:35, ale o dva týždne skôr. 🙂) A bolo to v piatok. 😉

lenkaaninka
6. nov 2010

@denisse kráááááááásnaaaaa princeznička 😀 😵

tinaki1275
6. nov 2010

@aalexis007 blahozelam🙂

lulu1983
6. nov 2010

ahojte krasulky,

takto presne pred rokom som si na tehu teste nasla dve // 🙂

noemarta
6. nov 2010

@lulu1983 veru veru, my o tyzden neskor 🙂 🙂

monline
6. nov 2010

@lulu1983 ja som si robila test presne 6.11., meškala som 12 dní...našla som práve debatu s kamoškou v archíve, ona ma nabádala, nech si kúpim test, lebo ja som ešte stále verila, že dostanem menzes 🙂)...a test po 2 sekundách ukázal // 😀

monline
6. nov 2010

@aalexis007 gratulka k 4.mesiačikom

bambola
6. nov 2010

@lulu1983 a nie jee to divne, ze ja neviem , ktory den som si robila ten test? 😕 ja som si ho robila este predtym ako mi meskali lebo som si bola ista, ze som tehu 😀 ale ak sa posnazim tak by som vedela prist na ten den , ktory to bolo kedze som mala viac menej pravidelny rytmus 😀

lulu1983
6. nov 2010

@monline podobne, ja som si robila prvy test este 29.10 a nic, par dni na to kolegyna oslavovala 30 a tak sme sa vsetci strieskali z domacej palenej 🙂 myslim, ze sa este nikto tak rychlo neopil z takeho mala ako my vtedy 😀 hrozne mi bolo zle, som myslela, ze po opici, ale este som mala doma jeden test a po par sekundach som nasla 2 ciarky, som sa tesila ako blazon, ale tie vycitky svedomia zaroven... 🙂

bambola
6. nov 2010

@lulu1983 aaaaaaaaaa takze prisla som na to 🙂 bolo to 9.11. lebo to bola nedela a tento rok je to pondelok a mens som dostavala zvycajne az utorok 😉 to je dedukcia 😀 ale kedze my sme mali taku "cestujucu" ciarku tak s istotou som to vedela az 10.10. rano (aj to bola taka slabulilinka kedze mi este nemeskalo)

kafoditka
6. nov 2010

No caute 🙂 Kde ste vsetky?? Ja som bola s malym vonku, tatina mame v praci tak bacujeme sami. Dnes som mu dala papat brokolicu s mrkvou a cele to na mna vypluval 😀 Vidno, ze je po tatovi - ten neznasa brokolicu takisto.. 😉
@noemarta, MIRKA ako ste dnes nakupili?? Spokojne?? 😉

alllexa
6. nov 2010

@tinaki1275 - nevedeli mi povedat, ze to sa moze stat, ked je zapareny zadocek, ale ze vacsinou sa to robi v pupku, ked sa hoji, snad to coskoro prejde.
To je blbe, ze si bola smutna kvoli manzelovi, ono sa to stava, muzi su nervozni z detskeho placu a potom zareaguju tak, akoby nemali, niekedy im vyletia z ust take veci, co by za normalnych okolnosti nepovedali. Skus sa s nim o tom koberci porozpravat, ked bude kludny. I ked chapem, ze Ta to nastvalo... Ja som predvcerom tak vyletela na mm, lebo sedel pri pocitaci a uz ma to dozralo, ze som povedala nieco, co som uz dost prehnala a potom ma to mrzelo.

@sarai - mne sa zda, ze ten feniklovy caj pomohol, ked mu ho dam, prestane plakat.

@ywett - ja som tiez objednavala z bessu - taku vianocnu supravicku a tricko pre maleho a pre mm "otec a syn - tim"
Inak, maly ma trosku reflux, po napapani grcka. A po skonceni MD ostavam nadalej na RD.

Vcera som mala ist s kamoskami do Havany, tak som sa tesila, ze konecne nejaka akcia, a zrovna ma nieco chytilo, od stvrtka ma boli hrdlo a je mi blbo, tak som nikam nesla:(

tinaki1275
6. nov 2010

tak mi sme dnes zase nekupili koberec..nasrala som sa nanho este viac..slubil mi ze dnes bude cely den doma.a rano pol deviatej uz telefon ze ma nejaku poruchu nejaky znamy co mu robil osvetlenie k bazenu .. 😒 odisiela dosiel samozrejme o pol druhej ...obchody uz zavrete a odvtedy po sebe vrcime..ja som rozmrazovala mrazak lebo bol v desnom stave..este ze mala zaspala..nemam chut na ten jeho ksicht ani pozerat... 😒 ani sa neospravedlnil ..
a ked tak rozmyslam pred rkom sme boli v Rime😉 to bolo super..ze som tehotna som zistila az 26.11....

aalexis007
6. nov 2010

Ja som zistili presne 1.11. že som tehotná 🙂

janka_michal
6. nov 2010

ahojte zienky..ako sa mate?deticky posluchaju? chcela som sa opytat ci niekore chodite na trhy pripadne do obchodov v polsku..chceli sme si urobit taky vylet..isli by sme sa pozriet aj do osviencimu (len ja s drahym) a chceli sme ist kuknut aj na trhy a nam by sa najviac hodilo ist do krakova...vraj aj tam su trhy stvrtok a sobotu..bola tam niektora z vas a aky mate na to nazor? dakujem za rady

monline
6. nov 2010

@aalexis007 roztomilý, vyfešákovaný mládenček...krásna súpravička

lulu1983
6. nov 2010

@bambola taky silny tusak si mala? 🙂 ja som sa praveze tehotne necitila asi 2 tyzdne, potom prisli nevolnosti
@aalexis007: fesacisko mas doma 🙂
@tinaki1275: hm... to mi je luto, nejaky je podrazdeny posledne dni :(

alllexa
6. nov 2010

Ja som to zistila 24.10. - dost skoro, cca 2 tyzdne po otehotneni🙂 Rezervovala som letenky na Filipiny a pre istotu som si spravila test, aby som nahodou nemusela potom rusit cestu. No a nakoniec sme teda nikam nesli, bala som sa, mala to byt akcna dovolenka a ja som mala byt vtedy v 3. mesiaci.

lulu1983
6. nov 2010

@alllexa : no to hej, to by som sa aj ja bala. Ja som mala do konca prveho trimestra zakazane cestovat. Nevadi, filipiny pockaju, si ich potom vychutnate o to viac 😵 😵 😵

ywett
6. nov 2010

Maminky ahojte,

tak uz som domka s rodinkou, pocas skolenia som dva krat kojila, dnes malicka ani nezaplakala a ja som to tiez zvladla, aj som bola sustredena, vobec som nebola nerovzna, drahy sa pekne postaral, takze moje kuriatka dve to spolu zvladli celych osem hodin, tak som happy.

@alllexa
a co pouzivvate na reflux?

karinnka
6. nov 2010

Ahojte,dnes bol krasny den 🙂 Trochu som sa snazila fotit 😉 Citat Vas citam,ale nestiham aj pisat 🙂 Ako sledujem podla fotiek Vasich deticiek tak si uvedomujem ako ten cas leti... ☹ 🙂

lulu1983
6. nov 2010

@karinnka : jeej, aka krasna princezna 🙂 mas pravdu, ten cas hrozne rychlo leti.. 🙂

ywett
6. nov 2010

@karinnka
krasna je, pekne rastiete, kolko mate uz kg? veru na detickach vidime najlepsie ako cas rychlo ide

kafoditka
6. nov 2010

Baby, ja som chcela dat vypoved v praci, lebo mi to tam neskutocne liezlo na nervy a ked som uz bola rozhodnuta, ze idem za sefom, tak mi po ceste do prace doslo v buse straaaasne zle. Tak som myslela, ze to asi z nervov... o dve hodiny na to, som odchadzala na catering a kolega cuval autom a zasa mi doslo strasne zle 😕 tak som si este v ten den spravila test a nasla dve ciarky 😵 😵 moja vypoved sa tymto vyriesila. A tiez som to zistila velmi skoro, zaciatkom oktobra.. A mimochodom, pri cuvani mi bolo v aute zle este do 6. mesiaca 😉

alllexa
6. nov 2010

@lulu1983 - no to este asi potrva, planujeme coskoro aj dalsie babatko🙂

@ywett - v podstate nic, nie je to az take strasne, len sa mu snazim vzdy po kojeni dat hlavicku na nieco vyvysene.

ywett
6. nov 2010

@alllexa
aj my polohujeme, ale davam aj gel gastrotuss ale nutriton nedavam, hoci ho mam kupeny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre