Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
6. nov 2010

@tinaki1275 jasneee 🙂 dosla som domov s novym ucesom a mm ma vola odvtedy "moja osemnastka" 😕 😀

tinaki1275
6. nov 2010

@bambola mali🙂)uz im ho zvysuju..😉))a ja sa uz dochodku asi nedockam..☹

mirka285
6. nov 2010

@kafoditka no ak Laska je chyba v programe bola Matkinova najlepsi kniha,tak van Gulik ju schova do vrecka 🙂

oacka
6. nov 2010

@mirka285 už som našla všetky knihy aj na gorila.sk. odtiaľ zvyknem kupovať. jaaaj, teraz si mi fakt pomohla! mm bude hotový! 😀

mirka285
6. nov 2010

@oacka mam to u teba 😉

tinaki1275
6. nov 2010

@kafoditka no vidis..🙂) pekne od neho ..moj by si ani nevsimol ze som zmenila uces..😢

tinaki1275
6. nov 2010

baby tak tu je uz po polnoci a my dnes mame presne 4 mesiace..🙂 boze to to leti ..az mi je to luto ..

monline
6. nov 2010

@mirka285 matkina schová hocikto do vrecka 🙂

mirka285
6. nov 2010

baby kazala som Gabovi ze ked pojde v telke nejaky dobry film nech ma zavola...a myslite,ze ma bol zavolat?to mu mam zozrat ze v sobotu nic nedavaju?sa mu urcite dobre vyvaluje,by sa musel posunut,tak sa radsej tvari ze v telke je o nicom program,asi to pojdem skontrolovat...

tinaki1275
6. nov 2010

@mirka285 to teda chod ..aj ked tu nikdy nic v sobotu v telke nie je..a moj tu vzdy pri telke chrape. 😒 iba ak ide futbal alebo basket tak pozera..

mirka285
6. nov 2010

@tinaki1275 mne sa zda toto obdobie take nijake,mala sa mi stale pretaca na brucho,potom len huka lebo sa nevie pretocit naspat,a stale sa chce plazit,ale jej to nejde tak sa jeduje ,no niekedy sa mi zda ze sama nevie co so sebou 🙂

mirka285
6. nov 2010

baulky opustim vas idem pozriet nejaky recepr ako inspiraciu na zajtrajsi obed a pozriet co robi ten moj krasavec ze mu ani nechybam 😒

tinaki1275
6. nov 2010

@mirka285 to musi byt rozkosna..mne sa na brusko nepretaca ale ked ju dam tak sa po chvilke zlosti a kope tak nohami a rukami az ju nadhazduje posuva sa dopredu ..to sa stale nasmejem..oni by uz najradsej chodili ci co ..

bambola
6. nov 2010

@mirka285 na CT1 je dobry film, teraz zacal ten mam rada

tinaki1275
6. nov 2010

@mirka285 prajem prijemnu nedelu ...🙂

monline
6. nov 2010

dnes sa otec postavil na váhu s malým a bez neho a ževraj malý má v body, pančuškách a plienke 6900..sa mi zdá, že dosť málo, lebo pred mesiacom mal 6480..vlastne ked to teraz prerátavam, tak 100g týždenne je akurát, netreba mu priberať viac...spokojná som

bambola
6. nov 2010

@monline my sme vcera malu vazili na kuchynskej vahe 😀 a mala 5650 co je cez 160tyzdenne co je super 😵

musim vam povedat dnes mm krmil malu odsanym MM z flasky (ja som bola v skole) a mala stiahla 200ml naraz 😕 riadna pazroska 😀 o chvilku jej nebude stacit 😠

kafoditka
6. nov 2010

Dobru noc, dovalil mi domov mangel...

monline
6. nov 2010

@bambola to mala teda riadny apetít..ale- možno je to aj tým, že nie je zvyknutá z fľašky a neodhadla to..nebola potom dlhšie spokojná ako inokedy?

monline
6. nov 2010

@kafoditka
@mirka285 dobrú noc

tinaki1275
6. nov 2010

@monline to je velmi dobra vaha..mzak tento mesiac priberiem 400g budem max.spokojna..ja som dnes malu skusala tiez takto vazit so mnou a vysla mi 6kg ..ale v body a tenkych nohaviciach ..a s plienkou ..takze ratam ze ma tak 5900..

bambola
6. nov 2010

@monline ale v sobotu vzdy dostava z flasky a vzdy si stiahla tak cca 130. jasne, ze bola potom spokojna .-D

tinaki1275
6. nov 2010

@kafoditka dobru

tinaki1275
6. nov 2010

@bambola inac ja som tiez malej vcera u svokry dala co som mala este z mrazaku MM a v sacku bolo 180 ml a to som len kukala jak to stiahla ako nic..a s UM bojujeme zakazdym so 150ml...

monline
6. nov 2010

@bambola môj dnes jedol mrkvu s brokolicou, veeeeľmi mu chutilo..a chutil mu aj môj čaj, ale lyžičkou, dokonca som mu ho musela fúkať, lebo pálil a on čakal a otváral pusu..ale z fľašky ani za svet 🙂 potom sa nechal bez plaču!!! uložiť do kočíka s opierkou za chrbtom a chvíľu sme boli na ulici, neskôr som ho chcela uspať, ale nedal sa 🙂 zaspal mi unavený zničený až o šiestej (hore bol od druhej), myslela som, že pospí hodinku, pohráme sa, okúpem, nakojím zas a zase spánok...ibaže on mi od tej šiestej spí..pred chvíľou som ho dokojila

tinaki1275
6. nov 2010

@monline to je vykon..ze od siestej..jaj co by som za to dala...🙂mne spala dnes rano od deviatej do desiatej ,potom od tretej do piatej ..a vecer na prechadzke od osmej do deviatej ateraz zaspala o jedenastej a vidm to tak maxim. do piatej ..

monline
6. nov 2010

@tinaki1275 ja len dúfam, že bude spať do rána!! bolo by brutálne, keby bol o druhej v noci vyspatý 🙂 asi by som mala ísť aj ja spať pre istotu.

tinaki1275
6. nov 2010

@monline asi mas pravdu ..no pojdem aj aj ..zajtra chcem vstat rano skor a ist s malou cez obed von do pristavu ma byt 22 stupnov,tak oslavime jej 4.mesiace;-)

monline
6. nov 2010

@tinaki1275 gratulujem k 4 mesiacom 🙂 podme spať...dobrú noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre