Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
6. nov 2010

@bambola dobru aj tebe sova..🙂

tinaki1275
6. nov 2010

@monline dobru ..😉

bambola
6. nov 2010

@monline mne to raz mala nedavno spravila 😀 zobudila sa so sirokym usmevom o polnoci 😠 ze ona uz je vybuvana, trvalo mi tri hodiny kym som ju prehovorila na spanok 😠

bambola
6. nov 2010

@tinaki1275 @monline dobru damy 😀

bambola
6. nov 2010

ja este musi byt hore, dnes robim sofera, nasi su v meste na maskarnom 😀

karinnka
7. nov 2010

Prajem krasne rano 🙂

karinnka
7. nov 2010

Prajem krasne rano 🙂

bambola
7. nov 2010

Dobre ranko 🙂

mirka285
7. nov 2010

hallo hallo dievcata,kde ste vsetky?varite nedelny obedik?ja som postavila hovadziu polievku a v trube sa mi zapekaju kracie stehna so sampinonmi a syrom,este ryzu a som hotova 😉 teda vlastne nie som,poobede este upeciem tvarohovu strudlu,teda dve,lebo zajtra cakam kolegyne z byvalej roboty 🙂

aalexis007
7. nov 2010

Dobré ránko 🙂 Ale my sme hore už od pol 6 a malému sa vôbec nechce spinkať 😉 Stihli sme navariť dobrý obedík, boli sme vonku na hodinku a už sme sa aj napapkali.

mirka285
7. nov 2010

@aalexis007 tak ty si aka sikovnica 😉

aalexis007
7. nov 2010

Takýto fešák som bol dneska na prechádzke 🙂

mirka285
7. nov 2010

si ho vyparadila 🙂 peknucki ste spolu.

monline
7. nov 2010

krásnu nedeľu prajem
tak včera som mala obavu ako mi bude Daniel spať, kedže zaspal už o šiestej..ked som šla spať, prebalila som ho, to ho zobudilo, tak som ho nakojila, zaspal hned...spinkal do rána, presnejšie- o šiestej som kojila a spal do deviatej..takže super 🙂

maxara
7. nov 2010

Ranko, vidim ze tu panuje nedelna atmosfera.. ja som dnes uz bola vo Velkych Levaroch po stromy do zahrady, dokonca sme po ceste aj zabludili a dali sme to riadnou oklukou (mm bol zase najmudrejsi vodic na svete) o 11tej sme uz boli doma aj so zasadenymi stromami a cakali sme svokrovcov na obed. V piatok som uvarila kapustnicu a dnes je akurat dvojdnova, cize najlepsia 😉 no a Ninka prave chopší, tak mam chvilku na vas.. idem docitat vikend

mirka285
7. nov 2010

baby prave som zistila ze mame obidva spodne zuby vonku 😀 😀

monline
7. nov 2010

@mirka285 gratulujem!!! to je úžasné..bez bolesti, bez plakania, úplnou náhodou vyjdené dva zúbky..bodaj by takýto hladký pribeh mali zúbky aj u nás 🙂
Miri- a teraz si musíš kúpiť nové šaty a rovno dvoje 🙂

monline
7. nov 2010

@aalexis007 krásni ste...vyparádený je Filipko

kafoditka
7. nov 2010

Ahojte 🙂 Bola som s malym na trojhodinovej prechadzke, pekne som vymrzla. Dnes idem robit pre zmenu jablckovu vyzivu a chcela by som si ist zacvicit.
@mirka285 no super, gratulka k zubkom 🙂 A to musela byt Linduska ukazkova ze ani neplakala, vsak? Asi jej pojdu zubky presne tak, ako Tomaskovi, ze ani vediet nebudes.. 😉
@aalexis007 Aky fesak je Filipko 😉

kafoditka
7. nov 2010

@monline
@mirka285 presne to som zabudla dodat, ze za prvy zub by mala mamina dostat nove saty 😉

mirka285
7. nov 2010

ani neviete ako som rada,vsak my sme ani nevedeli ze nam idu zuby 🙂 a saty mi netreba,vsak som uz tento tyzden nakupuvala dost,u nas to bolo asi opacne,najprv saty,potom zuby 😉 fakt vam prajem aby ste takto ponachadzali zubky aj vy..

dominikaa
7. nov 2010

@mirka285 jeej aj ja chcem takto drobcekovi najst zubky bez bolesti 🙂 vcera som s vami teda dlho nepotiahla,prisiel mm ze ideme spat uz je vela hodin vypol som ti net 😠

denisse
7. nov 2010

@mirka285
mirka, gratulujem ... to by sa nam nemohlo stat, ze by sme o tom nevedeli 😀
ta tvoja linda je proste neuveritelna, az neskutocna ... ja som o takom dietati este ani nepocula, nieto ze by som ho videla a uz vobec nie mala doma 😀

mirka285
7. nov 2010

@denisse deniska neboj,to sa zase obrati,mna urcite bude jedovat v niecom inom,cim vy ladno preplavate 🙂 baby tak ja som isla von,ze zoberiem malu v tom nosici ci co to je a myslite ze v tom chcela byt?pacilo sa jej tam presne 10 minut,stihli sme stratit topanocku a mne skoro odisiel chrbat tak sme sa po pol hodinke vratili domov na strudlu a kavu..

denisse
7. nov 2010

@mirka285
ani barunka velmi v tom nosici nechce byt ... a tiez ma z toho boli chrbat ... som dufala, ze to dost vyuzijeme, ale teraz sa obavam, ze velmi nie ...

maxara
7. nov 2010

@mirka285 suuupeeeer, gratulujem..
Musim ta verejne pochvalit, aka si ukazkova 😉 zubky som mala v IPcke hned tusim ako vysli 😀

merikac
7. nov 2010

@mirka285 tak ta malinka mrzutost spred dvoch dni to bolo ono?? to len tak kratucko vas potrapila?? teeeda vy ste si dobre dietatko urobili 😵 ..gratulky a kobom naraz...- zubkom 😉

maxara
7. nov 2010

@erytrea @jaruska8 @petrap001 @silvia.vesela @dugyna @dominikaa @adelaine @nununka @miki060707 @katty17 @nina88 @liluu @stanka33 @tatianka.g @lela1809 @tinka349 @sunnygirl @luminkasp @bellablonde
Baby, chybaju mi od vas udaje do nasej tabulecky julovciatok.. tak posledna vyzva na doplnenie mier v tretom mesiaci a datumu prveho zubku 😉 POPROSIM DO IP

sunnygirl
7. nov 2010

@maxara poprosím link na tú tabuľku, ďakujem 🙂

mirka285
7. nov 2010

@sunnygirl tabulka je v nasom albume julovciat...

maxara
7. nov 2010

@sunnygirl a ty si uz zabudla, kde tabulka byva??? 😕
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre