Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
7. nov 2010

@janka256 ja som mala od Anity vraj jedny z najlepsich ,moj dr.mi ich zakazal pred ukoncenim sestonedelia..dala som si ich ale 2-3x lepsie mi to drzalo stehy po sekcii ..ale mne brusko nastastie zmizlo samo ..teda ostalo este asi 1,5 kg vahy a cele je to na bruchu ale nie je to nastastie take zle..ale kamoska nosila tie nohavicky az tri mesiace a vraj pomohli ..tak to hadam skus..

ericica
7. nov 2010

@ywett ja len kojim a minule som skusala dat par lyzic tej prvej mrkvy od hami ale malu z nej napinalo tak som si povedala ze este pockam do konca decembra a vtedy skusim znovu....vsak ked jej staci mlieko nebudem do nej tlacit nasilu 🙂

tinaki1275
7. nov 2010

@monline neprehanaj take zle to urcite nie je..😉

monline
7. nov 2010

@tinaki1275 lebo to maskujem..ale mám brucho väčšie, takže konfekcia mi nie je dobrá..to, čo mi je na zadku dobré nezapnem, to čo zapnem, mi na zadku lieta

ywett
7. nov 2010

@ericica
dokedy by malo stacit len mlieco? nemate nejake dobre linky na prikrmy a kedy s nimi zacat?

bambola
7. nov 2010

@mirka285 mirka ak mas taky nosic ktorym ide dieta dopredu tvarickou tak ten nielenze je zly pre dieta ale aj pre tvoj chrbat pretoze musis vyrovnavat balans a tym padom sa zaklanas a teda boli chrbat 😒 a aj mala ma tak neprirodzene do luku chrbticu, mozno preto sa jej to nepacilo 🙄 preto su odporucane tie ergonomocke nosice ako manduca a liliputi. ja som v manduce nosila uz niekolko hodin a chrbat ma vobec nebolel (za to nohy ano 😀 )

janka256
7. nov 2010

@tinaki1275 a aku velkost si mam kupit ked pred tehotenstvom som nosila XL ale este pred prvou dcerkou som nosila velkost M-L 😒

strasska
7. nov 2010

Ahojte, tak ja chcem len pozdravit....mala som tu na vikend kamosky, tak som si oddychla 😉 a
@tinaki1275 Julka chce zablahozelat kamoske do Grecka, ze vsetko naj...a posiela uslintany boztek 😵

a este novinka, ze uz sa aj my otacame...aj ked rehab.sestricke bude nestastna 😖

mirka285
7. nov 2010

@bambola a pozrela si ten link na ten nosic co mam?ono v nom mozes nosit dieta v troch poziciach,aj na boku a tvarou ku mne..ja sa v tom nevyznam,myslis ze je zly?ja som myslela ze ked si dam do neho malu tvarou ku mne tak tam nebude chciet byt ani tych desat minut ☹
@janka256 ja som nosila pas cele sestonedelie,a urcite mi pomohol,lebo ja nemam brucho,aj ked mam este kila navyse...ale teraz ti uz nepomoze,podla mna to je teraz zbytocna investicia...uz si od porodu viac ako styri mesiace,tu kozu trebalo stahovat hned teraz uz jedine cvicenim...

tinaki1275
7. nov 2010

@janka256 skus mrknut na stranku www.anita.sk.tam sa myslim pisalo aj ako vyberat velkost ..ja som mala tu najmensiu .ale myslim ze mas kupit taku aku si mala pred porodom ..kazdopadne su velmi kvalitne..ale hadam by bolo dobre ist niekam do predajne a aj vyskusat kedze zvycajne to nie je lacna zalezitost ..tie moje stali 36 eur..ale existuju aj lacnejsie tieto su vraj asi naj...

tinaki1275
7. nov 2010

@strasska dakujeme Julke za boztek🙂)posielame jeden naspat 🙂 a preco bude rehabka nestastna? ved to je fajn ze sa otaca ci nie?

tinaki1275
7. nov 2010

@janka256 v tom mam Mirka pravdu ze je trochu neskoro potom su tzv.funkcne stahovacie nohavicky ..tie ale podla mna su len aby si lepsie vyzerala v obleceni a stahli ta pod saty ..

bambola
7. nov 2010

@mirka285 ano teraz som si kukla na ten link, podla mna je to tak ako pise tinaki, ze tie ergonomicke nosice maju vahu dietata na bedrach vdaka tomu bedrovemu pasu a pri tomto nosici co mas linda visi ako keby za ritku ci cikulu, vies, ze nema nicim podoprety zadocek, snad ma chapes. pri tom bedrovom pase deti akokeby sedia.
skus pozriet sem latkoveplienky.sk pani ma obchod tu v dubravke na konci na agatovej, mozes si tam vyskusat manducu a myslim, ze aj poziciava (alebo som to videla inde?)

janka256
7. nov 2010

@tinaki1275
@mirka285 ja som skor nemohla kedze som po tretom cisaraku a este teraz ma ten rez boli bala som sa aby sa mi nieco nestalo takze asi budu stacit iba take pod saty obycajne nie?

mirka285
7. nov 2010

@bambola dik,som hovorila sestre ze sa mi nepozdava a tava ma zrusila ze vsak je dobry..no bude si musiet ta moja Lindusa zvyknut pekne krasne na kocik,aj tak uz bude zima,tak nech cuci zababusena vo fusaku a nevymysla 🙂

strasska
7. nov 2010

@tinaki1275 no lebo si posiluje prave to silnejsie svalstvo, ona sa na boku napna do takeho luku a potom sa nejako pretoci 😕 no vyzera to krkolomne...ale sak uvidime co povedia na rehabke 😉

mirka285
7. nov 2010

@janka256 ono ti to teraz uz brucho nestiahne,ale ked chces len pod oblecenie aby si nevyzerala bruchata,tak kup si normalne stahujuce nohavicky v obchode so spodnym pradlom a nebude ta to stat tolko penazi..

mirka285
7. nov 2010

@janka256 a chcela som sa ta opytat ako doma,uz lepsie?a ako ste dopadli s tym hladanim vlastneho byvania?

mirka285
7. nov 2010

@ywett vrat sa na stranu 1800 tam mas vsetko o prikrmoch..

bambola
7. nov 2010

@mirka285 mirka a ako v sportaku? tam to nieje lepsie?

tinaki1275
7. nov 2010

@strasska jaj to je akrobatka😉 no dobre si to na vas vymyslela 🙂neboj bude dobre,ja mam pocit ze to ti neurologovia a ortopedi a tymi detickami trochu prehanaju .. 😒 myslim ze je super ze sa pretaca to je kadopadne pokrok ...zvycajne sa maju pretacat az v 6-tom mesiaci myslim..to len nase julovciatka su take sikovne 😀

ywett
7. nov 2010

@mirka285
diky za instrukcieeee

tinaki1275
7. nov 2010

@janka256 urcite budu stacit aj klasicke stahovacie..a hadam trochu pocvicit este ..🙂

mirka285
7. nov 2010

@bambola ta moja herecka vobec neni kocikova.ked bola mala tak v pohode lebo spala a teraz ked nezaspi tak tam nechce byt 😒 a k tomu doma kludne lezi na posteli aj dve hodiny a hra sa s hrazdickou..v sportiaku je to lepsie len o to ze ju mozem hore dole polohovat cim ju trochu vzdy zabavim....

strasska
7. nov 2010

@tinaki1275 tak u nas to zial neprehanaju...vlastne som na na rehabku isla z vlastnej iniciativy, lebo sa mi nepacilo, ako sa kruti 😖
Ak by sa to nepodchytilo, mohla Julka skoncit s velmi silnou skoliozou ☹
Ale este mame pred sebou aj tak kopec roboty 😒

tinaki1275
7. nov 2010

@mirka285 ja uz vidim lindusu ako nejaku 8-mesacnu ako ti chodi 😀 ..to len aby si ju nenutila sediet v kociari .. 😀

mirka285
7. nov 2010

@tinaki1275 🙂 no Tomas zacal chodit ako rocny ale zato plienky nosil do 2,5 roka a do troch rokov ani moc nerozpraval,tak ja hlavne dufam ze tato moja babulka bude ukecanejsia vsak je nejaka baba predsa 🙂 inak u nas je burka jak hovado,spomaluje mi to net,takze sa s vami lucim lebo ma to znervoznuje,pa 😉

tinaki1275
7. nov 2010

@strasska a tak to je ine,ved vies aj sama posudit kedy nieco nie je v poriadku ..dufam ze bude v pohode..tak len cvicte.. 😕

ywett
7. nov 2010

Baby
kocka z inej temy mi odporucila tuto stranku a je super, neviem, ci poznate, ale nasla som tam, co som hladala:
http://www.kojeni.net/

tinaki1275
7. nov 2010

@ywett skvela stranka,akurat tam citam o prikrmoch ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre