Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
7. nov 2010

ja miznem spat....dobru prajem vsetkym🙂))

sunnygirl
8. nov 2010

@maxara 3 mes. 64cm a rovných 5 kg a bez zúbku :o))) mrzí ma, že som to hodila ako poznámku k tabuľke, som ako hotentót 😅

inak pozerám, že ja mám drobca oproti vám všetkým 🙂

sunnygirl
8. nov 2010

Dobré ránko prajem, 🙂
aj keď bude vraj celý týždeň hnusne a upršano.

chcem sa vás opýtať na vlasy po pôrode. Začali mi veľmi vypadávať a neviem, či je to preto, že po pôrode, alebo že je prechodné obdobie. Nikdy mi tak veľmi nevypadávali 😖

elenka.k
8. nov 2010

nie som samá, čo tak skoro vstávam................asi už kolo tej 5:00 a to každé

elenka.k
8. nov 2010

aj mne tak vypadávajú aj po Eli, chýbajú nejaké tie vitamíny

elenka.k
8. nov 2010

švagriná tvrdí, že to odtoho, že sa menej česem, to je síce pravda, že moc nestíham, ale asi je to blbosť, ináč Marko zase zaspal a ja teraz čo? ani zaspať(za chvíľu vstane Eli), dám sa do upratovania takého na oko tomu hovorím. Dnes idem k dr. na pľúcne aj ušné, aj k obvodnej - ak bude všetko ok, nech ho môžu konečne zaočkovať, zase celý deň odfláknem po nemocniciac lebo sú 3 na rôznych miestach, šak čo tréning..................... s dvomi deťmi 😝

lulu1983
8. nov 2010

bre ranko: risko buntosi uz od stvrtej.. vyzeram ako angorak... 😉 krasny den vsetkym julovkam a krasnym dietakom

lela1809
8. nov 2010

bre ranko 😉
@mirka285 gratulujeme k zubkom 😉
@merikac tak Emmka je sikulka 😀 nozky jej chutia 😉
@monline tak aj Danielkovi zda sa idu zubky 🙂 co nevidiet sa docitam ze ste uz zubaty 🙂

luminkasp
8. nov 2010

@sunnygirl aj mne uz vypadla aspon polovica vlasov 😢 , pri tere mi az tak nepadali, myslim, ze je to normalne, a oni by ti zas mali potom dorast, budeme vyzerat ako male deti, ked zacnu rast 😉

luminkasp
8. nov 2010

@strasska ako si na to prisla ty sama?

sarai
8. nov 2010

@mirka285 moja tiez nie je kocikova. zo zaciatku to bolo presne tak isto, ze spala. ale odkedy je zvedava, tak tam nechce vydrzat. a ani sportiak moc nepomaha. no ked ju dam do sedacky a tak ju kocikujem, tak vydrzi pekne. a ked bude sediet, tak sa jej hadam bude pacit uz aj ten sportiak.
inac to nositko, ja mam manducu a tiez som si myslela, ze tvarou ku mne sa jej to nebude pozdavat. ale je v nej velmi rada. normalne sa pokuka a potom zaspi a vie tam spat aj vyse hodiny.

sarai
8. nov 2010

ahojte, ako vidim, tak uz viacerym rastu zubky. kto uz vsetko ma? a hlavne, ako vam vychadzali? moja nada je zo 3 dni taka nervoznejsia a mala aj trochu zvysenu teplotu vecer. no dasno nema cervene ani opuchnute. tak o zuby asi nejde.

lela1809
8. nov 2010

@sarai .. nasa Laura je od minuleho tyzdna mrzuta a stale vsetko dava do pusy...najradsej rucicky... a stale slinta... zubok zatial nie je... tak cakame... a ma hnacky... tak mozno ide o zubky...uvidime 🙂

bambola
8. nov 2010

Dobre ranko vospolok 🙂

von je otrasne, som zvedava ako malu zabavim na cely den 😉 ale chystam sa upratovat lebo som minuly tyzden kvoli uceniu vobec nestihala. Uz ste umyvali okna?
@mirka285 gratulujem k zubkom. vcera som sa pristihla ako malej otvaram papulku ci tam aj ona uz nejake nema 😀

inak dnes ma moja bobka presne 4 mesiace 😵

janka256
8. nov 2010

@mirka285 napisala som ti do sukromnej 🙂

sarai
8. nov 2010

@lela1809 moja si ruky olizuje uz dlho a slinta pri tom poriadne. no hnacky ma teraz tiez tak zo 2 dni. tak uvidim, co sa z toho vykluje.

carrie84
8. nov 2010

Dobre rano, babulky 🙂

Tak dnes je pekne hnusne vonku! 😒 Ja mam tiez naladu pod psa. Ked to takto pojde dalej o chvilu budem plesata a este som sa zobudila s brutal bolestivou hrcou v prsniku 😒 😠 A mm ma home office - takze robi z domu 😝 Nie zeby som nebola rada, ze je doma, ale tie reci okolo .... @maxara - maxi, predpokladam, ze ty ma v tomto chapes. 😀

aalexis007
8. nov 2010

Ahojte, aké lieky môžem brať od bolesti keď stále len kojím ???

katka55
8. nov 2010

@bambola to fakt? aj my mame presne dnes 4 mesiace. dufam, ze si este aj rodina na kramaroch 😕

bambola
8. nov 2010

@aalexis007 paralen 😉

bambola
8. nov 2010

@katka55 jej, to je super, tak gratulujem 🙂 nie nie ja som rodila na antolskej 😉 vidim, ze na obrazku mate take bodynko ako mame my 😀

katka55
8. nov 2010

@bambola aj my vam gratulujeme 😉 akurat kukam, ze som napisala rodina namiesto rodila... hát, nevadi 😀

lela1809
8. nov 2010

@sarai no uz sa nam to zacina 🙂 zubky idu von 😀 vecer spinkate??? ci Nadka aj zle spinka???

ozaj kocky nemate problem so spinkanim v kociku po zotmeni??? nam Laura nechce spinkat vonku ked sa zotmie... a ked sme na prechadzke tak musime rezkym krokom domov...

bambola
8. nov 2010

@katka55 no vsak som chvilku rozmyslala ze co si napisala ale pochopila som 😀

bambola
8. nov 2010

@lela1809 ja som zistila teraz ako sme sli do BB tak, ze mala nechce spat v autosedacke ked je tma, resp nezaspi ale velmi place ☹ co nechapem lebo doteraz hned ako sa auto pohlo tak zalomila aj na tri hodiny. 😒

tinaki1275
8. nov 2010

@bambola blahozelame!!!! to upratovanie musim stihnut dnes aja ja..a vobec sa mi nechce..☹

lela1809
8. nov 2010

@bambola ano ano aj v autosedacke... a cim dalej tym bude skor tma tak neviem ako ju zabavim do siedmej do kupania...
gratulujeme k 4mesiacom 😉

merikac
8. nov 2010

@lela1809 no ahoj,,ty tu mas riadnu absenciu,,, 😉

zuzik1983
8. nov 2010

@lela1809 presne to som vcera zistila aj ja,cez den v kociku aj spinka,ale ak sa uz zotmelo,tak kricala

lela1809
8. nov 2010

@merikac ano ano... velku...nejak som nestihala... a zacali sme aj plavat tak 2x do tyzdna mam cely den zaplneny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre