Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
9. nov 2010

@lulu1983 😀 tak to som rada, ze Ninka nebola jedina s chlpatymi usami 😀 uz jej z usiek vypadali,ale na krizoch ich este trosku ma.. to zdedila po mm kamasle 😀 sa mu vzdy vysmievam, lebo on ma chlpy presne tak narastene, ze od clenkov po pas a na pase ma normalne ciaru, ze pokial ma tie chlpy a za ciarou uz ani clpok, potom az na hrudi 😀 tak som mu povedala, ze by si obcas mohol vyzliect tie kamasle, aspon ked sa ide sprchovat 😀 no a chudatko moje malinke ich po nom este aj zdedi.. a to ja mam nohy prakticky nezarastajuce, aj ked mam na nich chlpy, tak mi ich ani nie je poriadne vidno 😅 to som rada.. tak toto aspon mohla po mne zdedit

kafoditka
9. nov 2010

Ahojte 🙂
@maxara no maxi hned zrana som sa pobavila na plutvovom pribehu 😀 Dakujem 😉
@mirka285 ani ja netusim, o koho ide.. asi malo citam tlač 😒

Babule, tie , co so doplacate na socialke dobrovolne pripoistenie, pokracujete aj po prechode na rodicak?? Mne by to od noveho roku robilo 47eur, tak som to zrusila a dala si spatne vyplatit tych 5 mesiacov, co som na materskej. Dostanem cca 80 eur, co ma tesi, teraz pred vianocami sa mi to hodi 😉

sarai
9. nov 2010

@maxara diky, tak to som rada, ze nembudem musiet nad nou stat a cakat, kym sa vycika.

maxara
9. nov 2010

@sarai 😀 to si neviem ani predstavit.. len nezabudni, ze musis poriadne predtym vyumyvat kazdy zahybcek

@kafoditka nemas zac 😉

sarai
9. nov 2010

@maxara jasne 🙂

mirka285
9. nov 2010

Ernest Valko,zastupoval zname kauzy ako Duckeho zmenky,Tipos a pod.

kafoditka
9. nov 2010

@mirka285 uz som ho kukla v Topkach

zuzik1983
9. nov 2010

@kafoditka ved aj ja som nad tym rozmyslala,ze co dalej ci sa to oplati.a podla coho to vyratali tu sumu?

sarai
9. nov 2010

baby, v com vsetkom je lepok? co budete davat detom najskor?

mirka285
9. nov 2010

@sarai mne kazala doktorka chlebovu korku nech dam malej zuzlat.

kafoditka
9. nov 2010

@zuzik1983 teraz, ked si na materskej, tak je ta suma mensia, lebo urcitu ciastku ti plati zamestnavatel. Ale po prechode na rodicak uz nema s tebou zamestnavatel nic spolocne, tak si plnu sumu musis platit sama. Mne je skoro 50 eur fakt vela, tak som to zrusila. Ale ked mas dobru pediatricku a je ochotna ti aspon kazdy druhy mesiac vypisat OCR, tak sa ti oplati v tom pokracovat, kedze za jednu OCR dostanes cca 100 eur a do mesiaca mozes ist na dve OCRky..

zuzik1983
9. nov 2010

@kafoditka mne zamestnavatel neplati nic,lebo mi skoncila zmluva,predtym nez som nastupila na matersku.no veru je to dost.sice pediatricka je mamina znama,ale asi by mi bolo sproste pytat kazdy mesiac ocr,aj ked malej nic nebude.no uvidim,asi s tym tiez skoncim

carrie84
9. nov 2010

@mirka285 / prave citam o valkovi. Dost desive, ak to bolo kvoli praci 😒
@maxara - Vidis, ani plutvy nedokazu zakryt, ze si kocka! 😀

sarai
9. nov 2010

@mirka285 a kedy ju skusis dat?

mirka285
9. nov 2010

uz som jej ju dva krat dala...tak mi kazala dokina..

sarai
9. nov 2010

ty kojis, ze? davala si este nieco ine? biomrkvu si pamatam, ale uz aj nieco prikrmujes? sranda, ako sa to u kazdeho doktora lisi. mne doktor vravel, ze mam len kojit do 6. mesiaca.

mirka285
9. nov 2010

@sarai ale ja nekojim,moja dieta je od narodenia na UM...

sarai
9. nov 2010

@mirka285 fakt? myslela som si, ze kojis. tak som si to asi pomylila.

mirka285
9. nov 2010

@sarai ja uz davam aj zeleninu,mrkva,zemiak,cukina,brokolica,a maso-kuracie,kralicie,a aj tu korka chlebovu.ale ked kojis,mas cas,kludne s tym este pockaj do 6.mesiaca....

lenkaaninka
9. nov 2010

@maxara neboj moja náš malý má tmavé chlpky nad ritkou taký široký pas 😀 opičiačik no čo ti budem hovoriť

malinkému chutilo od hipp od 4.mes jemná zeleninka s ryžou a dneska mu robím mrvu s ryžou a brokolicovým vývarom to zriedim uvidím čo z toho bude 😉

kafoditka
9. nov 2010

@lenkaaninka presne tu hippku jarna zelenina s ryzou maly tak jedol, ze som mu nestihala davat a este pri tom mlaskal a rozhadzoval rukami a nohami ako vo vytrzeni 😀 😀

sarai
9. nov 2010

@mirka285 prikrmovat este nechcem, len sem-tam mozno nieco skusit. ten lepok ze je dobre dat uz medzi 4-6 mesiacom popri kojeni. preto sa pytam.

lenkaaninka
9. nov 2010

@kafoditka ono to je také sladkavé ale ja bych to nejedla 😝 hlavne že im chutí...
na ranajky mal vyživku mahrulovú lebo ráno mi mliečko nechce a teraz je v kočíku 😀

kafoditka
9. nov 2010

@mirka285 vies co ma napadlo, ked das Lindusu do fusaku a bude v sportovom, co jej oblecies? Lebo ja pochybujem, ze pri tom ako nase deti sibrinkuju rukami, ze ich budu mat pichnute vo fusaku popri tele. Som rozmyslala, ze mu kupim nejaku bundicku alebo co.. len overal mu nebude stacit, sak mu bude kosa ked mu budu trcat ramena a ruky..

erytrea
9. nov 2010

ahojte kocky, trosku sa Vam pochvalim 😵 boli sme sa nedavno fotit a toto je darcek k mojim narodkam 😎 😉 🙂

alllexa
9. nov 2010

@maxara - kokos, to su aki pakovia, ze vam v Egypte vzali tie veci! By ma porazilo... A k tomu este tie chlipne pohlady, brr.

@sarai - mne sa zda, ze tie, co koja, maju zacat s prikrmami neskor, ani mne doki este nic nehovorila o prikrmoch...

@kafoditka - jej, to je super, ze Ti tak papka🙂 Zelenina vraj nebyva u deti moc oblubena🙂

Ja sa stale blbo citim, od stvrtka som nachladnuta, tak ani nejdem von:( Skoda, ked vyzera, ze dnes este bude vonku pekne slnecno. Maly mal tiez nejake sopliky, tak sme v noci odsavali. Ale zda sa, ze uz je v poriadku. Akurat musime este zajst na kontrolu na chirurgiu so zadockom, ci mu ta vyrazka uz presla, alebo mu to budu musiet vyrezat.

lulu1983
9. nov 2010

@erytrea jej, to je carovne, velmi vkusne 🙂

sarai
9. nov 2010

@alllexa ano, az od toho 6.teho mesiaca mame zacat. ale lepok ze sa ma medzi 4-6 mesiacom najlepsie. ze je to lepsie, aby deco nemalo celiakiu.

mirka285
9. nov 2010

@kafoditka vsak normalne jej obeciem,pancusky,teplaciky ,na vrch jej dam bundicku,a ked budu velke zimy tak ju pichnem do fusaku mozno aj v overali,ale to uvidim az potom v reale,ci sa poti alebo ako jej je..mam je totizto overal este trosku velky,ale tak za taky mesiac jej uz bude..
a som to nepochopila,ako to myslis ze overal mu nebude stacit?

mirka285
9. nov 2010

@erytrea jezis to je milene🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre