Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
9. nov 2010

@denisse aha dobre, vdaka za radu 🙂

mirka285
9. nov 2010

@carrie84 aj ja zboznujem Egypt,straaasne by som chcela ist do Hotela Citadel Azur v Hurghade,ten je proste neskutocny,normalne z neho odpadavam 😀

bambola
9. nov 2010

dievcata tei co kojite, ja si tu veselo papam mandarinky a az vcera mi doslo, ze by som nemala, sak citrus nie? 😕 vy uz jete citrusy?

maxara
9. nov 2010

@oacka no tak potom mi uz nic neserviroval.. 😀 😀 😀 lebo den predtym sa mi osuchoval pri veceri o stehno, tak ranajky som poriesila velmi rychlo, vlastne hned ako sme prisli do jedalne sme isli s mm rovno k jedlu, cize nevedel ani kam sa chceme usadit a tak iba vtiral, ze to je dobre a to je dobre.. a ked sme si sadli, tak potom mi doniesol matovy caj, lebo mi bolo nechutne zle z toho ich jedla nechutneho 😀

karinnka
9. nov 2010

Ahojte,tak s tou akciou na Happyfoto som tiez nasrdena,lebo som vcera dokoncovala kalendare ako blba a keby som vedela,ze bude takto predlzena tak stihnem este pofotit viac fotiek a z nich vyberat 😒
Vidim,ze uz veselo prikrmujete,ja by som moju uz tiez zacala,ale pockam az do konca roka a az potom... 🙂 Zacinam nakupovat darceky ale cez net,lebo do obchodov sa mi nechce chodit velmi 🙂
Vcera som bola v KIK a nakupila som si tri tielka s kamienkami kazde po eure a svetrik tiez po eure,tak sa vzdy takto draho odmenim ked idem okolo 😀

sarai
9. nov 2010

@bambola ja som si dala minule tiez mandarinku a malej to nic nespravilo. podla mna sa uz kludne moze

merikac
9. nov 2010

@bambola ja jem uplne vsetko a pohoda, problem s kolikami nemame, tak skusam,,,

merikac
9. nov 2010

@maxara a co nausnicky? uz ste boli, ci idete?

mirka285
9. nov 2010

@merikac urcite este len idu,vsak to by nas uz informovala podrobnejsie,ze co ako prebiehalo...

bambola
9. nov 2010

@merikac mari ani mi tak nejde o koliky ale skor alergie, ja v podstate som tiez jedla doteraz vsetko, len ten citron nie, no a teraz prislo mandarinkovo- pomarancove obdobie a hned som si dala a az potom ma napadlo, ze sak to je tiez citrus. ale jedla som prvykrat cez vikend a nemala ziadny vysyp ani nic, neviem ako sa prejavuje alergia, dufam, ze sa neprejavi az v puberte 😠 jedine co som este nejedla je kapusta a ani nebudem lebo sa uz strasne tesim na vianocnu kapustnicu tak si potom vychutnam 😝 😝 😀

merikac
9. nov 2010

@mirka285 ved, sa mi to nejako nezda,ziadne info 😕 ...ale zostala som v pomykove, ze konikuje

bambola
9. nov 2010

chcela som ist von a ta moja potvorka zaspala pri kojeni, tak som ju ulozila do postielky, ze to sa mi hned zobudi ked ju polozim a navyse do postielky a ona si veselo drichme dalej 😠 no tak ju nebudem predsa budit

mojalili
9. nov 2010

@bambola Ja si robim stale caj s citronom a nic....ak sa Matka nevyhadzala, nevidis reakciu, tak by to nemal byt problem...

Ahojte dievcata 😀

@karinnka JA som tiez nasrata na HAppyfoto, pretoze chcem dat vyvolat fotky a nechce mi to zobrat, ze nie su v JPG fotene, pritom vsetky fotky su v JPG....neviem, ci im to tam hrabe... 😠

NO kočky, sme riadny zubatci, ale myslela som,z e bude pokoj, maly dostal obrovsku nadchu, teraz nez zaspal mal zvysenu teplotu, tak neviem co s nim, ci sa hrabat k lekarovi, lebo nadchu ma uz mesiac, ale toto je brutal nadcha...musel mat aj vyvysene pod hlavou, aby mohol spat... ☹

mojalili
9. nov 2010

Kurnik, ten moj PC blbne, 3x mi to iste sem napisal, tak musim to mazat a napisat vam nieco ine, nech sa nehnevate.

mojalili
9. nov 2010

@mirka285 Mirka, bola som v HUrgade snad 5x, ale lutujem, ze som videla len letisko 😒 teraz by dobre padlo teplucko Maledivy alebo Australia.... 🙂

kafoditka
9. nov 2010

Baby, tak som si odskocila do Lidlu a kupila som malemu uplne svetovu zimnu bundicku za 10euri 🙂

@mojalili
@mirka285 jaaaaj baby, veruze by som brala aspon tyzden lenosenia v teplucku s drinkom v ruke 😉

oacka
9. nov 2010

@mojalili ja som mala ten istý problém, písala som im,že čo to a odpísali mi,že v názve fotiek nesmie byť diakritika ani čiarky, bodky a pod. asi len tá čiarka dole môže byť. alebo že sú fotky veľké.

kafoditka
9. nov 2010

kuk:

denisse
9. nov 2010

@kafoditka
jeej, aky frajer .. zlatucky je 🙂

mirka285
9. nov 2010

@kafoditka tazky cavo 🙂 aj s kozusinkou,no je skratka in.....

tinaki1275
9. nov 2010

@maxara jezis tak zase si zabodovala.. 😀 tak toto sa to na Krete nemoze stat..🙂teba mat ako klientku z cestovky tak sa asi zapotim 😀

tinaki1275
9. nov 2010

ja som rada ze tu akciu na kalendare predlzili...nestihla som to ..tak mam teraz aspon kopu casu ..🙂
baby my mame stale teplo ..je to az divne..lebo v novembri uz nezvykne byt ktovieake pocasie..ale teraz som sa bola prejst s malou v zahrade a boli s,e len kratkom rukave..je tu tak 23 stupnov dnes...no dufam ze mi neprechladla ze som to neprehnala ale zdalo sa mi teplo .. 😒

tinaki1275
9. nov 2010

@kafoditka super frajer..🙂

tinaki1275
9. nov 2010

@bambola chcela som sa ta opytat ,dnes som po dlhej dobe vytiahla manducu ,a mala samozrejme bola z nej dost nervozna..odvykla si .. 😒 tak ju budem musiet davat do nej kazdy den aspon na chvilku aby si zase zvykla..ale zda sa mi ze uz jej hadam ani nie je treba tu novorodenecku vlozku ..ty ju este mas?inac som citala niekde na nemeckom nete ze vzdycky medzitym tym prechodom z novorodeneckou vlozkou a bez nej je isty cas kde dietatu manduca nevyhovuje..ze je to ako by ze nema este dost dlhe nozky aby bolo pohodlne bez vlozky ale vlozka uz tlaci .. tak neviem dufam ze to nenastane teraz ked ju budem potrebovat .. 😒 my mame okolo 6kg a zda sa mi ze to je hranica na tu vlozku ..aj ked to podla mna skor zavisi od vysky dietata..kolko ma teraz Matka?

kafoditka
9. nov 2010

babulky dakujem, 🙂 utekam zasa von s malym, sused opat vrta.. 😠 😠

lulu1983
9. nov 2010

@tinaki1275 si pracovala ako delegatka aj pre niektoru slovensku cestovku?

lulu1983
9. nov 2010

@kafoditka fesak.. pozor na baby 🙂

tinaki1275
9. nov 2010

@lulu1983 pracovala som pre Koalu , jednu okruzku som robila aj pre Senecu .a kosicky IQ servis..a este som saturu zaskakovala ich delegata..ked nemohol ..

lulu1983
9. nov 2010

@tinaki1275 fiiha za koalu a senecu si robila este za povodnych majitelov, ci uz za vargovcov?

lenuss84
9. nov 2010

@bambola ahoj.ja myslim ze ak sa mala nevysypala/tak sa podla dokiny prejavuje alergia/ tak mozes citrusy dalej.ved nezjes naraz kilo.ja tiez pijem citronovy caj.a idem si dat pomarance mam na ne uz strasnu chut.a kapustu som tiez este nejedla.ale idem si dat zajtra kapustnicu.a inak som jedla uz aj hrachovu polievku,fazulovu aj sosovicovu.a nic.

bambola
9. nov 2010

@lenuss84 jaj no hrachovu a fazulovu som jedla mala este ani nemala mesiac 😀 mama si myslela, ze strukoviny su dobre na tvorbu mlieka a tak ked uz bolo navarene tak som zjedla 😀

dakujem za rady, tak si idem hned dat dalsiu mandosku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre