Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
9. nov 2010

@lulu1983 ona az tak malo nevyzera, ale je pravda, ze na Riska sa nechyta 😉

maxara
9. nov 2010

@strasska 😀 to je fakt, ze sladke moc nie, ale zato zerem ine veci.. napr biele rozky.. mnaaaaam tie milujem.. si myslis, ze som tucna z lasky? 😀

@tinaki1275 akoze ma vobec neserie, ako ten magor skoncil, hoci mne to bolo skor smiesne.. ja len, ze ten magor komandoval brutalne tych casnikov, oni boli taki zlati a Emad, sef pekarov, ten bol tiez do mna 😀 tak on mi zase vyberal chudak tie ich sladke dobroty a ja som ich vzdy doniesla mm, lebo ja a sladke.. no tak on mi o nom hovoril, ze je pako.. raz ku mne vecer prisiel (ten osuchovaci Maged) k bazenu, ked som lezala normalne oblecena na lehatku a zacal ma nahovarat, nech opustim Miska, ze ked s nim ostanem, tak si budem zit ako kralovna.. baby ten Maged bol navyse strasne nechutnyyy, mal taky mrtny bedar v strede cela, bol taky sudok gulaty, trochu nakrivo naslapoval, gate mal vytiahnute pomaly az po kozy a v kuse ziapal po tych casnikoch.. a ked sa to vsetko odohralo (toho mal chudak u mna dost za usami) tak som to zavesila tomu manazerovi a isli sme na fakultativny vylet a prisli sme az na veceru. Baby, ja ked som vosla do jedalne, tak vsetci casnici si zacali posuskavat, ukazovat na mna a vsetci ma MENOM zdravili, usmiati, mrkali na mna.. Tak hned mi doslo, ze sa nieco dialo a tak som sa pristavila pri tom Emadovi a on mi povedal, ze konecne som ich zbavila Mageda, ze manazer mu povedal, ze sa na neho stazovali za obtazovanie a Maged vraj vrieskal, ze ja tu slovensku svinu zabijem.. Ze hned vedel, ze to bolo drahe honenie.. 😀 Aj mi ho bolo luto, ale aj nie.. No a na dalsi den sa so mnou nikto nebavil, iba ked som bola niekde za rohom, tak vtedy akoze pohoda a potom som si vsimla, ze ma sleduje ten manazer.. a kazdy, kto sa so mnou bavil bol spucovany.. 😒 tak potom to bolo smutne.. Emad vravel, ze sa ma nemoze nikto ani dotknut a ani prehovorit so mnou ☹

maxara
9. nov 2010

@alllexa ja som tak bola zalubena do Amila v Chorvatsku 😉

tinaki1275
9. nov 2010

@maxara joj ty si akcna...ja sa este teraz smejem...🙂teba dali v egyte urcite na ciernu listinu vsetkych hotelov😉) s ktorou cestovkou si tam bola na dovolenke ?

kafoditka
9. nov 2010

babule podte do sukra ktore mozte...

maxara
9. nov 2010

@tinaki1275 tusim s kartagom.. to sme isli na nejaky lastminute a vybavovala nam ho taka baba z PK

kristip
9. nov 2010

@maxara mozem ti poslat udaje do tabulky? vobec neviem ake.... Dakujem

alllexa
9. nov 2010

@maxara - ja som bola este zalubena napr. do ucitela matematiky a robila som si dopredu vsetky priklady z ucebnice🙂 Ale on ma bral skor ako mudru a nie ako peknu, lebo som nosila okuliare a bola som take skarede kacatko🙂

maxara
9. nov 2010

@kristip no mozes.. tabulka je v julovkach a ked ta tam dam, tak ocakavam, ze potom mi budes automaticky posielat ostatne udaje.. kedze tam momentalne nie si, potrebujem datum a miery pri narodeni a miery v tretom mesiaci a potom neskor v siestom, deviatom a dvanastom.. a sledujeme este datumy prveho zubku, prveho kroku a prveho mama

maxara
9. nov 2010

@alllexa no tak takto som bola pozaluboavna furt do niekoho 😀 na zakladke len takto a neskor som vedome hrala, ze neviem o niekoho naklonnosti a tak.. 😀 😀 😀

tinaki1275
9. nov 2010

@kafoditka ozaj pisali mi s kiddy ze rozdiely medzi energy pro(do 4 rokov) a guardian pro (do 12 rokov) su
-kiddy guardian je mozne prestavat do vysky a sirky, kiddy energy len do vysky. kiddy energy je mozne pouzit len vylucne s zapinacou poistkou, kiddy guardian je do 4 rokov pouzitelny s zapinacou poistkou, potom sa sedacka moze pouzit bez zapinacej poistky potom sa zapina len pasom a vraj nie je problem aj s mensim dietatom v tej vacsej kedze sa da upravit sirka...-dufam ze som to dobre prelozila..🙂ale ja som rozhodnuta ze vezmem ten guardian...
aj tak si to ale pozriem niekde v dobrej predajni v nemecku kde mi to budu moct predviest a vysvetlit..😉..a le to bude az v januari ..

kafoditka
9. nov 2010

@tinaki1275 jeej dakujem, zlata si, ja si ju pojdem tiez este okuknut a nechat si vysvetlit 😉

merikac
9. nov 2010

@bambola siltovka, to je aj moje 😀 + a ja ze si nikto nevsimne, ale ak by to bola taka vsimava mamina ko ty, tak by ma odhalila 😉

merikac
9. nov 2010

@alllexa bio mrkva sa nam uz minula- mensia uz uvedla,,tak kupujem normalne cerstvu zeleninu v tescu alebo lidli,,,a masko zamrazujem surove, najkrajam na kocky ,zabalim po prar kociek a dam zamrazit (proste nachystam si to tak, aby som uz pred varenim s tym nemala robotu a len supla do vody) pred varenim,len oplachnem pod vodou aby sa mi to dobre odbalilo a dam take zamrznute do vody uvarit so zeleninou

oacka
9. nov 2010

@merikac koľko príkrmu zje malá za deň? my sme dnes mali zemiak,ale nechutil...ale narvala som ho do nej. 😀

merikac
9. nov 2010

@maxara tak tomu sa povie smola, lebo viem, ze clovek uz rano vstava snervozitou, ako sa to zvladne a ...... z toho ☹ ,,,ale hadam to tak pre nieco malo byt,, 😉 ,neviem ci by som dala prepichovat uska zarovno s ockovanim- ked vidim ako sa stym Emma zle pasuje- dnes je cely den placliva, nechce jest,,nosi sa len na rukach a tisne sa na mna a z nicoho nic sa rozplace ☹ - teraz uz chapem aj tie maminky, ktore su uplne zufale z toho, ked ich deti casto placu- ako napriklad @tinaky1217, alebo @mojalili, viem ze isty cas aj @alexa -in maly tak plakal,,,no ja som si snou uz porevala tiez, ze jej neviem pomoc ☹

maxara
9. nov 2010

@merikac 😒 ja viem.. ta sestricka povedala, ze uvidime, ako to Ninus zvladne, to ockovanie a ze sa nemusim bat, lebo to prepichovanie potom uz s dietatom nic nerobi, len v tej chvili ma proste bibino a potom sa to uz hoji, boli len na dotyk.. no uvidim.. ak bude Ninka po mne, tak ani nebude vediet, ze bola ockovana a ze ma nausnice 😀 mne mama hovorila, ze dr sa vzdy potesila, ked sme isli na ockovanie alebo na krv, lebo to islo veeeelmi hladko.. posadili ma na ten stol, sestricka mi na jednej strane kvakala kacickou a nieco trepala a ja otocena na stranu, kde ma dr ockovala alebo brala krv, pozerala som si na to a nic.. ani rev ani slovo.. povedali, ze bude boliet, ze ma pichne vcelicka, tak som cakala.. ale tiez mi je Ninocky luto kd placka.. ☹ tak snad bude v tomto naozaj po mne

oacka
9. nov 2010

@merikac nám nechcela doktorka v jeden deň brať krv a prepichovať uši. že je to veľký stres pre malú... a veru bol...

maxara
9. nov 2010

ozaj este detail @cigaretka5 sorry, ze ta atakujem za udaje do tabulky.. neviem preco som si myslela, ze ich nemam, ked ich mam 😀

merikac
9. nov 2010

@oacka zemiak samotny som jej nedavala, zacala som mrkvou a do tej som pridala zemiak, neskor brokolicu, neskor miesto zemiaku, karfiol a tak to striedam,,,a kolkko toho presne je- to neviem,,ale viem ze spapa napriklad malinku mrkvu, polovicku stredneho zemiaku,2 male ruzicky brokolice, vychadza to tak do polovice misky, ,,,ked jej pridam aj masko,,tak viem, ze je toho viac a este mi zostava - skusala som jej to dat neskor, alebo na druhy den,ale ona to nechcela, vzdy mi zje len cerstvo navarene- ,,,,napriklad dnes zjedla len 5 lyziciek a nechcela viac,,rozplakala sa

merikac
9. nov 2010

@maxara ku podivu ani Emma neplakala, ked ju pichali,,,ale az dnes......no ja som rada za kazde babo ktore to dobre zanasa a baby napisu, ze boli bez teploty, pripadne len so zvysenou a vsetko bolo ok- tak dufam, ze budete patrit do tetjto skupinky stastlivcov 😉 ,,,,,,,,,,ja mam pocit akoby malu bolela bud hlava alebo nohy,,je taka otravena a z nicoho nic spusti strasny plac, co som neni vobec u nej zvyknuta,,,,

oacka
9. nov 2010

@merikac aj ja som pridala zemiačik do mrvky. zje asi tak akko píšeš, asi aj viac. navarím na obed, trochu zje na obed a potom jej dám ešte aj na olovrant.

cigaretka5
9. nov 2010

@maxara Sa mu zdalo že som tu ich posielala 🙂

maxara
9. nov 2010

@merikac no to dufam aj ja.. 🙂

@cigaretka5 😉 sama nechapem..

maxara
9. nov 2010

😲 😲 😲 baby poculi ste to??? Ze sestricke vypadol novorodenec.. kokos.. keby sa mi taketo nieco stalo, by ma jeblooo a este ze vytuzene babo 46rocnej matky ☹

oacka
9. nov 2010

ženy poraďte, Kika je už od pol piatej unavená,kým ju uspím je päť, pol šiestej,a ona tak zachrápe,že sa zobudí až o tretej ráno. tým pádom ide spať bez večere.... už sa to 2x stalo a dnes zase. mám ju zobudiť na papanie? asi ju zobudím. ani umytá ani prezlečená nie je.... zobudili by ste ju?

bellablonde
9. nov 2010

cauko baby, ani neviem co mam napisat, nemam prehlad vobec o nicom, co sa v nasej teme deje... 😖

teraz som pocuvala spravy, @maxi akoze no comment a vraj je im to luto, dpc! chuda mamina ☹ 😠

@oacka ja tak bezne nechavam Sasenku. Dnes nespala cely den, az vecer okolo pol 5 zalomila uplne vycerpana. Oblecena je ako z prechadzky, ale nejdem ju budit. Necham ju, nech sa zobudi sama.

zrzulka
9. nov 2010

@oacka ja by som nebudila ked ti takto pekne spinka... 😉

@kafoditka jaka svetova bundicka... filipko je frajer v nej...

@maxara no sila aj sa nieco stalo tomu babatku? ☹

@alllexa super zazitky zo zalubenosti 😀 a ako si ta ziskal tm???to by som rada vedela, lebo ako tak citam konkurenciu mal silnu 😉

bellablonde
9. nov 2010

cau Zrzi 🙂
ako sa mas? vladzes stihat s detickami?
lebo ja nie 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre