Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
9. nov 2010

@bellablonde ale potom nič nepriberá....ke´d málo je... a mňa to jej pomalé priberanie desí. a kedy sa sama zobudí?

zrzulka
9. nov 2010

@bellablonde 😀 😀 😀 tak to sme dve ani ja nemam prehlad, reagujem len na poslednych par stran 😀

btw mne maly pravidelne zalomi ked ideme z plavania, dnes sme dokonca isli pesi ked bolo tak krasne tak mi pospal, som sa stavila este v obchode cestou, doma som stihla navarit, zmyt podlahy... a on si sladko buval . nechala som ho v overaliku ale rozopla ho a otvorila na mikro vetranie... ked tak krasne spinka po plavani tusim sa prihlasime aj na dalsi kurz 😀 😀 😀

bellablonde
9. nov 2010

@oacka ale pribera, neboj nic, pekna je zdrava, nic jej nechyba

ja som dnes bola na poradni, mala vazi 5100g, co ti poviem, v 3 mesiacoch mala 5000... a pohoda, neriesim 😉

zrzulka
9. nov 2010

baby co mi posielate ze si ma chcete pridat za priatela ako sa to robi??? ja som mimo z tychto veci... nie neignorujem vas len neviem co mam spravit 😉

oacka
9. nov 2010

@bellablonde ako ste si všimli,aj ja som sa už ukľudnila, 😀 😀 😀 ale dnes som ju po týždni povážila a nič nepribrala...asi je to normál, a aj tak sa mi vidí nejaká väčšia.

oacka
9. nov 2010

@zrzulka takže vy už plávate? u nás je kurz až od pol roka....ale možno by nás zobrali už teraz, lekárka nám to odporúčala,že by sa Kikuša ukľudnila,keď je taká precitlivelá.

bellablonde
9. nov 2010

@zrzulka bozinku, ake idealne, keby kazdy den tak pospinkal, ze?
urcite sa na plavani riadne unavi 🙂 drobec ... a paci sa mu?

kocky, ako vam buvaju deti v kociku? Lebo mne ta moja potvora nechce spat dlhsie ako polhodku.. aj to len na pol oka...a konec prechadzky 😨 ... . Stale sleduje, co sa deje!

zrzulka
9. nov 2010

@oacka nic neboj ked je spokojna tak to neries... ved nemusi kazdy den pribrat... ja ani neviem ci pato pribera ale asi hej lebo dnes mi instruktorka na plavani hovori ze sa jej zda ze je buclatejsi v lickach 😀

zrzulka
9. nov 2010

@bellablonde prvy krat bol v soku ze si aj poplakal ale dva razy bol uz vo svojom zivle... dnes sme uz zacali dokonca s abecedou potapania nevykolajilo ho to... dokonca si logol vody a bol v pohode. a to som sa bala ze bude mrzuty lebo tesne predtym ako sme tam prisli mi zaspal v kociku tak som ho budila... fakt sqele, je to narocne vyzliekanie, seba maleho, obliekanie ale ked vidim na nom akosi to uziva tak to stoji za to, a mam aspon aj ja taku zmenu trosku...ved kam budeme chodit teraz v zime...

maxara
9. nov 2010

kukuk
Oznam:
17.11. 2010 nahlasený štrajk proti zníženiu RP v PK, od 14.00-17:00
primator mesta Pezinok pan Solga prislubil stanok, kotol na varenie caju a vina!!!
hladaju sa dobrovolnici na vypomoc

@oacka ja Ninku kazdy vecer kupem o pol deviatej, cize ak naaaahodou sa stane (asi trikrat sa stalo), ze mi tak tvrdsie zaspi, tak prenosom hore po schodoch sa mi zobudi a ak nie, tak prezliekam do pyzi jemne nesikovne a to ju preberie.. okupkame sa, prsko a buva dalej.. a ked nie, tak este dostane flasku a potom druhe prsko a zaspi na tutata

oacka
9. nov 2010

@bellablonde ja som už nebola s kočíkom na prechádzkae hádam mesiac.... chodíme v klokanke, tam aj pospí, ale chystám sa zobrať ju von v športovej verzii v zvýšenej polohe,aby mohla kukať po svete, lebo inak len reve.

maxara
9. nov 2010

@zrzulka precitaj si tu vetu v tom mejly, co ti pise, ze si ta chce niekto pridat a tam mas ze mas to odkliknut v jeho fotoblogu alebo priamo na nejakom linku 😉

bellablonde
9. nov 2010

Sasena takto gula ociskami, ked ju fotim 😀

zrzulka
9. nov 2010

@maxara diiiiiiiiiiiik ... ides na ten strajk?

zrzulka
9. nov 2010

@oacka aj ja som uz premyslala nad sportakom

zrzulka
9. nov 2010

@bellablonde svetova je saska 😀 aj petko 😉 ako spolu vychadzaju??

maxara
9. nov 2010

@zrzulka inak babu sa vraj nic vazne nestalo, par modrin a neurologicky nalez negativny, ALE AJ TAK

maxara
9. nov 2010

@zrzulka neviem, rozmyslam 😉

maxara
9. nov 2010

@bellablonde 😀 zlatunkaaa

zrzulka
9. nov 2010

@maxara 😉 😉 😉
chvalabohu ze je babo oki ta sestricka ma veru stastie ze babo je ok... no keby sa to stalo mojmu drobcovi asi ma tam rovno porazi. take male krehke zranitelne

bellablonde
9. nov 2010

@maxara jaj boze, strajk je az o tyzden, ja som myslela, ze teraz... (som ti pisala)
tak to by som sa moznoze aj mohla dovalit 🙂

dik kocky

maxara
9. nov 2010

@zrzulka no Leni, keby sa to stalo mojej bambu, tak ta sestricka tam uz nepracuje,... ja viem, mozno prehanam, ale taky bordel by som tam narobila.. ved to nie je draha vaza, ktora by sa mohla rozbit a potom by mi ju prinajhorsom zaplatili... kokos..

bellablonde
9. nov 2010

@zrzulka napisem ti neskor, lebo peto zas reve v posteli 😠
ja fakt nemam ani pat minut 🤐 🤐 🤐 🤐 kua

alllexa
9. nov 2010

@zrzulka - no on vravi, ze som ho ja zbalila tym, ze som dosla na trening na bazene v bikinach🙂 No a potom ma zacal vozit z treningov domov a tak🙂

@oacka - ja by som ju asi zobudila, lepsie ju obriadit teraz ako potom o tretej v noci. Aj lekarky mi vraveli, ze cez den, ked dieta dlhsie spi ako 3 hodiny, treba zobudit, aby si zvykli na nocny rezim. Moj este nikdy tolko nespal🙂

@maxara - no tiez som bola z toho zhrozena, chutatko babo:( Esteze je v poriadku. A ze to iste sa stalo aj v roku 2006.

@merikac - inak moj Misko ma stale tie zachvaty placu, minimalne dv arazy za den sa brutalne rozplace:( A to uz som si myslela, ze bude po troch mesiacoch klud s kolikou.
A tie vyzivy Hami si neskusala dat?

bellablonde
9. nov 2010

najhorsie zazehnane...
@zrzulka deti vychadzaju celkom dobre, teda niekedy ma peto pokusy stahovat sasene ponozky a hadzat jej ich na hlavu
alebo najnovsie ju bozkava na oko
ale vcelku sa da. Nastastie nic horsie jej nerobi 😀
Kedze nerozprava, stale mi ukazuje, ze ju mam polozit do postielky alebo do lehatka.
Zvykne si vynucovat pozornost, najma ked kojim... vtedy mam nervy v kybli a najradsej by som bola sama na opustenom ostrove...

bambola
9. nov 2010

@bellablonde a preco nerozprava? ci este nebolo o com 😀

zrzulka
9. nov 2010

@bellablonde a ako to riesis???toto robi aj michaela... tak ja tu beham jak blba s patom na prse a venujem sa jej....hotova groteska obcas

@alllexa takze si vyuzila zenske zbrane??? sa nezdas 😉 vlastne vdaka nemu si sa dostala k tomu potapaniu ci co to robite?? (ja sa v tychto veciach nevyznam)

@maxara neprehanas, myslim ze takto by reagovala kazda mama, ja by som to tiez tak nenechala

zrzulka
9. nov 2010

@bambola 😀 😀 😀
inak tebe som chcela ze ja jem uz citrusy v poho, uz aj kapustu som zacala, teda vcera prvy krat kyslu a zatim pohoda....dnes som varila polievku... akurat maly ma taky maly suchy fliacik na tvaricke uz asi tyzden a ja neviem z coho... podla mna keby to bola alergia tak to ma na viacerych miestach nielen na jednom

bellablonde
9. nov 2010

@bambola 😀 asi neni o com 😀 😀 vsetko poviem za neho ja...
ale uz som mu pohrozila, ze budem tyzden mlcat, ... ale neviem neviem kto z nas nevydrzi prvy a prehovori 😀

mm to ma v rodine, tam vsetci chalani vraj nerozpravali do 3-4 rokov... tak som zvedava 😅
uz som bola v stave ist s nim k logopedicke

bellablonde
9. nov 2010

@zrzulka no riesim najprv podobrom a ked to nejde, tak po nom strasne nakricim a naposledy ked bol extremne zly (skakal po posteli a kopal do nas nohami) som ho jednoducho vysmarila za dvere (so saskou na prse 😀 ) a zamkla sa pred nim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre