Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
11. nov 2010

@maxara paradne foto 🙂 az budete hladat ninocke frajera... hlasime sa do rady 😉

mirka285
11. nov 2010

@katty17 no lebo Noe mi pisala,tak ak pojdete ja mozem v pohode dojst,ja nemam nic... jasne ze uz pod stromcek som nakupovala,uz mam pre vsetkych okrem mojich rodicov,a Gabovi som dnes este objednala nove CD Michaela Jacksona s novymi pesnickami co este neboli publikovane....tak vy ste tiez dobre nakupili 😉 ja nerada nakupujem na poslednu chvilu,a vtedy budu plne nakupne centra a zle sa mi po nich bude chodit a kocikom...

maxara
11. nov 2010

@petrap001 😒 Peti, tak to je vas udel.. ale vy sa coskoro vratite, nie?

@lulu1983 😀 aj ked bude pravdepodobne obezna po mame?
Uz sa dotahali vsetky, a zajtra prihodim tie zvysne, len ich musim trochu prebrat

noemarta
11. nov 2010

@mirka285 @katty17 ved sa stretnime tak okolo 12,30-13,00 hod. moze byt, lebo uz je skoro tma.

mirka285
11. nov 2010

@noemarta v pohode,ja mozem....

katty17
11. nov 2010

@mirka285 - ja som teraz s malou u nasich. som prisla k mamine na par dni, tak ak sa pojde mozeme pokocikovat na strkovci 🙂
babule prave sa napchavam bielym chlebom, cibulou, salamikom... mnaaam. risi nam napiekol vcera strudlu tak si s maminou davame. 😀 . davam si cibulku kedze som bez risiho. si ju teraz paradne vychutnavam 😀

noemarta
11. nov 2010

o.k. tak sme dohodnuteee, asi pri hlavnom vchode sa stretneme nee?? to je tusim z tej strany jak je billa , na bajkalskej... 😕

katty17
11. nov 2010

miri, noe - tak sa zajtra vidime 🙂

noemarta
11. nov 2010

super tesim sa, duuufam, ze nebude prsat 😒

merikac
11. nov 2010

@maxara a preco by si mazala,,,,ved su krasne,,,, 😵

mirka285
11. nov 2010

@noemarta
@katty17 ok,zaparkujem pred Billou teda a volam vam 😉

mojalili
11. nov 2010

@maxara - uzasne fotky, fialova farba jej pristane. Ake ma huste dlhe vlasky NInka, nevypadali jej? Dankovi hej ale narastli nove, len su kratke....

Kocky, my mame sraci den dnes, 6x maly kadil.....fakt neviem ci zo zubkov, antiiotik ci co...keru mariu.....

No konecne decka spia, idem i ja. PAAA a dobruu

noemarta
11. nov 2010

@mirka285 vidis, aj ja tam zaparkujem, nevedela som ze kde tam mam zaparkovat. 😉

katty17
11. nov 2010

@mojalili - nejako sa vam to s dankom nakopilo... este ho aj prehana. a aj placka alebo to zvlada?

katty17
11. nov 2010

@noemarta , @mirka285 takze o 12:30 tam?
ozaj, co je s adelaine? neviete?

mirka285
11. nov 2010

@katty17 ja pridem okolo pol jednej jednej,ako budem stihat,ked vyraZIM Z DOMU CINKNEM TI ZE VYRAZAM..hups,stlacila som capslock 😀
@maxara madam a ty co robis zajtra,ty si sa nijako nevyjadrila este?

tinaki1275
11. nov 2010

@oacka v tomto zatial nemam problem..ale uz sa bojim ze to zarieknem..nekupem kazdy vecer ,tak kazdy treti ..ale malu aj tak umyjem pod tecucou vodou skoro celu ,urobim chvilku masaz s troskou oleja ..necham tak 5-7 minut na brusku sa potrapit a unavit..a jednoducho ulozim do postielky pri stlmenej lampe pohladkam ,dam cumlik a dam bavlnenu plienocku na ocka(bez nej nezaspi) a odidem..dodnes sa zatial nestalo zeby som sa k nej musela vratit viac ako 2x..aj to len lebo sermuje ruckami a plienkou a vypadne jej cumlik tak zakrici ..a ja dojdem a dam cumlik a pohoda..no ale uz neverim ze to tak bude vzdy .. 😒 tak ako mi predtym spala do rana do siedmej a teraz sa budi o piatej apotom spala aj do jedenastej a teraz cele doobedie nespi ked tak 20 minut..takze cakam pohromu .. ☹

oacka
11. nov 2010

@tinaki1275 ale ja myslím uspávanie cez deň. uspávaš ju cez deň? moja tiež už oo šiestej zadrichme totálne mrtva,ale cez deň ju neviem uspať... a vidím,že potrebuje spánok.

oacka
11. nov 2010

kočky, ak dávam príkrmy a kojím,mám dávať malej čaj? vidím,že sa jej ťažšie kaká, možno by čaj pomohol. lenže ona ho nechcce, a z fľaše už vobec nie. akú fintu mám použiť?

noemarta
11. nov 2010

idem spaaat, dobruuuuu 😉

tinaki1275
11. nov 2010

@petrap001 joj tak to blbe pocasie ti nezavidim ..ja by som si uz nezvykla...mne a na svk je ked dojdeme v zime az divne ked je aj 3-4dni sivo a zamracene .. 😒
@maxara super fotecky ..mne sa najviac pacia ninkine faldiky😉rozkosna..

katty17
11. nov 2010

idem si k malej lahnut. dobru a sladke snicky babulky 🙂

tinaki1275
11. nov 2010

@oacka to hej to nie je az take jednoduche..nedavam ju nikdy do postielky cez den a ani tam nechce byt....bud ju dam do hojdacky a ona tam aj hodinku pospinka ale poobede mi vzdy spi od tej stvrtej aj do siedmej v hojdacej sieti ,mam ju vo fotkach myslim ..uplne ju miluje..naucila sa za popoludnjasi spanok je vzdy tam ..obcas zaspi aj kociari ale to len tak na polhodku mam ho v chodbe..

tinaki1275
11. nov 2010

@oacka hovori sa ze ked kojis caj netreba..ale skus ked chces lyzickou ..niekomu to funguje..mne kaka dobre ked jej dam kamilkovy..ale aj fenyklovy jej chuti ..😉

tinaki1275
11. nov 2010

@bambola ty kde si zmiznuta?kojis? a @monline chatujes na g-maile alebo pomahas Nike s nejakymi domacimi ulohami?

merikac
11. nov 2010

@oacka ak ti odmieta caj, tak nedavaj,,skus ponuknut, ale nenut ju,,ani emma ho nechce ale cici neodmietne,,vzdy si po papani potiahne 😉

merikac
11. nov 2010

@tinaki1275 alebo pokecuje s mladym uchom 😉 😀

oacka
11. nov 2010

@merikac ale ako jej uľahčiť kakanie? mne sa zdá,,že dnes bola aj z toho taká nevrlá,že sa nevykakala podľa svojich predstáv 😀 dlho tlačila a len tak málo vyšlo 😒

tinaki1275
11. nov 2010

@merikac no ta ti da ked si to precita🙂)

merikac
11. nov 2010

@oacka aj emma mala taku tvrdu stolicu, tym prechodom , na prikrmy ze chuda tlacila, tlacila a v plienke len bobek,,ale uz sa to znormalizovalo,,,,,,,,,,,

apropo stolica- mi to pripomenulo, ked maDenis 4 roky a strasne zvracal,, sme sli k nasej dr- ta sa pytala, co jedol a ci mal stolicu,,,on odpovedal,ze nie nemal,,ale ked som sa ho spytala ci kakal, tak ze ano,,,potom sme sli na chyrurgiu, ci to neni slepak a tam sa situaciu zopakovala,,co papal a ci mal stolicu- ja som povedala,ze ano,,ale on v krcoch a medzi zvracanim povedal, ze nie,,,,nakoniec nas poslali na detske na prijem a tam sa znova pytali to iste,,,,a ja som zas odpovedala, ze ano, stolicu mal,,ale to sa uz denis z poslednych sil branil, ze uz mi opakuje vela krat dnes, ze stolicu nemal- doktorka na mna pozerala ako na blazna,,tak ja sa ho pytam,,ale ved si kakal??- a on odpovedal kakat som kakal,,ale stolicu som nemal 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre