Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
11. nov 2010

@tinaki1275 sak neni stary, je mlady a mladym sa hovori ucho 😀 - sak aj ja by som si popisala, keby som mala s kym,,,,aha @maxi si pise s panom v bielom plasti,,- ozaj uz davno o nom nepisala 😉

merikac
11. nov 2010

baby, kde ste,,clovek si dnes spravi na vas cas a vy v perinach 😉

bambola
11. nov 2010

uz som tu 🙂

bambola
11. nov 2010

snazim sa nejako zmenezovat tie pesnicky lebo je ich straaaasne vela a je to straaasne velke tak som nad tym maturovala a popri tom mala, ktora mimochodom este nespi a skeri sa tu vedla mna, tymto vas pozdravuje 😀

bambola
11. nov 2010

a na kolko ludi som zrazu ziskala mail 😀 😀

macik27
11. nov 2010

ahojte tak tá moja Kajka dnes zase predviedla divadielko, ležala na brušku a prišla na to že keď pohne kolienkami dopredu tak by sa dalo nejako cestovať, nakoniec to dopadlo tak že kolienka dopredu ritka hore a rúčky nič, vykrikovala na mňa velmi naštvane že čo to nejde ja som sa pučila od smiechu 😀

tinaki1275
11. nov 2010

@merikac ja som tu ale popritom cumim aj do facebooku..

monline
11. nov 2010

ahojte, tak sa vám idem venovať

tinaki1275
11. nov 2010

@monline jaj no vitaj uz sme ta tu ohovarali😉

monline
11. nov 2010

dnes sme šli nakúpiť, malý zaspal mužovi na rukách v tescu..dnes sme ani nebrali sedačku, lebo bol zlý, nevrlý..doma pri vyzliekaní sa prebral, ale na prsníku zaspal..a teraz má taký ľahký spánok, že si občas idem k nemu ľahnúť, vtedy je pokojnejší
Nika sa zašila, muž spí..na gmaily mi písala kamoška, ale už šla spať..idem si prečítať o čom ste dnes písali..od konca čítam..
@merikac a nekúpila si mu potom nejakú stolicu? 😀

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 to ucho patrilo mne? haha...nepíšem dnes s uchom..vlastne dávno sa mi neozval, mal mať rande s nejakou weronou a pýtal odomňa tip na večeru, ktorú by zvládol pripraviť..no ktovie ako mu to dopadlo 🙂

tinaki1275
11. nov 2010

@monline to merikac nie ja 😕

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 a už všetky šli spať? ostali sme tu len my? furt sem chodím neskoro, musím sa polepšiť

tinaki1275
11. nov 2010

@monline oslavili ste dnes Dankovych 5 mesiacov?

tinaki1275
11. nov 2010

@monline bambola je este niekde tu urcite...

bambola
11. nov 2010

nie tu som, len mm tu obchendoval 😠

tinaki1275
11. nov 2010

@bambola co chcel? nebodaj rozoberat?🙂

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 dostal pampersky a mliečnu kašu s banánom..sunarka..ja som dnes absolútne netušila akú mám vybrať, táto mi prišla neškodná, uvidím, ako mu bude chutiť..ak bude po nike, tak nebude 🙂
Dnes mal mrkvu, brokolicu a karfiol

tinaki1275
11. nov 2010

@monline no mne dneska hviezda jedla (ak sa to tak da nazvat )🙂) mrkvu ..to bola show..ked sa jej to dostalo na jazyk tak sa super ksichtila..🙂

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 a aj spapala niečo z toho? 🙂

tinaki1275
11. nov 2010

@monline a myslim ze z tych pol lyziciek co som jej dala asi 4-5 tak 1,5 ostalo aj v nej .. 😀 ja ani neviem kolko jej mam davat ?

bambola
11. nov 2010

@tinaki1275 ale cosi 😀 este tu blbol s malou 😠

tinaki1275
11. nov 2010

@bambola ste furt nespi?

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 koľko jej bude chutiť..zo začiatku len troška...ja dávam asi tri polievkové lyžice, či tak nejak

monline
11. nov 2010

@bambola herečka..ešte stále je hore? 🙂)

tinaki1275
11. nov 2010

@monline joj to sa nacakam 🙂nemam pocit z toho dneska ze jej to niekedy bude chutit😉)

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 neboj...zvykne si..však len prvýkrát si skúšala, musí si na nové chute privykať...ako tebe chutila tá mrkva? bola sladká? lebo nie je mrkva ako mrkva..dokonca ak ju varíš rozkrájanú, stratí sladkosť..ak dlho stojí v chladničke, môže byť horká

tinaki1275
11. nov 2010

@monline mne sa zdala tak normalna..vemi sladka ale nebola este by som povedala ze bez chute skor..☹a varila som ju rozkrajanu ..takze nerozkrajat? a v chladnicke bola 2 dni ..zobrala som ju od znamych je to bio mrkva..

monline
11. nov 2010

@tinaki1275 však keď rozmixuješ, ochutnaj..nerozkrájaj, stratí sa sladkosť...dva dni sú v pohode..

tinaki1275
11. nov 2010

@monline a potom po 3-4 dnoch k tomu pridat aj zemiak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre