Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
12. nov 2010

My sme boli zase na Kramaroch, vzdy ma rozculi absolutne nezvladnute dimenzovanie parkovacich miest. Navyse, budeme tam chodit ako na klavir, o tyzden je zase kontrola:( Zase nam dali na ten zadocek nejaku masticku, nic to nezmeni, takze onicom.

@maxara - no to je zhoda, ja som tiez zacala robit kalendar, ale uz dlhsie pracujem na takej fotoknihe, chcem to dat mm na Vianoce - sustredim tam fotky od nasho zoznamenia po sucasnost, nase dovolenky a tak, takze dost makacka.

@mirka285 @noemarta @katty17 - mne sa celkom pacilo na Bad Gastein, v okoli je vela zjazdoviek a daju sa najst aj pohodickove aj narocnejsie. Inak, tiez som na tom ako Mirka, ze som mala vacsie nohavice, takze ich obleciem - aspon dufam, lebo som ich neskusala🙂 Ale niekam mimo SR to tento rok urcite nehrozi. Neviem si to predstavit - to by som musela dole nakojit, vyviezt sa hore na kopec, spustit sa a opat kojit🙂 A mm aj tak nelyzuje, takze asi by nesiel tak daleko. Mozno pojdeme na par dni na Oravu, tam maju chatu, ale to su zase take bojove podmienky - treba tam vykurit, je tam otrasna kupelna, umyvadlo je len v kuchyni...
Fiha, tak vy uz uvazujete o sankach? Ja si myslim, ze maly este nebude minimalne do januara vediet sediet, tak neviem, ci by sa to vyuzilo. Tie Snow baby dream su chutnucke, videla som ich aj na stranke Maderna, tiez za 90 EUR. Mohli by k nim dat aj fusak, ked su take drahe🙂

tinaki1275
12. nov 2010

@merikac tak tak..to si uhadla😉)

mirka285
12. nov 2010

@mojalili tie prve su lahke,len nie su take krasne ako na tom obrazku,ale ucel splnia 🙂

miki060707
12. nov 2010

@katty17 inak ja zarábam 120

miki060707
12. nov 2010

@ericica jeeeej to mi je luuuto,chuuuda mala,hadam už bude lepšie,daj vediet ako dopadla krv....a to je chorá odkedy brala atb?

alllexa
12. nov 2010

@mirka285 - mne sa na tych prvych sankach lubi aj ten fusak, keby som si ich kupila bez toho, tak ten moj fusak, co mam doma, by tam asi moc nesiel, nema taku "opierku". Ty to mas aj s fusakom?

sarai
12. nov 2010

@katty17 aku znacku mate? ste s nim spokojny? ja by som najradsej kupila nejaky na inzerat, lebo tieto teplomery su strasne drahe.

ericica
12. nov 2010

@miki060707 miki hej uz od konca oktobra je doma a uz mi z toho vsetkeho drbka vcera som uz aj revala ☹ ☹ ☹
volala som inac o vysledky takze krvny obraz uz mali vysledky ale ostatne az pondelok,chvalabohu krvny obraz ma ukazkovy a ani zapal v krvi nema,takze som kludna,teraz som jej zapla pesnicky od podhradskej a canakyho a uz tancuje tak ze uz je to lepsie 🙂

bambola
12. nov 2010

tak na kramaroch vsetko ok 🙂 teda az na tu cestu 😠 ale zdravotne je samozrejme mala ok (klop klop), povedala dokina, ze sice preferuje tu lavu stranu ale, ze to by ani nenazvala malickym tortikolisom, proste ma radsej tu lavu. no ale budeme chodit cvicit, nejaku novorodenecku gymnastiku 🙂.
@lulu1983 nepostrehla som ci aj vy niekde chodite cvicit, lebo teraz musim najst nejaku rehabku v Dubravke, teda tu naokolo asi najlepsie, na kramare sa mi nechce trepat zakazdym

mirka285
12. nov 2010

@alllexa ano mam ich aj s tym fusakom,iny fusak ako ten original co je ku tym sankam ani nedas,lebo tie sanky tym fusakom akoby oblecies a presne to pasuje.....

maxara
12. nov 2010

@mirka285 a zbytok BA, vy ste nakoniec nesli? ved ahaho ako krasne dnes svieti slniecko

mirka285
12. nov 2010

@maxara no mozno v Pezinku,u nas je skaredo a vyfukuje hnusny vetrisko....

bambola
12. nov 2010

@mirka285 mirka aj v dubravke bolo este pred pol hodkou nadherne 😉

alllexa
12. nov 2010

@mirka285 - aha, dik, dobre vediet!

merikac
12. nov 2010

@mirka285 uz prisli aj mne,,a nesmrdeli 😀 ..ale ten fusak- je taky sedy-kovovy,,som si myslela, ze to bude cierne,,, 😉

maxara
12. nov 2010

@mirka285 😲 to fakt? lebo tu je krasne, slnko svieti uz dlho.. ale teraz pozeram, ze hadam to ide z BA k nam.. 😖

lulu1983
12. nov 2010

@bambola my zacneme chodit od buduceho piatku do Harmony: tel: 64287909

http://www.azet.sk/firma/213579/rehabilitacne-c...

lulu1983
12. nov 2010

@merikac : v nedelu je hrianka s tuniakom a grilovanou paradajkou ;) mnaaaaaaaam
nie je to hrozne, je to len otazka zvyku

dievcence, nas risko je uz zase ako z retaze.... reve ako pominuty, vonku nechce byt, ani dnu... nic nechce... nechapem
ani sa hrat, ani sa nosit... take sa nam este nestalo

lulu1983
12. nov 2010

@alllexa : Bad Gastein je moja srdcovka... krasne miesto 😵 😵 😵

lulu1983
12. nov 2010

@maxara : ano, ano.... fakt chceme ninocku za nevestu... teda ja urcite.... a risko tiez urcite 😉

bambola
12. nov 2010

@lulu1983 je tam nejaka cakacka? ako casto budete chodit?

lulu1983
12. nov 2010

@bambola volala som tam, dostala som datum a casenku a uvidime, ideme tam len prvykrat, ale po telefone boli velmi mili a profesionalni. Myslim, ze asi raz do tyzdna, ak som dobre pochopila 🙂

alllexa
12. nov 2010

@lulu1983 - aj mne maly uz hodinu v kuse reve:(

lulu1983
12. nov 2010

@alllexa nam toto robi od ockovania stale... ani viburcol nepomaha...nic, nic... proste zavrie oci a reve a krici.. lebo to uz nie je plac, to je rev

alllexa
12. nov 2010

@lulu1983 - a kedy ste boli na ockovani? Mne to robi hodinu po kazdom kojeni a tusim sa to posledne tyzdne este zhorsilo a vraj "trojmesacna" kolika. Teraz som mu davala rurku a znovu reve:(

bambola
12. nov 2010

@lulu1983 aj sa tam plati ked je to neziskovka ci ide vsetko cez poistovnu?

bambola
12. nov 2010

@lulu1983 aha, uz som si to vsimla ze bezplatne 😉

tinaki1275
12. nov 2010

@alllexa fakt skus tie hoemopatika..ja som vcera zase zacala davat pred kazdym papanim ..a dnes sa mi zda omnoho lepsie ,aj spi nka lepsie a kakala mi 3x!!!! ked ti to do 48 hodin nezaberie tak musis skusit ine..teda skus najpr.tu chamomilu vulgaris 9ch a ak ti nezaberie ten colocynthis...

lulu1983
12. nov 2010

@alllexa pred 9 dnami :(

alllexa
12. nov 2010

@tinaki1275 - pozerala som tie lieky a ta chamomilla nema platnu registraciu a colocynthis je zase viazany na lekarsky predpis... Uff, konecne mi zaspal po dvaapolhodinovom vrieskani, som uplne znicena:(

maxara
12. nov 2010

@lulu1983 😀 Ibaze Ninocku ma strasskin Misko prislubenu 😉 no tak to nechame na nich 😉
To mi je luto s tym tvojim bambuliakom.. preco tak place? ☹ to je strasne.. myslis, ze to suvisi s tym ockovanim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre