Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 ty mas tusim pre malu vybavene kazde rocne obdobie, hi hi
ja furt neviem co mam malej kupit, rozmyslala som toho hovoriaceho havina, od fischer, ale neviem ci uz tomu bude rozumiet.... fakt neviem...

katty17
12. nov 2010

@mirka285 - miri ja som naposledy kukala farmara a musim povedat ze som sa pobavila. ale na stupidite niektorych zeniciek 🙂

noemarta
12. nov 2010

@katty17 ved ja vieeeem ako sa volaaas, ale tiez som si myslela ze ci nie je tvoj ujo, nebodaj ockooo... 😀

oacka
12. nov 2010

@noemarta jojka robí hrozné stupídnosti,ale ak to berieš naľahko,tak sa na tom super zabavíš... ľudia tam odhaľujú to najhoršie zo seba!

@mirka285 prosím ťa,tá devčica s ofinou,to odkiaľ jju vyhrabali???? ona je úplne neskutočná! 😀 😀 😀 😀

noemarta
12. nov 2010

@oacka noo asi si to dnes kuknem 😀 😀 😀

kafoditka
12. nov 2010

@mirka285 je aj nieco, co by ta zaskocilo?? 😀 😀

kafoditka
12. nov 2010

@oacka ta s tym komunistickym ruzovym ruzom??? 😀

katty17
12. nov 2010

@oacka - ty uz prikrmujes? ty si nekojila? ci?

oacka
12. nov 2010

kočky, máte už niekto kúpenú ďalšiu autosedačku? trochu som sledovala diskusiu - takže do 18kg kupujete? dá sa používať aj keď bábo ešte samostatne nesedí??? lebo Kika strašne nenávidí vajíčko,no v podstate je jej ešte dobré....len ona neznáša byť stiesnená.

mirka285
12. nov 2010

@noemarta vsak aj to je stupidne,ale normalne sa pri tom pobavis..my sme to minule nahodou prepli a normalne sme sa do toho zapozerali...a aj tak ziadny poriadny program v telke nedavali ani nepamatam...

kafoditka
12. nov 2010

baby ja mam na toho maleho negrika s bukekela vianocami uz alergiu 😠 😠

noemarta
12. nov 2010

baby som nasrata, tak ja som objednala z jednej spocnosti mm rukavice na motorku a a a uz ubehlo 10 dni a ani kurier nechodi a ani ze bozajte nas v rit.... akoooooo jaaaaaaaaj... 😠 😠 😠 😠
a to som chcela take prekvapko, nooo tak asi z toho nic nebude, ozaj @kafoditka ty si sa dockala kurierov???

katty17
12. nov 2010

tusim si teda aj ja kuknem farmara nech mam prehlad kto ma ruzovy ruz 😀

mirka285
12. nov 2010

@oacka oni su svojim sposobom neskutocne vsetky 😀 hlavne neskutocne tupe 😕

oacka
12. nov 2010

@kafoditka áno tá! ona má 28rokov! ale vyzerá akoby vyskočila z filmu Nevera po slovensky! to odkiaľ má ten svoj štýl???? príšerná je. 😀 😀 😀
@katty17 kojím a prikrmujem,lebo kikuška sa začala divne správať na prsníku a tajne som dúfala,že prikrmovaním začne lepšie priberať,ale houby.... nepriberá skoro ništ a keď jej dám príkrm,tak mi kašle na prsník aj 4 hodiny.. a to zas nechcem... a krásavica prestala večerať, lebo zadrichme už o pol šiestej.,

noemarta
12. nov 2010

@kafoditka teraz tu nervaci nad nim moj mm 😀 😀 😀

@mirka285 no ved to, ze je piatok a clovek nema co pozerat.
Ozaj baby, ja uz 7my den nemam kramy 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 @mirka285 ty si ich vtedy po akom case dostala???

kafoditka
12. nov 2010

@noemarta Marceli dnes dosli obaja behom pol hodiny cez obed 😉 Takze hodinky pre peta mam doma, jeden darcek vyrieseny 🙂 a co tam nenapises alebo nezavolas aky je stav objednavky?

oacka
12. nov 2010

@noemarta ja ešte furt nemám krámy... ale asi nie som jediná, či?

noemarta
12. nov 2010

@oacka pocuuuj ved ma faldiky je krasna , tak co furt riesis priberanie, hlavne ze je zdrava a dobre vyzera 🙂 🙂

noemarta
12. nov 2010

@oacka ale ja uz som mala prve, a teraz mi mali dojst a niiiic.... 😕 😕

@kafoditka ved som tam pisala a niiiiiiiic, hovorim ze ani bozaj ma v rit...

mirka285
12. nov 2010

@noemarta zeby si bola tehulka??ale mne nemeskali,ja som len dlho cakala na prve kramy po porode.....ty chces predbehnut Allexu,prizna sa 😀

kafoditka
12. nov 2010

@noemarta inak to tak byva, ze dlho dlho cakate na babo a potom bum dve - tri hned za sebou 😉 😀

katty17
12. nov 2010

@oacka - ja som si myslela ze zeny ktore koja tak nemusia prikrmovat tak skoro.
baby, kupila som si dnes v stanku casopis vyziva deti . je tam vsetko popisane o prikrmovani deti od narodenia az po skolakov 🙂 su tam aj recepty.... takze zajtra si dam pekne vanu a budem si citat . nech viem ako zacat prikrmovat.

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 to ty si vtedy cakala na prve, nie uz na druheeee ????
ani mi nehovor, mm uz stresuje, ani sexovat nechce.... hi hi hovorim mu, ze takto pred rokom sme sa dozvedeli krasnu novinu a on ze, noooo a teraz druhu, hi hi to by bola sranda cooo, keby sme sa trafili zas do JULOVIEK2011. aleee hadam nie, ved sme si davali pozor.... ale keby bolo tak by bolo,by sme sa tesili. 🙂

katty17
12. nov 2010

@noemarta - mne uz chodia pravidelne ☹ a to kazdy mesiac a hoooooooodne silne ich mam. sakris.

noemarta
12. nov 2010

@kafoditka ved to mi presne povedal moj gyncos, ze a teraz budes plodit ako jablon, fasaaaaaaaa... 😉

katty17
12. nov 2010

@noemarta - ja som vzdy chcela tri detitcky 😀 .ale uz som asi po funuse 😉

kafoditka
12. nov 2010

@katty17 vitaj v klube, ja idem jak vodovod ☹ 😒

oacka
12. nov 2010

@katty17 aj ja som si ho dnes kúpila a už aj študujem. hladné kojené deti môžeš prikrmovať aj skôr... a Kika začala papať každú hodinu a furt na prsníku začala revať. tak som myslela,že je hladná... ale ona sa asi len chcela uspať a nevedela. aj monline a merikac prikrmujú skôr a aj meruska bude.

noemarta
12. nov 2010

@katty17 co si??????????????????? ti sisi, preecooo, ved si iba o dva roky starsia, vsak nic ti nebrani plodit dalsie dieta, ciii?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre