Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
15. nov 2010

@aalexis007 ja zatial len kojim 🙂 prikrmovat zacnem az po 6.mesiaci, nechce sa mi s tym ponahlat lebo bude kojena aj nadalej, cize vsetko sa bude zavadzat pocas kojenia 🙂
noooo meno je na zelanie mm, ja by som jej take nedala lebo aj ja sa tak volam 😀 nic proti menu samotnemu len mi to prislo divne aby sa mala volala po mne 😉 ale sedi jej 😀

noemarta
15. nov 2010

dobre raaaanko, po dlhsej dobe som sa zobudila ako tak vyspata 🙂
@bambola presne aj ja tak rozmyslam, ze od siestich mesiacov chcem zacat prikrmovat, ale popri kojeni, nic nam neutecie no neee. 😉
idem sa pomaly vychystat, ideme do mesta, do tesca a taak.
pa pekny den prajem vsetkym.

aalexis007
15. nov 2010

@bambola ja tiez len kojim a prikrmovat chcem zacat az po 6. mesiaci. A v noci a cez den ti ako papava. Lebo mi papame stale kazde 2 hodinky a niekedy aj menej. A niekedy ked ho nosime a hrame sa s nim viac - tak zabudne ze je hladny a vydrzi aj 3 hodinky cez den. Len tie noci, keby vydrzal trosku dlhsie. 😒

lulu1983
15. nov 2010

bre ranko prajem 🙂

po minulom velmi uplakanom tyzdni verim, ze tento tyzden bude fajn a konecne sa opat vratime aspon k nejakemu dennemu rezimu, 🙂 drzte prst

PS: som nad tym rozmyslala a prikrmovat zacnem naskor od piateho, ale zrejme az po 6 m. 🙂 nejako nemam pocit, ze by som mala ist do toho skor

jaaaaj a este u zienok, ktorych manzelia su fanatici do F1, verim, ze aj u vas vyhrali "nasi", teda Red Bull a Vettel a ze ste mali doma tolko radosti ako my ;)

karinnka
15. nov 2010

Dobre rano prajem. 🙂 Starsia slecna mi chorela ma teploty,tak ideme poobede k lekarovi tak snad mi Emmuš neochorie....
Inak vcera som si kupila tmavu blond a mam tmavohnede vlasy,kuk foto 🤐 Tak som zvedava ako dlho vydrzim,pokial sa znovu neprefarbim 😀

Prajem pekny tyzden🙂

mirka285
15. nov 2010

pekne ranko...
@karinnka to je fakt tmava blond?mne sa ta farba velmi paci a vedela by som si ju predstavit aj na sebe,pozerala som ti album a ani sa mi nezda,ze by ta zostarovala tym ze je tmavsia ako si mala predtym,podla mna prijemna zmena 😉

oacka
15. nov 2010

dobré ránko, krásky. @lulu1983 my sme držali Alonsovi... takže smola. ty nepotrebuješ prikrmovať, načo by si to robila?
@karinnka dobre to máš. to máš obočie k tomu zafarbené,či také máš vždy? aj ke´d neviem,či so svetlými si nevyzerala mladšie....

mojalili
15. nov 2010

@bambola JA uz som zacala o 2 tyzdne skor prikrmovat a stale kojim, takze sa to da pekne. Dokonca vecernu kasu mu robim z odstriekaneho mliecka...takze urcite sa to da zvladnut pri kojeni zavadzat tuhu stravu. KEd sa maly naobeduje a to zje riadne vela, tak samozrejme nie je nad cicik, da si este poriadnu davku mliecka 😉

Dnes je hore od 3.30, ja som zuuufala.. tie sople ma zabiju.....sice teraz spi, ale co s nim? 😒

lulu1983
15. nov 2010

@karinnka velmi ti to pristane 🙂
@oacka: ja som potichu fandila schumacherovi, ale len veeeelmi potichu 😉

maxara
15. nov 2010

Ahojte baby, vobec neviem o com sa tu bavite cele dni, lebo ja sa cele dni bavim s tymi fotkami.. teda dalsie sme prifotili a uz teda mam vsetky mesiace nafotene, vsetky aj upravene a vcera som ich aj pretriedila a dnes idem makat na tom, aby to vyzeralo nejako.. ide to tazko, kedze je tam viac detailov, ktore som predtym nejako neriesila, kedze som o nich nevedela.. to co ma happy foto na par klikov, tak ja si to cele musim vyrabat, tu mustru a tie napisy a podobne.. ale kalendar, akoze tie cisla a dni ako idu na rok 2011 som uz vyrobila, som s nim spoko, teraz uz len vyznacit sviatky a rozhodla som sa, ze tam vyznacim aj nase narodky a meniny, ako sviatky 😀 no ved co, je to osobny dar konkretnemu cloveku, nie? Ja viem ze vas nudim stale rovnakymi prispevkami o kalendari, ale ked ja som takaaaa nadsenaaaa 😒 ani nemam kedy prihodit tie zvysne foto, ale raz urcite

maxara
15. nov 2010

PS
@karinnka velmi pekna farba a vobec ta nezostarsuje, podla mna skor osviezuje.. 😉 mne sa takto pacis

denisse
15. nov 2010

ahojte baby ...
tak sme doma z rehabky - vraj vidno velke zlepsenie, pridala nam este jeden cvik ... 😝
a hned sme boli aj v poradni - dnes mame presne 4 mesiace, 8220g, 65 cm . riadny valibuk ... a dostali sme prevenar, tak dufam, ze to dobre zvladneme ... 🙂

lulu1983
15. nov 2010

@denisse gratulka 🙂

luminkasp
15. nov 2010

@mojalili aj vy mate sople? ja som tiez celu noc nespala, ale uplne ze celu, uz ma ide ... z tych chorob

bambola
15. nov 2010

@maxara maxi prosim ta v akom programe to robis?

bambola
15. nov 2010

@aalexis007 cez den papa aj kazde dve hodinky ale uz potiahla ah 4, ja jej dam ked si vypita, nema nejaky rezim a ani to nejako nesledujem. v noci nastastie nepyta, bez mliecka vydrzi 6 hodin vkuse a potom dvakrat dokojim po par minut pocas dalsich 4-5-6 hodin (zavisi 😉 ) 😵 tak ja sa nastastie vyspim (klop klop)
@mojalili @noemarta tak by som chcela aj ja, ze potom zarabat kase zo svojho mliecka, popripade trosku streknut aj do tej mrkvicky a tak. dva tyzdne rozdiel to je nic 🙂 nasa ma 24 tyzdnov den pred vianocami a pol rok 8.1. tak niekedy medzi tym obdobim 🙂 som rada, ze nie som sama co prikrmovat zacne az po/okolo 6.mesiaca lebo ak mi nahodou (co dufam, ze nie) nebude chciet papat tak aby mi tu baby nefrflali, ze som mala prikrmovat uz skorej 😀 😀
ale ja viem, ze nieeeeeeeeeeee 😉

denisse
15. nov 2010

@bambola
aj ja pockam do pol roka ... neboj, sama nebudes 🙂

maxara
15. nov 2010

@bambola robim to v Inkscape, to je taky freesoft namiesto Corelu alebo podobnych.. a upravujem si to vo photoshope, lebo tam to viem 😀 v tom onkscape su len take trapne tie nastroje..

karinnka
15. nov 2010

@maxara
@lulu1983
@mirka285
@oacka Dakujem Vam 😵 oacka ja si farbim sama obocko mam taku Henna farbu 🙂 A Teraz som si nechala dlhsie nech ju mam vyraznejsie 🙂
@denisse Waaaw tak to mas domka krasnu Baculku🙂My mame urcite mozno maximalne 6kg 😀

bambola
15. nov 2010

@maxara no ja by som potrebovala nejaky softver kde si akoze z viacerych fotiek spravim jednu, vsak asi to co robis ty, ze na jednu stranu bude viac fotiek ale nemuselo by to byt len tak naukladane vedla seba ale mohlo by to byt tak zaujimavo, ze jedna fotka "prechadza" do druhej a nejake efekty, neviem ci ma chapes 😀

bambola
15. nov 2010

@karinnka aj podla mna ti to velmi sekne 🙂

maxara
15. nov 2010

@bambola ano chapem, takze si myslim, ze photoshop.. v tomto shite to nepojde podla mna, aj ked s tym este moc neviem robit, ale kedze je to freesoft, tak necakam zazraky 😀

karinnka
15. nov 2010

@bambola Dakujem 😵

maxara
15. nov 2010

Babyyy prave mi dorazil fusak, autosedacka a taka blbost, co som si objednala.. a super, vyslo ma to tolko, ako keby som si na slovensku objednala len sedacku a tu debilinu 😉

denisse
15. nov 2010

@maxara
a odkial si objednala? a aku autosedacku? mozno si to tu uz pisala, len som nepostrehla ...

bambola
15. nov 2010

@maxara juj zavidim a gratulujem 🙂 tusim idem napisat mail ako to vidia s tym mojim fusakom 😠

noemarta
15. nov 2010

@maxara cau , som si pozerala tvoj fotoalbum a a a a musim vas pochvalit, velmi pekne fotky vam vysli, super, a hlavne super napady, hlavne Ninka v tych plavkach, tak to by ma nenapadlo, hihi 🙂 🙂 🙂 🙂

maxara
15. nov 2010

@denisse objednavala som z CR z kocarky davidek a sedacku cybex pallas 2010 9-36 kg

@bambola 😀 veru chod napisat, ja som urobila bordel a zrazu ahaho

@noemarta 🙂 ano, su krasne.. a este mam ine, ale teraz nemam cas tosem vesat

merikac
15. nov 2010

@maxara 😀 len som nakukla a citam uz niekolky krat, ze si objednavala a uz aj dostala- kupila daku " debilinu" 😀 co to je zac? a ako znie presne ta stranka?? kocarky.cz?! 😨

merikac
15. nov 2010

babule,,,Denisa mam chrchnavehu uz tyzden, rano som sla s nim k lekarke,,a o pol hodky som tam bola zas s Emmou, ta v noci pokasliavala a rano sa zobudila s takym soplom a kaslom ako tuberak 😠 - chudatko moje soplikove ☹ - DR. chcela hned nasadit ATB, ale som sa spytala ci je to nutne a ona, ze zatial nie 😨 - tak som nechapala ked zatial neni nutne, na co ich chce dat,,,a potom som volala so svagrinkou- lekarnickou a ona mi povedala, ze pediatrici maju daky taky test, ktory mozu vykonat v ambulancii z kvapky krvy- vraj zistia za par minut, ci je choroba virusova, ci len bakterialna a ci treba teda ATB- uz ste niektra o tom pocula, robila to lekarka vasim detom? 😕

denisse
15. nov 2010

@merikac
vola sa to CRP test a niektori lekari to maju ... nasa to mojim detom este nikdy nerobila, tak neviem, ci to ma ...

denisse
15. nov 2010

@maxara
to je taka s pultikom? my mame taku pultikovu Kiddy a Nela v nej vobec nechcela byt, tak sme si po istom case nakoniec pozicali od znamych Maxi cosi ... a ta Kiddy je zabalena v pivnici ...
a kedy chces ninku uz dat do velkacskej sedacky? mne sa este zda skoro, aj ked 9 kg budeme mat co nevidiet ... a ta maxi cosi, co sa v nej teraz vozi nela je polohovatelna, tak by tam barunka aj mohla coskoro byt ...
fiiiiha, tak asi idem hladat nejaku novu sedacku pre nelu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre