Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
15. nov 2010

@bambola 😀 nejaky spinac na elektrospotrebicoch ""Sekanie zeleniny vyžaduje cit, čo pulzný spínač dokáže zaistiť"" 😀 .ale netusim co to presne je 🙄

maxara
15. nov 2010

@mirka285 no pokial viem, tak urcite ano, lebo tato je az do neviem kolko rokov a tak decko s pultikom nenarvem.. da sa urcite dat dole, ale asi musi byt dieta vacsie, aby sa nezaskrtilo pasom.. zajtra to pozrem..

@merikac draha, nemas zac..

Pocujte ja som hotova... ale jeden kalendar mam uspesne hotovy a tym padom aj mustru a tipujem, ze zajtra, ak mi mm pomoze, dorazim vsetky 🙂 tesim sa
Idem na ucho, packo a DN (dobru noc)

bambola
15. nov 2010

@mirka285
@merikac baby ja viem, ze je to na elektrospotrebicoch 😀 pozeram nejaky tycovy mixer a niektore su s pulznym spinacom a ine bez. niezeby to bolo kriteriom pre vyber , len ma to zaujalo, ze co to asi tak je 🙂

merikac
15. nov 2010

@bambola ja netusim co presne zaistuje ten spinac,,asi nejake kvalitnejsie sekanie tej zeleniny?! 😕

maxara
15. nov 2010

@bambola je to taky spinac, ze ked ho stlacis a kym ho drzis, tak sa to toci.. ze nie akoze to zapnes a mozes od toho aj odist a toci sa to, ale musis to drzat. Nieco ako turbo.. ze nachvilku kym to drzis to ma max otacky.. skratka sa neviem vykoktat ale urcite si to pochopila 😉

merikac
15. nov 2010

@mirka285 minule si tu radila karinke s parfumom,,tento nahodou nevies aky je?? raz presla okolo mna jedna sestricka ked som bola tehu a som sa pytala, co to ma na sebe a ona, ze tento,,ja nevime ci mi to zavonala ona, alebo nieco ine,,,ale bolo to prijemne ciste,,,,http://www.parfums.sk/chloe/chloe-chloe-75-ml-p...

merikac
15. nov 2010

@maxara 😀 tak potom ten spinac mam aj ja a dost casto ho vyuzivam 😀 - sikulka,,som netusila, ze to je to

bambola
15. nov 2010

@maxara dakujem. este si stihla dobru radu pred spankom 😀 dobru noc 🙂

mirka285
15. nov 2010

@bambola presne jak hovori maxi,inac hodila som ti link,stacili na ten spinac kliknut a bolo to tam vysvetlene,mne sa to nechcelo vysetlovat....
@merikac no Chloe bol asi pred dvoma rokmi strasny hit...a je to taka zvlastna vona ktoru bud chlapi maju radi alebo ju priam neznasaju...mne pripomina vonu cisteho babatka...ja osobne by som si ju nekupila...pouzivali ju dve moje kolegyne a liezla mi ta vona na nervy,vlastne bolo obdobie ked ju pouzzivala snad kazda druha zena 😒

bambola
15. nov 2010

@mirka285 jaj prepac, dakujem 🙂 som nevedela keby som vedela si to kuknem lebo akurat na tej stranke pozeram tie mixery 😉

tinaki1275
15. nov 2010

Ahojte baby tak som sa teraz dostala na net ,mala som den blbec...mala slintala od rana strasne a potom nervacila po kazdom papani ..asi sa nam zase intenzivnejsie prejavil ten reflux na ktory som uz zabudla ze ho mame 😒 a nehovorim ze vygrckavala aj 3 hodiny po jedle..baby co mate baba s refluxom stava sa vam casto ze tak akoby pokasliavaju ? ze vraj toje z toho mliecka co sa vracia do hrdla,ale u nasej to dnes bolo extremne..no ale aby som pokracovala..o desiatej mi zavolala kamoska( mama mojho krsnata)co predvcerom odletela na svk aj s muzom a dcerou na 2 mesiace..ze ich yorksira Pinkieho chlapik(inac ich zamestnanec-teda do dnes len..) ktory sa mal onho starat dva mesiace jednoducho odniesol do ich hotela (samorejme v zime zavreteho)a priviazal nikede na prizemi pri nejakej izbe..bol tam hotel skontrolovat niekto z rodiny a videl chudaka Pinkieho ...takze ci ho nemozem zobrat na 2-3 dni kym nezozenie niekoho (po telefone)..inac podotykam mam 3 macky -sice vonku a 35 kg labradora,ktory sice Pinkieho uz pozna ale zeby ho miloval sa neda povedat.. 😒 a este k tomu tu mam tu moju tehotnu kamosku,ktorej odvcera tvrdne brucho dost - je v 26-tom tyzdni ..a este sa k tomu stahujeme.. 😖 tak som ale liezla cez plot ,lebo hotelova brana zavreta a cely areal tiez nasla psa v desnom stave chudak tak sa mi tesil ze ma ostal a osral a potom som utekala z kamoskou k dr..nastastie je zatial ok ..tak som kupala smradlaveho Pinkieho ..a este balila krabice uz s nejakymi vecami a do toho mi rycala mala..az pred polhodinou zaspala..jedine pozitivum dnesneho dna- spapala pekne mrkvu .. a teraz mi volala kamoska ze teda nikhoo este nenasla,a ze aj tak by bol platili tomu chlapikovi za mesiac 350eur! ze im bude strazit psa..a ze teda tych 700 eur ak si ho dva mesiace necham budu moje...no co povedat..neviem neviem..je to kopa penazi ale s tym prckom treba chodit na normalne prechadzky a kupat ho a cesat ..mm samozrejme hned ze si ho nechame.. 😒 ale starat sa onho nemyslim ze bude..no necham si to rozlezat v hlave..tak som vas zase unavila svojim dlhokanskym prispevkom . 😀

monline
15. nov 2010

@tinaki1275 ahoj 🙂 tak si mala perný deň...ale pravdupovediac, čakala som ešte väčšiu drámu, toto je nakoniec aj fajn, že sa psík našiel v poriadku a že ak vám na dva mesiace prischne, prilepšíte si finančne..venčiť musíš aj malú, tak psík sa prispôsobí 🙂
ozaj- aj ja by som ho opatrovala za 350€ mesačne,aj rok, aj dva 😀 😀

my sme reflux nemali, neporadím ti..super, že mrkvička jej už chutí

tinaki1275
15. nov 2010

@monline no ono keby si mal videla ako vyzeram ,tricko ozvracane od malej (3x som prezliekala),mastne vlasy , v byte bordel jak v tanku ,este pojdem teraz vencit Pinkieho ,potom ho musim umyt kedze tie jeho uzasne chlpy su potom zalepene jak hrom ..a potom este nakrmit macky a aj nasho Donalda ktory zavyja teraz pod oknom ze pinkie je dnu a on von (bol aj predtym ..ale teraz ta nespravodlivost ☹ ) a dufam ze Pinkie mi nevylezie na gauc v noci ..alebo niekde do Leiinho lehatka ..prachy su fajn ale ver mi ze onho sa dost treba starat ☹to nie ako nas Donald ze hop pustim 2x denne a ide do zahrady dozadu a urobi si potrebu..

tinaki1275
15. nov 2010

a zabudla som poznamenat na pinkieho ako na spravneho aristokrata s dlhou hodvabnou srstou sa lepia blchy jak hrom .. ☹

monline
15. nov 2010

@tinaki1275 a čo takto ponúknuť ho svokre, že dostane zopár eur? trebárs 200? možno sa na to chytí..😀 a zvyšok si užijete vy 🙂

monline
15. nov 2010

@tinaki1275 prečo si ho nevzali so sebou? za tie prachy by mal aj letenku 🙂

monline
15. nov 2010

@tinaki1275 idem si ľahnúť, som akási unavená..dobrú noc

macik27
15. nov 2010

ahojte, tak tá moja slečna sa asi rozhodla že pôjde do parlamentu, včera sa nejako rozkecala nedovolila mi ani telefonovať stále ma prekrikovala..v noci sa zobudila o pol jednej že sa jej asi niečo prisnilo, pri tej príležitosti že keď už som hore mama daj niečo pod zub tak sa napapala prebalila som ju a šup naspäť do postielky a že dobrú noc... no to som si len myslela milostivá spustila prejav, vyzerala ako Jano Slota keď riešil slovensko-maďarské vzťahy pritom rozhadzovala rukami a vykrikovala na celý dom...najprv som sa smiala že veď ona zaspí ale keď už to trvalo 40 minút tak som to vzdala a skúsila som ju ešte nakojiť že hádam ju to uspí... no nepomohlo a malá rečnila do trištvrte na tri a to sme ráno museli ísť na kardiologiu takže som ju musela budiť ( aj seba ) no ona to dospala v aute a v čakárni...teraz len dúfam že to bol len taký úlet a dnes sa to nazopakuje 😉

tinaki1275
15. nov 2010

@monline nezobrali lebo leteli cez vieden a potom prahu a do kosic..austrian airlines im nepotvrdil moznost letiet potm vieden -praha a praha -kosice so psom ,lebo oni svoj let zrusili a prebookovali ich na Csa.dobru noc ti prajem idem aj ja.

tinaki1275
15. nov 2010

@macik27 jaj som sa zasmiala..🙂))moja tak recni rano o siestej po zobudeni vzdy do tej osmej a potom pospi hodinku a zase pokracuje do dvanastej...a od jednej je uz len nervozna a zuriva😢dufam ze tuto noc nebudes mat taku pestru🙂)
dobru idem do sprchy ..

bambola
15. nov 2010

dievcata jedno nepochopim....konecne som dnes ulozila spat moju krasotinku o pol 9, fakt som sa s nou cez den vyhrala a tak spravne som ju unavila, ze mi pekne isla bumkat a nie o polnoci ako zvykne.....no a samozrejme presli tri hodiny a nadhera je hore a cerstva 😠 precoooooooooo uz nespi az do rana? ved ked ide spat o polnoci tak v pohode prespi bez papania 7 hodin a teraz si ako keby len dala slofika a nie nocny spanok 😒 teraz mi zase zaspi az niekedy o pol druhej, spat bude cele doobedie, cele poobedie sa budeme hrat......a takto dookola, co ja ju snad nikdy nepreorientujem? 😒

macik27
15. nov 2010

@bambola mne keď sa Kajka budila v noci tak som ju len nakojila a vôbec som sa s ňou nerozprávala ani slovko...potom prebalila a hned do postielky

bambola
15. nov 2010

@macik27 no len ona je teraz cula, ja si ju nevsimam, dala som jej papat ale len vymyslala na ciciku tak som vstala a odisla. ona sa teraz hra na posteli ako keby bolo rano alebo co 😕 a pritom tych svojich sedem hodin este nespala 🙄

maxara
16. nov 2010

Ranko... 🙄

maxara
16. nov 2010

@tinaki1275 fiiha, no ale ja si myslim, ze to ze Leia spapala celu mrkvu nie je urcite jedine pozitivum dna 😉 maly yorkshir predsa dva mesiace vydrzi bez fenovania a podobnych stupidit.. raz za dva dni ho preceses a podla mna teda Labrador potrebuje viac sa prechadzat ako tento izbovy vankus.. Navyse yorkshirovia su medzi najmudrejsimi plemenami 🙂 aj ked sa to nezda.. Kazdopadne, vdaci ti za zivot a bude ta milovat.

maxara
16. nov 2010

@tinaki1275 ahaa az teraz som docitala zbytok, ze mas zahradu, kam pustis labradora a nechces aby yorkshir skakal na gauc.. tak v tom pripade to mas blbe, lebo inde ako na gauci si takeho psa viem predstavit uz len v posteli 😀

@bambola ked ti vstane v noci, tak nezazinaj svetlo.. nechaj tmu, nakoj ju pri pidilampicke a potom ju zhasni a nech sa rozculuje.. dva tri dni to vydrzis.. a rano ked sa vyspis, a ona by este spala, tak normalne radio, TV nieco zapni, co by ju mohlo rusit.. aj ked nevstane, ale registruje, ze uz nie je noc.. snad sa ti posunie

maxara
16. nov 2010

ja mam dnes pred sebou rusnoooooooooo, preto ten nevrly vyraz tvare.. 🙄
no snad navecer podam spravu.. teraz som poslala mm, ze ked trci doma na wfh, tak maka aj s dcerou, tak poctivo pri nej kvasi a prave pocujem ze zaraba UM 😀 ale idem po poriesit, lebo idem s nou do mesta vyskusat fusaaaaak

mojalili
16. nov 2010

@merikac Ahoj MArianka, na sopliky som skusala vsetko mozne, Libenar z nezabera, Sterimar mi pride moc slany pre neho, tak som skusila teraz Physiomer, a ten je zatial teraz najlepsi, uz to je na ustupe, ale konecne po tyzdni...este vytahujem plno hlienov....

Kocky, dala som 150ml kase na noc a zapil to este MM a spal do 4 hodiny rana, neuveritelne...odkedy sme na prikrmoch,tak je spokojn y, tolko sa nejeduje a neplace...super... 🙂

mirka285
16. nov 2010

ranko...ja som celu noc nemohla spat len som sa prehadzovala zo strany na stranu,a rano som to uz vzdala tak strasim teraz hore a mala este spi ☹ uz hodinu rozmyslam co budem varit a este som na nic nedosla....

sarai
16. nov 2010

@mojalili a preco si zacala s prikrmami? ty kojis, nie? ja dnes akurat tiez rozmyslam, ze dam kasicku. teraz sa mi budi kazdu hodinu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre