Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
17. nov 2010

@mirka285 no tak ja si kvoli tym prkotinkam nebudem moc kupit ten pekny hnedo-ruzovy 😠

bambola
17. nov 2010

@maxara maxi perfektne si to vymyslela 🙂 mne sa najviac paci december 😀 😀

bambola
17. nov 2010

tak mne tu dnes cely den dva chlapi cucaju pivo 😠 kupili si 5litrovy sudok a tak im zachutilo a bolo za dobru cenu ze sme boli este dva dokupit 😠 😠 😠 ale aspon je mm doma a nie som sama 😀 mam to pod dohladom. teraz im robim starocesky hovadzi gulasik 😝

maxara
17. nov 2010

kukuk2
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...

@bambola tu je este lepsi december 😀

mirka285
17. nov 2010

@maxara uplne ze ppc je ten kalendar,fakt krasny...ja nie som taka kreativna,naozaj pekne si to urobila 🙂 🙂

bambola
17. nov 2010

@maxara tie parohy proste nemaju chybu 😀

maxara
17. nov 2010

@bambola aj Mirka sa v nich fotila a tiez sa jej hodili 😀

@mirka285 vsak? 😀 no ja sem na seba tentokrat hrda a som rada, ze sa vam paci aj vam, nezaujatym ludom 😵

kafoditka
17. nov 2010

@maxara Maxi, ta obdivujem, ze si mala nervy sa s tym serinkat a takto krasne to urobit, fakt super 😉

maxara
17. nov 2010

Gungulo s nausnickami 😵 ale urobila som asi 10 foto, no vsetky take ako ta kde schovava obe usi za lica 😀

maxara
17. nov 2010

@kafoditka ked serinkat, tak aspon poriadne 🙂 takze stalo to za to, podla vasich komentarov.. vdaka za pochvalu 😵

any23
17. nov 2010

@lenuss84 no jasne že ma to potešilo 😵 uvidíme či aj zajtra jej tak bude chutiť 😅 baby a ako dlho sa má dávať jeden druh? stačí tak tri dni a potom pridať novú zeleninku napr. zemiak? a ak by jej malo niečo robiť zle, tak za aký čas by sa to prejavilo? 😕 ja už si to nepamätám 😝
@adelaine no tak to máš peknú potvorku, ked sa nedá oklamať 😝 😉 mojej je to jedno - či je to čaj, či voda, akurát v nemocke čo jej dávali ten ryžový odvar - tak to teda neznášala, plulááá ostošesť 😝 ale sa jej nečudujem - som to koštla a bol to riadny humus 😝

dneska je Ema ako vymenená - už sa toľko nečertila jak posledné dni, dokonca sa už aj troška zahrala pod hrazdičkou, aj v lehátku chvílku sama, aj celkom fajn spinkala cez den, tak snád sa nám blýska na lepšie časy konečne 😵

bambola
17. nov 2010

dievcata neviete kde by som mohla ist na koberec v BA? potrebujeme do obyvacky taky do stredu , strednej velkosti hlavne asi kvoli malej ale nam to trosku aj zutulni 😉

any23
17. nov 2010

@maxara no klobúk dolu, úplne super si to spravila 😉 🙂 🙂 je to perfektnééé 😵 a ninka s náušničkami nemá chybu 😉

maxara
17. nov 2010

@any23 som citala co ste si prezili ☹

adelaine
17. nov 2010

@any23 neboj polepsi sa jej, rozpapa sa 😉 hlavne, ze jej chutila mrkvicka,
ja mozem zacat s mrkvou az o 2 tyzdne, tiez sa na to tesim, sice viem, ze jej nezje vela,
ale aspon nieco ine skusi okrem toho hnusneho mlieka 😒 hadam mu to smakne 😎

maxara
17. nov 2010

@any23 😵 jeej dakujem

maxara
17. nov 2010

@bambola chod do jutexu..

maxara
17. nov 2010

@bambola alebo tam ani nechod len kukni www.jutex.sk

maxara
17. nov 2010

Baby ja sa s vami lucim na dlhsiu dobu, idem kupkat a zajtra tradaaaaa Tuti tes sa 😀

meruska
17. nov 2010

@maxara uuuuuplne super kalendar, nadherne si ho spravila, ale ani sa necudujem, ved bol robeny z lasky a k tomu si mala krasnu modelku nafotenu

kafoditka
17. nov 2010

@bambola pekne aj celkom lacne kusky najdes v Diegu. http://www.diego-slovakia.sk/zaruka.php

bambola
17. nov 2010

@maxara
@kafoditka dakujem 🙂

alllexa
17. nov 2010

Ahojte, my sme dnes boli vo Viedni na trhoch, fajn bolo, len som hrozne utahana... A maly sa celkom drzal, ani moc neplakal.
Co ste tu pisali o tych fusakoch - tak ja mam Kaiser a je fakt dost teply, vobec ho nemusim obliekat, lebo ak ma viac vrstiev ako jednu, tak je spoteny.
Autosedacku zatial moc neriesim, ved Misko je este malicky🙂

@maxara - fiha, ina kreativita pri foteni, mala si dobre napady! Maxi a preco vlastne davas malej okrem vlastneho mliecka aj umele, ked je taka velka? Mozno by stacilo aj to Tvoje vlastne, nie?

kafoditka
17. nov 2010

@bambola ja som si odtial kupila tento http://www.diego-slovakia.sk/koberce_produkty.p... a poviem ti ze to bola osudova chyba.. on je sice pekny, ale ked je cerstvo povysavany. Inak na tmavej farbe vidno vsetok bordel 😠 som mala na to take nervy, ze som ho zrolovala a teraz mi trci pod postelou.. 😉

bambola
17. nov 2010

@kafoditka ano ten je krasny, prave som tam pozerala a aj na tento mi padol zrak ale v tej svetlejsej verzii, my praveze urcite svetly potrebujeme, nejaka bezova, hneda (svetlo) , oranzova. podklad teda asi bezovy nieco pekne a zaujimave navrchu v zvysnych farbach

bambola
17. nov 2010

@maxara tak, mala spi sice takym nejakym lahkym spankom ale spi. som zvedava dokedy 😠

mirka285
17. nov 2010

caute,co sa tu deje,riesite koberce?my mame v celom byte iba jeden maly v obyvacke pod stolikom,kupili sme v Kike...
@alllexa dava aj UM lebo svojho ma malo...

mirka285
17. nov 2010

@alllexa a co ste boli na trhoch,na akych?len tak na vylete?

bambola
17. nov 2010

@alllexa aj my chceme ist na vianocne do viedne ale nevieme ci nam ostane volny vikend 😒 sli ste autom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre