Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 no ked ju vidis 2x do mesiaca, jasne, ze svokra je fajn 😀

merikac
18. nov 2010

@mirka285 ja som ho kupila z druhej ruky,,,a zo spodu je ta strech uz taka zosuchana miestami- je tam proste vidiet to sklapanie striesky- ale len zo spodu a ked svieti slniecko- cize ak by som zohnala niekde novu za rozumnu cenu, tak pre dobry pocit by som ju rada vymenila

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka tak to mas uplnu pravdu,uz sme tam dlho neboli a chcu vidiet malu,tak som povedala ze v sobotu prideme..

ywett
18. nov 2010

@mirka285
este nie sme zbaleni...ale asi idem na to...aj pozhelit asi nieco musim..a zajtra idem do prace na rozhovor, co a ako dalej...vsak ked mas dobru svokru, tak super...my sa nestykame so svokrovcami vobec...

baby,
co mam robit aby sa tvorilo viac mliecka..mala som ho vela a teraz pomenej a chcem si odsavat a uskladnit...je to vyborna vec, lebo ked ma rontgonovali, tak sme vsetky zasoby minuli.
mam pocit, ze prsia su take mlandrave a vobec nie plne, ako som bola zvyknuta...
o dva dni mame 4 mesiace, ale neviem, ci zacat s prikrmami alebo nie...v 6tich mesiacoch budem chodit na dva dni do prace, tak by to pomohlo, keby uz ma aj prikrm asi...

mirka285
18. nov 2010

@merikac zajtra sa na to pozriem 🙂

ywett
18. nov 2010

@merikac
mangelik skusal tiez len doma a to sa pacilo, len ked chodil..uvidime, ci sa v tatrach v tom bude malickej pacit...ale pride mi to prakticka a vyuzitelna vecicka...aj ked sama sa do toho zaviazat je trosku obtiazne bez praxe zatial

merikac
18. nov 2010

@mirka285 aj Emma vecer o 20,00 zalomi,,ale v poslednej dobe cez den vyzaduje poozornost,,ze sice sa sama hra, ale nemozem sa od nej pohnut,ked sa co len vzdialim, zacne vrieskat- zurivo,,doslova kricat- nie plakat - skusala som vydrzat a nechat, ju- napriklad, ked som potrebovala je rozmixovat zeleninu , alebo pradlo povesat, ze ci prestane a ako ma teraz tie sople a kasel, tak sa z tej zurivosti pozvracala ☹ - cez den spi 3x po 20 minut- tak mozno je to len docasne a sposobene tou chorobou,,

merikac
18. nov 2010

@kafoditka no ale ked si pisala ten cyklus aky mas,,tak to radsej pockaj,,ja mavam 30 dnovy 😀

mirka285
18. nov 2010

@ywett s kojenim ti neporadim,ale trosku zeleninku mozes zacat davat,ved tym zo zaciatku nenahradzas kojenie len sa dieta uci pracovat jazykom...Linde davam uz mesiac prikrmy a stale zje jak vrabcek,uplne malo...baby moje 10 mesacne krsna uz chodi 😕 dnes docupital za mnou po svojich,taky bol chutny...

ywett
18. nov 2010

@mirka285
asi teda od buduceho tyzdna nieco skusim a uvidime, ako bude papat...dakujem za radu

meruska
18. nov 2010

@kafoditka ja mam opacny problem 😠 dostala som po 18 dnoch a co je este horsie ..trva to uz 11 dni...ved takymto tempom mm bude robit len na plienky a vlozky

merikac
18. nov 2010

@mirka285 😵 budem ti povdacna

ozaj a na margo tych svokier,niektore nas sem chodia citat, asi cekuju, co zaujimave sa o nich pise,alebo co 😲 ,,,,,,,nastastie ta moja neni taka stihacka 😀

meruska
18. nov 2010

@merikac moja nevie ani zapnut PC 😀

mirka285
18. nov 2010

@merikac Linda spi cez den presne tak ako Emma,ona si len zdriemne aby nabrala druhy dych a pozornost si tiez vyzaduje,ked varim musim si ju dat do kuchyne do lehatka a rozpravat sa s nou...inak ju mam cez den na manzelskej posteli,dam jej hrazdicku tak s aj sama vie zahrat,ja som pri nej,surfujem po nete a rozpravam jej co pozeram alebo citam,ked sa uz nudi,tak sa s nou zabavam,potom ju dam zase na chvilu do postielky nech sa hra a poobede sa snazime ist von....

merikac
18. nov 2010

@ywett mne tak do 3. mesiaca pomahala vinea, vela inej tekutiny- vratene polievok,,ale ako tak sledujem uz teraz nepomaha nic,,rano som vyzmykana ako vysuseny citron- som chcela uz zaradit kase s vlastnym mm,,ale zistila som, ze na kasu neodsajem dost mliecka 😠

monline
18. nov 2010

ahoj kočky
špeciálne zdravím @lulu1983, mala o nás starosť 🙂
chodím si vás sem v rámci možností čítať, len sa mi akosi nechcelo písať...u mňa je totiž našťastie všetko v poriadku, tak sa z toho teším...a keď si čítam aké máte poniektoré trápenia s detičkami, je mi z toho smutno...
Dnes som bola na rodičku, strašne blbý čas, blbé spoje, tak som bola preč od pol tretej do skoro ôsmej..mama opatrovala, spapal zeleninku, ale moje odsaté mlieko nakoniec pil lyžičkou! Nechce ani za svet piť z fľaše, ani vodu, ani čaj, ani mlieko..na rodičku triedna vravela, že s Nikou nie sú žiadne problémy a ide jej to..ale keď som videla známky, no má ich pestré 😖 a triedna sa pýtala, či sme sa všetci dostali cez heslo do elektronickej žiackej knižky- myslíte, že mi dcéra oznámila, že už dostala heslo na prístup????? som si pripadala jak nezodpovedný rodič, všetci prikyvovali a ja som len čumela, nasratá, skoro som jej hned vtedy zavolala a vynadala..
@merikac čítam, že aj vy ste chorí? to je strašné, ked tie malé detičky soplia, kašľú, plačú ☹
Nestihla som prečítať čo ste písali, tak skúsim...🙂

ywett
18. nov 2010

@merikac
to je asi preto, ze nam drobci uz viac vysaju...

ywett
18. nov 2010

@monline
a co dcerka povedala, preco ta neinformovala o hesle?

merikac
18. nov 2010

@mirka285 zlata,,,,v podsate ajEmma bola taka- no vravim asi ta choroba to snou porobila-ale je uz alergicka na pocitac,,,ked vidi, ze som za nim,,akokeby ta potvora vytusila, ze aha,,mama sa mi nevenuje a doslova sa prestane hrat aj s oblubenou hrackou,,zo zaciatku pomahalo, ked som si ju zobrala na kolena a robila som hijo, hijo- ale uz nezabera ani to a ceti sa,,a ked sa s nou postavim, tak hodi taky vytazoslavny usmev s radostnym povzdychom, ze vtedy by som jej od lasky az ublizila 😀

merikac
18. nov 2010

@meruska ani ta moja,,ale aj keby vedela, tak by istotne nesnorila po mne, kde som co napisala,,,,no ja viem, niektore chcu vediet mozno v dobrom, co sa deje a chcu byt v obraze,,alebo co,,ja to nechapem 😒

monline
18. nov 2010

@ywett povedala mi, že ani nevie kam dala ten papierik..tak ak mi ho do pondelka nenájde, požiadam učiteľku aby mi heslo poslala meilom

ywett
18. nov 2010

@monline
no to uz je ta puberta 🙂 a co sa uci zle, ked takto vymysla? alebo fakt papierik zapatrosila?

merikac
18. nov 2010

@monline myslim, ze Emma by chorobe odolala, keby nebola zaockovana akurat v tej dobe, ked Denisovi vypukla choroba,,,tym, ze jej imunita bola oslabena,,akokeby sa otvorila,,na tu ma mate vsetky bacile,,,a Denisovi nie a nie vystlit aby ju necumlal stale
Ani mne nechcela chytit ziadnu flasu- doteraz sme pili caj lyzickou alebo z tych flasiek pre vacsie deti so sosacikom,,ale ked bola u nas maxi, tak mala tu anikolikovu flasu tommee tippee s dudlom imitujuci prsnicek,,,tak som objednala a si predstav od pondelka mi mala vypije "uz" 30ml caju 😀 -sa jej paci ta flasa,,rada ju dudle,,ale caj jej nechuti

merikac
18. nov 2010

@ywett a vo viedni ste boli len tak na vylete, ci za nejakym konkretnym ucelom?

ywett
18. nov 2010

@merikac
boli sme v SCS, malej sme nejake vecicky pokupili a boli sme si pozriet vianocne darceky, aj mi mangel kupil...potom sme sa isli prejst do mesta a na Mariahilferstrasse..ja potrebujem stale byt na inych miestach a tu v okolo BA uz vsetko mam prejdene, teda aspon si myslim...tak sme sa vybrali do viedne...

mirka285
18. nov 2010

@merikac ja mam len taky malicky noteboocik tak mozno na Lindu posobi ako hracka co svieti 🙂

monline
18. nov 2010

@merikac mám doma 4 protikolikové fľašky..takže mám kúpiť ďalšiu? asi budem musieť..malému chutí môj čaj..nie ten jeho 🙂 (ja pijem ovocný bez ničoho)

@ywett neučí sa zle, má tam síce štvorku z matiky, ale opravenú na 2 a baňu z chémie, ale aj dve dvojky a jednotku z chémie..ostatné jednotky, dvojky, občas trojka...fakt ho zapatrošila, štve ma len, že sa ani neunúvala ma na to upozorniť..nech som v obraze

kafoditka
18. nov 2010

dobru nocku, uz tu hodnu chvilu zivam, tak idem radsej spat..

merikac
18. nov 2010

@mirka285 uz viem co si mam pytat od jeziska pod stromcek,,ved som cely rok posluchala 😀 - len ci jezisko bude mat moznost splnit mi zelanie 😀

merikac
18. nov 2010

@monline nejde o to, ze je antikolikova, ale o ten prsnikovy cumel- a aj mojej chuti moj caj,,,a aj mineralku rada pije z flase,,to ju priam fascinuje,,ked sa jej voda dotkne usto,,,az ako korhel robi,ked slastne dopije svoj poldecak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre