Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
19. nov 2010

sandricka uz sladko spinka 🙂
aha co som nasla: http://www.inzercia.sk/inzerat-APB4698-jantarov... . vraj na zubky. chichichi 🙂

mojalili
19. nov 2010

@denisse Deni viem o com hovoris, Dankovi teizidu horne jednotky, tak je umrndzany.....ale podla mna je vyčurany, ked ho polozim reve o 106, ked ho zoberiem na ruky a on pozera po svete, tak je vsetko OK....Uz nech tie zuby vylezu...
@kafoditka - Kafko, ako vies ze su to ocaky??? AJ aj som myslela, ze prve polezu tie, lebo mal zapalene tie miesta, ale prve lezu jednotky...ale ved uvidis, co na tom....GRATULUJEM K 1. zubku 😉
@ericica - jaj moja, tak stenakoniec skoncili na ATB - viem, ze na nadchu nic nepomoze, len tyzden casu a prejde to. Treba davat take vody na odsavanie, ktore maju prud ...Physiomer alebo Sterimar, aby to dokonale preplachlo dychacie cesty...nie casto odsavat, potom vysychaju....nam trvala nadcha tyzden, konecne je fuč... 🙂

Nas rezim - vstavame ako kedy..niekedy o 6 hodine, 6 -7 hodine vstavame. Papame, 9 - 10.30 spinkame, o 12 hodine ma papanicko zeleninku, o 12 .30 - 14.30 spinka tuhy......o 19 hod ideme kupat , 20 hod spapa kasu a ide spat...
NAjviac spokojny je po velkom obede papanicku, tak zaspi ako mrtvy... 🙂

mojalili
19. nov 2010

@katty17 KAty, kamaratka to ma pre dcerku a je to dobre, vazne... 😉

mojalili
19. nov 2010

@mojalili prepacte, zabudla som.
1. takto mi zaspal teraz vecer...
2. takto zaspal o 9.30, pozeral na mna ako umyvam riad a tak zaspal...
3. prebudil sa po poobednom spinkani - vyspinkany do ruzova
4. pred vecernym kupanim 😉

meruska
19. nov 2010

@oacka joooooooooj to preco si si dala ze cerpas teraz dovolenku? ved by si o ziadnu neprisla keby ze ju cerpas az potom...ja idem hned na rodicak, aby som mala ten vyssi 😉 ved nastupujeme v lete a to su prazdniny..teda hned pojdem na dovolenku a potom od septembra ucit 😉 a par dni si treba nechat aj na jesenne a vianocne prazdniny....podmienka zo zakona je..ze dovolenku musime vycerpat do ukoncenia kalendarneho roka ked nastupis do prace

takto si prisla o peniazky ☹

mirka285
19. nov 2010

@katty17 ten nahrdelnik maju v kazdej rakuskej Bipe o polovicu lacnejsi a mojej segre nezaberal ☹
@mojalili aky je Danko uz velky 😕

lutsine
19. nov 2010

Baby ked chcem ist na ortopedicku kontrolu ku sukromnikovi,nech pozrie ci ma klbiky a jadierka v poriadku , co vsetko potrebujem,staci len karticka poistenca?

kafoditka
19. nov 2010

@mojalili no normalne ma zub, na dotyk ho citim aj vidim. Je neprirodzene daleko od jednotiek spodnych. Zhruba treti zub, tak mi vyslo, ze je to ocak, nie? Ja tiez nechapem, ze mu nevysli prve jednotky, tak ako to vacsinou byva, ale zrovna tento.. 😕 no mam proste vynimocne dieta 😀

bambola
19. nov 2010

@lutsine vsak on ti povie co treba ked sa budes objednavat ale mne stacil PP

kafoditka
19. nov 2010

Baby kde by som kupila pekne spodne pradlo?? Ja som bola dnes v Lormar v Auparku a teda som bola sklamana. Sak to vsetko take vystuzene, ze keby som si taku obliekla tak vyzeram jak Lolobrigida.. 😕 Este v Palmerse mali pekne pradlo, ale drahe jak svina, tolko urcite za to nedam.. a z netu sa bojim objednat, ked to nemozem skusit..

kafoditka
19. nov 2010

@mirka285 ty si tusim raz spominala, ze si kupovala za dobru cenu v Pandorfe??

mirka285
19. nov 2010

@kafoditka ja nie,ja si kupujem pradlo u nas v Devinskej,som mala tu cervenociernu podprdu co som ti aj ukazovala...musis dojst ku mne na navstevu a zoberem ta do toho obchodu 😉

kafoditka
19. nov 2010

@mirka285 ta sa mi lubila.. no tak to necham asi na tu tvoju overenu Eriku 😉

bambola
19. nov 2010

@kafoditka ja mam rada Intimissimi ale tiez tam nakupujem ked maju zlavy, vtedy nakupim aj do zasoby 😉

kafoditka
19. nov 2010

@bambola tato znacka ma na vsetky podprdy rovnaky strih, ktory mne nepasuje..

oacka
19. nov 2010

@meruska a za tie predchádzajúce roky? ja som bola od novembra 2009 PN,. nečerpala som zvyšnú dovolenku. ani za 2010 nemám vyčerpanú, ani ty? teraz keď sme na materskej sa nám dovolenka nezbiera? do kelu, musím to nejako poriešiť...

bambola
19. nov 2010

@kafoditka to je pravda, ja som bola stastna, ze mi konecne nejake sedia 😀

mirka285
19. nov 2010

@kafoditka ano ano Erika,dobre si pamatas...velmi dobre drzi ta Erza tie moje dudy 😀 baby kukam farmar,fakt sa na to dost dobre bavim 🙂

tinaki1275
19. nov 2010

no tak sa snazim vas docitavat dozadu baby ,a nestiham..☹ s tym stahovanim je to horror..dnes mi novy dom upratovala upratovacka od mm z roboty ,lebo ja bez sanci popri malej..☹ a ja to neznasam ked mi niekto iny upratuje moj byt ..zajtra to idem skontrolovat ,a ako sa poznam nabehnem urcite minimalne do kupelne este z chlorom ..
@kafoditka blahozelame k zubku ,inac aj mojej kamoske malemu vysli oba ocaky najprv a bol z neho taly maly upircek..🙂
pozerala som zes te riesili stolicky ,ja este nemam a musim pohladat..tak ktoru teda odporucate?

macik27
19. nov 2010

ahojte, pomôžte... maličká mi nechce spinkať stále sa chce nosiť na rukách príšerne slintá...žeby tiež už zúbky aj ju prehnelo ...ale ked som jej pozerala do pusy tak sa mi zdalo že to má trošku červené ale tiež tam kde sú očáky...ako jej pomôcť ☹ ☹ ☹

mirka285
19. nov 2010

@macik27 nam pomohol Viburcol...

bambola
19. nov 2010

@mirka285 na to sa neda kukat, normalne som radsej vypla telku 😉

mirka285
19. nov 2010

@bambola Mati nahodou to je konecne nieco na com sa schuti zasmejem 😀 mna to bavi viac ako Talentmania ci co to davaju v nedelu 🙂 ale inak som uplne normalna

bambola
19. nov 2010

@mirka285 nepochybujem o tvojej normalnosti 😀 ja len proste nemam na to nervy a niekedy mam pocit, ze sa za nich musim aj hanbit 😠 tak to radsej vypnem 😉a to ja som na taketo reality hovadiny 😅

mirka285
19. nov 2010

@bambola a este sa tesim na Superstar,to tiez rada pozeram...a vraj bude mozno v porote Rythmus..

macik27
19. nov 2010

hurááááá spinká 🙂 uvidíme dokedy, no takto plakať som ju ešte nepočula

bambola
19. nov 2010

@mirka285 superstar sa mi ale zda kazdym rocnikom horsia a horsia 😒 asi je to tym, ze cim dalej tym su tam mladsi. ja moc cavov ako rytmus nemusim.
inac vraj na jojke ma byt X-factor, to je v podstate ako superstar len by ma zaujimalo cim to bude ine.
tolko je tych reality show a oni dookola furt to iste davaju 😠 nieco noveee nech dovlecu 😉

mirka285
19. nov 2010

@bambola a to na ktoru rit zase budu davat na obidvoch spevacku sutaz??s tym mi lezu na nervy.idem spat uz,dobru nocku prajem

bambola
19. nov 2010

@macik27 gratulujem 🙂 nasa ma na zaciatku asi hodinu a pol taky lahsi spanok a az potom zaspi tvrdsim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre