Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
19. nov 2010

@mirka285 no vsak preto pisem, ze nieco nove by uz mohli....nie na oboch telkach tie iste relacie, alebo nech sa na to vyserinkaju a kupia poradne filmy nech mame co pozerat sobotu vecer 😠
dobru noc 🙂

monline
19. nov 2010

ahoj baby
dnes sme mali strašne dlhé zaspávanie, lebo malý dlhšie spal podvečer...okúpala som ho o siedmej, nakojila a čakala, čo bude..potom pýtal aj druhý prsník, vytiahol ho...a do pol jedenástej, kedy zaspal, som 6x prestriedala prsníky, 3 a 4.krát už len dudlal, našťastie o desiatej tam už zas nejaké mlieko bolo, ktoré ho uspalo..pritom cez deň mu stačí vytiahnuť jeden prsník, aj to sa mi zdá, že nie úplne..no ..uvidím ako to bude ďalej...
@mirka285 ja som na bruchu čiaru ani nemala, na nohách mám tri chlpy, ktoré splývajú s farbou kože, zarastám pomaly..aspoň niečo 🙂) (ale mám vitiligo, kopec bielych fľakov po tele, takže asi by som na bruchu brala radšej čiaru)
@tinaki1275 nezávidím to sťahovanie..ale zas- čoskoro bude po ňom a budete si lepšie bývať...a je dobré, že aspoň nejakú pomoc máš..a čo psík?
@bambola dnes som výnimočne pozerala farmára, lebo malý nespal..tie ženy musia strašné prachy za to dostať, inak si neviem vysvetliť, že sú také aké sú

a ešte pridám foto Danielovho účesu..konečne má vlasy!!!! 😀 😀

monline
19. nov 2010

tú najdôležitejšiu fotku som nedala 😀

bambola
19. nov 2010

@monline no krasny pankacik 😵
ony za to dostanu prachy tie zenske? 😕

monline
19. nov 2010

@bambola díky 🙂
povedz- zhovaďovala by si sa v telke zadarmo? veď aj obyčajní komparzisti dostávajú peniaze a celkom slušné..podľa mňa tieto ešte aj scenár dostali, aby hrali to, čo režisér chce..

bambola
19. nov 2010

no s mojim netom je to dnes biedne, hodinu cakam kym natiahne stranku. luvim sa a asi aj tak som tu posledna 😅 dobru noc 🙂

monline
19. nov 2010

@bambola dobrú noc..ja si idem ešte trocha čítať

bambola
19. nov 2010

@monline no podla mna bohuzial existuju aj taketo jednoduchsie az hlupe stvory a nemaju ani trosku sebakritiky a sebaucty 😒

kafoditka
20. nov 2010

Dobre ranko 🙂 Ako sme sa vyspali? Ja som vstavala v noci o tretej k malemu a skoro som odpadla, aku si zvolil polohu 😀 Pridavam nazorne foto, ako som ho ulozila spat a ako som ho nasla v noci:

mirka285
20. nov 2010

dobre ranko 🙂
@kafoditka Linda takto traduje po celej postielke,ale cez den,nie ked spi...inak ako te sa vyspali?my super,tusim aj slniecko vonku svieti...

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 jaaaj my ideme dnes do stareho mesta na cigansku a varene vinko, tesim 😵 😵 dufam, ze to slniecko vydrzi.. a spali sme celkom fajn 😉

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka idete na vianocne trhy?myslim,ze dnes sa ma aj stromcek rozsvietit 😉

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 ano ideme pozriet..a stromcek sa rozsvietil uz vcera, davali to na jojke 😉 jaaaaj si vypytam dvojitu porciu cibule do tej ciganskej 😝

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka ja ze dvojite vino 😀

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 aj to bude 😀 teraz som citala v plus1den, ze do poroty v superstar si zasadne k haberovi rytmus 😵 to ma tesi, lebo patrik je prudko sexi chlap, aspon bude na co pozerat 😝

katty17
20. nov 2010

ahojte babule. tak na by som sla na taky chutny punc a lokse na sladko. mnami 😉 . ozaj, nedame cez tyzden stretko na vianocnych trhoch?

katty17
20. nov 2010

ahojte babule. tak na by som sla na taky chutny punc a lokse na sladko. mnami 😉 . ozaj, nedame cez tyzden stretko na vianocnych trhoch? ste mi chute narobili 😉

kafoditka
20. nov 2010

@katty17 ja som za 🙂 aj tak mam okrem stvrtka chlapa cely tyzden v praci..

katty17
20. nov 2010

@kafoditka - mne on nieje vobec sexi 🙂 ale pobehuje po BA jeden chlapec ktory mu je neskutocne podobny 😉

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka vcera vecer som to tu pisala,ty nas vobec necitas 😎
@katty17 jasne mozme..

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 🤐

mirka285
20. nov 2010

baby Gabo ma tu lame aby sme isli vecer von,ale ja nemam odvahu nechat malu u nich...on mi tvrdi ze vsak mala bude spat,ale mala spi doma a ked nebude doma bude urcite nesvoja ☹ ja neviem,ale mne sa zd este mala aby som ju nechala niekomu varovat...mozno tak za dve mesiace...

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 nechcem ti do toho frflat, ale ja by som sa bala.. sak vies, ze ja som posrata.. ale Linda asi nieje zvyknuta na tvoju svokru, ci? A este v cudzom prostredi.. ja by som bola cely cas ako na ihlach, ci je vsetko v pohode a asi by som zo zabavy nemala nic 😒

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka Linda neni zvyknuta na nikoho,iba na mna,ona je moj cecek 😀 som mu povedala ze ja nejdem...

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 vies, ine by bolo, keby napr. tvoja mamina prisla prespat k vam a tak by malu varovala.. Linda by bola v domacom prostredi, pekne by spinkala a ty do rana ruka hore 😉

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka ale on chcel ist len na dve tri hodinky 🙂 ale mna sa nechce spat v Sali,ja viem,ze mala by asi vecer v pohode spala,ale ked ja spim najradsej doma,a chcem zajtra aj nedelny obed varit...keby sme tam spali,tak ostaneme na obed,a ja neviem,ale ja mam najradsej nedelu doma... 😕 😕 pomooc zo mna sa asi stava domaca putka 😔

kafoditka
20. nov 2010

@mirka285 sak si nacvicujes tu zenu v domacnosti, ktorou si chcela ostat po materskej, nie?? 😝 😉 a mas pravdu, doma je doma 🙂

mirka285
20. nov 2010

@kafoditka asi ano,ale vsak uz som sa dost flakala cely zivot po nociach po baroch..aj sukromne aj pracovne,zajtra si pekne navarim slepaciu polievocku,naplnim kuriatko a budeme pekne doma vegetit....povedala som mu sice,ze ked chce,ze vsak on nech ide,ale vraj bezomna v ziadnom pripade,hm neviem co sa mu stalo,asi aj on je moj cecek 😀 tak lucim sa,idem sa dat do poriadku,vecer poinformuj,ako bolo na trhoch,a daj si vincisko aj za mna 😝

kafoditka
20. nov 2010

@kafoditka Ja som taka spokojna, dobre som si to zadelila. Mama mi zaplati sanky k vianociam, co som objednala Filipovi a svokra zasa stolicku na krmenie 😅 tak nam pekne financne pomozu a kupia nieco fakt uzitocne 🙂 len este nech napadne sneh, aby sme ich aj vyuzili.. My kupime malemu tu autosedacku a este nejake drobnosti k tomu a je to vybavene.. A dufam, ze Katarina pride dodatocne na Martinovom koni.

kafoditka
20. nov 2010

Halooooo kde ste vsetky?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre