Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
25. nov 2010

@noemarta a ja ze co nevidim a ty si mmi nie priatel 😀

merikac
25. nov 2010

baby, mali ste krasne stretko,,skoda, ze my sme tu tak okrajovo odrezany aj od KE , aj od BA- brala by som hned volno a sla 😀 ...fotky paradne,,len teraz uvazujem, ze co vas tak unavilo?! 😲 .....a este tak rozmylam,ze vas tam bolo doooost- tak ze pred @maxara inym domom musel byt celkom slusny vozovy park,,,,,

katarina7777
25. nov 2010

@lela1809 moj drahy sa vola Diego 😉

katarina7777
25. nov 2010

@noemarta aj ja som si ta pridala medzi priatelov 😉

lela1809
25. nov 2010

@katarina7777 ... mm mi tu hovori ze ta urcite pozna 😉 a ze mas mm francesca 🙂 tak potom nie 😉

lela1809
25. nov 2010

vsetky kupete alebo hajate???

bambola
25. nov 2010

nasa ku podivu uz zaspala, zmohli ste ju 😀 ale spi v autosedacke 😠 vsak ju prelozim ked mi skonci ordinacia 😉

strasska
25. nov 2010

zienky krasne fotky a vyzeralo to na super zabavu...zavidim v dobrom 😀
a neporadili by ste mi kde kupim, nejake reflexne pasiky, abo nalepky na kocik?

meruska
25. nov 2010

@aalexis007 ta stolicka sa da dostat bezne i v slovenskych strankach Neonatao happy meal...ale bezne stoji 47 €

strasska
25. nov 2010

@meruska dik si poklad, cmuk

strasska
25. nov 2010

@meruska kto bol este naposledy na stretku, nech sa opytam ci 15. nieco maju?

meruska
25. nov 2010

@strasska karinnka, tinka349 a petrap..ale ta je uz v Irsku..izira nakoniec nestihla prist a este z KE je aj boddez ale ten nebol

bambola
25. nov 2010

@strasska akurat nam dnes maxi vysvetlovala, ze ty si štrasska a nie strašška 😀 😀

meruska
25. nov 2010

@bambola 😀 si ma pobavila so strasskou

karinnka
25. nov 2010

@meruska Vsetko naj k meninam 🙂
Vidim,ze ste znovu stretkovali 😉 sice som videla len fotky od Maxi,inde sa nedostanem kuk,ale vsetky ste rozkosne 😵 😵

Podvecer mi akosi tecie malo mlieka tak mi bambulka robi sceny tak som ju skusala dokrmit mliekom,ale ona vobec ziadne nechce pit 😕 nic jej nechuti.....Inak sme objavili,ze vieme vrieskat,tak ma teraz zalubu a vresti tolko az mam strach,ze strati hlas 😀
@strasska malicka je nadherna 🙂
Inak sa tesim na Kosicke stretko,dufam,ze nas dojde viac ako minule 😉 Aj ked aj vtedy bolo fajn 🙂

karinnka
25. nov 2010

Mate to niektora?Premyslam,ze si to kupim,ked uz je taka zima 🙂

mirka285
25. nov 2010

@karinnka a sme ta aj spominali,samozrejme v dobrom,pri teme vlasy sme skonstatovali,ze ti tato farba co mas velmi pristane 😉

luminkasp
25. nov 2010

ahojte, ako sa mate? ja vas vobec nestiham, mam teraz tri decka na doucko z angliny, som v skolskej rade a asociacii rodicov, tak mam pocit, ze pri mojich dvoch detoch sa vobec nezastavim. zajtra sa chystam kupit deckam vianocne darceky, co nebude, objadnam cez net.

merikac
25. nov 2010

@karinnka jeej, to je rozkosne,,,Emmu to obdobie spoznavania hlasiviek uz preslo,,,ale miestami normalne jodlovala 😀

luminkasp
25. nov 2010

@karinnka a nie je to nepohodlne?n nenosis rukavice?

luminkasp
25. nov 2010

@maxara som pozerala ninkin kalendar, je nadherna 😉

erytrea
25. nov 2010

@karinnka ja mam tu rukavicu len v inej farbe a je to supeeeeeeer!!!! fakt odporucam, je v tom super teplucko a hlavne ja som si zabudlivec a vzdy som si rukavice zabudala, toto je vzdy poruke, len neviem kolko budes na to cakat lebo ked mi volala majitel tak hovoril ze to ide na dracku, ja som na to cakala vyse mesiaca a objednavala som potom este dalsie 4 pre kamosky 😉 fakt je to super aj manzelik si pochvaluje ked kocikuje 😵

katarina7777
25. nov 2010

baby co ste spravili s mojim synom, ved on mi vytiahol 200 ml mlieka, predtym vzdy horko tazko 150 ml, asi bol zniceny z tolkej krasy 😅

monline
25. nov 2010

pozrela som si albumy s fotkami zo stretka, teda- vy ste mali skvelé megastretko! parádne..krásne fotky, taká pohodička z fotiek sála..detičky ukážkovo dobré, v hojdačke sa tuším vystriedali pri spaní..všetkým vám to veľmi pristane, deti krásne rastú

karinnka
25. nov 2010

@mirka285 🙂Jeeej dakujem 🙂
@erytrea to vazne?tak len aby som to stihla este do konca zimy🙂)
@luminkasp nosim,ale ked som v obchode alebo idem nieco robit musim s´davat dole rukavice a toto vyzera byt pohodlne 🙂
@merikac a hlavne nas to bavi podvecer ked uz ideme spat 😀

karinnka
25. nov 2010

Dievcata a nakedy sa planovalo to celoslovenske stretko? 😵 😵 😵

bambola
25. nov 2010

@karinnka aj nasa teraz objavuje hlasivky ale jej doba je v rozmedzi osem hodin vecer az druha hodina nocna 🙄 😠

erytrea
25. nov 2010

celoslovenske stretko? waw to znie super baby dajte blizsie info 🙂

strasska
25. nov 2010

@bambola
@meruska aj ja som sa pobavila...aspon vidim, ze viacerym evokuje moj nick strasiaka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre