Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
29. nov 2010

@petrap001 raz mi ich svokra poslala, muž doniesol..a na nich boli štítky s cenami..doteraz som nepochopila prečo, muža som sa radšej nepýtala, či si ich svokra dala zaplatiť alebo čo.. 😖

monline
29. nov 2010

idem spať kočky, dobrú noc

petrap001
29. nov 2010

@monline inu som nenasla 😀 tu celenku mu dala moja susedka asi ked sa s nim hrala.teraz vyzera uplne inac,ked je ostrihany,uplne na kratko a hned ho mam radsej 🙂 ale ja ho inac nepustam vobec po dome,len v kuchyni je a na chodbe.sice kuchyna nieje prave naj miesto ale odtial sa nam ide na dvor,takze je tam 🙄
@tinaki1275 my sme tiez chceli ist na vianoce domov,ale nevyslo,lebo Palo mal mat volno od 23ho az do 6.1 ale nakoniec ide do prace 30.a31. 😠 takze smola no..

tinaki1275
29. nov 2010

@petrap001 jezis to mam aj ja mm rpbi vo volnom case alarmy a rozne ine elektricke instalacie a tak mam toho po byte ojojoj..vsade kable a skrutky a pod..ale ked treba mne nieco .cakam a cakam..no kamoska je na svk a ten komu nechala havina ho jednoduch o priviazal k nim do hotela a nechal tak ..tak chudera volala mne aono je to aj tak za odmenu takze sa nemozem stazovat..tak ci tak by zaplatila za hotel..

tinaki1275
29. nov 2010

@monline dobruu

petrap001
29. nov 2010

@monline dobru 🙂 aj ja pomalicky idem hodit sprchu a do hajan lebo zas budem v noci vstavat aspon4 krat jeeeej supeer 😀 😖

tinaki1275
29. nov 2010

@petrap001 tak budete aj vy sami ..☹(jasom chcela prve vianoce pre malu na svk ..ale co uz...
musim uz ist aj ja mm chce net a jeho laptop samozrejme nevie najst ...
prajem dobru nocku ..😉

petrap001
29. nov 2010

@tinaki1275 jaaaj.chudacik,este ze to takto dopadlo.aspon ma kamosa 🙂

petrap001
29. nov 2010

@tinaki1275 dobru 🙂 idem aj ja

robika
29. nov 2010

Ahojte, tak my sme uz papali treti krat mrkvicku, ale Filipkovi vobec nechuti, neviem ako ju mam pripravit, lebo az ho z nej striasa a dnes ho aj napinalo. Tak neviem ci bola velmi husta (mala som pocit ze nie), a ani toho vela nespapal, tak teraz mam prejst uz na mrkvicka + zemiak, alebo az ked zacne papat z tej mrkvy poriadne?
@merikac gratulujem k bezbolestnym zubkom

bambola
30. nov 2010

Dobre ranko, tak my ideme dnes rano k tej primarke na vstupnu kontrolu na rehabilitacie, o osmej musim odist z domu, cize malu o siedmej zobudit. bude strasne umrncana a bez nalady a uz vidim ako im tam predvedie nejaky vykon. sa im na to vyprdne, urobia mi z nej neurologicky pripad a to bude len nevyspana a este bude mrncava cely den. no na dnes mam svetle vyhliadky 😒 ale aspon si tak skoro rano kupim cerstve teple pecivo 😀 😀 (treba si vzdy najst pozitivum dna 😀 )

merikac
30. nov 2010

@bambola vsetko krasne k mm meninkam...a uz len budem tapat, ci je ondrej, ci andrej?! 😀

merikac
30. nov 2010

@monline ano,,celu striedku z dvoch chlebikov spapala trham jej do pusiny, najskor som len take zdibky,,ale zistila som, ze zvlada bez problemov aj vacsie kusky..

merikac
30. nov 2010

@robika dakujeme,,,a pokial nemal nejaku reakciu, tak kludne daj zemiacik, a sus to urobit v konzistencii redsej kase, ci pudingu, moozno mu to bude viac smakvat...

merikac
30. nov 2010

@bambola neboj,,istotne dobre dopadnete,,,drzim vam palceky
😵

merikac
30. nov 2010

Babulky, vsetkym Vam prajem krasny den,,,, 😵

luludi
30. nov 2010

dobre ranko vsetkym,

@bambola: joj, dufam, ze ste dobre dopadli a mala bola spokojnucka 🙂 tm vsetko najlepsie k meninam 🙂

dnes ma caka zehlenie a zehlenie a zehlenie.... hmmmm... netesim

mojalili
30. nov 2010

DObré ránko kočky,
@merikac @monline VIdim, ze davate uz chlebik, no my mame uz 6 mesiacov o 2 dni, papame uz mesiac skoro, tak by sme mohli zacat aj my, ved je staaaale hladnyyyyyy.... Chcela som pockat az do konca 7. mesiaca, ako hovoria knizky 😕 , ale striedku mozem skusit, je to dobre aj na zubky... 🙂
@robika ja davam do zemiakovej kasi aj moje MM, neviem ci este kojis. Dankovi to viac chuti... 😉

My tiez nemame radi karfiol ani brokolicu, ale chuti mu spenat so zemiakmi. MAso tiez nechcel, tak skusim o trosku neskor.. 🙂

oacka
30. nov 2010

@robika možno mu bude so zemiakom viac chutiť.....
@bambola určite budeš z malej príjemne prekvapená! držím palce.
my sme spali do 8:30, zázrak zázrakov! síce vstala o 5:40,ale napapala sa a ešte sme zaspali spolu na posteli a teraz spráskala mlieko aj celú hrušku.
@mojalili vidíš - špenát! aj ten musím skúsiť. ja už brokolicu chvíľu nebudem dávať. dnes skúsim mäsko.

oacka
30. nov 2010

@merikac a ako je to s tým chlebíkom, normálne rozžuje aj striedku, nebojíš,že sa začne dusiť? odštipkuješ jej či ako?

mirka285
30. nov 2010

dobre ranko...
@oacka mojej davam jeden prikrm za den a po nom jej uz nedavam mlieko lebo ho nechce,proste jej staci ten prikrm tak nebudem do nej nasilu liat mlieko...
@bambola daj vediet ako ste dopadli....
@merikac Emma je sikula,Linda by sa drhla s tym chlebom,ona nevie pekne prehltat,zato dnes mi tu od rana vykrikuje..

kafoditka
30. nov 2010

Ahojte. Neviem co je s Filipom, ale od vcera je strasne placlivy.. Z nicoho nic chyti zachvat placu a skrieka, akoby ho rezali ☹ cely sa dopoti, mam problem ho utisit. V noci sa budil, stonal tak som ho dala k nam do postele nad ranom a to uz pekne spinkal az do 7:30.. Chvilu sa hral pod hrazdickou, potom ho prestala bavit a znova plac.. teraz som ho uspala na rukach, oboma rukami ma tak silno drzal a stale otvaral oci ci som pri nom.. Neviem, co mu je, zasa nejake sproste obdobie 😒

luludi
30. nov 2010

pozehlene 🙂 kym som zehlila, dala som drobcovi ozuzlavat korku, akurat ked chlebik spominate, lebo inak by nevydrzal a po zehleni pozeram, ze chyba hodny kus, normalne som sa zacudovala, ze ci tolko zjedol.. nieeeeee, on si tie rozcuckane omrvinky napchal do vsetkych zahybov na krku 😅 dnes mozem zase vysavat....

oacka
30. nov 2010

@kafoditka nebudú to zuby? neboj,to prejde.

oacka
30. nov 2010

@mirka285 ja som s tým obedným príkrmom taká nerozhodná. dávam jej ho až po mliečku,lebo sa bojím,že inak by mliečko nechcela. a z príkrmu sa podľa mňa moc nenaje,tak sa bojím,aby zas neprestala priberať... musím si to nejako zmenežovať... 🙂

mirka285
30. nov 2010

@oacka u mna je to zase opacne,ked dam mliecko,nechce uz prikrm,a ked dam prikrm nechce mliecko...no tak si vyber?tak davam jeden prikrm denne,ale myslim,ze ho zje dost,akurat,ze potom jej dm mlieko nie po troch,ale uz po dvoch hodinach....buduci tyzden mame poradnu,tak uvidim kolko vazi...

oacka
30. nov 2010

@luludi on to vypľuje? ja by som moju nemohla nechať s chlebom samú, ona ho zje... včera zjedla celý kus kôrky,čo som jej dala...ale inak tie záhyby sú všeobecne u detí dobrou skrýšou na poklady...naša si tam schováva všetky vlasy,čo jej vypadnú a čo nezje. 😀 😀 😀

bambola
30. nov 2010

@merikac andrej 😉
@oacka mala si pravdu, mala ma prijemne prekvapila 🙂
@luludi @mirka285 lulu primarka bola ku podivu mila. celu mi ju tam poprevracala, ponatahovala a mala bola vklude, som necakala kedze este dve minuty predtym mi spala na rukach a zobudena bola uz druhykrat.no ale aj krasne konickovala, takze zlaticko 😵 podla mna dokina na nej nic nevidela (dost sa rozpohybovala za posledne dva tyzdne 😉) aj to v podstate povedala, ale budeme chodit na cvicenie a termo terapiu.o tri mesiace kontrola.
lulu vy mate aj cviky na doma?

kukucka26
30. nov 2010

ahojte julovky aj vase je take babo ako moje uz som zufala, celu noc je na prsniku nieje hladny ale zacicany musi mat moju bradavku lebo panicky place hlada ma po posteli drzi za tricko, nevladzem ked ysa to skonci, mate uz niekto zubky?

mojalili
30. nov 2010

@kafoditka Kafko, to su zuby, na 100%.

@merikac Tak mame za sebou kôrku, s LILI sme ju hladali, ze kde ju strcil a on ju pazravec celu zjedol 😀 😀 😀 Velm mu chutila, ani tie kusky mu nevadili, videla som, ako ich prehlta.... 😀 No idem mu dat cucnut a na pohotovost pre svokru, dovarila som jedenie pre vsetkych, LILI mam doma tak vyvaram.
Dnes idem 1.x cvicit Pilates, tak sa tesim... 😀 Vcera sa ma moja advokatka spytala, ci som tehotna, tak ma to nastartovalo... 😠

mojalili
30. nov 2010

@kafoditka Kafko, to su zuby, na 100%.

@merikac Tak mame za sebou kôrku, s LILI sme ju hladali, ze kde ju strcil a on ju pazravec celu zjedol 😀 😀 😀 Velm mu chutila, ani tie kusky mu nevadili, videla som, ako ich prehlta.... 😀 No idem mu dat cucnut a na pohotovost pre svokru, dovarila som jedenie pre vsetkych, LILI mam doma tak vyvaram.
Dnes idem 1.x cvicit Pilates, tak sa tesim... 😀 Vcera sa ma moja advokatka spytala, ci som tehotna, tak ma to nastartovalo... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre