Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. dec 2010

jaaj tk zas sa nam niekto postavil na parkovacie miesto,volala som mestskym policajtom a nebudem vam ani pisat co mi povedali....jebe im,uplne ☹ 😠 😠 sorry za vyraz,no nemam slov...
@noemarta ja som mala dnes Diora na sebe...

bambola
1. dec 2010

@noemarta je taka svieza, teda dufam, ze sa aj tebe bude zdat svieza 😉 ale mala by sisi to ist naozaj fuknut trosku na telo lebo nevies ako to bude na tebe. tu givenchy nepoznam.

@lela1809 ano light blue je aj moja vona 🙂 mala som asi dva flakony.
teraz som zalubena do Burberry znacky 😉 a este minam popritom emanuel ungaro

@oacka ja som tu hugo bossovsku klasiku kupila raz byvalemu na vianoce (teda chlapsku verziu ovsem 😀 )a strasne vela chlpov ju ma no a ja to mam tak, ze mne sa vone spajaju s istym obdobim zivota (malokedy mavam viac ako jeden flakon z vone) tak vzdy ked toto zacitim tak sa obzeram ci to nie je on 😀

meruska
1. dec 2010

no nic, idem si lahnut, mozem ocakavat ze sa o chvilu zobudi a zacne nas 1az 2 hodinovy krmiaci maraton az do rana

kafoditka
1. dec 2010

@lela1809 ja som Dolce milovala tiez, ale po tretej flaske sa mi total zhnusila, presytila som sa jej.. baby ja mam tri parfemy ktore mi len tak stoja plne v skrini. Pocas tehu som sa nemohla vonat vobec, lebo mi z toho bolo zle a teraz sa nastriekam raz za cas..

mirka285
1. dec 2010

@kafoditka ja mam tu capicu co si hodila link,ale ta ciapka,nie je moc hruba,je do takej miernejsej zimy....

ericica
1. dec 2010

@meruska mna by asi porazilo keby spala len tak malo,kedy by som si porobila svoje veci no a mam tu aj druhu dceru na hranie a to sa da len vtedy ked krpec spi 😉

kafoditka
1. dec 2010

@mirka285 dakujem, a sedi ti dobre?

lela1809
1. dec 2010

@oacka mnam tak taku cerstvu horalku.. MNAM 🙂
@meruska 😒 to moze aj trvat.. my sme mali cez den take placlive obdobie.. aj Lauru prehanalo.. ale tiez zubok nikde..

noemarta
1. dec 2010

ja tu dolce nemusim, bolo obdobie, ked som ju citila na kazdej druhej babe, a to nemusiiim.
nemam to rada, ked je uz nieco tuctove, alebo ze moje blizke okolie ma nieco co jaaa, teda ze jaa by som mala mat nieco take iste co ma niekto v mojom blizkom okoli, chapete nee??? 😎

mirka285
1. dec 2010

@kafoditka no mne sedi,ale mne sedi kazda ciapka,ja som capicovy typ...

oacka
1. dec 2010

@kafoditka ja to isté s parfémami,tesne pred tehu som si kúpila Tommy Hilfigeer Star a ešte dačo od Elizabeth Arden asi, a aj tú Givenchy som mala vždy rada, no a dala som ich svokre a kkamoške,lebo ja z nich normálne zvraciam! teraz môžem len veľmi ľahké vône.... a veru už sa mi minuli parfémy, Romanko musí kúpiť. 😀

lela1809
1. dec 2010

@mirka285 potesi ... a takto nam pomahaju nasi prislusnici.. z nasich dani...

@bambola mne mm priniesol davidoff cool water.. ale nejak mi nesmakuje :( tak som stale pri DG 🙂
@meruska tak drzim palce nech sa to coskoro vylepsi 😉

oacka
1. dec 2010

@mirka285 Dior jadore je nenormálne úžasná vôňa. ale je to drahé jak šľak... na to nebývajú akcie ☹

noemarta
1. dec 2010

@oacka ten okurhli prvy hugo je fakt dobry, ten bude dobry vzdy, to mas pravdu, ale ja som si teraz chcela kupit nieco nove, ineeee, co som este nemala.

katarina7777
1. dec 2010

baby dneska ste to stretko nejak odflakli, kde su fotky a podrobny opis? 😀

vidim ze sa bavite o parfemoch, ja nepouzivam ziadny lebo mi vsetky smrdia, ja mam rada vonu cerstvo vyprateho pradla 😉

oacka
1. dec 2010

@noemarta blbé je to,že na papieriku to vonia dobre a na človeku nemusí...ja si idem objednať toho Huga, mm mi to ppráve schválil, ja som ho už dávno nemala.

oacka
1. dec 2010

@lela1809 Aqua di Gio od Armaniho je tiež dobrá svieža klasika.

bambola
1. dec 2010

@lela1809 jeeeej, ten davidoff som tiez mala 😀 nahodou tiez dobra vona 😉

lela1809
1. dec 2010

@oacka no musim ist do parfumky ovonat :D ja mam rada take svieze vone.. a ten davidoff asi dam dalej.. nemozem to ani citit :(

katarina7777
1. dec 2010

vidim ze uz mate skoro vsetk darceky nakupene, ja planujem vsetkym podarovat fotku maleho v nejakom krasnom ramiku a s drahym si kupime dovolenku, na jar chceme ist do tepla aj s leom, asi do dubaja.

noemarta
1. dec 2010

@oacka no na nu som sa pytala, takze je dobra svieza??? ale nejdem si ju hned objednat, musim ju ist najskor vyskusat na sebe.
@lela1809 ale ak sa dobre citis v DG tak ju pouzivaj daleeej, nevsimaj si take ako som jaaa, ze im to nic nehovoriii, hi hi 😀 😀

mirka285
1. dec 2010

@katarina7777 Kati takze ty pouzivas avivaz 😀 Maxi asi odpadla do postele,ani sa tu neukazala 😕

bambola
1. dec 2010

@katarina7777 katka to ma rad asi kazdy ale ked to rychlo vymizne 😠 ako som pisala, ze sa mi spajaju vone s obdobim zivota a ty si mi pripomenula to vyprane pradlo tak jeden chalan pre ktoreho som mala slabost na strednej vonal ako cerstvo vyprane pradlo 🙂 ale vzdy, jeho mama mala asi nejaky speci prasok 😉

noemarta
1. dec 2010

@mirka285 pocuuuuuuuuuuj, hadam nie je Max choraaaaaaaaaaaaaa 😕 😕 😕 😕
Povedala ze ked bude, tak sa radsej ani neozve, lebo sme jej vynadali za tu hlavu mokruuuu.

katarina7777
1. dec 2010

@mirka285 hej to je najlacnejsi parfem 😀

odkedy som si precitala o oackinych napolitankach tak mam na ne strasnu chut.... to sa nerobi o takomto case o jedle pisat 😝

noemarta
1. dec 2010

@bambola tak moja svagrina ta neviem kolko dava avivaze, ale jej deti a mm su ako chodiaca avivaaaz 😉

tinaki1275
1. dec 2010

baby a kde su fotky? 😠 to ste vobec nemysleli na mna ubohu ze ako by ma potesilo vidiet zasnezene vianocne trhy ? 😢 my dnes zase neuveritelnych 26 stupnov...uz mi to fakt lezie hore krkom... 😒 trapas vidiet uz cele mesto vyzdobene vianocne a kudi v kratkych trickach..

katarina7777
1. dec 2010

maxinka kde siiii?

bambola
1. dec 2010

@katarina7777 ste to vyriesili s tym darcekom 😀 ale aj my take planujeme nasima svokre, ale tak este plus nieco.
pocuj ty byvas v IT a chces niekam do tepla? 😀 😀

lela1809
1. dec 2010

@katarina7777 s tou fotkou ideme vybavit babky 😀 len neviem co ostatnym...
@noemarta jaj to urcite budeeem DG je moja klasika 😀
@mirka285 unavena stretkom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre