Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
3. dec 2010

Fiiiha babka ako mudruje.. ale Marian ma vlastnu hlavu 😀

maxara
3. dec 2010

Marian ma nejako vysoko tie monterky 😀

carrie84
3. dec 2010

Tak baby a uz viem, co mi vzdy v zivote chybalo! Romantika v stajni s kravskym lajnom v pozadi! 😀 😀 😀

maxara
3. dec 2010

@carrie84 😀 😀 😀 😀 mozes to napravit 😀 😀

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Renatka mala manzelaaaa???????????????????????????????

maxara
3. dec 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je taka kravaaaaaaa zdochynam.. to je iny outfit 😲 😲 😲 😲 😲

maxara
3. dec 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je jej foter????

carrie84
3. dec 2010

Je to kraska z hollywoodu!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Ziadne gatky! To co jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

carrie84
3. dec 2010

@maxara / ale mamicku som spoznala hned 😀

noemarta
3. dec 2010

prebohaaaaaaaaaaaaaaaa, to co je za rodinu????????? 😕 😕 😕
hambaaaaaaaaaaaaaaaaaaa slovenskemu narodu ze ma takychto vypatlancov z holywudu....

maxara
3. dec 2010

@carrie84 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ja zazalujem jojku.. ved mne sa uz nikdy nezavre huba 😲 😲 😲 😲 😲

oacka
3. dec 2010

@maxara tak na toto sa už nedá nič povedať...kde rozum končí,Martinka and family začína.......

maxara
3. dec 2010

mne normalne padla sanka a ja som v ritiiii 😲

oacka
3. dec 2010

na mariána mame jednno veľmo výstižné slovo: dilino.
a potom vraj častá masturbácia nemôže uškodiť!

noemarta
3. dec 2010

a ja ze jak nam to kraasne okomentuje max a ty si v riti..... ale asi vsetky smeeee 😲 😲

noemarta
3. dec 2010

@oacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pocuuuj oacka a ty ze si ucitelkaaaa???????

maxara
3. dec 2010

@noemarta noe mne este stale stoji rozum, odo mna nic necakaj.. do stredy budem mat nocne mory 😀

maxara
3. dec 2010

@oacka podla mna daval krave pod chvost 😀

maxara
3. dec 2010

ved aj s darinkou sa chodi muchlovat do mastale, taha ho to tam.. 😀

oacka
3. dec 2010

@noemarta ja som už v školstve všelijaké deformácie videla! tak hneď stanovujem diagnózy!
Martinka má podľa mňa o chvíľu v jojke vlastnú show, druhá Mojsejka.

oacka
3. dec 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten tak maximálne s hentou sliepočkou podrezanou.

maxara
3. dec 2010

@oacka 😀 😀 😀 ano obliekaju sa rovnako 😀

maxara
3. dec 2010

@oacka myslis do krku ? 😲 😀 😀 😀

oacka
3. dec 2010

@maxara ty si nechutná 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 spravíme z toho sado maso 😀 😀

maxara
3. dec 2010

baby spinkam, dobru nockuuuu a ziadne mory.. idem si pohladat nejaky spagat, nech si priviazem sanku naspat k hlave 😀 😀 😀

maxara
3. dec 2010

@oacka ty si zacala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
4. dec 2010

Raaaaneckoooo.. takze nocne mory sa nekonali, cize Martinka a farmari nemaju na riadnu porciu pecenej husi pred spanim 😀 Akurat sa napapame dneska a podho k nasim a potom podho domov 😀 jeeej to je ale super plan na den 😀

bambola
4. dec 2010

Dobre ranko 🙂
ja som bola vcera taka unavena, ze som zalahla o pol 10. Som rano vstavala o 6-gynda, potom pobalit malu a mna a s mamou do BB, cestou samozrejme zastavka, Ikea a Avion, este obklucka cez jaslovske bohunice, vyzdvihnut znameho, predstavte si, ze to nie je len luka a na nej atomka 😀 😀 no a o piatej sme dosli konecne domov, kde sme zapadli do snehu 😠 😠 , tak sme este hodinu spekulovali ako vytiahnut auto lebo oco nebol doma. malu som cely cas budila ale nastastie bola ukazkova.
Vy ste vsetkyy aj tak komentovali farmara a to jja nekukam, nemam totiz potrebu sa citit trapne v piatok vecer a este za uplne cudzich ludi 😠 😠 Ja reality show mozem ale toto fakt nie , to uz je silna kava aj na mna. a tie uchylacke akoze dvojzmysly od tych niektorych polodementov 😕 Pariskova si teraz niekde bucha lopatu o hlavu, ze je akoze moderatorka (aj ked je tam udajne vraj asi len dve minutky 😀 )

Tento vikend inac bude golovy. Kedze som polovychodniarka (nikomu nepovedzte 😀 😀 ) dojde rodina z ocovej strany, asi teda len tri-styri kusy ale aj tak 😀 strasne su uz zvedavi na malu, ale sa zase napocuvam reci od mojej babky......hlavne o svadbe 😠 , kvoli tomu, ze sme sa nevzali tak sa so mnou cele tehotenstvo nerozpravala, dokonca sa ani mami nespytalaa na mna 🤐 a na tento vikend chcela zorganizovat krst 🙄 ja z nej umrem 😀 😀
inac my sme na vychod chodili vzdy tak dvakrat do roka (vianoce a velka noc) alee dalo sa to zniest lebo sa stale nalievalo cize ja som cely cas mala taku dobru hladinku udrziavanu 😀 😀 😀
Ale aby som len nekydala, u babky som stravila dost podstatnu cast svojho detstva (kedze mama este studovala) a bolo tam nadherne. babka ma velky dvor a zvierata od vymyslu sveta. takze ja som tam chodievala velmi rada 😵
No ale vikend to bude namahavy, ale tak dam im malu a ja sa pojdem ucit, kedze koncom tyzdna tri skusky a ja som okolo papierov akurat tak presla 😕 😅

bambola
4. dec 2010

@maxara maxi inac aj moja mama bola stvrtok na husacine v grobe, neboli ste na tej istej? 😀 😀
boze, moje dieta mi tu olizuje clenok 😀 😀

luludi
4. dec 2010

@denisse: vsetko najlepsie barunke k meninam... nech je spokojne a stastne babatko a nech necha maminku trochu si vydychnut 😉 😵 😵 😵

luludi
4. dec 2010

@bambola ahoj matka 🙂 jaaaaj tak ty take poloskandaly vyrabas v rodine? teeeeda 🙂 ale inak akoby si opisovala nasu vyhodniarsku vetvu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre