Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
4. dec 2010

http://www.eshopbaby.cz/katalog/pluto-golfovy-k... ked bude mat quinny kazdy,kupim si tento...
@maxara nemozem chodit po nakupoch,vsak chceme stavat dom,takze uz budem kupovat len to co fakt potrebujem..

kafoditka
4. dec 2010

@mirka285 Tak som pozerala tu na konovi bazar a romer vajicko s isofixom idu po 150-180eur 😕 😕

mirka285
4. dec 2010

@pepppe bud rada ze ti chce byt v hlbokom,my pouzivame sportiak len preto,ze mala v hlbokom vresti a v sportovom viac vidi ked jej trosju nadvihnem chrbatik a fusak mame len na sportovy kocik...a na golface mame este moc male deti,tie az v lete potom kupime...

maxara
4. dec 2010

@mirka285 hej pekny, ja som na icoo pozerala aj na normalny hlboky a sportiak, ale ten model co som chcela, mali len posledny a novsi typ sa vyrabal na debilnom podvozku.. 😒

maxara
4. dec 2010

baby idem s ninkou do vane a na ucho a vecer este kuknem na vas

mirka285
4. dec 2010

@kafoditka vies Domi,pochybujem ze za tolko ju predas,to ze za tolko ponukaju je sice pekne,ale asi im to nikto nekupi,je toho strasne teraz vela ☹

kafoditka
4. dec 2010

@mirka285 no oproti tomu, co pytaju tie baby ze 150eur mi nepride 100 az tak vela ale pod 90evri by som nechcela ist.. sak uvidim, ked sa nebude dat predat tak ju dam isto za menej, nebude mi tu v izbe zavadzat 😒 mam dalsiu kolegynu tehotnu, mozno jej ho ponuknem..

mirka285
4. dec 2010

@kafoditka ta ti ju potom oplieska o hlavu,ze co si jej to predala za sedacku z ktorej nejde vybrat vlozka 😀 ja tu sprostu vanicku tiez predavam zo vsetkych najlacnejsie a neviem sa jej zbavit 😠

kafoditka
4. dec 2010

@mirka285 inak to som prekvapena, ja som fakt myslela ze sa po tvojej vanicke len tak zaprasi, lebo mas nezvycajnu kombinaciu ktoru som nikomu inemu este nevidela.. a ta vlozka sa neda vybrat preto, lebo sa ta opierka hlavy da nastavovat vyssie a tym padom ma dieta "viac miesta" .. no treskla by som ju druhy krat hned do kosa, vajicko romer nikdy viac 😠 len skoda, ze ma niekto nevaroval ked som ho kupovala.. Nevedela si mi napisat IPcku vtedy?? 😀 😀

mirka285
4. dec 2010

@kafoditka ja som to tiez nevedela...ani som to nepocula,dokonca az vcera to tu na fore pisala jedna baba v nejakej teme...ja som dnes sprdla sesternicu,v aprili ma termin,tak som jej chcela ponuknut vajco,a ona si uz objednala teutonku,a maxi cosi vajco aj s adaptermi,tak som ju zvozila,a ona ze jej to bolo blbe sa ma pytat,no chapes?ved som jej vsetko mohla predat za polovicu,mohla si kupit len sportak a vanu som jej mohla predat a usetrila by kopec prachov...tak potom bola nasrata sama na seba...

kafoditka
4. dec 2010

@mirka285 to nemyslis vazne 😕 😕 no tak teraz jej moze byt hlupe, ze zbytocne oplieska vela penazi.. ved ta vana je v 100%nom stave a vajco tiez vyzera super..

mirka285
4. dec 2010

@kafoditka ved teraz vymysla ze to vajce co kupila skusi predat a zobere si to moje potom,lebo to moje je jak nove...ale aj adaptery som jej k tomu mohla darovat zadara,zbytocne ich objednala,no nemam slov,nechcem sa rozculovat....ja tu vanu asi predam az ked budem predavat kocik 😖 este dobre ze ju mozem odniest k nasim ,lebo uz sa tu o nu mesiac potkinam a nikto ju nechce...a kazala som jej nech laskavo dojde ku mne ze ju nabalim,nech ju nenapadne kupovat zase dalsie veci ktore mam doma 😠

kafoditka
4. dec 2010

@mirka285 ty mas vyhodu, ze to mas kam odpratat... ja som sa teraz aspon zbavila vajca, lebo ho uz nechavam v aute, stolicku na krmenie dam do kuchyne a hned tu mam trosku viac miesta v tomto kamrliku 🙂

mirka285
4. dec 2010

@kafoditka no ved ja vsetko pracem vlastne do mojej povodnej izby co mam u nasich...vyzera to tam jak v bazari,mama minule napocitala ze tam mam presne 15 kabeliek 😕 😕

maxara
4. dec 2010

no som tu, Ninka chopsi, ale obavam sa, ze sa mi este zobudi, lebo nejako rychlo zaspala skoro bez papania 😲

kafoditka
4. dec 2010

@mirka285 sak ty si mozem otvorit obchod a predavat 😀 😀

maxara
4. dec 2010

@mirka285 😀 😀 😀 ja mam tiez tolko kabeliek u mna v satniku.. a najhorsie je, ze ja si nedokazem menit kabelky len tak, ze dnes mam chut na tuto.. proste nosim jednu, potom druhu a k tej prvej sa skoro nikdy nevratim 😔

kafoditka
4. dec 2010

@maxara mne sa nikdy nechce prehadzovat veci z jednej do druhej, tak si radsej prisposobim oblecenie ku kabelke a nie naopak, chapes? 😀

bambola
4. dec 2010

@mirka285 miri hentie golfky su super , nenahnevas sa ak sa inspirujem? 😀 to je nejaka znama znacka?

kafoditka
4. dec 2010

Baby, skuste prosim, ide vam nahrat fotku k prispevku? Mne stale vypisuje, ze nastala chyba a teraz neviem ci ma problem konik alebo moj pc.. 😕

mirka285
4. dec 2010

@bambola ze su pekne?znacka je celkom dobra,a ja som si minule pisala s jednou kockou co ich ma,a vraj su pevne a je s nimi spokojna a zmesti sa jej do nich dokonca 5 rocne dieta 😕 ona zije v Amerike,tak tam su asi lenive deti 😀
@kafoditka tusim to nejde nikomu,uz som to citala dnes

mirka285
4. dec 2010

@maxara to si leniva,ze?ja som mala ku kazdemu obleceniu,som to mala tak potosdelovane,ale ja som mala naozaj uchylku na kabelky,doma mam asi 8 okrem tych co mam u mami...a ked som si uz nekupovala kabelky,lebo vsak nebudem tlacit kocik a mat v ruke kabelku,tak som presedlala na capice...tie su aspon lacnejsie....

bambola
4. dec 2010

@tinaki1275 som dneska specialne pre teba porobila fotky zasnezenej prirody lebo bolo naozaj krasne a tu v BB to este v horach tak vynikne. a moj sikovny brat odtrepal kabel od fotaku do prahy 😠 takze ich nemam ako dostat do kompu ☹ taka som nasrdena , normalne som sa tesila, ze ti spravim radost 😒

maxara
4. dec 2010

@mirka285 😀 ano, odhalila si ma, som strasne leniva na to.. a navyse ma to ani nikdy nenapadne.. a ked uz idem chytit kabelku a vsimnem si tu moju otrasnu megakabelku, tak uz je vacsinou neskoro to riesit 😀

mirka285
4. dec 2010

@maxara nevadi teraz je kocik nasou kabelkou 🙂

maxara
4. dec 2010

@mirka285 ano, hlavne moja prebalovacia taska 😀 kukni co som nasla..
http://www.dokocika.sk/product/golfove-palice-c...
maju aj ruzove 🙂
neviem najst ani za svet tie, co sa mi tak pacili a ani nazov si nemozem spomenut 😠

maxara
4. dec 2010
mirka285
4. dec 2010

@maxara take ma jedna suseda a ja som si myslela ze to je kocik pre babiky 😀 tebe sa lubili tie inglesiny sa mi zda,ci?

mirka285
4. dec 2010

@maxara to su presne tie tvary co Gabo povie,ze to vyzera jak kocik z pred 20 tich rokov 😖

maxara
4. dec 2010

tu su take "modernejsie"
http://www.svetkocikov.sk/9-kociky-quatro

ze? aj mne sa zda, ze to boli inglesiny, ale nemozem najst tie.. a ked som kukla tie inglesiny, ani sa mi nezdalo, ze sa mi tak pacili 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre