Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
6. dec 2010

@monline vsak uvidim ako to zvladnem ja 🙂 dobru noc

booklover
7. dec 2010

@kafoditka tak. len ja ako matka po prvykrat, som sa snazila vsetkym vyhoviet. a prisla som na to, ze jediny, komu chcem a mam vyhoviet je moja dcera.

aalexis007
7. dec 2010

Dobré ránko. Tak dnes ideme na kontrolu k pediatričke a budú nás aj očkovať. Snáď to dopadne tak ako vždy - bez problémov, 😉

kafoditka
7. dec 2010

Dobre ranko 🙂

karinnka
7. dec 2010

Ahojte 🙂
@meruska no sledujem,ze Vy sa vobec nevyspite 😒 Moja v sobotu spala prvy krat celu noc....a Teraz sa budi tak raz za noc na krmenie....snad jej to vydrzi🙂
@strasska no a Julka je tiez nejaka nocna sovicka🙂Inak Gratulka k 5mesiacom 😵
@kafoditka Krasne fotecky,Filipko je sikvovny drobec🙂

Dievcata co kojite ake mate kramy?Ja sm prve mala 24.11 take silnejsie a dnes som dostala znovu 😝 Ale zase radsej nejake ako cakat a nedojdu ziadne 😖

karinnka
7. dec 2010

Ahojte 🙂
@meruska no sledujem,ze Vy sa vobec nevyspite 😒 Moja v sobotu spala prvy krat celu noc....a Teraz sa budi tak raz za noc na krmenie....snad jej to vydrzi🙂
@strasska no a Julka je tiez nejaka nocna sovicka🙂Inak Gratulka k 5mesiacom 😵
@kafoditka Krasne fotecky,Filipko je sikvovny drobec🙂

Dievcata co kojite ake mate kramy?Ja sm prve mala 24.11 take silnejsie a dnes som dostala znovu 😝 Ale zase radsej nejake ako cakat a nedojdu ziadne 😖

lenkaaninka
7. dec 2010

ahojte žienky. Náš malinký spinkal po sebe 4 krát celu noc pred tým raz na papanie a teraz posledné dva týždne je to do rána tri krát od pol noci do 6 tej rána. je to zabiják potom malu do školy . Neviem či Ninka znova nemá laryngitídu je to v začiatkoch a čakám aká príde zo školy normálne to cítim v kostiach. Paťko má 8,2 kg a je to žrút prvej ligy. Chystáme sa na ježiška a pomaly kupujem darčeky samozrejme väčšina cez net lebo nikde inde sa nedostanem idem si vás prečítať lebo malinký spinká už pol hodku po tom čo večer zjedol ryžovu kašu a dva krát v noci mlieko a ráno celú výživu s piškotkami. Ale musím mu kupiť asi druhé mliečko lebo nejako mu prestalo chutiť 😉

meruska
7. dec 2010

@karinnka jeeej vy už tak krásne spinkáte 😉 prajem nech vám to vydrží už nastálo

mirka285
7. dec 2010

dobre ranko....

maxara
7. dec 2010

Ranko, aha co som pre vas urobila.. ale Kafko, tu este zub mate, lebo som to mala uz skor nachystane, len nesli pridavat fotky 😒 ale v dalsom, ho uz budete mat vymazany, ok?

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

maxara
7. dec 2010

Prave vas docitavam..

@mirka285 chod sa napit.. hned... 😠

maxara
7. dec 2010

@bambola ty tiez 😀

bambola
7. dec 2010

@maxara hotovo 😀 hned som dala toho ranneho pollitra 😀

maxara
7. dec 2010

BABY ja tam citam, ze sa chcete nafotit s malymi a nemate fotografa.. tak len pripominam, ze Radana, co fotila nas, tak ona je teraz viac menej free.. povedala, ze teraz sa venuje nejakym instalaciam diel jej frajera a skratka mu cosi pomaha, takze nema ziadne vyznamne aktivity, cize by sa s nou dalo dohodnut aj tak narychlo nieco.. ale ona teda nefoti az take moc dramaticke fotky, ako ta vasa Zuzana.. ale zas cit pre peknu fotku ma.. a ani nepyta vela.. tak ak by ste chceli, poslem cislo

maxara
7. dec 2010

@bambola 😀 ja supujem kazde rano na zachode z vodovodu aspon 10 hltov a potom hned dole este pred ranajkami dam pol litra, lebo ja neznasama male pohare a mm zas nevie naliat len do polovice 😀 tak som si zvykla.. a dnes uz mam v sebe minimalne liter cistej vody, 4 deci caju a prave idem chlipat pikolko 🙂 som so sebou spokojna..

bambola
7. dec 2010

Dobre ranko vospolok 🙂

ospravedlnujem sa, ze rano zacinam zase hovienkami ale....vcera mi mala kadil 5x 😕 , cize cca do kazdej plienky a dnes uz dala dvakrat, prvu tusim o pol piatej rano (som prebalovala v polospanku) vyzera spokojna aj vsetko, je to take dost tekute vsetko, len bohvie preco zase takto zacala 😨 esteze nedokrmujem a len kojim nemusim rozmyslat co popapala 😀 😀 tusim @mirka285 spominala, ze ti dava linda do kazdej plienky nie?
@karinnka ja este nemam vobec ziadne klop klop 😅

bambola
7. dec 2010

@maxara no ja tiez ked tak v zime vypijem kopu caju denne, aj zo osem takych velkych salok (ja si robim caj zasadne do lavora 😀 )

INAC ked sa tu bavite o fotografoch, mozno by vam za nejaku symbolicku sumu urobil foto aj mm, aspon by si spravil portfolio ale musela by som sa opytat ci ma cas a tak. mu tu robim reklamu a ani nevie 😀 😀

luludi
7. dec 2010

dobre ranko prajeme 🙂 ,

@maxara: krasne tabulky, dakujeme, dakujeme 🙂
@bambola: mne zase teraz maly prestal kakat .. hmmm :( nejdu vam zubky? vraj vtedy viac deticky kakaju
@monline: nech sa nike polepsi rychlo

meruska
7. dec 2010

Baby ako mam malému pripraviť špenát? Ja ho totiž nejem a netuším teda čo s nim... ☹ lekárka mi spomínala že mam kúpiť mrazený, tak som kúpila..a čo ďalej?

meruska
7. dec 2010

@maxara oceňujem tvoju prácičku 😵

bambola
7. dec 2010

@meruska katka ja si teda zvyknem spenat robit ale to roztopim a supnem do toho vajicka a cesnak , popripade smotanu sladku a to by asi pre maleho nepreslo 😀 😀
podla mna len odkroj kococku, rozmraz a primixuj k mrkve

bambola
7. dec 2010

@luludi lulu tak toto ma nenapadlo, lebo slinta ako bernardin uz dva mesiace, aj ruky po lakte ma v ustach tak dlho 😀 ale je pravda, ze vcera vzala okusavatko a tak celkom cielene si s nim masirovala dasienka a vyzabavala sa s nim aj 15minut vkuse a ani jej nepadlo 😉 som si vravela, ze aka je sikovna 😀 budem to sledovat

kafoditka
7. dec 2010

@maxara sikulka 😉
@bambola tiez si myslim, ze to mozu byt zubky..
@meruska ja davam malemu spenat z hippky. Takyto mrazeny som mu nikdy nerobila... sa mi to neoplati koli 5tim lyzickam..

Baby ja neznasam, ked je vonku taketo pocasie. Odmak, sama clapkanica, vypada to tam strasne smutne 😒 ani slnko nezasvieti..

meruska
7. dec 2010

@bambola vďaka...odkrojim kocku a roztopím ju v hrnci.... kúsok akoby som ju povarila a šupnem tam potom zeleninku čo už pozná

meruska
7. dec 2010

@kafoditka ja zatiaľ len varím, vždy na dva dni....a on už zje dosť veľkú porciu

maxara
7. dec 2010

@meruska ja sa pripajam k bambole s tym spenatom, primixuj k mrkve.. ja spenat varievam, aj ho priam milujem, ale teda s cesnakovou mliecnou zasmazkou.. cize to by neslo.. takze len primixuj k mrkve

@bambola podla mna urcite to budu zubky.. ked je spokojna, teplutku nema a teda chorobu vylucujes, tak je to podla mna preto, ze pohlta strasne kvantum slin teraz..
A inak waaaau, moderny patboj, krasneee 😵 aj mas nejake ocenenia? este som nedocitala vsetko

maxara
7. dec 2010

@meruska aj ja varim.. a najnovsie som si velmi oblubila varenie na pare.. zemiaky mi tak ovela viac chutia.. cize aj dnes ninka bude mat na pare mrkvu a zemiak a nieco jej k tomu dnes pridam, len neviem co.. asi kukuricu, lebo neviem ci mam momentalne doma brokolicu alebo karfiol, lebo to v tych vreckach, co som si nachystala je uz aj s maskom, to chcem tak o tyzden zaviest 🙂

mirka285
7. dec 2010

normalne ledva som tu vodu vypila ☹ pozeram Angeliku 🙂

bambola
7. dec 2010

dievcata ale pozerala som jej do papulky a nema teda ziadny zubok ale ani cervene alebo napuchnute dasienko 😕 no sak uvidime co sa z toho vykluje najblizsi tyzden.
@maxara mam ale take smiesne len v ramci slovenka kedze nas vela bab nebolo 😀 ale mozem sa chvalit, ze som blizka kamaratka s niekolkymi majstrami europy a sveta 😀

maxara
7. dec 2010

jaaaj a to som chcela este napisat, ze ked varim zeleninu na pare, tak tam ku koncu (pre nas) prihadzujem este spenatove listy.. mnaaaam.. super to je.. ako priloha k akemukolvek masu.. zasyti ma to pomaly viac ako zemiaky alebo ryza, rychlejsie to vytravi a je to urcite zdravsie

maxara
7. dec 2010

@bambola no daj.. cakam.. ake mas ocenenia? co si vyhrala, nech sa mozem pochvalit, ze u mna v obyvacke sedela.. majsterka slovenska? 😵
Inak dasienka vobec nemusia byt napuchnute ani cervene.. mne to dr vravela, uz davnejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre