Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
7. dec 2010

@kafoditka ja sa tvarim, ze sa ucim 😀 malu mi varuje mama 😉

oriesok
7. dec 2010

a poobede sme sa konečne dostali von.. na vzduch.. vypadli sme o 15.30 a spala mi v kočíku až do 19.00.. aj to som ju zobudila, keď som ju prenášala dnu..

kafoditka
7. dec 2010

@oriesok ja som dnes vyprala tri pracky, takze zehlenie ma caka zajtra.. vecer pri Panelaku to poriesim..

oriesok
7. dec 2010

@bambola pekné učenie 😀 a čo študuješ? ja som tiež pred časom rozmýšľala, že by som sa prihlásila na nejakú výšku.. že popri materskej by som to hádam nejako zvládla.. ale potom som prišla na to, že som na študovanie strašne lenivá.. 😀 😀

kafoditka
7. dec 2010

@oriesok fuuuha mala aka spachtoska 🙂

oriesok
7. dec 2010

@kafoditka mne tu už tá kopa trčí 3 dni.. a nehovorím tom, že tiež sa mi 2 práčky ešte sušia.. ☹

bambola
7. dec 2010

@oriesok ja som tiez strasne leniva takze to mozes kludne skusit 😀 studujem anglictinu

oriesok
7. dec 2010

@kafoditka no.. sem tam sa jej podarí.. ale mala také obdobie, že mi v kočíku vydržala len 30min.. a potom som celý čas s ňou musela ísť asi tak, že malú v jednej ruke a kočík tlačiť druhou rukou.. 😅 ale našťastie sa už polepšila.. myslím, že je to aj tým, že je teraz v tom kočíku taká zababušená.. tak sa jej dobre spinká..

oriesok
7. dec 2010

@bambola u nás by sa to teoreticky dalo.. nakoľko tu máme Katolícku univerzitu.. a je všeobecne známe, že sa tam dostane každí.. len by som sa k tomu musela dokopať.. myslím, že by sa mi nejaký titul po materskej aj zišiel..

maxara
7. dec 2010

@bambola no nie.. on ju prebalil a vobec si nevsimol, ze jej obliekol naspat uplne nieco ine, ako mala predtym 😀

@kafoditka absolutne mi zakapal net a tak som isla Ninku ulozit do postele a teraz som na ntb

oacka
7. dec 2010

@meruska zatiaľ by to šlo v stredu. a kedy???? a aké bude počasie?
Kristínku trápia ďasná,tak chce byť celý deň so mnou, spí iba so mnou alebo vonku.

@kafoditka koľko si dávala toho vločkového vývaru za deň?

oacka
7. dec 2010

aj vaše kočky si nakakajú do cikule???? 😲

meruska
7. dec 2010

@oacka čas by mala určiť @strasska, lebo by sme sa jej mali prispôsobiť..a počasie? ja prídem v každom 😝

meruska
7. dec 2010

@oacka ale čo som pozerala, tak by malo byť fajn, pršať by určite nemalo

maxara
7. dec 2010

Baby mm je dnes na bowlingu v Auparku, z roboty.. a ja sa staram o dieta doma.. je to toto zivot? 😀 vobec sa nestazujem... len tak trepem..

maxara
7. dec 2010

@oacka jasne ze si obcas nakaka do cikule..

kafoditka
7. dec 2010

@oacka 😀 😀 ... ja som mu cely den zarabala sunar do tohto vyvaru, ale to este nemal prikrm..

maxara
7. dec 2010

kde je Mirka cely den? 😕 to ju tak boli ta ritusa?

oacka
7. dec 2010

@kafoditka u nás to zabralo hneď ,neviem,či je to náhoda,alebo to je tým odvarom... ale ja jej dávam 50:50 s vodou,lebo inak to nevypije.
neni to nebezpečné,keď má hovienko v cikuli? bože, otrasne smradľavo kkadí... 😝

kafoditka
7. dec 2010

@maxara podla mna cvici..

oacka
7. dec 2010

@meruska čo máte nové? malý sa ešte budí často v noci?

kafoditka
7. dec 2010

@oacka kludne jej to ried, hlavne, ze to plni ucel.. 😉

bambola
7. dec 2010

@maxara a co, hlavne ,ze ju prebalil, ninke je podla mna suma fuk co ma na sebe 😀 😀
@oacka jasneeeee, hlavne zavisi od toho v akej polohe je ked kadi, lebo niekedy ma vsetko vpredu a niekedy na chrbte 😀

bambola
7. dec 2010

@oacka tak treba to vycistit 😉 najlepsie teda podla mna pod tecucou vodou a niekedy to doladujem tycinkou vatovou medzi pistekami 😉

oacka
7. dec 2010

@bambola no inak ako pod vodou sa to ani nedá, ani ten smrad inak nezmizne... ke´d ona sa pokadí v noci a do rána v tom spí, tak či to neni nebezpečné, hovienko by sa nemalo dostávať dopredu...

maxara
7. dec 2010

@kafoditka ale cely den? 😕

@oacka ved jej to vytiahni tou utierkou vlhcenou.. alebo pod tecucou vodou

@bambola ved to ano, len mi prislo smiesne, ze si nezapamatal ani to jej oblecko a to si ho polozil na vrch kopky..

maxara
7. dec 2010

@oacka a ako chces tomu zabranit, aby sa tam nedostalo? a ked sa rano zobudi a umyjes to, ma to tam cervene? zaparene?

kafoditka
7. dec 2010

@maxara ale sak o tretej sla von, to su min. dve hodky a potom asi dve hodky nesiel kon.. vecer kupala malu a teraz cvici, ale uz by sa mala kazdu chvilu objavit.. 😉

oriesok
7. dec 2010

našej sa tiež podarí niekedy poriadne naklásť, tak že to má až v predu.. ja sa ju snažím pri každom prebalovaní opláchnuť pod vodou.. presne ako píše oacka.. inak ten smard nezmizne 😀 😀

meruska
7. dec 2010

@oacka stále sa budí rovnako, a cez deň spí stále rovnako málo 50 min.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre